Mistrzostwa Województwa U14 i U16 Lubawa 2017 – Pierwsze sukcesy i medale, teraz trzeba pójść za ciosem

Fot.mks truso elbląg

W minioną niedzielę (17 września) w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce zawodników do lat 14 i 16. Dla młodzików (U16) był to jednocześnie ważny sprawdzian przed Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego – Mistrzostwami Polski w tej grupie wiekowej. Wystartowali reprezentanci prawie wszystkich sekcji w regionie. Dla wielu to pierwsze poważne medale, oby stały się zachętą do dalszych treningów.

Tytuły mistrzowskie trafiły do wielu klubów i to bardzo cieszy. W ostatnich latach „królowa sportu” rozkwita. Jest coraz lepsza infrastruktura, choć młodzież niełatwo namówić do uprawiania sportu wyczynowego, to jednak niestrudzeni trenerzy-pasjonaci nie dają za wygrana i wynajdują kolejne talenty. Za to wielkie dzięki.

Najwięcej tytułów trafiło do Lidzbarka, Olsztyna i Działdowa. Podwójnymi złotymi medalistami zostali: sprinter z Lidzbarka Dawid Pałkowski (U14) i biegacz Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie Jakub Dąbrowski i miotacz z Działdowa Artur Cytlał (U16). Poziom był zróżnicowany, co w tych kategoriach wiekowych jest powszechne. Najlepsi pojadą do Mistrzostwa Polski i tam życzymy im miejsc na podium

Mistrzowie województwa

U 16:

Chłopcy

100 metrów: Bartosz Turek (Atos Woźnice), 300 metrów: Kacper Lewalski (LKS Lubawa), 600 metrów: Jakub Dąbrowski (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), 100p0 metrów: Adam Jedamski (MOSiR Działdowo), 300 metrów: Jakub Dąbrowski

(Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, sztafeta 4 razy 100 metrów: AZS UWM Olsztyn, pchięcie kulą: i rzut dyskiem: Artur Cytlał, skok wzwyż: Alan Michałek ((Piast Wilczęta), skok w dal: Wojciech Tomczyk (Czarni Olecko)

Dziewczęta

100 metrów: Agata Kozłowska (Zamek Kurzętnik), 300 metrów: Alicja Piechocka (MLKS Ostróda), 600 metrów: Wiktoria Domurat (MLKS Ostróda), 1000 metrów: Kornelia Trościanko (Sokół Węgorzewo), 300 metrów przez płotki: Maja Stawicka (AZS UWM Olsztyn), 4 razy 100 metrów: AZS UWM Olsztyn, pchnięcie kulą: Daria Siemińska (LKS Lubawa), rzut oszczepem: Zuzanna Niedziela (LKS Lubawa), skok wzwyż: Karolina Andrzejewska (Truso Elbląg), skok w dal: Natalia Juchnowska (MOSiR Działdowo)

U14

Chłopcy

100 m i 300 m: Dawid Pawłowski (LUKS Lidzbark), 4 razy 100 metrów: LKS Lubawa, skok w dal: Wojciech Tabaka (Gwardia Szczytno)

Dziewczęta

100 metrów: Patrycja Wróbel (Gimpas Pasłęk), 300 metrów: Julia Kopiczyńska ((Atos Woźnice), 600 metrów: Julia Wawrzynowicz (Atos Woźnice), 1000 metrów: Otylia Olińska (Zamek Kurzętnik), 4 razy 100 metrów: AZS UWM Olsztyn, rzut oszczepem: Patrycja Moszczyńska ((LUKS Lidzbark), skok w dal: Maja zawodnik (LUKS Lidzbark)

Fot. e-lubawa.pl

Wyniki

Mężczyźni

100 metrów M U16

FINAŁ +1.1

1 TUREK Bartosz 2002-05- 22 UKS Atos Woźnice WN 11.38 PB

2 SKOMSKI Marcin 2003-12- 10 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.78 PB

3 MURAWSKI Kacper 2002-06- 22 MLKS Czarni Olecko WN 11.98 PB

4 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03- 08 LKS Lubawa WN 12.03 PB

5 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07- 29 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.09 PB

6 TOMCZYK Wojciech 2002-11- 23 MLKS Czarni Olecko WN 12.12 (el. 11.97) PB

7 KAMIŃSKI Kacper 2003-01- 06 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.62 (el. 12.50)

8 KLUK Jakub 2002-03- 12 KS AZS UWM Olsztyn WN DNS (el. 12.67)

.....................................................

9 BARTOSZUK Adam 2002-07- 17 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.67 (+1.1)

10 TYRAWSKI Mateusz 2003-02- 07 MKS Truso Elbląg WN 12.87 PB (+1.1)

11 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01- 10 MKS Truso Elbląg WN 13.05 PB (+1.1)

12 MELKNER Dawid 2002-11- 23 UKS Atos Woźnice WN 13.20 (+1.1)

13 STEFANOWICZ Maciej 2003-11- 15 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.23 PB (-0.3)

14 SAMULEWICZ Jan 2003-11- 09 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 13.52 (+1.1)

.....................................................

KORNOWSKI Marek 2001-01- 30 LKS Lubawa WN 11.61 PK (-0.3)

PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06- 14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.97 PK (-0.3)

KOZŁOWSKI Piotr 2001-02- 14 LKS Lubawa WN 12.08 PB PK (+0.7)

FAFIŃSKI Paweł 2001-09- 03 LKS Lubawa WN 12.19 PB PK (-0.3)

KOZŁOWSKI Krystian 2001-10- 18 LKS Lubawa WN 12.26 PK (+1.1)

KOZŁOWSKI Krzysztof 2001-10- 18 LKS Lubawa WN 12.32 PK (+1.1)

JARZYNA Damian 2000-02- 12 LKS Lubawa WN 12.47 PK (+0.7)

300 metrów M U16

1 LEWALSKI Kacper 2003-05- 07 MKS Truso Elbląg WN 38.22

2 MURAWSKI Kacper 2002-06- 22 MLKS Czarni Olecko WN 38.51

4 CHMIELNICKI Witold 2002-12- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.34

...........................................

JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03- 05 LKS Lubawa WN 35.91 PK

TOKARZ Marcin 2000-06- 10 UKS Sokół Węgorzewo WN 36.34 SB PK

FAFIŃSKI Paweł 2001-09- 03 LKS Lubawa WN 37.55 PB PK

KARBOWSKI Michał 1998-06- 02 UKS MOSiR Działdowo WN 38.34 PB PK

KORNOWSKI Marek 2001-01- 30 LKS Lubawa WN 38.42 PK

TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12- 13 GUKS Asy Dywity WN 38.91 PK

JARZYNA Damian 2000-02- 12 LKS Lubawa WN 39.39 PK

KOZŁOWSKI Krzysztof 2001-10- 18 LKS Lubawa WN 39.91 PK

KOZŁOWSKI Krystian 2001-10- 18 LKS Lubawa WN 40.34 PK

PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06- 14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 42.91 PB PK

600 metrów M U16

1 DĄBROWSKI Jakub 2002-04- 01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1:31.76

2 RUDAWSKI Dominik 2003-01- 16 MKS Truso Elbląg WN 1:32.22 PB

3 TKACZUK Mateusz 2002-03- 08 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:33.69

..............................

4 KŁOCZKO Kacper 2003-02- 12 MLKS Czarni Olecko WN 1:35.37

5 OCHNIO Maciej 2003-08- 21 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.77

6 ZYSKOWSKI Damian 2004-08- 26 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.96

7 JAKUBOWSKI Mateusz 2003-07- 02 LKS Lubawa WN 1:46.56

8 DAŃKÓW Andrzej 2003-10- 02 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:56.08 PB

9 BĄK Kacper 2005-05- 16 MKS Truso Elbląg WN 2:00.80

10 JACKOWSKI Jakub 2005-06- 29 KS Jelonki Dobre Miasto WN 2:12.55

................................

KARBOWSKI Michał 1998-06- 02 UKS MOSiR Działdowo WN 1:24.38 SB PK

KOZŁOWSKI Piotr 2001-02- 14 LKS Lubawa WN 1:25.51 PK

TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12- 13 GUKS Asy Dywity WN 1:31.46 PB PK

1000 metrów M U16

1 JEDAMSKI Adam 2002-03- 27 UKS MOSiR Działdowo WN 2:51.92 PB

2 WYSOCKI-URBAN Aleksander 2002-11- 12 PKS Gwardia Szczytno WN 2:57.55

3 NIEDZIELA Mateusz 2002-12- 17 LKS Lubawa WN 3:05.28

...........................

4 TWARDZIK Mateusz 2004-02- 09 UKS Gimpas Pasłęk WN 3:08.20 PB

5 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11- 03 LKS Lubawa WN 3:11.54

6 SZUBZDA Jakub 2004-04- 07 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:11.90

7 MAJEWSKI Dawid 2005-05- 01 UKS Atos Woźnice WN 3:37.85

8 KASKA Daniel 2004-06- 19 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:40.56

.....................................

PALUCH Sylwester 2001-07- 31 GUKS Asy Dywity WN 2:53.40 PB PK

300 metrów pł M U16

1 DĄBROWSKI Jakub 2002-04- 01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 41.40

2 CHMIELNICKI Witold 2002-12- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.13

3 SOBOL Damian 2003-07- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.73

.................................

2 BALEWSKI Dawid 2003-07- 31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 45.14

3 DOBYRN Bartosz 2002-09- 10 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.24

3 KOTEWICZ Dominik 2003-02- 28 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 50.04

4 razy 100 m U16

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Jakub KOZACKI 2002-10- 11, Damian SOBOL 2003-07- 23, Jakub KLUK 2002-03- 12, Jakub NOWAKOWSKI 2003-07- 29) 46.72

2 LKS Lubawa II (Szymon SZYMAŃSKI 2002-02- 04, Marcin FIGGER 2002-05- 07, Tomasz PRZYBYŁOWSKI 2002-01- 01, Dominik PIEKOSZEWSKI 2003-03- 08) 48.29

3 KS AZS UWM Olsztyn II (Bartosz DOBYRN 2002-09- 10, Witold CHMIELNICKI 2002-12- 23, Mateusz TKACZUK 2002-03- 08, Kacper KAMIŃSKI 2003-01- 06) 48.56

.........................

LKS Lubawa WN (Damian JARZYNA 2000-02- 12, Paweł FAFIŃSKI 2001-09- 03, Sebastian JAKUBOWSKI 1999-03- 05 Marek KORNOWSKI 2001-01- 30) 46.72 PK

LKS Lubawa IV WN (Krzysztof KOZŁOWSKI 2001-10- 18, Damian JABŁOŃSKI 1999-04- 25, Krystian KOZŁOWSKI 2001-10- 18, Piotr KOZŁOWSKI 2001-02- 14) 48.46 PK

Pchnięcie kulą M (5kg) U16

1 CYTLAŁ Artur 2003-01- 09 UKS MOSiR Działdowo WN 11.49

2 JAWORSKI Mateusz 2002-05- 15 LUKS Lidzbark Welski WN 10.40 PB

3 RUCIŃSKI Kacper 2002-10- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.75

........................

4 KUKIER Jan 2002-06- 05 UKS Sokół Węgorzewo WN 9.07 SB

5 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04- 01 LKS Lubawa WN 8.34

......................

BORKOWSKI Jakub 2001-06- 26 LKS Lubawa WN 13.86 PK

Rzut oszczepem M (600) U16

1 CYTLAŁ Artur 2003-01- 09 UKS MOSiR Działdowo WN 47.52 PB

2 FIGGER Marcin 2002-05- 07 LKS Lubawa WN 41.25

3 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06- 22 LKS Lubawa WN 37.33 PB

4 RUCIŃSKI Kacper 2002-10- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.10 PB

5 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07- 17 LKS Lubawa WN 33.94

6 KIJEWSKI Karol 2005-01- 01 PKS Gwardia Szczytno WN 22.20

Skok wzwyż mężczyzn U16

1 MICHAŁEK Alan 2002-01- 23 KS Piast Wilczęta WN 1.55 =PB

2 KOTEWICZ Dominik 2003-02- 28 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1.50 PB

3 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01- 10 MKS Truso Elbląg WN 1.45 SB

.........................

JABŁOŃSKI Damian 1999-04- 25 LKS Lubawa WN 1.70 PB PK

JEREMICZ Michał 1999-01- 01 KS Piast Wilczęta WN 1.60 PK

NIECIECKI Jakub 2004-04- 04 MKS Truso Elbląg WN 1.40 SB PK

WOLDAN Marcin 2004-01- 04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1.25 SB PK

Skok w dal mężczyzn U16

1 TOMCZYK Wojciech 2002-11- 23 MLKS Czarni Olecko WN 6.18

2 TUREK Bartosz 2002-05- 22 UKS Atos Woźnice WN 5.61

3 FIGGER Marcin 2002-05- 07 LKS Lubawa WN 5.54 SB

............................................

4 JEREMICZ Michał 1999-01- 01 KS Piast Wilczęta WN 5.49

5 BARTOSZUK Adam 2002-07- 17 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.33 PB

6 STEFANOWICZ Maciej 2003-11- 15 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.16 =PB

7 BALEWSKI Dawid 2003-07- 31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 5.11 PB

8 MELKNER Dawid 2002-11- 23 UKS Atos Woźnice WN 5.05 SB

9 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-01- 01 LKS Lubawa WN 4.95

10 TYRAWSKI Mateusz 2003-02- 07 MKS Truso Elbląg WN 4.65

11 MICHAŁEK Alan 2002-01- 23 KS Piast Wilczęta WN 3.79 SB

100 metrów M U14

1 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09- 18 LUKS Lidzbark Welski WN 12.49 (+0.1)

2 TARANOWSKI Oliwier 2004-08- 09 LKS Lubawa WN 12.61 (-0.3)

2 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01- 07 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.35(1) (-0.3)

4 HUDZIK Bartłomiej 2005-07- 26 MKS Truso Elbląg WN 13.35(7) (+0.1)

5 BACZEWSKI Dominik 2004-12- 21 UKS Atos Woźnice WN 13.36 (-0.3)

6 OLSZEWSKI Mateusz 2004-01- 20 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.51 (-0.3)

7 FLOREK Mikołaj 2004-03- 17 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.74 (+0.1)

8 WIERZBOWSKI Aleksander 2004-01- 19 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.80 (+0.4)

9 JACKOWSKI Mateusz 2005-01- 26 LKS Lubawa WN 14.00 (+0.1)

10 STROMSKI Grzegorz 2005-01- 06 MKS Truso Elbląg WN 14.14 (+0.4)

11 MARKOWSKI Stefan 2005-02- 25 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.52 (+0.1)

12 KOZŁOWSKI Mateusz 2005-03- 11 KS Zamek Kurzętnik WN 16.22 (-0.3)

13 PAŁKOWSKI Paweł 2006-03- 04 LUKS Lidzbark Welski WN 15.68 (+0.4)

300 metrów M U14

1 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09- 18 LUKS Lidzbark Welski WN 40.56 PB

2 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-01- 01 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.23

3 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01- 07 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.59 PB

4 TARANOWSKI Oliwier 2004-08- 09 LKS Lubawa WN 42.76

5 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05- 31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 43.85 PB

6 MICHALAK Sebastian 2004-01- 04 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.16 PB

7 FLOREK Mikołaj 2004-03- 17 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.29

8 SZCZEPANIK Patryk 2005-11- 16 MKS Truso Elbląg WN 52.28

4 razy 100 metrów U 14

1 LKS Lubawa III (Paweł FAFIŃSKI 2004-08- 20, Oliwier TARANOWSKI 2004-08- 09, Mateusz JACKOWSKI 2005-01- 26, Daniel ŻUCHOWSKI 2004-07- 17) 51.62

2 KS AZS UWM Olsztyn III (Michał BIEŃKOWSKI 2005-01- 07, Maciej STEFANOWICZ 2003-11- 15, Damian ZYSKOWSKI 2004-08- 26, Bartosz GÓRCZYŃSKI 2004-01- 01) 53.27

Skok w dal U14 (ze strefy)

1 TABAKA Wojciech 2004-01- 01 PKS Gwardia Szczytno WN 5.37

2 MICHALAK Sebastian 2004-01- 04 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.03

3 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05- 31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 4.82

.................................................

4 JACKOWSKI Mateusz 2005-01- 26 LKS Lubawa WN 4.75 SB

5 BACZEWSKI Dominik 2004-12- 21 UKS Atos Woźnice WN 4.70

6 MAJEWSKI Dawid 2005-05- 01 UKS Atos Woźnice WN 4.54

7 STROMSKI Grzegorz 2005-01- 06 MKS Truso Elbląg WN 4.36 SB

8 WIERZBOWSKI Aleksander 2004-01- 19 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.16

9 SZCZEPANIK Patryk 2005-11- 16 MKS Truso Elbląg WN 4.01

10 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04- 01 LKS Lubawa WN 3..97

11 PIOTROWICZ Marcel 2007-05- 17 KS Zamek Kurzętnik WN 3.38

12 KOZŁOWSKI Mateusz 2005-03- 11 KS Zamek Kurzętnik WN 3.24 SB

Kobiety

100 metrów K U16

FINAŁ +0.9

1 KOZŁOWSKA Agata 2002-07- 01 KS Zamek Kurzętnik WN 13.30 PB

2 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04- 10 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.31 PB

3 BUJALSKA Julia 2003-06- 19 MKS Truso Elbląg WN 13.38 PB

4 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12- 29 MKS Truso Elbląg WN 13.56

5 KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03- 06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 13.58 PB

6 PIECHOCKA Alicja 2003-02- 16 MLKS Ostróda WN 13.59

7 FAFIŃSKA Emilia 2003-01- 05 LKS Lubawa WN 13.79

KORNACKA Kinga 2003-05- 07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 13.87 (el.) DNS

...................................................

9 UZARSKA Julia 2003-05- 05 LKS Lubawa WN 13.95 (-0.8)

10 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04- 15 LKS Lubawa WN 13.89 (+0.5)

11 TYKARSKA Adrianna 2002-04- 04 LKS Lubawa WN 14.10 SB (+0.8)

12 KOWALSKA Julia 2003-07- 08 UKS MOSiR Działdowo WN 14.19 PB (+0.8)

13 JANKOWSKA Urszula 2002-03- 27 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.25 (+1.0)

14 KABUŁA Oliwia 2002-02- 07 MKS Truso Elbląg WN 14.29 (+0.5)

15 SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07- 10 UKS Sokół Węgorzewo WN 14.49 PB (+1.0)

16 STRUZYNSKA Wiktoria 2002-07- 04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 14.54 PB (+1.0)

17 MOKICKA Wiktoria 2002-09- 19 MLKS Czarni Olecko WN 14.92 (+0.8)

18 PUZIO Agnieszka 2002-06- 20 MKS Truso Elbląg WN 15.84 (+1.0)

19 GUTOWSKA Marta 2002-08- 12 MKS Truso Elbląg WN 15.91 PB (+1.0)

20 ANTOSZEWSKA Maja 2004-03- 06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 16.01 (+1.0)

..............................

STEĆ Patrycja 2001-01- 01 KS Piast Wilczęta WN 13.71 PK (-0.8)

JATKIEWICZ Izabela 2000-04- 28 GUKS Asy Dywity WN 13.87 PK (+0.5)

300 metrów K U16

1 PIECHOCKA Alicja 2003-02- 16 MLKS Ostróda WN 42.76

2 KORNACKA Karolina 2003-05- 07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 43.27

3 KRÓL Aleksandra 2002-02- 20 GUKS Asy Dywity WN 43.72 PB

....................................

4 KOZŁOWSKA Agata 2002-07- 01 KS Zamek Kurzętnik WN 44.12

5 LASKIEWICZ Zofia 2003-01- 31 MKS Truso Elbląg WN 44.96

6 FAFIŃSKA Emilia 2003-01- 05 LKS Lubawa WN 45.07

7 BOJANOWSKA Anna 2003-04- 20 PKS Gwardia Szczytno WN 46.56 PB

8 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09- 19 LKS Lubawa WN 47.30

9 KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03- 06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 47.12 PB

10 KOWALSKA Julia 2003-07- 08 UKS MOSiR Działdowo WN 47.57 PB

11 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11- 11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 47.67

12 KUCIŃSKA Amelia 2002-06- 06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 47.93

13 JANKOWSKA Urszula 2002-03- 27 KS Jelonki Dobre Miasto WN 48.59

14 STEFANOWICZ Inez 2003-10- 01 MKS Truso Elbląg WN 48.80 PB

15 WROŃSKA Laura 2003-06- 11 LKS Lubawa WN 48.81 SB

600 metrów K U16

1 DOMURAT Wiktoria 2002-04- 06 MLKS Ostróda WN 1:46.37

2 KORNACKA Kinga 2003-05- 07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1:47.02

3 SARNOWSKA Natalia 2002-05- 18 KS Zamek Kurzętnik WN 1:49.37

1000 metrów K U16

1 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12- 02 UKS Sokół Węgorzewo WN 3:19.90 PB

2 ZIÓŁEK Weronika 2003-04- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:20.40

3 DALIDOWICZ Maja 2002-07- 29 MKS Truso Elbląg WN 3:21.28

.....................

4 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06- 21 MLKS Czarni Olecko WN 3:38.20 PB

5 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01- 01 MKS Truso Elbląg WN 3:43.47 PB

300 metrów pł U16

1 STAWICKA Maja 2003-06- 07 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.13

2 KORNACKA Karolina 2003-05- 07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 49.69

3 RUMIŃSKA Justyna 2003-01- 15 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.89

.............................

4 KRAUSHAR Julia 2003-10- 24 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.31

5 TCHÓRZ Kinga 2003-12- 07 MLKS Ostróda WN 54.11

6 ZIÓŁEK Weronika 2003-04- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.92

.............................

PAWŁOWSKA Patrycja 1999-11- 07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 49.45 PK

4 razy 100 metrów U16

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Julia KRAUSHAR 2003-10- 24, Maja STAWICKA 2003-06- 07, Weronika ZIÓŁEK 2003-04- 23, Julia BARASZKIEWICZ 2002-04- 10) 53.51

2 LKS Lubawa WN (Adrianna TYKARSKA 2002-04- 04, Malwina BIEDRZYCKA 2003-04- 15, Emilia FAFIŃSKA 2003-01- 05, Julia UZARSKA 2003-05- 05) 53.60

3 MKS Truso Elbląg WN (Julia BUJALSKA 2003-06- 19, Oliwia KABUŁA 2002-02- 07, Oliwia STRUGIŃSKA 2003-12- 29, Zofia LASKIEWICZ 2003-01- 31) 53.62

...................

4 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN (Kinga KORNACKA 2003-05- 07, Karolina KORNACKA 2003-05- 07, Katarzyna KWIATKOWSKA 2002-03- 06,Amelia KUCIŃSKA 2002-06- 06) 54.69

Pchnięcie kulą K (3kg) U16

1 SIEMIŃSKA Daria 2002-05- 10 LKS Lubawa WN 12.36 PB

2 SADOWSKA Wiktoria 2002-01- 04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 9.19

3 DROŻYNER Oliwia 2003-05- 06 UKS Sokół Węgorzewo WN 8.55 PB

.......................................

4 KUDERAWIEC Maria 2004-01- 01 UKS Gimpas Pasłęk WN 7.99

5 ALEKSANDROWICZ Zuzanna 2002-08- 02 LKS Lubawa WN 7.49 SB

6 SZYSZKA Ewelina 2003-04- 28 UKS Gimpas Pasłęk WN 7.37 PB

7 GRUCA Gabriela 2003-05- 27 UKS Sokół Węgorzewo WN 6.95 SB

................................

STEĆ Patrycja 2001-01- 01 KS Piast Wilczęta WN 11.03 SB PK

WIŚNIEWSKA Natalia 2000-05- 09 LKS Lubawa WN 8.75 PK

Rzut oszczepem K (500) U16

1 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12- 17 LKS Lubawa WN 29.40

2 SZYSZKA Ewelina 2003-04- 28 UKS Gimpas Pasłęk WN 27.19

3 SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07- 10 UKS Sokół Węgorzewo WN 23.95 PB

.........................

4 GRUCA Gabriela 2003-05- 27 UKS Sokół Węgorzewo WN 16.70 SB

Skok wzwyż kobiet U16

1 ANDRZEJEWSKA Karolina 2003-08- 26 MKS Truso Elbląg WN 1.40 PB

2 MOKICKA Wiktoria 2002-09- 19 MLKS Czarni Olecko WN 1.35 SB

4 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08- 19 UKS MOSiR Działdowo WN 1.30

..............................

ANTOSZEWSKA Maja 2004-03- 06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1.35 SB PK

Skok w dal kobiet U16

1 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08- 19 UKS MOSiR Działdowo WN 4.66

2 UZARSKA Julia 2003-05- 05 LKS Lubawa WN 4.40 PB 6

3 PUZIO Agnieszka 2002-06- 20 MKS Truso Elbląg WN 4.38 PB

.......................................

4 WROŃSKA Laura 2003-06- 11 LKS Lubawa WN 4.34 PB

5 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09- 19 LKS Lubawa WN 4.09 PB

6 SADOWSKA Wiktoria 2002-01- 04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 4.06

7 FLORKOWSKA Katarzyna 2002-10- 02 LKS Lubawa WN 3.63 SB

.............................................

STEĆ Patrycja 2001-01- 01 KS Piast Wilczęta WN 5.01 SB PK

JATKIEWICZ Izabela 2000-04- 28 GUKS Asy Dywity WN 4.83 PK

100 metrów U14

1 WRÓBEL Patrycja 2004-01- 22 UKS Gimpas Pasłęk WN 14.07 PB (+1.0)

2 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12- 01 GUKS Asy Dywity WN 14.08 PB (+1.0)

3 SZLENDAK Milena 2004-03- 19 MKS Truso Elbląg WN 14.43 (+0.1)

.........................................................

4 KUCIŃSKA Julia 2005-09- 12 GUKS Asy Dywity WN 14.44 (+1.0)

5 LIS Aleksandra 2004-02- 02 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.44 (+1.0)

6 ZYCH Julia 2004-04- 15 GUKS Asy Dywity WN 14.52 PB (+0.6)

7 CZĘCZEK Michalina 2004-12- 13 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.55 (+1.0)

8 CZARNECKA Alicja 2004-07- 23 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.55 PB (+0.6

9 BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11- 29 KS Zamek Kurzętnik WN 14.59 (+1.0)

10 STYCZEŃ Alicja 2004-02- 11 MKS Truso Elbląg WN 14.65 (+1.0)

11 MURACH Maja 2006-05- 24 UKS Atos Woźnice WN 14.67 (+0.5)

12 BIELAKOW Katarzyna 2004-05- 22 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.68 (+0.6)

13 ZAWODNIK Maja 2004-01- 25 LUKS Lidzbark Welski WN 14.71 (+1.0)

14 ZADROGA Wiktoria 2005-11- 26 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.02 (+0.5)

15 KORZENIEWSKA Julia 2004-05- 24 MKS Truso Elbląg WN 15.18 PB (+0.6)

16 CHOMIK Marta 2005-10- 10 GUKS Asy Dywity WN 15.40 PB (+0.5)

17 KAWSZYNIEC Julia 2005-03- 18 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.40 PB (+0.8)

18 MACZUKIN Mariola 2004-06- 21 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.43 (+0.1)

19 MILEWICZ Dagmara 2004-05- 27 GUKS Asy Dywity WN 15.65 PB (+0.5)

20 WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01- 07 GUKS Asy Dywity WN 15.77 PB (+0.5)

21 KOPANIA Julia 2005-02- 11 MKS Truso Elbląg WN 15.90 (+0.1)

22 SKUZA Fabiana 2005-02- 12 GUKS Asy Dywity WN 16.08 PB (+0.1)

23 CHOMEJ Wiktoria 2004-05- 01 KS Jelonki Dobre Miasto WN 16.38 (+0.5)

24 DRZEWIECKA Wiktoria 2004-01- 01 MLKS Ostróda WN 16.41 (+0.1)

25 GRZYBIŃSKA Maria 2006-03- 30 LKS Lubawa WN 16.57 (+0.8)

26 STANKIEWICZ Zuzanna 2006-04- 13 GUKS Asy Dywity WN 16.77 (+0.8)

27 SOBIERAJSKA Julia 2004-10- 15 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.78 (+0.6)

28 JAKUBOWSKA Patrycja 2006-12- 05 LKS Lubawa WN 17.26 PB (+0.8)

29 KRASKOWSKA Maja 2004-03- 16 KS Jelonki Dobre Miasto WN 17.33 (+0.1)

30 TYKARSKA Karolina 2006-07- 09 LKS Lubawa WN 17.65 (+0.8)

................................

KILANOWSKA Patrycja 2007-01- 07 LUKS Lidzbark Welski WN 16.54 PB PK (+0.8)

300 metrów K U14

1 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12- 01 GUKS Asy Dywity WN 46.20 PB

2 BIELAKOW Katarzyna 2004-05- 22 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.83 PB

3 KUCIŃSKA Julia 2005-09- 12 GUKS Asy Dywity WN 49.27 PB

...................................

4 MACZUKIN Mariola 2004-06- 21 KS Jelonki Dobre Miasto WN 49.62 SB

5 WRÓBEL Patrycja 2004-01- 22 UKS Gimpas Pasłęk WN 49.88

6 SIKORA Weronika 2005-12- 16 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.01

7 ZADROGA Wiktoria 2005-11- 26 KS Jelonki Dobre Miasto WN 50.87 SB

8 BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11- 29 KS Zamek Kurzętnik WN 51.53

9 BIEGAJ Oliwia 2004-06- 11 UKS Atos Woźnice WN 51.55

10 KAWSZYNIEC Julia 2005-03- 18 KS Jelonki Dobre Miasto WN 51.92 PB

11 WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01- 07 GUKS Asy Dywity WN 52.40 PB

12 OLBRYŚ Zuzanna 2003-01- 01 MLKS Ostróda WN 53.55 PB

13 STANKIEWICZ Zuzanna 2006-04- 13 GUKS Asy Dywity WN 55.03

14 MILEWICZ Dagmara 2004-05- 27 GUKS Asy Dywity WN 55.94

15 KUKIELSKA Zofia 2005-01- 01 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.76

600 metrów K U14

1 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06- 22 UKS Atos Woźnice WN 1:51.45

2 OSTROWSKA Klaudia 2004-03- 26 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:53.97

3 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09- 10 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 1:54.57

.....................

4 BULIK Patrycja 2005-03- 11 LKS Lubawa WN 2:02.07

5 PRUSIŃSKA Monika 2005-01- 01 MLKS Ostróda WN 2:07.11 PB

..............................................

LIPSKA Patrycja 2001-08- 13 MKS Truso Elbląg WN 1:51.66

1000 metrów U14

1 ULIŃSKA Otylia 2004-09- 06 KS Zamek Kurzętnik WN 3:32.54

2 OSTROWSKA Dominika 2006-01- 01 MLKS Ostróda WN 3:37.20 PB

3 DOWEJKO Zuzanna 2004-03- 30 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:44.98

................................

4 KRASKOWSKA Maja 2004-03- 16 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4:08.63

................

PIETRUCZUK Alicja 2000-01- 14 MLKS Czarni Olecko WN 3:22.17 PK

PAŁEJKO Aleksandra 2000-05- 22 MLKS Ostróda WN 3:40.25 PB PK

4 razy 100 metrów U14

1 KS AZS UWM Olsztyn II (Alicja CZARNECKA 2004-07- 23, Katarzyna BIELAKOW 2004-05- 22, Aleksandra LIS 2004-02- 02, Weronika SIKORA 2005-12- 16) 58.38

2 GUKS Asy Dywity WN (Julia ZYCH 2004-04- 15, Julia KOPICZYŃSKA 2004-12- 01,Dagmara MILEWICZ 2004-05- 27, Julia KUCIŃSKA 2005-09- 12) 58.61

3 LKS Lubawa II (Karolina TYKARSKA 2006-07- 09, Patrycja JAKUBOWSKA 2006-12- 05, Maria GRZYBIŃSKA 2006-03- 30, Paulina FAFIŃSKA 2006-08- 28) 63.44

......................

4 GUKS Asy Dywity II (Marta CHOMIK 2005-10- 10, Adrianna WIŚNIEWSKA 2005-01- 07, Zuzanna STANKIEWICZ 2006-04- 13, Fabiana SKUZA 2005-02- 12) 63.84

Rzut oszczepem K (500) U14

1 MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08- 06 LUKS Lidzbark Welski WN 28.68

2 BORKOWSKA Agata 2004-01- 21 LKS Lubawa WN 19.68 PB

3 PIETERA Kinga 2005-10- 25 UKS Gimpas Pasłęk WN 17.44

-------------------------------------------

STEĆ Patrycja 2001-01- 01 KS Piast Wilczęta WN 18.69 PK

Skok w dal K U14 ze strefy

1 ZAWODNIK Maja 2004-01- 25 LUKS Lidzbark Welski WN 4.67 SB

2 KORZENIEWSKA Julia 2004-05- 24 MKS Truso Elbląg WN 4.22 SB

3 ZYCH Julia 2004-04- 15 GUKS Asy Dywity WN 4.19 SB

...........................................

4 STYCZEŃ Alicja 2004-02- 11 MKS Truso Elbląg WN 4.00 SB

5 CHOMIK Marta 2005-10- 10 GUKS Asy Dywity WN 3.94 PB

6 MURACH Maja 2006-05- 24 UKS Atos Woźnice WN 3.91

7 BORKOWSKA Agata 2004-01- 21 LKS Lubawa WN 3.89

8 SZLENDAK Milena 2004-03- 19 MKS Truso Elbląg WN 3.85 SB

9 BIEGAJ Oliwia 2004-06- 11 UKS Atos Woźnice WN 3.77

10 GRZYBIŃSKA Maria 2006-03- 30 LKS Lubawa WN 3.60 SB

11 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01- 04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 3.48 SB

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn