Mityngi w Białymstoku, Białogardzie i Poznaniu – Coraz bliżej godziny zero...

Fot.mks truso elbląg

Zbliżają się terminy najważniejszych imprez młodzieżowych w kraju. Za nami już Mistrzostwa Polski U23, w tym tygodniu w Toruniu odbędą się MP Juniorów U20, a niebawem Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Każdy weekend obfituje w mityngi, które traktuje się jako ostatnie sprawdziany przed godziną zero. Prezentujemy wyniki z Białegostoku, Białogardu i Poznania.

Wojewódzki mityng kwalifikacyjny - Regionalna Runda Eliminacyjna do DMP

Białystok

400 m ppł juniorów mł (84,0)

2 Sebastian RYBKA 00-05-14 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 60.48 PB

100 metrów kobiet

Bieg 2 2 Natalia ŻUK 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 13.07 PB

200 metrów kobiet

2 Natalia ŻUK 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 26.07 PB

13 Karolina PAWEŁKOWSKA 00-01-03 MLKS Czarni Olecko 29.41 PB

800 metrów kobiet

3 Oliwia POŁUJAŃSKA 01-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 2:28.59

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

8 Marta WOJSIAT 00-10-14 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 37.75

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

2 Magdalena Barbara SZEWCZYK 01-01-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10.19

4 Wanesa WIECHA 01-11-05 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 9.49

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

4 Wanesa WIECHA 01-11-05 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 32.65 PB

6 Magdalena Barbara SZEWCZYK 01-01-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 24.09 PB

7 Marta WOJSIAT 00-10-14 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 22.71

100 metrów mężczyzn

Mateusz OSTAPIUK 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn 11.08

Kacper WIESIOŁEK 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn 11.46 PB

Mateusz KWIATKOWSKI 99-06-03 MLKS Czarni Olecko 11.48 PB

Patryk PIECZUŁAJTIS 01-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce 11.75

Wiktor ZABOLEWICZ 01-03-10 KS AZS UWM Olsztyn 11.77

Damian SZYMAŃSKI 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn 11.78

Rafał KLIMEK 99-07-21 KS AZS UWM Olsztyn 11.89

Jakub OLECHOWSKI 00-03-06 MLKS Czarni Olecko 12.36 PB

Witold CHMIELNICKI 02-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 12.47 PB

Hubert SZMIDT 00-03-03 MLKS Czarni Olecko 12.55 PB

Dominik ZALEWSKI 00-08-16 KS AZS UWM Olsztyn 12.69

Jakub KLUK 02-03-12 KS AZS UWM Olsztyn 12.93 PB

200 metrów mężczyzn

1 Mateusz OSTAPIUK 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn 22.14

3 Mateusz DZIADKO 00-05-25 KS AZS UWM Olsztyn 22.78 PB

4 Kacper WIESIOŁEK 96-12-14 KS AZS UWM Olsztyn 22.80

6 Mateusz KWIATKOWSKI 99-06-03 MLKS Czarni Olecko 23.25 PB

8 Rafał KLIMEK 99-07-21 KS AZS UWM Olsztyn 23.66

9 Wiktor ZABOLEWICZ 01-03-10 KS AZS UWM Olsztyn 23.71(701) PB

10 Damian SZYMAŃSKI 00-01-14 KS AZS UWM Olsztyn 23.71(705) SB

13 Hubert SZMIDT 00-03-03 MLKS Czarni Olecko 25.01

14 Patryk PIECZUŁAJTIS 01-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce 25.16

15 Witold CHMIELNICKI 02-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 25.29 PB

16 Jakub OLECHOWSKI 00-03-06 MLKS Czarni Olecko 25.42 PB

400 metrów mężczyzn

1 Jakub KOZACKI 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn 54.06 PB

3 Natan TYBOROWSKI 01-07-02 KS AZS UWM Olsztyn 54.76 PB

800 metrów mężczyzn

7 Kacper WSZEBOROWSKI 02-04-12 MLKS Czarni Olecko(WN) 2:18.60

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 Marek OPCZYŃSKI 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 14.50 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

3 Igor MAŚLI 00-03-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 11.37

5 Kacper RUCIŃSKI 02-10-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 10.12

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

2 Piotr MARTYNIUK 94-02-22 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 51.03

Rzut dyskiem juniorów (1.75kg)

1 Marek OPCZYŃSKI 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 48.67

Rzut dyskiem juniorów mł (1.5kg)

5 Igor MAŚLI 00-03-28 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 32.88

Rzut dyskiem M (1kg) U16

1 Kacper RUCIŃSKI 02-10-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 41.39 PB

Mityng wakacyjny BIAŁOGARD

200 metrów mężczyzn

2 KRASOWSKI Mateusz 1999-05-16 MKS Truso Elbląg WN 23.11 PB (+0.4)

300 metrów mężczyzn

1 KASPEROWICZ Patryk 2000-03-08 MKS Truso Elbląg WN 39.61

100 metrów kobiet

7 KABUŁA Oliwia 2002-02-07 MKS Truso Elbląg WN 14.39 (-0.8)

3 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 MKS Truso Elbląg WN 13.96 PB (+0.1)

600 metrów kobiet

1 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda WN 1:40.16 PB

3 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WN 1:42.82

Mityng okręgowy Poznań

400 metrów mężczyzn

4 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 LKS Lubawa WN 51.64 PB

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn