Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Biegach Przełajowych 2017 – Z myślą o przyszłości

Fot. nadesłane

W sobotę (1 kwietnia) na terenach przyległych do Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Biegach Przełajowych. Zawody te de facto były Mistrzostwami Województwa Warmińsko-Mazurskiego (gościliśmy m.in. ekipy z Ostródy, Lubawy, Ełku, Nowego Miasta Lubawskiego, Bartoszyc). Rywalizowało w różnych grupach wiekowych i na różnych dystansach 346 zawodników i zawodniczek.

Każda masowa impreza wzbudza nadzieję, że znów pojawią się talenty. Program „Lekkoatletyka dla każdego”, w ramach którego odbywały się biegi w najmłodszych kategoriach wiekowych zawiera w swych założeniach usportowienie dzieci i młodzieży, aby jak najwięcej zdolnych dziewcząt i chłopców trafiało do sportu wyczynowego, nie tylko królowej sportu. To długofalowa kampania sportowa, ale przy konsekwentnej realizacji musi przynieść efekty. Polska lekka atletyka odkryła ostatnio swój potencjał, potrzebujemy następców dzisiejszych mistrzów i takie imprezy jak sobotnia mają zapewnić w przyszłości dopływ świeżej krwi.

Organizatorami biegów byli: Ośrodek Lekkiej Atletyki w Olsztynie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Warmińsko-Mazurski Związek Lekkiej Atletyki, Urząd Miasta Olsztyn oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki. W zawodach wzięło udział 346 zawodników i zawodniczek.

Podajemy komplet wyników, w nawiasie nazwisko trenerów lub przynależność klubowa.

Wyniki

Dzieci młodsze 2007 (dziewczęta) 400m

1 Nina Nykiel 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:40

2 Nicola Urlicka 2007 (Dorota Pawłowska) 1:41

3 Emilia Ejdys 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:42

4 Paulina Szyszka 2007 (Piotr Zienkiewicz) 1:46

5 Zosia Walentynowicz 2007 (Brodowski, Morgaś)1:49

6 Anna Wojewoda 2008 (Mariola Sudzińska) 1:51

7 Zuzanna Kostrzeba 2007 (Brodowski, Morgaś) 1:55

8 Weronika Sasin 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:56

9 Martyna Gierejczyk 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:59

10 Joanna Rachubka 2008 (Beata Adamowicz) 2:01

11 Maja Sadowska 2007 (Marek Tykarski) 2:02

12 Anna Dominiczak 2008 (Elżbieta Sowa) 2:03

13 Julia Krzemińska 2007 (Grzegorz Pawłowski) 2:04

14 Inga Skuratko 2007 (Beata Adamowicz) 2:05

15 Eliza Zienkiewicz 2007 (Piotr Zienkiewicz) 2:05

16 Nel Zduńczuk 2007 (Ewa Lewandowska) 2:06

17 Dominika Kołosowska 2007 (Grzegorz Pawłowski) 2:10

18 Maria Cytlał 2009 (MOSiR Działdowo) 2:11

19 Karolina Kruszewska 2008 (Elżbieta Sowa) 2:14

20 Weronika Barasińska 2007 (Barbara Kukielska) 2:17

21 Wiktoria Borowska 2008 (Elżbieta Sowa) 2:23

22 Amelia Mularczyk 2007 (Grzegorz Pawłowski) 2:24

23 Kaja Uzarska 2007 (Barbara Kukielska) 2:26

z4329005

Dzieci młodsze 2007 (chłopcy) 400m

1 Witkor Kulesza 2008 (Barbara Kukielska) 1:35

2 Marcin Bieńkowski 2007 (Agnieszka Pazik) 1:38

3 Mikołaj Cybul 2007 (Ewa Lewandowska) 1:39

4 Łukasz Śliwiński 2007 (Brodowski, Morgaś) 1:42

5 Piotr Kręcki 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:43

6 Adam Chrząstek 2007 Renata Nędzi-Sosnowska 1:44

7 Jakub Kopiacki 2007 (Marek Tykarski) 1:46

8 Tobiasz Chmielewski 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:47

9 Marcel Piotrowicz 2007 (Dorota Pawłowska) 1:48

10 Eryk Romaniuk 2007 (Magdalena Kukiełko) 1:50

11 Julian Kropidłowski 2008 (Elżbieta Sowa) 1:52

12 Maksymilian Król 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:53

13 Jakub Dryka 2008 (Barbara Kukielska) 1:54

14 Marcin Kuciński 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:55

15 Krystian Bark 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:56

16 Wojciech Pokorski 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:57

17 Oskar Klik 2008 (Barbara Kukielska) 1:57

18 Jakub Biernacki 2007 (Grzegorz Pawłowski) 1:58

19 Maciej Obidziński 2008 (Elżbieta Sowa) 1:59

20 Jan Gotowiec 2009 (Elżbieta Sowa) 2:00

21 Kornel Krasowski 2007 (Renata Nędzi-Sosnowska) 2:00

22 Olaf Gałka 2007 (Michał Podolak) 2:01

23 Szymon Sobczyk 2007 (Elżbieta Sowa) 2:01

24 Damian Cichowski 2007 (Grzegorz Pawłowski) 2:01

25 Bartosz Drankowicz 2007 (Barbara Kukielska) 2:02

26 Daniel Kwiatkowski 2009 (Elżbieta Sowa) 2:03

27 Hubert Chwiesiuk 2007 (Bronisława Ludwichowska) 2:04

28 Grzegorz Duchna 2009 (MOSiR Działdowo) 2:05

29 Mateusz Częczek 2007 (Grzegorz Pawłowski) 2:08

30 Jakub Taranowicz 2007 (Michał Podolak) 2:08

31 Konrad Jamrószka 2007 (Grzegorz Pawłowski) 2:10

z4329011

Dzieci młodsze 2006 (dziewczęta) 400m

1 Paulina Fafińska 2006 (Marek Tykarski) 1:36

2 Maria Grzybińska 2006 (Marek Tykarski) 1:37

3 Maja Murach 2006 (Brodowski, Morgaś) 1:39

4 Dominika Ostrowska 2006 (Ryszard Nowicki) 1:40

5 Martyna Kostrzeba 2006 (Brodowski, Morgaś) 1:41

6 Zuzanna Stankiewicz 2006 (Ewa Lewandowska) 1:41

7 Julia Wółkiewicz 2006 (Barbara Kukielska) 1:42

8 Kamila Ławicka 2006 (Zbigniew Gołębiewski) 1:45

9 Małgorzata Milewska 2006 (Zbigniew Gołębiewski) 1:46

10 Klaudia Kucińska 2006 Zbigniew Gołębiewski 1:49

11 Małgorzata Surmańska 2006 (Elżbieta Sowa) 1:50

12 Zuzanna Pudelska 2006 (Bronisława Ludwichowska) 1:52

13 Maja Zielińska 2006 (Beata Adamowicz) 1:53

14 Julia Dembińska 2006 (Zbigniew Gołębiewski) 1:54

15 Julia Michalska 2006 (Dorota Pawłowska) 1:57

16 Patrycja Jakubowska 2006 (Marek Tykarski) 1:58

17 Greta Bołtromiuk 2006 (Ewa Lewandowska) 1:59

18 Patrycja Kołodziejska 2006 (Marek Tykarski) 2:00

19 Amelia Chodkiewicz 2006 (Renata Nędzi-Sosnowska) 2:00

20 Laura Wyrostek 2006 (OSiR Gołdap) 2:02

21 Natalia Rogowska 2006 (Mariola Sudzińska) 2:02

22 Daria Kukiełko 2006 (Magdalena Kukiełko) 2:03

23 Martyna Koczan 2006 (Grzegorz Pawłowski) 2:07

24 Daria Gąsowska 2006 (Małgorzata Polewacz )2:11

25 Kinga Zienkiewicz 2006 (Piotr Zienkiewicz) 2:12

26 Sara Lauter 2006 (Małgorzata Polewacz) 2:15

27 Aleksandra Szamrowska 2006 (Małgorzata Polewacz) 2:16

28 Anna Żeliszczak 2006 (Grzegorz Pawłowski) 2:17

29 Klara Stasiewicz 2006 (Barbara Kukielska) 2:20

30 Elżbieta Tafelska 2006 (Ewa Lewandowska) 2:20

31 Karolina Zielonka 2006 (Grzegorz Pawłowski) 2:22

32 Barbara Młynarska 2006 (Piotr Zienkiewicz) 2:22

33 Weronika Lewandowska 2006 (Piotr Zienkiewicz) 2:22

34 Wiktoria Anisiejko 2006 (Magdalena Kukiełko) 2:26

35 Nikola Banaszczyk 2006 (Piotr Zienkiewicz) 2:26

36 Oliwia Podgórska 2006 (Piotr Zienkiewicz) 2:27

37 Karolina Dąbkowska 2006 (Ewa Lewandowska) 2:28

38 Julia Grzebyk 2006 (Barbara Kukielska) 2:29

39 Ola Lewandowska 2006 (Małgorzata Polewacz( 2:40

40 Julia Łyczak 2006 (Piotr Zienkiewicz) 2:41

z4329012

Dzieci młodsze 2006 (chłopcy) 400m

1 Adrian Lindorf 2006 (Renata Nędzi-Sosnowska) 1:32

2 Karol Górczyński 2006 (Grzegorz Pawłowski) 1:33

3 Szymon Juchno 2006 (Elżbieta Sowa) 1:33

4 Rafał Sudziński 2006 (Mariola Sudzińska) 1:37

5 Sebastian Bielski 2006 (Grzegorz Pawłowski) 1:38

6 Tomasz Domagalski 2006 (Grzegorz Pawłowski) 1:43

7 Ksawery Dudek 2006 (Elżbieta Sowa)1:45

8 Olaf Brodowski 2006 (Brodowski, Morgaś)1:46

9 Mateusz Bogut 2006 (Grzegorz Pawłowski) 1:47

10 Błażej Łazarewicz 2006 (Michał Podolak) 1:48

11 Gabriel Wawrzynowicz 2006 (Brodowski, Morgaś) 1:50

12 Igor Nynca 2006 (Michał Podolak) 1:54

13 Wiktor Dębek 2006 (Brodowski, Morgaś) 1:55

14 Oliwier Kotowski 2006 (Grzegorz Pawłowski) 1:56

15 Brajan Szmidt 2006 (Grzegorz Pawłowski) 1:57

16 Paweł Kukielski 2006 (Barbara Kukielska) 2:00

17 Mariusz Horn 2006 (Beata Adamowicz) 2:03

18 Karol Kowalski 2006 (Mariola Sudzińska) 2:06

19 Łukasz Jodko 2006 Renata (Nędzi-Sosnowska) 2:14

20 Robert Bujakowski 2006 (Bronisława Ludwichowska) 2:21

z4329014

Dzieci starsze 2005 (dziewczęta) 400m

1 Weronika Sikora 2005 (Bronisława Ludwichowska) 1:31

2 Kinga Januchta 2005 (Grzegorz Pawłowski) 1:32

3 Alina Ługiewicz 2005 (Zbigniew Gołębiewski) 1:33

4 Patrycja Bulik 2005 (Grażyna Bulik) 1:34

5 Julia Kucińska 2005 (Ewa Lewandowska) 1:34

6 Karolina Taranowska 2005 (LKS Lubawa) 1:36

7 Julia Kalisz 2005 (Grzegorz Pawłowski) 1:38

8 Monika Prusińska 2005 (Ryszard Nowicki) 1:38

9 Adrianna Wiśniewska 2005 (Ewa Lewandowska) 1:39

10 Julia Kawszyniec 2005 (Paweł Pytlarczyk) 1:40

11 Weronika Kowalczyk 2005 (Mariola Sudzińska) 1:41

12 Kinga Chwiesiuk 2005 (Bronisława Ludwichowska) 1:42

13 Kamila Kordek 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:43

14 Oktawia Straus 2005 (Zbigniew Gołębiewski) 1:45

15 Zuzanna Dąbrowska 2005 (Zbigniew Gołębiewski) 1:47

16 Aurelia Cebula 2005 (Piotr Zienkiewicz) 1:48

17 Karolina Bielak 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:49

18 Zuzanna Miszkin 2005 (Beata Adamowicz) 1:50

19 Zofia Kukielska 2005 Bronisława Ludwichowska 1:50

20 Nadia Brodzińska 2005 (Michał Podolak) 1:51

21 Julia Kopania 2005 (Jacek Licznerski) 1:53

22 Kinga Pietera 2005 (Piotr Zienkiewicz) 1:54

23 Kinga Łata 2005 (Małgorzata Polewacz)1:55

24 Dorota Klimaszewska 2005 (Beata Adamowicz) 2:06

25 Justyna Kot 2005 (Piotr Zienkiewicz) 2:10

26 Wiktoria Fabisiak 2005 (Beata Adamowicz) 2:12

27 Anna Wolska 2005 (Piotr Zienkiewicz) 2:13

28 Dominika Duliniec 2005 (MKS Truso Elbląg) 3:06

z4329009

Dzieci starsze 2005 (chłopcy) 400m

1 Michał Chaszczownik 2005 (Paweł Pytlarczyk) 1:20

2 Stefan Markowski 2005 (Sławomir Głocki) 1:21

3 Iwo Januszewicz 2005 (OSiR Gołdap) 1:22

4 Mateusz Jackowski 2005 (Marek Tykarski) 1:23

5 Michał Bieńkowski 2005 (Bronisława Ludwichowska) 1:23

6 Dawid Majewski 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:26

7 Oliwier Zdanowski 2005 (Zbigniew Gołębiewski) 1:27

8 Mateusz Wilan 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:29

9 Michał Godlewski 2005 (Bronisława Ludwichowska) 1:30

10 Kacper Bąk 2005 (Jacek Licznersk) 1:31

11 Wiktor Bitowski 2005 (OSiR Gołdap) 1:34

12 Jakub Jackowski 2005 (Paweł Pytlarczyk) 1:34

13 Piotr Dziegański 2005 (Grzegorz Pawłowski) 1:35

14 Emil Obara 2005 (OSiR Gołdap) 1:36

15 Mateusz Kozłowski 2005 (Dorota Pawłowska) 1:37

16 Dawid Pleta 2005 (Piotr Zienkiewic) 1:38

17 Maciej Sienkiewicz 2005 (Magdalena Kukiełk) 1:39

18 Dawid Wawrzynowicz 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:40

19 Jerzy Rejchel 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:40

20 Igor Bartoszewicz 2005 (Magdalena Kukiełko) 1:41

21 Michał Miękus 2005 (Grzegorz Pawłowski) 1:42

22 Grzegorz Stromski 2005 (Jacek Licznerski) 1:42

23 Kacper Porydzaj 2005 Grzegorz Pawłowski 1:43

24 Patryk Szczepanik 2005 (Jacek Licznerski) 1:44

25 Kacper Bakun 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:45

26 Łukasz Błaszczyk 2005 (Brodowski, Morgaś) 1:47

27 Mateusz Olejniczko 2005 (Magdalena Kukiełko) 1:48

28 Dominik Szyłejko 2005 Brodowski, Morgaś 1:49

29 Wojciech Gniazdowski 2005 (Jacek Licznerski) 1:49

30 Jan Słabuszewski 2005 (Mariola Sudzińska) 1:51

31 Kacper Kulagowski 2005 (Magdalena Kukiełko) 1:52

32 Wiktor Drzymalski 2005 (Marek Tykarski) 1:54

z4329003

Dzieci starsze 2004 (dziewczęta) 600m

1 Julia Twardowska 2004 (Bronisława Ludwichowska) 2:49

2 Paulina Woźniak 2004 (Beata Adamowicz) 2:52

3 Otylia Ulińska 2004 (Dorota Pawłowska) 2:54

4 Iza Gromysz 2004 (Beata Adamowicz) 2:57

5 Julia Wawrzynowicz 2004 (Brodowski, Morgaś) 2:58

6 Julia Zdancewicz 2004 (OSiR Gołdap) 2:59

7 Wiktoria Cybulska 2004 (Grzegorz Pawłowski) 3:03

8 Oliwia Biegaj 2004 (Brodowski, Morgaś) 3:04

9 Aleksandra Lis 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:05

10 Julia Kopiczyńska 2004 (Szymon Niestatek) 3:06

11 Julia Pietnoczka 2004 (Paweł Pytlarczyk) 3:08

12 Michalina Częczek 2004 (Grzegorz Pawłowski) 3:09

13 Rozalia Kozłowska 2004 (Beata Adamowicz) 3:14

14 Klaudia Brzuszczak 2004 (Dorota Pawłowska) 3:16

15 Katarzyna Bielakow 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:19

16 Majka Kondraciuk 2004 (OSiR Gołdap) 3:20

17 Alicja Czarnecka 2004 (Beata Adamowicz) 3:20

18 Beata Brygoła 2004 (Brodowski, Morgaś) 3:22

19 Paulina Wółkiewicz 2004 (Grzegorz Pawłowski) 3:23

20 Wktoria Chomej 2004 (Paweł Pytlarczyk) 3:23

21 Zuzanna Dowejko 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:25

22 Dagmara Milewicz 2004 (Ewa Lewandowska) 3:25

23 Oliwia Czarnucha 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:25

24 Oliwia Zielińska 2004 (Beata Adamowicz) 3:26

25 Aleksandra Folczyńska 2004 (Jacek Licznerski) 3:26

26 Lidia Szymańska 2004 (Mirosław Figat) 3:27

27 Alicja Styczeń 2004 (Jacek Licznerski) 3:27

28 Oliwia Kirpsza 2004 (Grzegorz Pawłowski) 3:28

29 Alicja Kiśluk 2004 (Brodowski, Morgaś) 3:34

30 Kornelia Pianka 2004 (Beata Adamowicz) 3:34

31 Wiktoria Zyra 2004 (Beata Adamowicz) 3:35

32 Witkoria Zadroga 2004 Paweł Pytlarczyk 3:38

33 Julia Korzeniewska 2004 (Jacek Licznerski) 3:41

34 Kornelia Wiertel 2004 (Sokół Węgorzewo) 3:42

35 Nina Olechowicz 2004 (Beata Adamowicz) 3:43

36 Witkoria Olszak 2004 (Małgorzata Polewacz) 3:48

37 Małgorzata Pacyga 2004 (Beata Adamowicz) 3:50

38 Wiktoria Bednarska 2004 (Beata Adamowicz)3:58

39 Kinga Kondratowicz 2004 (Beata Adamowicz) 4:00

40 Oksana Łusiewicz 2004 (Ewa Lewandowska) 4:01

41 Joanna Karaszewska 2004 (Jacek Licznerski) 4:02

42 Wiktoria Tykarska 2004 (Jacek Licznerski) 4:03

43 Patrycja Ostrowska 2004 (Ewa Lewandowska) 4:05

44 Katarzyna Skarżyńska 2004 (Magdalena Kukiełko 4:06)

z4329001

Dzieci starsze 2004 (chłopcy) 600m

1 Bartosz Górczyński 2004 (Grzegorz Pawłowski) 2:29

2 Mateusz Twardzik 2004 (Piotr Zienkiewicz) 2:34

3 Damian Zyskowski 2004 (Bronisława Ludwichowska) 2:35

4 Robert Obreębski 2004 (Mariola Sudzińska) 2:36

5 Fabian Masłowski 2004 (Grzegorz Pawłowski) 2:39

6 Daniel Żuchowski 2004 (Marek Tykarski) 2:40

7 Mateusz Maleszka 2004 (Szymon Niestatek) 2:45

8 Jan Sienkiewicz 2004 (Małgorzata Polewacz) 2:49

9 Szymon Giłowejno 2004 (Grzegorz Pawłowski) 2:52

10 Paweł Urbański 2004 Ewa Lewandowska 2:55

11 Jakub Szubzda 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:01

12 Mateusz Piwowar 2004 (OSiR Gołdap) 3:03

13 Szymon Adamowicz 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:06

14 Bartosz Krassowski 2004 (Magdalena Kukiełko) 3:08

15 Mateusz Wrzesiński 2004 (Jacek Licznerski) 3:09

16 Kuba Poreda 2004 (OSiR Gołdap) 3:10

17 Daniel Kaska 2004 (Bronisława Ludwichowska) 3:16

18 Kuba Sobczyk 2004 (Małgorzata Polewacz) 3:26

19 Kacper Sawicz 2004 (Paweł Pytlarczyk) 3:28

20 Maciej Podliński 2004 (Małgorzata Polewacz) 3:29

z4329004

Młodzicy 2003 i 2002 (dziewczęta) 600m

1 Kinga Kornacka 2003 (Finishparkiet Drwęca NM Lub) 2:35

2 Julia Kubicka 2002 (KS AZS UWM Olsztyn) 2:35

3 Maja Dalidowicz 2002 (TRUSO Elbląg) 2:36

4 Julia Pętlicka 2002 (KS AZS UWM Olsztyn) 2:40

5 Karolina Kornacka 2003 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 2:46

6 Pola Adamowicz 2002 (Gimnazjum nr 7) 2:50

7 Amelia Kucińska 2002 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 2:52

8 Wiktoria Domurat 2002 (MLKS Ostróda) 2:52

9 Agata Kozłowska 2002 (Zamek Kurzętnik) 2:54

10 Kornelia Trościanko 2003 (Sokół Węgorzewo) 2:54

11 Patrycja Motulewicz 2002 (Czarni Olecko) 2:55

12 Adrianna Ługiewicz 2003 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 2:57

13 Wiktoria Sadowska 2002 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 2:57

14 Natalia Sarnowska 2002 (Zamek Kurzętnik) 2:59

15 Ania Dziekońska 2003 (OSiR Gołdap) 3:00

16 Kornelia Herman 2002 (Gimnazjum nr 7) 3:01

17 Julia Kraushar 2003 (KS AZS UWM Olsztyn) 3:02

18 Aleksandra Czarnecka 2002 (KS AZS UWM Olsztyn) 3:02

19 Weronika Ziółek 2003 (KS AZS UWM Olsztyn) 3:05

20 Patrycja Ciszewska 2002 (Sokół Węgorzewo) 3:06

21 Kinga Tchórz 2003 (MLKS Ostróda) 3:09

22 Alicja Piechocka 2003 (MLKS Ostróda) 3:10

23 Oliwia Soczyńska 2002 MLKS Ostróda 3:10

24 Gabriela Czelij 2003 (UKS Atos Woźnice) 3:11

25 Emilia Fafińska 2003 (LKS Lubawa) 3:12

26 Zofia Laskiewicz 2003 (TRUSO Elbląg) 3:13

27 Ula Jankowska 2002 (Paweł Pytlarczyk) 3:13

28 Katarzyna Kwiatkowska 2002 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 3:14

29 Oliwia Skłodowska 2002 (Sokół Węgorzewo) 3:15

30 Gabriela Malinowska 2003 (Gimnazjum nr 7) 3:15

31 Natalia Soczyńska 2002 (MLKS Ostróda) 3:16

32 Inez Stefanowicz 2003 (TRUSO Elbląg) 3:17

33 Wiktoria Masojć 2003 (Gimnazjum nr 7) 3:17

34 Oliwia Kabuła 2002 (TRUSO Elblą) 3:18

35 Patrycja Śniadach 2002 (Gimnazjum nr 7) 3:18

36 Weronika Jurkiewicz 2003 (Gimnazjum nr 7) 3:19

37 Katarzyna Toś 2003 (KS AZS UWM Olsztyn) 3:19

38 Małgorzata Stankiewicz 2003 (Sokół Węgorzewo) 3:20

39 Zuzanna Śniczewska 2002 (OSiR Gołdap) 3:20

40 Patrycja Radzikowska 2003 (TRUSO Elbląg) 3:21

41 Julia Bujalska 2003 (TRUSO Elbląg) 3:21

42 Iga Serwiś 2003 (Gimnazjum nr 7) 3:23

43 Adrianna Malczewska 2003 (TRUSO Elbląg) 3:25

44 Martyna Rozenbajger 2003 (Gimpas Pasłęk) 3:26

45 Wiktoria Garwadzka 2002 (Sokół Węgorzewo) 3:27

46 Marta Gutowska 2002 (TRUSO Elbląg) 3:29

47 Agnieszka Puzio 2002 (TRUSO Elbląg) 3:48

z4329008

Młodzicy 2003 i 2002 (chłopcy) 600m

1 Jakub Dąbrowski 2002 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 2:17

2 Adam Jedamski 2002 (MOSiR Działdowo) 2:21

3 Dominik Rudawski 2003 (TRUSO Elbląg) 2:22

4 Kacper Lewalski 2003 (TRUSO Elbląg) 2:24

5 Damian Soból 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:24

6 Maciej Borkowski 2002 (LKS Lubawa) 2:26

7 Dobrosław Zimiński 2002 (Gimnazjum nr 7) 2:29

8 Mateusz Tkacuk 2002 (Gimnazjum nr 7) 2:30

9 Witold Chmielnicki 2002 (KS AZS UWM Olsztyn) 2:31

10 Maciej Ochnio 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:32

11 Jakub Kozacki 2002 (Gimnazjum nr 7) 2:34

12 Marcin Skomski 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:37

13 Kacper Wszemborski 2002 (Czarni Olecko) 2:37

14 Kacper Kamiński 2003 (KS AZS UWM Olsztyn) 2:38

15 Mateusz Niedziela 2002 (LKS Lubawa) 2:39

16 Dawid Balewski 2003 (Finishparkiet Drwęca NM Lub) 2:39

17 Bartosz Turek 2002 (UKS Atos Woźnice) 2:42

18 Bartosz d’Obyrn 2002 (Gimnazjum nr 7) 2:42

19 Mateusz Jakubowski 2003 (LKS Lubawa) 2:42

20 Miłosz Januszkiewicz 2002 (OSiR Gołdap) 2:42

21 Radosław Dąbrowski 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:47

22 Artur Cytlał 2003 (MOSiR Działdowo) 2:48

23 Igor Bohomulski 2002 (KS AZS UWM Olsztyn) 2:50

24 Adam Bartoszuk 2002 (Gimnazjum nr 7) 2:51

25 Rafał Małolepszy 2002 (LKS Lubawa) 2:51

26 Tymoteusz Konrad 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:52

27 Miłosz Knop 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:55

28 Robert Jakubiak 2003 (Gimnazjum nr 7) 2:57

29 Dominik Kotewicz 2003 (Finishparkiet Drwęca NM Lub) 3:00

30 Dominik Makarewicz 2003 (UKS Jedynka Bartoszyce) 3:01

31 Krzysztof Jeżewski 2003 (TRUSO Elbląg) 3:02

32 Krzysztof Maksymowicz 2003 (TRUSO Elbląg) 3:07

33 Andrzej Dańków 2003 (UKS Jedynka Bartoszyce) 3:14

34 Krystian Jurek 2002 (Sokół Węgorzewo) 3:24

35 Łukasz Gromelski 2002 3:26

36 Filip Śmiechowski 2003 (Michał Podolak) 3:27

z4329007

Juniorzy młodsi 2001 i 2000 (dziewczęta) 1500m

1 Kamila Pawłowska 2000 (Zamek Kurzętnik) 5:42

2 Alicja Pietruczuk 2000 (Czarni Olecko) 5:58

3 Weronika Dziatkowska 2001 (OSiR Gołdap) 6:04

4 Aleksandra Balicka 2000 (MOSiR Działdowo) 6:06

5 Dominika Adamowicz 2001 (KS AZS UWM Olsztyn) 6:07

6 Aleksandra Nawrocka 2001 (Gimpas Pasłęk) 6:22

7 Kamila Sojka 2001 (Sokół Węgorzewo) 6:32

8 Aleksandra Pałejko 2000 (MLKS Ostróda) 6:39

9 Zuzanna Osinka 2001 (Czarni Olecko) 6:42

10 Kinga Kotewicz 2001 (Zamek Kurzętnik) 6:55

11 Magdalena Nehring 2001 (Zamek Kurzętnik) 7:05

12 Paulina Moczadło 2001 (Finishparkiet Drwęca NM Lub). 7:12

13 Julia Meler 2001 (Finishparkiet (Drwęca NM Lub) 7:13

14 Anglika Jędraszek 2001 (Finishparkiet Drwęca NM Lub.) 7:13

Juniorzy młodsi 2001 i 2000 (chłopcy) 1500m

1 Piotr Kozłowski 2001 (LKS Lubawa) 4:55

2 Michał Rożenko 2001 (Czarni Olecko) 5:27

3 Mateusz Michalewicz 2000 (KS AZS UWM Olsztyn 5:32)

4 Krystian Denes 2001 (Sokół Węgorzewo) 5:53

5 Kacper Rudnik 2001 (Finishparkiet Drwęca NM Lub.) 5:55

6 Sebastian Jurek 2001 (Sokół Węgorzewo) 6:14

Juniorzy 1998 i 1999 (dziewczęta) 1500m

1 Patrycja Pawłowska 1999 (Finishparkiet Drwęca NM Lub) 6:29

2 Angelika Jakubiec 1998 (Czarni Olecko) 6:30

Juniorzy 1998 i 1999 (chłopcy) 1500m

1 Maciej Nowakowski 1998 (LKS Lubawa) 4:38

2 Machał Karbowski 1998 (MOSiR Działdowo) 4:49

3 Konrad Poreda 1999 (OSiR Gołdap) 5:17

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn