Akademickie MP w Biegach Przełajowych Łódź 2017 – Jest „resortowy” brąz

Fot. amp politechnika lódzka

W Łodzi odbyły się w niedzielę (26 marca) Akademickie Mistrzostwa Polski w BiegachPrzełajowych. Rywalizacja była bardzo ostra. W każdym z biegów startowało ponad stu uczestników, dlatego miejsca w dwudziestce trzeba uznać za znakomite.A dokonały tego dwie panie z UWM Martyna Budziłek (16) na 3 km i Magdalena Trzeciak (11) na 6 km. W klasyfikacji drużynowej uniwersytetów olsztynianki zdobyły brązowy medal.

Wyniki

Kobiety

Dystans 3 km

1 GALANT Martyna UNIWERSYTET PRZYRODNICZY w POZNANIU 00:09:42

2 BRONIATOWSKA Katarzyna UNIWERSYTET ROLNICZY W KRAKOWIE 00:09:50

3 SABAT Anna UNIWERSYTET RZESZOWSKI POL 00:09:57

4 CHRYCZYK AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO w KRAKOWIE 00:10:08

5 PAWŁOWSKA Paulina UNIWERSYTET MARII CURIE – SKŁODOWSKIEJ w LUBLINIE 00:10:12

6 INDEKA Sylwia UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH 00:10:24

...........................................

16 (Uni 6) BUDZIŁEK Martyna UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:10:49

24 (Uni 10)KACZMARCZYK Justyna UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:11:12

49 (Uni 19)MILANOWSKA Beata UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:12:18

62 (Uni 25) KOŚCIESZA Patrycja UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:12:36

Dystans 6 km

1 MACH Angelika UNIWERSYTET WARSZAWSKI POL 00:21:00

2 PARSZCZYNSKA Izabela UNIWERSYTET WARSZAWSKI POL 00:21:20

3 ŚLĘZAK Sylwia AKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE 00:21:24

4 CZERWIŃSKA Amelia SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO 00:21:25

5 WÓJCIK Anna UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH 00:22:01

6 MOKROS Zuzanna UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI POL 00:22:03

........................................

11 (Uni 6) TRZECIAK Magdalena UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:22:14

58 (Uni 19)PIECZULIS Krystyna UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:26:04

68 (Uni 23) BOGUSZ Justyna UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI 00:26:45

83 (Uni 30) KĘDZIA UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:27:59

Mężczyźni

Dystans 4,5 km

1 1SMOLIŃSKI Sebastian POLITECHNIKA LUBELSKA POL 00:13:40

2 NITKA Maciej POLITECHNIKA ŁÓDZKA POL 00:13:41

3 KOTŁOWSKI Bartosz UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO - PRZYRODNICZY W BYDGOSZCZY 00:13:43

4 KUNC Grzegorz AKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE POL 00:13:46

5 MARSZAŁEK Patryk UNIWERSYTET RZESZOWSKI POL 00:13:47

6 KONDEJ Mateusz AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE 00:13:56

.......................................

29 (Uni 8) REGINIA Dariusz UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:14:54

31 (Uni 9) ILSKI Piotr UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:14:55

102 (Uni 32) RATUSZYŃSKI UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:17:24

123 (Uni 36) ROLKA Cezary UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:18:41

124 (Uni 37) WIESIOŁEK Kacper UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:18:42

Dystans 9 km

1 KOWALSKI Marek UNIWERSYTET GDAŃSKI POL 00:28:01

2 GŁOWALA Robert POLITECHNIKA ŁÓDZKA POL 00:28:16

3 PARSZCZYŃSKI Łukasz UNIWERSYTET WARSZAWSKI POL 00:28:25

4 BERNARDELLI Michał SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE POL 00:28:30

5 BELGRAU Szymon POLITECHNIKA POZNAŃSKA POL 00:28:36

6 PAWŁOWSKI Patryk POLITECHNIKA RZESZOWSKA POL 00:28:50

...............................................

47 (Uni 12) NAJMOWICZ Paweł UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:31:43

51 (Uni 15)WOŁOSZYK Kamil UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:31:58

76 (Uni 25) MACIEJEWSKI Marek UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:33:26

103 (Uni 33) NARUSZEWICZ Marcin UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W 00:36:15

Drużynowo

Kobiety

Open

1 AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE 613

2 UNIWERSYTET MARII CURIE - SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE 602

3 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 589

4 SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE 531

5 AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH 528

6 AKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE 524

........................

7 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE 522

Klasyfikacja uniwersytetów

1 UNIWERSYTET MARII CURIE - SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE 602

2 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 589

3 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE 522

4 UNIWERSYTET GDAŃSKI 486

5 UNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 463

6 UNIWERSYTET WROCŁAWSKI 442

Mężczyźni

Open

1 POLITECHNIKA ŁÓDZKA 723

2 AKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE 685

3 POLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH 681

4 SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE 661

5 POLITECHNIKA WARSZAWSKA 661

6 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 659

...................................................

13 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE

Klasyfikacja uniwersytetów

1 UNIWERSYTET WARSZAWSKI 659

2 UNIWERSYTET RZESZOWSKI 633

3 UNIWERSYTET GDAŃSKI 616

4 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE 541

5 UNIWERSYTET ŁÓDZKI 526

6 UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY 512

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn