Powiatowe Zawody Szkół Podstawowych Pisz 2017 – Brawa dla uczestników, sponsorzy też dopisali

Fot. pmos pisz facebook

W środę (18 października) na stadionie lekkoatletycznym przy I Liceum Ogólnokształcącym w Piszu odbyły się Powiatowe Zawody w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych „Lekkoatletyka Królową Sportu” do których zgłosiło się ponad 160 uczestników z 12 placówek. Rywalizowano w takich konkurencjach jak: bieg na 60 metrów, 300 metrów, 600 metrów, 1000 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i skok wzwyż.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu przed Szkołą Podstawową nr 4 im. Jana Pawła II w Piszu i Szkołą Podstawową im. majora Henryka Sucharskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzyszu.

Wyniki końcowe

60 m - dziewczęta

1 Zuzanna Kulikowska - SP 1 Pisz 9,38 F 9,23

2 Wiktoria Dobrowolska 2005 SP 1 Ruciane-Nida 9,52 F 9,40

3 Inez Wójtowicz 2006 SP 1 Pisz 9,54 F 9,54

4 Dagmara Wróblewska 2004 SP 1 Pisz 9,58 F 9,61

5 Oliwia Pawlak 2004 SP 4 Pisz 9,61 F 9,69

6 Julia Filipowicz 2004 SP Orzysz 9,62

7 Paulina Wachowska 2006 SP 1 Pisz 9,79

8 Wiktoria Banach 2004 SP Liski 9,81

9 Paulina Wiśniewska 2004 SP 1 Ruciane-Nida 9,86

10 Oliwia Turska 2004 SP 4 Pisz 9,89

11 Aleksandra Chmielewska 2004 SP Orzysz 9,92

12 Samanta Butler 2005 SP 4 Pisz 10,16

13 Ewelina Smaka 2004 SP 4 Pisz 10,18

14 Aleksandra Stępień 2007 SP 1 Pisz 10,38

15 Wiktoria Dardzińska 2005 ZSP Okartowo 10,45

16 Zuzanna Ksepka 2004 SP Uściany Stare 10,52

17 Kamila Małkowska 2009 SOSW Łupki 10,54

18 Nikola Lepko 2008 SOSW Łupki 11,70

19 Wiktoria Turek 2005 SP 1 Ruciane-Nida 14,93

20 Zuzia Bałdyga 2007 SOSW Łupki 16,91

22489777 2119625424931840 7206648719122781958 n

60 m - chłopcy

1 Oliwier Duchnowski 2004 SP 1 Pisz 8,46 F 8,40

2 Kacper Myśliński 2004 SP 4 Pisz 9,06 F 8,92

3 Bartłomiej Zuzga 2004 SP Liski 8,51 F 8,98

4 Jakub Pawlak - SP 1 Ruciane-Nida 9,18 F 9,13

5 Nikolas Galanek 2004 SP 4 Pisz 9,23 F 9,38

6 Oskar Kuliś 2004 SP Kumielsk 9,28

7 Kacper Konopka 2004 SP Kumielsk 9,35

8 Mateusz Sadowski 2004 SP 1 Ruciane-Nida 9,41

9 Jakub Gołębiowski 2006 SP 1 Pisz 9,45

10 Adam Krajza 2004 SP 1 Ruciane-Nida 9,46

11 Piotr Bańkowski 2004 SP Orzysz 9,52

12 Damian Błażyński 2006 SP 1 Pisz 9,86

13 Adrian Malinowski 2007 SP 1 Pisz 9,87

14 Bartłomiej Drężek 2006 SP Hejdyk 9,89

15 Michał Siej 2007 SP 1 Pisz 9,92

16 Dawid Paulin 2007 SP 1 Pisz 10,02

17 Kacper Kozioł 2005 SP Orzysz 10,06

18 Damian Bogdański 2007 SP 1 Pisz 10,14

19 Patryk Parzych 2004 SP 1 Ruciane-Nida 10,18

20 Bartek Ruszczyk 2006 SP 1 Pisz 10,34

21 Patryk Gajda 2006 SP 1 Pisz 10,69

22 Marcin Biedrzycki 2005 ZSP Okartowo 11,16

23 Mateusz Kubryń 2006 SOSW Łupki 12,50

24 Szymon Małkowski 2007 SOSW Łupki 12,63

25 Mateusz Markowski 2009 SOSW Łupki 13,26

26 Jakub Zieliński 2009 SOSW Łupki 16,13

22519039 2119624028265313 6745308303644755923 n

300 m - dziewczęta

1 Amelia Wielowiejska 2004 SP Orzysz 53,29

2 Klaudia Synowiec 2007 SP 1 Pisz 54,43

3 Amelia Kamińska 2004 SP 4 Pisz 55,41

4 Agata Konopka 2004 ZSP Okartowo 55,91

5 Julia Charubin 2006 SP 4 Pisz 56,30

6 Patrycja Banach 2004 SP 4 Pisz 57,41

7 Katarzyna Pieloch 2004 SP Liski 58,31

8 Zuzanna Czeronko 2006 SP 1 Pisz 58,81

9 Klaudia Kłos - SP 1 Pisz 59,88

10 Natalia Klimowicz 2006 SP 1 Pisz 59,93

11 Kamila Gerejczyk - SP Orzysz 60,05

12 Zuzanna Jędrzejczyk 2004 SP Hejdyk 61,00

13 Maja Banach 2005 SP 1 Ruciane-Nida 61,81

14 Kinga Wiśniewska 2004 SP Hejdyk 64,89

15 Oliwia Krywoszłyk 2005 SP 1 Ruciane-Nida 65,54

16 Natalia Prokopczuk 2005 ZSP Okartowo 68,17

17 Klaudia Cymanowska 2006 SOSW Łupki 70,68

18 Katarzyna Poreda 2004 SOSW Łupki 84,28

19 Patrycja Rydzewska 2006 SOSW Łupki 92,72

22554758 2119624374931945 6660992464603408596 n

300 m - chłopcy

1 Kacper Poreda 2004 SP Liski 45,33

2 Oskar Kosakowski 2005 SP 1 Pisz 46,06

3 Michał Świetlicki 2004 SP 1 Pisz 46,41

4 Kacper Myśliński 2004 SP 4 Pisz 47,56

5 Julian Chiliński 2004 SP 1 Pisz 48,93

6 Oliwier Korzep 2007 SP 1 Pisz 49,10

7 Patryk Berliński 2004 SP 1 Pisz 49,65

8 Aleksander Machnowski 2004 SP 1 Ruciane-Nida 49,69

9 Paweł Murzyn 2004 SP Hejdyk 51,66

10 Paweł Łazarczyk 2004 SP 4 Pisz 52,41

11 Stanisław Górski 2006 SP 1 Pisz 52,81

12 Itan Ciborowski 2005 SP 4 Pisz 52,97

13 Dominik Tyc 2004 SP Hejdyk 54,18

14 Justin Siwik 2007 SP 1 Pisz 54,59

15 Wiktor Szok 2004 SP Hejdyk 54,79

16 Damian Zaczkowski 2006 SP 1 Pisz 55,20

17 Filip Ksepka 2004 SP Hejdyk 55,22

18 Filip Zuchwalski 2006 SP 1 Pisz 55,65

19 Hubert Wnuk 2004 SP 1 Ruciane-Nida 55,79

20 Aleksander Maciejczyk 2008 SP 1 Pisz 55,92

21 Hubert Jaroszewicz 2005 ZSP Okartowo 56,01

22 Michał Pilch 2006 ZSP Okartowo 58,37

23 Jakub Dąbrowski 2004 ZSP Okartowo 58,47

24 Aleksander Padiasek 2006 SP 1 Pisz 58,66

25 Bartek Szczubełek 2007 SP 1 Pisz 61,04

26 Jakub Młynarczyk 2007 SP 1 Pisz 61,78

27 Jakub Iwiski 2006 SOSW Łupki 63,81

28 Jakub Patyniuk 2006 ZSP Okartowo 64,73

29 Aleksander Duda 2006 SP Kumielsk 65,08

30 Kuba Murach 2006 SP Hejdyk 69,28

31 Kuba Turski 2006 SOSW Łupki 71,31

32 Jakub Kłok 2005 SOSW Łupki 88,93

22552353 2119626388265077 2175740035716202465 n

600 m - dziewczęta

1 Amelia Gutowska 2005 SP 1 Pisz 1:59,06

2 Amelia Jaszczur 2008 SP 1 Pisz 2:00,64

3 Zuzanna Plebańska 2004 SP Orzysz 2:01,83

4 Malwina Szpanko 2005 SP Uściany Stare 2:11,40

5 Oliwia Kamińska 2005 SP Orzysz 2:23,77

6 Aleksandra Skrodzka 2008 SP 1 Pisz 2:27,67

1000 m - chłopcy

1 Gracjan Ruchała 2004 SP 4 Pisz 3:16,48

2 Adam Świetlicki 2004 SP 1 Pisz 3:22,90

3 Miłosz Kosakowski 2007 SP 1 Pisz 3:23,16

4 Miłosz Zapert 2004 SP Hejdyk 3:24,41

5 Leon Chrostowski 2007 SP 1 Pisz 3:31,76

6 Kacper Pyczkowski 2008 SP 1 Pisz 3:36,71

7 Bartosz Bugnacki 2004 SP Hejdyk 3:38,66

8 Kacper Opacki 2004 SP Orzysz 3:45,70

9 Wojciech Lemanowicz 2004 SP Orzysz 4:08,60

10 Maciej Syrzeń 2004 SP 4 Pisz 4:09,01

11 Konrad Pawelczyk 2006 SP 1 Ruciane-Nida 4:19,22

12 Jacek Wierzbicki 2004 SP Orzysz 4:48,23

22549957 2119624211598628 2019771956010886108 n

rzut piłeczką palantową - dziewczęta

1 Zuzanna Kulikowska - SP 1 Pisz 44,80

2 Inez Wójtowicz 2006 SP 1 Pisz 40,80

3 Zuzanna Jędrzejczyk 2004 SP Hejdyk 34,60

4 (ex) Klaudia Ruchała 2004 SP 4 Pisz 34,40

4 (ex) Dagmara Wróblewska - SP 1 Pisz 34,40

6 Amelia Wielowiejska 2004 SP Orzysz 31,10

7 Aleksandra Stępień 2007 SP 1 Pisz 27,90

8 Kamila Małkowska 2009 SOSW Łupki 14,70

9 Klaudia Cymanowska 2006 SOSW Łupki 10,00

10 Zuzia Bałdyga 2007 SOSW Łupki 8,30

rzut piłeczką palantową - chłopcy

1 Mateusz Sadowski 2004 SP 1 Ruciane-Nida 53,70

2 Oskar Kosakowski 2005 SP 1 Pisz 50,90

3 Jakub Gorożankin 2004 SP Orzysz 47,70

4 Jakub Patyniuk 2006 ZSP Okartowo 46,20

5 Patryk Berliński 2004 SP 1 Pisz 43,40

6 Patryk Parzych 2004 SP 1 Ruciane-Nida 42,20

7 Adam Krajza 2004 SP 1 Ruciane-Nida 41,50

8 Aleksander Padiasek 2006 SP 1 Pisz 41,00

9 Gracjan Ruchała 2004 SP 4 Pisz 40,20

10 Bartłomiej Drężek 2006 SP Hejdyk 39,36

11 Bartłomiej Chojnowski 2003 SP Kumielsk 38,80

12 Hubert Jaroszewicz 2005 ZSP Okartowo 38,30

13 Bartosz Bugnacki 2004 SP Hejdyk 37,30

14 Filip Zuchwalski 2006 SP 1 Pisz 36,80

15 Damian Bogdański 2007 SP 1 Pisz 36,50

16 Filip Ksepka 2004 SP Hejdyk 36,20

17 Adrian Malinowski 2007 SP 1 Pisz 34,30

18 Wojciech Lemanowicz 2004 SP Orzysz 34,20

19 Dawid Just 2004 SP 1 Pisz 33,60

20 Jakub Ślesiński 2006 SP 1 Pisz 33,30

21 Paweł Łazarczyk 2004 SP 4 Pisz 33,10

22 Bartek Szczubełek 2007 SP 1 Pisz 32,40

23 Dominik Tyc 2004 SP Hejdyk 31,80

24 Oliwier Korzep 2007 SP 1 Pisz 30,90

25 Aleksander Duda 2006 SP Kumielsk 30,60

26 Marcin Biedrzycki 2005 ZSP Okartowo 30,40

27 Michał Pilch 2006 ZSP Okartowo 29,10

28 Patryk Gajda 2006 SP 1 Pisz 26,70

29 Mateusz Kubryń 2006 SOSW Łupki 17,80

30 Mateusz Markowski 2009 SOSW Łupki 15,50

31 Jakub Kłok 2005 SOSW Łupki 10,50

32 Jakub Zieliński 2009 SOSW Łupki 6,40

22528389 2119623161598733 5844087344575707542 n

skok w dal - dziewczęta

1 Oliwia Pawlak 2004 SP 4 Pisz 3,70

2 Zuzanna Plebańska 2004 SP Orzysz 3,62

3 Wiktoria Banach 2004 SP Liski 3,59

4 Kamila Gerejczyk - SP Orzysz 3,50

5 Malwina Szpanko 2005 SP Uściany Stare 3,49

6 Julia Filipowicz 2004 SP Orzysz 3,48

7 Zuzanna Ksepka - Uściany Stare 3,43

8 Wiktoria Dobrowolska 2005 SP 1 Ruciane-Nida 3,42

9 Julia Charubin 2006 SP 4 Pisz 3,39

10 Aleksandra Chmielewska 2004 SP Orzysz 3,28

11 (ex) Klaudia Synowiec 2007 SP 1 Pisz 3,27

11 (ex) Amelia Kamińska 2004 SP 4 Pisz 3,27

13 Paulina Wachowska 2006 SP 1 Pisz 3,13

14 Paulina Wiśniewska 2004 SP 1 Ruciane-Nida 3,11

15 Zuzanna Czeronko 2006 SP 1 Pisz 3,06

16 Kinga Wiśniewska 2004 SP Hejdyk 2,85

17 Natalia Klimowicz 2006 SP 1 Pisz 2,73

18 Wiktoria Turek 2005 SP 1 Ruciane-Nida 2,69

19 Katarzyna Poreda 2004 SOSW Łupki 2,67

20 Oliwia Krywoszłyk 2005 SP 1 Ruciane-Nida 2,40

21 Nikola Lepko 2008 SOSW Łupki 2,30

22 Patrycja Rydzewska 2006 SOSW Łupki 1,90

22491724 2119620604932322 2671296482351975980 n

skok w dal – chłopcy

1 Kacper Poreda 2004 SP Liski 4,48

2 Bartłomiej Zuzga 2004 SP Liski 4,32

3 Michał Świetlicki 2004 SP 1 Pisz 4,20

4 Michał Zapert 2004 SP Hejdyk 4,15

5 Julian Chiliński 2004 SP 1 Pisz 4,08

6 Wiktor Szok 2004 SP Hejdyk 3,94

7 Paweł Murzyn 2004 Sp Hejdyk 3,87

8 Oskar Kuliś 2004 SP Kumielsk 3,82

9 Jakub Pawlak 2004 SP 1 Ruciane-Nida 3,80

10 Stanisław Górski 2006 SP 1 Pisz 3,74

11 Damian Błażyński 2006 SP 1 Pisz 3,68

12 Jacek Wierzbicki 2004 SP Orzysz 3,65

13 Hubert Wnuk 2004 SP 1 Ruciane-Nida 3,60

14 Bartłomiej Chojnowski 2003 SP Kumielsk 3,55

15 Aleksander Machnowski 2004 SP 1 Ruciane-Nida 3,53

16 Michał Siej 2007 SP 1 Pisz 3,42

17 Justin Siwik 2007 SP 1 Pisz 3,40

18 (ex) Kuba Murach 2006 SP Hejdyk 3,38

18 (ex) Kacper Konopka 2004 SP Kumielsk 3,38

19 Piotr Bańkowski 2004 SP Orzysz 3,34

20 Dawid Paulin 2007 SP 1 Pisz 3,32

21 Jakub Młynarczyk 2007 SP 1 Pisz 3,30

22 Aleksander Maciejczyk 2008 SP 1 Pisz 2,70

23 Szymon Małkowski 2007 SOSW Łupki 2,60

24 Kuba Turski 2006 SOSW Łupki 2,55

25 Jakub Iwiski 2006 SOSW Łupki 2,20

22519309 2119620321599017 3306264496001914958 n

skok wzwyż - dziewczęta

1 Oliwia Turska 2004 SP 4 Pisz 120

2 Agata Konopka 2004 ZSP Okartowo 115

3 Wiktoria Dardzińska 2005 ZSP Okartowo 110

4 Samanta Butler 2005 SP 4 Pisz 105

5 (ex) Patrycja Banach 2004 SP 4 Pisz 100

5 (ex) Ewelina Smaka 2004 SP 4 Pisz 100

7 Natalia Prokopczuk 2004 ZSP Okartowo 100

22519321 2119623174932065 7416590724461165940 n

skok wzwyż - chłopcy

1 Mikołaj Grajko 2004 SP 4 Pisz 140

2 Jakub Gołębiowski 2006 SP 1 Pisz 125

3 Adrian Jasiński 2004 SP Orzysz 120

4 Itan Ciborowski 2005 SP 4 Pisz 120

5 Jakub Dąbrowski 2004 ZSP Okartowo 115

Końcowa klasyfikacja drużynowa

1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Piszu 964

2 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Piszu 691

3 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orzyszu 412

4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Rucianem-Nidzie 391

5 Szkoła Podstawowa w Hejdyku 283

6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okartowie 276

7 Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach 221

8 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dr Władysława Klementowskiego w Łupkach 199

9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrówce 152

10 Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Kumielsku 131

11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Uścianach Starych (Stowarzyszenie Edukator) 69

12 Szkoła Podstawowa w Ukcie 51

22554941 2119620004932382 5018083575979388914 n

Organizatorami zawodów byli:

- Starostwo Powiatowe w Piszu

- Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu

- Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

- Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Piszu

- I Liceum Ogólnokształcące w Piszu

- Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu

- Zespół Szkół nr 1 w Piszu

Sponsorami zawodów byli:

- Starostwo Powiatowe w Piszu

- Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Placówek w Piszu

- Warmińsko-Mazurski Bank Spółdzielczy w Piszu

- Lilla Bednarek – Powszechny Zakład Ubezpieczeń w Piszu

- Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piszu

- Szpital Powiatowy w Piszu

Za pomoc w organizacji zawodów w imieniu organizatorów dziękujemy:

- Młodzieży – wolontariuszom z I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu i II Liceum

Ogólnokształcącego w Piszu

- Pracownikom Starostwa Powiatowego w Piszu

- Ratownikom medycznym

Bezpośrednim organizatorem imprezy był Pan Jan Alicki, a sędzia głównym Pan Tadeusz Maconko

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn