Ostatnie manewry przed szczytem w Olecku – Młodzicy po sprawdzianie w Sopocie w pełnej gotowości

Fot.mks truso elbląg

W najbliższą sobotę (9 września) o godz. 12.30 na stadionie MOSiR w Olecku odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce. Tradycyjnie rywalizować będą zawodnicy U16 z województw: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Lekkoatleci Warmii i Mazur starannie przygotowują się do tej imprezy a ostatnimi sprawdzianami były starty w mityngach z Sopocie i Bydgoszczy.

Uzyskano wiele obiecujących wyników, ale prawdziwa weryfikacja nastąpi w sobotę. Trzymamy kciuki za młodzież Warmii i Mazur.

Wyniki

100 metrów M U16

KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.50 (-0.1)

NOWAKOWSKI Jakub 03-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.70 (-0.4)

KAMIŃSKI Kacper 03-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.78 (-0.4)

SOBOL Damian 03-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.23 (+0.6)

KLUK Jakub 02-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.56 PB (+0.6)

CHMIELNICKI Witold 02-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.04 (-2.0)

100 metrów mężczyzn PK

PAŁKOWSKI Dawid 04-09-18 LUKS Lidzbark Welski WN 13.12 (-1.3)

JEŻEWSKI Krzysztof 03-01-10 MKS Truso Elbląg WN 13.48 PB (-1.3)

300 metrów M U16

RUDAWSKI Dominik 03-01-16 MKS Truso Elbląg WN 41.57

JEŻEWSKI Krzysztof 03-01-10 MKS Truso Elbląg WN 44.53

DOBYRN Bartosz 02-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.88 PB

SOBOL Damian 03-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.01 PB

KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.35 PB

LEWALSKI Kacper 03-05-07 MKS Truso Elbląg WN 39.43

CHMIELNICKI Witold 02-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.50  

KAMIŃSKI Kacper 03-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.09

600 metrów M U16

DĄBROWSKI Jakub 02-04-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:28.36 PB

WILGA Łukasz 02-07-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:35.63

LEWALSKI Kacper 03-05-07 MKS Truso Elbląg WN 1:33.83

GORCZYŃSKI Bartosz 04-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:36.33

TYRAWSKI Mateusz 03-02-07 MKS Truso Elbląg WN 1:38.77

200 m ppł mężczyzn

DĄBROWSKI Jakub 02-04-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 28.15 (+0.6)

DOBYRN Bartosz 02-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.09 (+0.6)

KOTEWICZ Dominik 03-02-28 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 33.24 (+0.3)

110 m ppł M (91,4) U16

2 NOWAKOWSKI Jakub 03-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.61 (-1.3)

Rzut dyskiem M (1kg) U16

5 JAWORSKI Mateusz 02-05-15 LUKS Lidzbark Welski WN 35.13

Skok wzwyż mężczyzn

RUDNIK Kacper 01-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.90

KOTEWICZ Dominik 03-02-28 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.40

100 metrów K U16

BARASZKIEWICZ Julia 02-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.41 (0.0)

BUJALSKA Julia 03-06-19 MKS Truso Elbląg WN 14.11 (0.0)

PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda WN 13.62 (+0.2)

KWIATKOWSKA Katarzyna 02-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 14.07 (+0.2)

WIERCIŃSKA Ewa 02-05-09 MKS Truso Elbląg WN 14.99 PB (+0.2)

KABUŁA Oliwia 02-02-07 MKS Truso Elbląg WN 14.32 (+0.7)

PUZIO Agnieszka 02-06-20 MKS Truso Elbląg WN 15.79 (+0.7)

STRUGIŃSKA Oliwia 03-12-29 MKS Truso Elbląg WN 14.00 PK (0.0)

KORNACKA Karolina 03-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 14.16 PK(0.0)

GUTOWSKA Marta 02-08-12 MKS Truso Elbląg WN 16.15 PB PK (0.0)

LASKIEWICZ Zofia 03-01-31 MKS Truso Elbląg WN 14.34 PK (-0.1)

KAWECKA Justyna 02-07-21 LUKS Lidzbark Welski WN 14.29 (0.0)

100 metrów kobiet

KORZENIEWSKA Julia 04-05-24 MKS Truso Elbląg WN 15.39 (+0.1)

MILEJSKA Matylda 03-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.16 (+0.6)

LIS Aleksandra 04-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.47 (+0.6)

WRÓBEL Patrycja 04-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 14.56 (+0.6)

STYCZEŃ Alicja 04-02-11 MKS Truso Elbląg WN 14.80 (+0.6)

300 metrów

CYBULSKA Wiktoria 04-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.53

KORNACKA Karolina 03-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 44.38

TUCKA Róża 04-01-01 SKLA Sopot PM 45.99

JANUCHTA Kinga 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.25

LIS Aleksandra 04-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.20 PB

MIKOŁAJEWSKA Weronika 00-01-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 49.81 PB

FOLCZYŃSKA Aleksandra 04-04-02 MKS Truso Elbląg WN 53.91

300 metrów K U16

PIECHOCKA Alicja 03-02-16 MLKS Ostróda WN 43.18 PK

KWIATKOWSKA Katarzyna 02-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 47.56 PB PK

ŁUGIEWICZ Adrianna 03-11-11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 47.83 PK

KUCIŃSKA Amelia 02-06-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 48.27 PK

STEFANOWICZ Inez 03-10-01 MKS Truso Elbląg WN 49.75 PB PK

TCHÓRZ Kinga 03-12-07 MLKS Ostróda WN 50.34

600 metrów K U16

2 DOWEJKO Zuzanna 04-03-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:58.40

DOMURAT Wiktoria 02-04-06 MLKS Ostróda WN 39.76 PB

KORNACKA Kinga 03-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:40.78

DALIDOWICZ Maja 02-07-29 MKS Truso Elbląg WN 1:45.63

1000 metrów K U16

RADZIKOWSKA Patrycja 03-01-01 MKS Truso Elbląg WN 3:99.87

200 m ppł kobiet

KITEWSKA Wioleta 02-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.92 (-0.5)

PAWŁOWSKA Patrycja 99-11-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 33.08 (-0.5)

STAWICKA Maja 03-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 33.76 (-0.5)

KRAUSHAR Julia 03-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.41 (-0.5)

TCHÓRZ Kinga 03-12-07 MLKS Ostróda WN 38.24 PK(-0.5)

80 m ppł K U16

2 KAWECKA Justyna 02-07-21 LUKS Lidzbark Welski WN 14.15 (-1.0)

4 razy 100 metrów

KS AZS UWM Olsztyn WN (Julia BARASZKIEWICZ, Jolanta SUMIŃSKA, Wioleta KITEWSKA, Aleksandra CZARNECKA) 51.11 SB

Rzut oszczepem K (500) U16

SZYSZKA Ewelina 03-04-28 UKS Gimpas Pasłęk WN 26.95

Rzut oszczepem młodziczek (500)

PRZYSTASZ Aleksandra 00-02-11 UKS Gimpas Pasłęk WN 35.18

MOSZCZYŃSKA Patrycja 04-08-06 LUKS Lidzbark Welski WN 31.73 PB

GRZYWIŃSKA Alicja 02-04-24 MKS Truso Elbląg WN 18.20

Skok w dal kobiet

ZAWODNIK Maja 04-01-25 LUKS Lidzbark Welski WN 4.69 (0.0)

WRÓBEL Patrycja 04-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 3.87 (-0.1)

5-bój

Wiktoria SADOWSKA 02-01-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 2075

Lekkoatleci Truso Elbląg startowali także w Bydgoszczy Oliwia Strugińska przebiegła 100 m w czasie 13.66 sek, Julia Bujalska - 13,90 sek., a na 200 m Zosia Laskiewicz uzyskała czas 28.62 sek..

mmm3

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w lekkiej atletyce OLECKO 9.09.2017 r.

Organizator:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku

MLKS Czarni Olecko

Warmińsko Mazurski Związek Lekkiej Atletyki

Warmińsko Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie

Miejsce rozegrania zawodów:

Stadion MOSiR Olecko ul. Park 1 początek zawodów 9 września godz.12.30 Weryfikacja odbędzie się w dniu 8.09.17 r. w godz. Świetlicy MOSiR Olecko na stadionie 18 - 20.00 oraz w dniu startu w godz. 10.00-11.30 na stadionie Chód sportowy 3.09.2017 w Kozienicach

Rzut młotem 10.09.2017 godz.10.00 stadion BKS Skra w Warszawie Skok o tyczce 10.09.2017 godz.15.00 Stadion Orzeł w Warszawie

Punktacja:

I miejsce – 3pkt., II-III miejsce 2 pkt., IV – XI miejsce 1 pkt.

Jeżeli w danej konkurencji liczba ostatecznie sklasyfikowanych zawodników jest mniejsza niż liczba miejsc punktowanych, to ostatni zawodnik nie otrzymuje punktów. Do punktacji zalicza się tylko te konkurencje indywidualne, w których ostatecznie sklasyfikowano minimum czterech zawodników, a w biegach sztafetowych ostatecznie sklasyfikowano trzy drużyny. W PZLA Międzywojewódzkich Mistrzostwach U 16 do klasyfikacji zalicza się tylko te imprezy, w których ostatecznie sklasyfikowano zawodników z minimum trzech klubów

Nagrody:

w punktacji klubowej I – III miejsca – Puchary,

w klasyfikacji indywidualnej miejsca I-III – medale

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn