MP osób niepełnosprawnych Białystok 2017 – IKS Smok Orneta i IKS Atak Elbląg z medalami, a ich wartość podwójna

Fot. iks smok orneta

W Białymstoku odbyły się 23/25 czerwca Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkiej atletyce. Startowało prawie 200 uczestników, w tym także goście z Czech. Dorobek ekipy warmińsko-mazurskiej to 20 medali. 18 zdobył IKS Smok Orneta, 2 medale wywalczył IKS Atak Elbląg. Rekordzistami byli ornecianie: Katarzyna Zubowicz (2 złote i 1 srebrny) oraz Michał Dziuba (3 złote)

Wyniki

Kula kobiet (3 kg) F53/57 (siedzący)

1 Zubowicz Katarzyna 1985-06-10 IKS Smok Orneta F53 4,37 875

Kula mężczyzn (3 kg) F33 (siedzący)

1 Dziuba Michał 90-01-17 IKS Smok Orneta F33 8,00 515

Kula mężczyzn F34 (siedzący)

7 Podgórski Damian 79-01-29 IKS Smok Orneta F34 6,49 116

Kula mężczyzn (2 kg) F52 (siedzący)

3 Michalec Kamil 83-07-29 IKS Smok Orneta F52 6,73 433

Kula mężczyzn (3 kg) F53 (siedzący)

2 Ojrzyński Grzegorz 77-05-06 IKS Smok Orneta F53 5,82 445

Kula mężczyzn (4 kg) F54

2 Kowalski Przemysław 1981-11-15 IKS Smok Orneta F54 8,16 739

7 Obuchowicz Krzysztof 1990-06-15 IKS Smok Orneta F54 5,10 150

Kula mężczyzn (4 kg) F55

7 Cieślakowski Andrzej 1984-11-11 IKS ATAK Elbląg F55 5,97 137

10 Grzanka Kamil 1997-04-21 IKS ATAK Elbląg F55 4,43 21

Dysk kobiet (1 kg) F53/57

2 Zubowicz Katarzyna 1985-06-10 IKS Smok Orneta F53 9,88 677

Dysk mężczyzn (1 kg) F 33 (siedzący)

1 Dziuba Michał 1990-01-17 IKS Smok Orneta F33 19,72 447

Dysk mężczyzn (1 kg) F32/34 (siedzący)

6 Podgórski Damian 1979-01-29 IKS Smok Orneta F34 16,76 109

Dysk mężczyzn (1 kg) F 52/53 (siedzący)

4 Ojrzyński Grzegorz 1977-05-06 IKS Smok Orneta F53 14,80 364

5 Michalec Kamil 1983-07-29 IKS Smok Orneta F52 14,68 355

Dysk mężczyzn F54 (siedzący)

3 Kowalski Przemysław 1981-11-15 IKS Smok Orneta F54 18,24 407

5 Obuchowicz Krzysztof 1990-06-15 IKS Smok Orneta F54 15,88 269

Dysk mężczyzn F 55/56 (siedzący)

8 Cieślakowski Andrzej 1984-11-11 IKS ATAK Elbląg F55 17,76 203

Oszczep kobiet (600 g) F53/54

1 Zubowicz Katarzyna 1985-06-10 IKS Smok Orneta F53 9,71 735

Oszczep mężczyzn (600 g) F33

1 Dziuba Michał 1990-01-17 IKS Smok Orneta F33 18,77 711

Oszczep mężczyzn (600 g) F34

4 Podgórski Damian 1979-01-29 IKS Smok Orneta F34 13,88 63

Oszczep mężczyzn (600 g) F53/54

1 Obuchowicz Krzysztof 1990-06-15 IKS Smok Orneta F5418,48 509

2 Michalec Kamil 1983-07-29 IKS Smok Orneta F52 12,79 352

3 Ojrzyński Grzegorz 1977-05-06 IKS Smok Orneta 11,93 282

400 metrów mężczyzn wózki T33/53/54

3 Misztel Witold 1972-01-30 IKS Smok Orneta T54 61,93 81

4 Baran Zbigniew 1969-02-21 IKS Smok Orneta T54 63,29 50

3 Król Bogdan 1955-08-17 IKS Smok Orneta T54 72,28 0

400 metrów mężczyzn T37

6 Górski Marcin 1984-10-07 IKS ATAK Elbląg T37 81,92 0

100 metrów mężczyzn T33/53/54

2 Misztel Witold 30-01-1972 IKS Smok Orneta T54 17,86 132

1500 metrów mężczyzn wózki T53/54

2 Baran Zbigniew 21-02-1969 IKS Smok Orneta T54 4:03.73 84

3 Król Bogdan 17-08-1955 IKS Smok Orneta T54 4:22.23 17

1500 metrów mężczyzn T11/13/36/37/47

3 Górski Marcin 1984-10-07 IKS ATAK Elbląg T37 6:08.00 0

200 metrów mężczyzn T33/53/54

3 Misztel Witold 30-01-1972 IKS Smok Orneta T54 31,80 143

800 metrów mężczyzn wózki T53/54

2 Baran Zbigniew 21-02-1969 IKS Smok Orneta T54 2:08.09 59

3 Król Bogdan 17-08-1955 IKS Smok Orneta T54 2:24.51 1

800 metrów mężczyzn wózki T36/37

3 Górski Marcin 1984-10-07 IKS ATAK Elbląg T37 2:50.55 0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn