Konrad jest nadal z nami – Strzał w dziesiątkę, jak tu się nie cieszyć!

Fot. konrad bukowiecki facebook (ilustracja)

Konrad Bukowiecki zostaje na Warmii i Mazurach Najbardziej utalentowany miotacz świata, który w wieku 20 lat zdobył mnóstwo medali i ustanawiał rekordy na zamówienie przestaje wprawdzie być zawodnikiem PKS Gwardia Szczytno, ale będzie reprezentował AZS UWM Olsztyn. I choć do wielu elementów strategii rozwoju sportu stolicy Warmii i Mazur można mieć zastrzeżenia, to ten ruch jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Konrad Bukowiecki jest nie tylko wybitnym sportowcem, ale jedną z najbardziej medialnych postaci, nie tylko ze względu na nieprzeciętny talent, ale też wyjątkową osobowość. Ciekawe, bardzo konkretne, czasami kontrowersyjne, za to wyraziste wypowiedzi powodują, że wszyscy z zainteresowaniem oczekują jego opinii nie tylko z dziedziny sportu. Takiego zawodnika monitorują wszyscy i marzą o tym, by znalazł się w ich klubie i środowisku, bo to gwarancja nie tylko świetnych wyników, ale przede wszystkim znakomita promocja. Z pewnością ofert przeniesienia się do innych miast nie brakowało, a wybór padł na Olsztyn. Konrad nie raz twierdził, że profesjonalny sport to nie tylko wielkie pieniądze, liczy się jeszcze coś więcej.

Warmia i Mazury - miejsce, z którym jestem związany od zawsze. Tu się urodziłem, tu jest mój dom i nadal będę mieszkał w tym pięknym województwie Jak ziemia to tylko tuwyczytaliśmy na jego facebooku.

Te słowa to miód na serce mieszkańców Warmii i Mazur, którzy kochać będą Konrada jeszcze bardziej i przeżywać z nim najpiękniejsze chwile, ale także momenty trudniejsze, których w życiu każdego zawodnika nie brakuje. A nam jest szczególnie miło, że o rekordach i tytułach młodego mistrza oraz umiejętnościach jego trenera i ojca Ireneusza pisać będziemy nadal w kontekście że to nasz Konrad – duma Warmii i Mazur.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn