Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 W Biegach Przełajowych – W Piasecznie optymistycznie, AZS UWM zwycięzcą!

Fot. gmina piaseczno (ilustracja)

W Zalesiu Dolnym koło Piaseczna odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U16) w biegach przełajowych. Jak zwykle lekkoatleci sekcji warmińsko-mazurskich rywalizowali z rówieśnikami z Mazowsza. Trzeba przyznać, że z dużym powodzeniem. Klasyfikację drużynową wygrał AZS UWM Olsztyn, trzecie miejsce zajął KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Wprawdzie globalnie więcej punktów zdobyli rywale (52), my natomiast 28, ale przewaga ilościowa ze strony Mazowsza była zdecydowana (liczba startujących sekcji 22 do 7). Indywidualnie zdobyliśmy pięć medali:. Złote wywalczyły dziewczęta: Julia Kubicka (AZS UWM Olsztyn) i Aleksandra Król (GUKS Asy Dywity), srebro zdobyli: Maja Dalidowicz (Truso Elbląg) i Jakub Dąbrowski (KS Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie), a brąz Dobrosław Zimiński (AZS UWM Olsztyn)

Odbyły się również biegi dodatkowe w starszych grupach wiekowych. W rywalizacji pań (K20) wystartowały seniorki z MOSiR Działdowo: Martyna Konarzewska i Monika Kaczanowska zajmując czwarte i piąte miejsce. W rywalizacji juniorów działdowianin Michał Karbowski był czwarty.

Wyniki

Międzywojewódzkiej Mistrzostwa Młodzików

1 km przełaje K U16

1 KUBICKA Julia 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 03:44

2 DALIDOWICZ Maja 2002 MKS Truso Elbląg WN 03:45

3 IRACKA Weronika 2002 LKS Mazowsze Teresin MZ 03:47

4 KORNACKA Karolina 2003 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 03:49

5 BĄK Zuzanna 2002 OKS Start Otwock MZ 03:51

6 RUMIŃSKA Justyna 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 03:52

..........................................................................

8 DOMURAT Wiktoria 2002 MLKS Ostróda WN 03:53

12 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 04:00

14 PIECHOCKA Alicja 2003 MLKS Ostróda WN 04:02

16 STAWICKA Maja 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:06

18 CISZEWSKA Patrycja 2002 UKS Sokół Węgorzewo WN 04:07

22 KRAUSHAR Julia 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:15

24 SADOWSKA Wiktoria 2002 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 04:20

30 HERMAN Kornelia 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:27

31 CZARNECKA Aleksandra 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:28

38 MILEJSKA Matylda 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:33

39 KUCIŃSKA Amelia 2002 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 04:34

42 TOŚ Katarzyna 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:45

48 GUTOWSKA Marta 2002 MKS Truso Elbląg WN 04:58

2 km przełaje K U16

1 KRÓL Aleksandra 2002 GUKS Asy Dywity WN 08:03

2 GRABOWSKA Olga 2003 UKS Kusy Warszawa MZ 08:10

3 WARDA Anna 2002 MUKS Płock MZ 08:10

4 SZANIAWSKA Agata 2003 GKS Wilga Garwolin MZ 08:10

5 KORNACKA Kinga 2003 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 08:23

6 KRUPIŃSKA Martyna 2002 KS Maków Biega MZ 08:30

...................................................................

7 PĘTLICKA Julia 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 08:33

9 ADAMOWICZ Pola 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 08:38

10 TROŚCIANKO Kornelia 2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 08:39

16 ZIÓŁEK Weronika 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 09:26

17 TCHÓRZ Kinga 2003 MLKS Ostróda WN 09:30

24 SOCZYŃSKA Oliwia 2002 MLKS Ostróda WN 09:54

26 SOCZYŃSKA Natalia 2002 MLKS Ostróda WN 10:03

2 km przełaje M U16

1 SĘNDROWSKI Jakub 2002 OKLA Ostrołęka MZ 07:21

2 KOBZA Adrian 2003 ULKS Jedlińsk MZ 07:42

3 ŻAKOWSKI Kamil 2002 UKS Filipides Teresin MZ 07:45

4 OCHNIO Maciej 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 07:49

5 KARWOWSKI Krystian 2002 MKS Durasan Płońsk MZ 07:51

6 WOŁEK Dawid 2002 OKS Skra Warszawa MZ 07:56

.......................................................................................

16 CHMIELNICKI Witold 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 08:21

19 BALEWSKI Dawid 2003 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 08:27

21 DOBYRN Bartosz 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 08:30

33 JAKUBIAK Robert 2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 09:53

3 km przełaje M U16

1 OŚKO Milosz 2002 AKL Ursynów Warszawa MZ 11:19

2 DĄBROWSKI Jakub 2002 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 11:29

3 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 11:39

4 RUDAWSKI Dominik 2003 MKS Truso Elbląg WN 11:44

5 MAKULEC Adam 2003 GKS Wilga Garwolin MZ 11:54

6 LIKWIARZ Dawid 2002 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MZ 12:02

.............................................................

8 TKACZUK Mateusz 2002 KS AZS UWM Olsztyn WN Z/0058/16 12:09 1

17 MAKSYMOWICZ Krzysztof 2003 MKS Truso Elbląg WN Z/1013/17 12:56

Punktacja drużynowa

1. KS AZS UWM Olsztyn 13

2. OKLA Ostrołęka 8

3. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5

4. AKL Ursynów Warszawa 5

5. ULKS Jedlińsk 4

6. MKS Durasan Płońsk 3

7. MKS Truso Elbląg 3

8. UKS Filipides Teresin 3

9. GUKS Asy Dywity 3

10. KS Maków Biega 3

11. UKS Herkules Sulejówek 3

12. GKS Wilga Garwolin 2

13. RLTL ZTE Radom 2

14. SRS Kondycja Piaseczno 2

15. OKS Skra Warszawa 2

16. MUKS Płock 2

17. UKS Kusy Warszawa 2

18. LKS Mazowsze Teresin 2

19. MLKS Ostróda 2

20. OKS Start Otwock 2

21. UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1

22. MKS Polonia Warszawa 1

23. WLKS Nowe Iganie 1

24. LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1

25. UKS Gazela Wołomin 1

26. UKS Młodzik 1

27. UKS MOSiR Działdowo 1

28. UKS Siódemka Ostrołęka 1

29. UKS Sokół Węgorzewo

Pozostałe biegi

2 km przełaje K

1 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999 SRS Kondycja Piaseczno MZ 07:36

2 CYBULSKA Dagmara 1999 UKS Victoria Józefów MZ 07:43

3 CYBULSKA Klaudia 1999 UKS Victoria Józefów MZ 07:50

4 KONARZEWSKA Martyna 1991 UKS MOSiR Działdowo WN 08:00

5 KACZANOWSKA Monika 1989 UKS MOSiR Działdowo WN 08:21

6 CIOK Klaudia 1999 KS Maków Biega MZ 09:02

7 DOMAGAŁA Weronika 1998 AKL Ursynów Warszawa MZ 09:17

1 km przełaje K U18

1 BUTLER Katarzyna 2001 OKLA Ostrołęka MZ 03:39

2 BRELA Zuzanna 2000 AKL Ursynów Warszawa MZ 03:43

3 PRZYBYSZ Natalia 2001 GKS Wilga Garwolin MZ 03:45

4 PIEŃKOSZ Marta 2001 AKL Ursynów Warszawa MZ 03:49

5 NOWAK Aleksandra 2001 OKS Skra Warszawa MZ 03:50

6 JACKIEWICZ Patrycja 2001 LKS Mazowsze Teresin MZ 03:57

.......................................................................................

9 BALICKA Aleksandra 2000 UKS MOSiR Działdowo WN 04:02

10 ADAMOWICZ Dominika 2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 04:04

13 PAŁEJKO Aleksandra 2000 MLKL Ostróda WN 04:31

3 km przełaje M U20

1 GRABARCZYK Mateusz 1998 AKL Ursynów Warszawa MZ 10:25

2 PAWŁOWSKI Michał 1998 UKS Filipides Teresin MZ 10:29

3 RÓŻYCKI Piotr 1999 MUKS Płock MZ 10:53

4 KARBOWSKI Michał 1998 UKS MOSiR Działdowo WN 11:03

5 DĄBROWSKI Michał 1999 SRS Kondycja Piaseczno MZ 11:05

6 GNIAZDOWSKI Daniel 1999 LKS Ostrowianka MZ 11:45

7 SZCZEPAŃSKI Paweł 1998 SRS Kondycja Piaseczno MZ 11:53

2 km przełaje M U18

1 WEREMCZUK Krzysztof 2000 AKL Ursynów Warszawa MZ 06:42

2 MICHALSKI Jan 2001 AKL Ursynów Warszawa MZ 06:48

3 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000 GKS Wilga Garwolin MZ 06:52

4 MORDEL Jan 2001 SRS Kondycja Piaseczno MZ 07:02

5 KONOPKA Dawid 2001 KS Maków Biega MZ 07:04

6 JAROSZEWSKI Cezary 2000 KS Maków Biega MZ 07:07

.........................................................................

10 MICHALEWICZ Mateusz 2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 07:34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn