Kontrolne mityngi w Warszawie i Chojnicach – Czas na małe korekty i idziemy na całość!

Fot. finishparkiet drwęca nowe miasto facebook (ilustracja)

W Warszawie odbył się w sobotę (30 lipca) ogólnopolski mityng lekkoatletyczny, który stanowił ostatni sprawdzian przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. Startowali też starsi zawodnicy, którzy start traktowali jak etap przygotowań do drugiej części sezonu. Wystąpili lekkoatleci z Olsztyna, Dywit, Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Lidzbarka Welskiego, Olecka i Działdowa. Inni startowali tez w mityngu w Chojnicach

W sprawdzianie uczestniczyła bardzo szeroka grupa zawodników. Wielu ustanowiło rekordy życiowe, inni osiągnęli najlepsze tegoroczne rezultaty. Wyróżnili się szczególnie: Mateusz Dziadko, Jakub Szymański, Natalia Żuk, Marta Wojsiat (AZS UWM Olsztyn), Marek Kornowski, Piotr Kozłowski, Jakub Borkowski (LKS Lubawa), Kacper Rudnik (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Alicja Potasznik (GUKS Asy Dywity), Kamila Pawłowska (Zamek Kurzętnik)

Wyniki

Mężczyźni

100 m

DZIADKO Mateusz 25.05.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.12 PB q (+2.1)

SZYMAŃSKI Damian 14.01.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.67 (+1.8)

PIKURA Kamil 13.02.1999 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.83 SB (+1.6)

JABŁOŃSKI Kasper 28.07.1998 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.86 PB (+1.6)

MICHALEWICZ Mateusz 24.06.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.41 (+1.6)

KLUK Jakub 12.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.57 PB (+1.6)

BARTOSZUK Adam 17.07.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.65 PB (+1.6)

PAŁKOWSKI Dawid 18.09.2004 LUKS Lidzbark Welski WN 12.68 (+1.6)

BALEWSKI Dawid 31.07.2003 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 12.86 PB (+1.6)

200 m

DZIADKO Mateusz 25.05.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.98 =SB (-0.1)

PIKURA Kamil 13.02.1999 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.07 SB (+0.5)

MICHALEWICZ Mateusz 24.06.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.38 (+0.5)

NOWAKOWSKI Jakub 29.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.58 (+0.2)

PAŁKOWSKI Dawid 18.09.2004 LUKS Lidzbark Welski WN 26.08 (+0.5)

300 metrów

2 KORNOWSKI Marek 30.01.2001 LKS Lubawa WN 36.99

3 KOZŁOWSKI Piotr 14.02.2001 LKS Lubawa WN 37.86 PB

7 BARTOSZUK Adam 17.07.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.27 PB

8 DOBYRN Bartosz 10.09.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.37

400 m

2 SZYMAŃSKI Damian 14.01.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.77 PB

5 BEŃ Józef 18.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.90

600 m

1 DĄBROWSKI Jakub 01.04.2002 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:30.66

2 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:31.56

3 SOBOL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:34.06

800 m

KOZŁOWSKI Piotr 14.02.2001 LKS Lubawa WN 1:57.29

KLIMEK Rafał 21.07.1999 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:00.74 PB

SZCZEPAŃSKI Dominik 10.06.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:09.93

1000 m

12 GÓRCZYŃSKI Bartosz 01.01.2004 OLA Warmińsko-mazurskie WN 2:53.52

2000 m

6 KIERSZTEJNA Bartosz 01.10.1998 UKS MOSiR Działdowo WN 6:20.25

7 JEDAMSKI Adam 27.03.2002 UKS MOSiR Działdowo WN 6:26.30

9 BRYNDA Marcin 06.12.1988 MLKS Czarni Olecko WN 7:01.41

10 WSZEBOROWSKI Kacper 12.04.2002 MLKS Czarni Olecko WN 7:01.73

110 m ppł juniorów mł (91,4)

FINAŁ +1.9

7 NOWAKOWSKI Jakub 29.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.64 PB mł

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

4 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 LKS Lubawa WN 15.07

Rzut oszczepem (600)

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 UKS MOSiR Działdowo WN 44.80

Skok wzwyż

1 RUDNIK Kacper 24.03.2001 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.90

Skok w dal

7 TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 MLKS Czarni Olecko WN 5.96

oom 20160806 0658 201608071927

Kobiety

100 m

FINAŁ +1.6

3 POTASZNIK Paulina 09.12.1998 GUKS Asy Dywity WN 12.57 SB

Eliminacje

POTASZNIK Alicja 24.04.2000 GUKS Asy Dywity WN 12.11 SB q (+0.9)

ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.88 PB (+0.3)

CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.34 (+1.8)

KOZŁOWSKA Agata 01.07.2002 KS Zamek Kurzętnik WN 13.40 (+1.8)

KITEWSKA Wioleta 02.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.48 PB (+1.7)

BARASZKIEWICZ Julia 10.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.75 PB (+1.7)

KAWECKA Justyna 21.07.2002 LUKS Lidzbark Welski WN 13.96 (+1.7)

MILEJSKA Matylda 09.05.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.97 (+1.7)

ZAWODNIK Maja 25.01.2004 LUKS Lidzbark Welski WN 14.16 (+1.8)

HERMAN Kornelia 28.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.29 PB (-0.2)

ANTONIUK Maja 09.04.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.93 PB (-0.2)

200 m

POTASZNIK Alicja 24.04.2000 GUKS Asy Dywity WN 24.79 SB (-0.1)

PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.99 (-0,1)

KOZŁOWSKA Agata 01.07.2002 KS Zamek Kurzętnik WN 27.38 (-0.1)

CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.45 (+0.2)

KITEWSKA Wioleta 02.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.46 PB (+0.5)

BARASZKIEWICZ Julia 10.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.62 PB (+0.5)

KAWECKA Justyna 21.07.2002 LUKS Lidzbark Welski WN 30.46 (+0.2)

300 m

ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.97 PB

STAWICKA Maja 07.06.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.56

MILEJSKA Matylda 09.05.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.05 PB

SUMIŃSKA Jolanta 22.11.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.13

HERMAN Kornelia 28.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.33 PB

CYBULSKA Wiktoria 12.08.2004 OLA Warmińsko-mazurskie WN 46.55

CZARNUCHA Oliwia 17.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.72 PB

KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.44

400 m

RUMIŃSKA Justyna 15.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:01.49

PAWŁOWSKA Patrycja 07.11.1999 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:02.04

KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:02.16

600 m

4 LEMANOWICZ Maja 01.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.87

800 m

5 PIETRUCZUK Alicja 14.01.2000 MLKS Czarni Olecko WN 2:38.72

1000 m

2 PAWŁOWSKA Kamila 18.07.2000 KS Zamek Kurzętnik WN 2:59.64

3 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:04.00

5 KRÓL Aleksandra 20.02.2002 GUKS Asy Dywity WN 3:09.55

9 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:17.03

2000 m

1 KONARZEWSKA Martyna 13.02.1991 UKS MOSiR Działdowo WN 6:43.78

400 m ppł (76,2)

1 WUJKOWSKA Izabela 02.09.1999 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:03.16

3 MILANOWSKA Beata 24.07.1995 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:06.25

Rzut oszczepem juniorek mł (500)

1 WOJSIAT Marta 14.10.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.05

5 MOSZCZYŃSKA Patrycja 06.08.2004 LUKS Lidzbark Welski WN 30.72 PB

Skok w dal

7 ZAWODNIK Maja 25.01.2004 LUKS Lidzbark Welski WN 4.75 PB (+2.9)

oom 20160804 0413 201608050736

Chojnice

Mężczyźni

100 metrów

4 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 13.68 (+0.4)

400 m ppł juniorów mł (84,0)

3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 56.93 SB

Kobiety

100 metrów

PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WN 13.83 (+0.7)

JAWORSKA Aleksandra 2004-01-01 MLKS Ostróda WN 14.64 (+0.8)

MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WN 14.71 (+0.8)

200 metrów

PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WN 27.7 (+0.2)

OSTROWSKA Dominika 2006-01-01 MLKS Ostróda WN 34.32 (+0.7)

OLBRYŚ Zuzanna 2003-01-01 MLKS Ostróda WN 34.04 (+0.2)

400 metrów

PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WN 1:12.40

600 metrów

MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WN 1:59.62

KONOPKO Kinga 2002-09-26 MLKS Czarni Olecko WN 2:03.01

1000 metrów

15 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda WN 3:31.63

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn