Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Biegach Przełajowych – W Swiętajnie ponad 300 przemierzało łąki

Fot. zs pasym

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w minionym tygodniu zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Młodsi rywalizowali w Swiętajnie, natomiast starsi (sztafety i młodzież ponadgimnazjalna) na terenach przy stadionie WSPol.

W Swiętajnie wystartowało ponad 300 osób. Trzej pierwsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii otrzymali dyplomy oraz medale z tabliczkami. Dziesiątka najlepszych biegaczy w swoich kategoriach uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, w których będą reprezentować Powiat Szczycieński. Zawody Wojewódzkie odbędą się w ostatnim tygodniu kwietnia.

W Szczytnie walczyli reprezentacji dwóch szkół. Trzej pierwsi w każdej kategorii otrzymali dyplomy oraz medale z tabliczkami.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 600m

1. Ewa Gołaszewska – SP Pasym

2. Wiktoria Tomaszewska – SP Pasym

3. Weronika Kowalczyk – SP Wielbark

4. Weronika Kostyk – SP Kolonia

5. Laura Zawrotna – SP Pasym

6. Łucja Obidzińska – SP Pasym

7. Nadia Tańska – SP Świętajno

8. Wiktoria Chudzik – SP Pasym

9. Agata Wiśniewska – SP Rozogi

10. Natalia Szydłowska – SP Świętajno

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 800m

1. Julia Kozioł – SP Kolonia

2. Maria Abramczyk – SP Wielbark

3. Konstancja Jarema – SP Wielbark

4. Milena Dzierlatka – SP Klon

5. Oliwia Więcek – SP Dąbrowy

6. Nikola Kaczmarczyk – SP Rozogi

7. Wiktoria Łukowska – SP Rozogi

8. Klaudia Bryszka – SP Wielbark

9. Ewa Krasula – SP Pasym

10. Aleksandra Starska – SP Wielbark

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 800m

1. Dawid Szlaga – SP Wielbark

2. Bartosz Tomaszewski – SP Pasym

3. Kacper Lis – SP Klon

4. Emil Chełstowski – SP Pasym

5. Piotr Samsel – SP Dąbrowy

6. Błażej Osojla – SP Rumy

7. Maciej Wach – SP Świętajno

8. Kacper Gądek – SP Rozogi

9. Norbert Stolarczyk – SP Rozogi

10. Karol Bryszewski – SP Dabrowy

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 1000m

1. Konrad Ejdys – SP Wielbark

2. Kacper Urban – SP Kolonia

3. Kacper Malon – SP Świętajno

4. Damian Tański – SP Wielbark

5. Mateusz Małż – SP Rozogi

6. Wiktor Wyppich – SP Wielbark

7. Patryk Kijak – SP Pasym

8. Piotr Kowalski – SP Pasym

9. Szymon Pszczółkowski – SP Rozogi

10. Mateusz Sedziński – SP Wielbark

17799143 1878239705727697 116766861609829893 n

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta – bieg na 1000m

1. Anna Bojanowska – GIM Dźwierzuty

2. Monika Horodyska – GIM Sportowe Szczytno

3. Gabriela Niedźwiecka – GIM Dźwierzuty

4. Maria Owczarek – GIM Wielbark

5. Dominika Kurnicka – GIM nr 2 Szczyno

6. Weronika Grzególska – GIM Dźwierzuty

7. Paulina Choszczyk – GIM Dźwierzuty

8. Paulina Lesińska – GIM nr 2 Szczytno

9. Martyna Sudoł – GIM Sportowe Szczytno

10. Sandra Wierzba – GIM Pasym

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta – bieg na 1500m

1. Madgalena Antoń – GIM Wielbark

2. Zuzanna Rosińska – GIM nr 2 Szczytno

3. Sandra Suchowiecka – GIM Dźwierzut

4. Karolina Majewska – GIM Pasym

5. Martyna Wyrostek – GIM nr 2 Szczytno

6. Kamila Wachowska – GIM nr 2 Szczytno

7. Karolina Szatyłowicz – GIM Wielbark

8. Weronika Szczepańska – GIM Wielbark

9. Roksana Leszczak – GIM Dźwierzuty

10. Julia Olech – GIM Wielbark

Kategoria: Gimnazja – Chłopcy – bieg na 1500m

1. Bartłomiej Szczepanek – GIM Świętajno

2. Mariusz Siekerski – GIM Świętajno

3. Jakub Sztura – GIM Dźwierzut

4. Bartosz Niksa – GIM Sportowe Szczytno

5. Mateusz Kozioł – GIM Świętajno

6. Maciej Sytura – GIM Dźwierzuty

7. Dawid Korny – GIM Dźwierzuty

8. Kacper Szczepański – GIM Wielbark

9. Maciej Zieliński – GIM Dźwierzuty

10. Patryk Tański – GIM Wielbark

Kategoria: Gimnazja – Chłopcy – bieg na 2000m

1. Aleksander Wysocki-Urban – GIM Świętajno

2. Daniel Zbrzewski – GIM Świętajno

3. Krystian Gąsiewski – GIM Wielbark

4. Mateusz Sędrowski – GIM Pasym

5. Gabriel Sachajczuk – GIM nr 2 Szczytno

6. Aleksander Niski – GIM Wielbark

7. Wojciech Kuszmider – GIM Dźwierzuty

8. Kacper Dębek – GIM Pasym

9. Mateusz Walczak – GIM Pasym

10. Adam Szczęsny – GIM nr 2 Szczytno

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta ur. 1999r. i młodsze – bieg na 1500m

1. Kozon Zuzanna Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

2. Lenkiewicz Magdalena Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie3. Kłoskowska Sylwia Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta ur. 1998r. i starsze – bieg na 2000m

1. Pliszka Klaudia Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

2. Sasin Klaudia Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

3. Chorąży Daria Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy ur. 1999r. i młodsi – bieg na 2000m

1. Kosiński Bartosz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

2. Pichal Kacper Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

3. Brzostek Krzysztof Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy ur. 1998r. i starsi – bieg na 3000m

1. Bojanowski Tomasz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

2. Dudziec Tomasz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

3. Jawoszek Grzegorz Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

ponadgimnazjalne

Sztafety mieszane

1. Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

2. Zespól Szkół nr 3 w Szczytnie

17861833 1878200302398304 6243246991150556592 n

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn