Halowe zawody WMOZLA Warszawa 2018 – Niezłe przetarcie, ale do startów pod dachem trzeba się przyzwyczaić

Fot. ilustracja

W sobotę (13 stycznia) w hali AWF w Warszawie odbył się mityng lekkoatletyczny, w którym uczestniczyła spora grupa zawodników z Warmii i Mazur. Startowali lekkoatleci z AZS UWM Olsztyn, Czarnych Olecko, Jutrzenki Dobre Miasto, Sokoła Węgorzewo, Zatoki Braniewo, Atosu Woźnice. Większość to bardzo młodzi zawodnicy, więc z poziomem było różnie, ale do startów w hali trzeba się przyzwyczaić.

Wyróżnili sie w biegach sprinterskich Bartosz Turek (Atos Woźnice), Wojciech Tomczyk (Czarni Olecko), dobrze radził sobie w skoku w dal,  Mateusz Ostapiuk (AZS UWM), Damian Sobol (AZS UWM), płotkarz Jakub Nowakowski (AZS UWM) i średniodystansowiec Damian Zyskowski (AZS UWM), a wśród dziewcząt Julia Wawrzynowicz (Atos Woźnice), Justyna Rumińska (AZS UWM) i Alicja Gajewska (Zatoka Braniewo). Nie miejsca były tu istotne lecz wyniki.

Wyniki

60 metrów M U16

Finał

5 SOBOL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.83 el. 7.57

Eliminacje

KAMIŃSKI Kacper 06.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.88 PB

STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.09

BIEŃKOWSKI Michał 07.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.29

BACZEWSKI Dominik 21.12.2004 UKS Atos Woźnice WN 8.36

MARKOWSKI Stefan 25.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.45 PB

WIERZBOWSKI Aleksander 19.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.46

MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice WN 8.60

ZYŚK Piotr 22.04.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.67

SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.95

60 metrów M U18

Finał

1 TUREK Bartosz 22.05.2002 UKS Atos Woźnice WN 7.20 PB

Eliminacje

1 TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 MLKS Czarni Olecko WN 7.57 PB

3 KLUK Jakub 12.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.84 =PB

5 MURAWSKI Kacper 22.06.2002 MLKS Czarni Olecko WN 7.87

5 BARTOSZUK Adam 17.07.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.88 PB

60 metrów M

Eliminacje

OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.21 q

DZIADKO Mateusz 25.05.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.32 PB

WIESIOŁEK Kacper 14.12.1996 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.59

200 metrów M

3 DZIADKO Mateusz 25.05.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.46

4 SOBOL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.52

6 MURAWSKI Kacper 22.06.2002 MLKS Czarni Olecko WN 25.67

11 KAMIŃSKI Kacper 06.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.20

13 BARTOSZUK Adam 17.07.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.63

18 WIERZBOWSKI Aleksander 19.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 32.02

19 ZYŚK Piotr 22.04.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 32.91

300 metrów M 16

4 DĄBKOWSKI Radosław 10.06.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.07 PB

5 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.64

600 metrów

11 CHMIELNICKI Witold 23.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:32.75

12 TKACZUK Mateusz 08.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:32.79 PB

13 ZIMIŃSKI Dobrosław 04.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:33.35 PB

19 DOBYRN Bartosz 10.09.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.36 PB

600 metrów M16

2 ZYSKOWSKI Damian 26.08.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:35.88 PB

4 SZUBZDA Jakub 07.04.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.78

5 JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 2:00.87

1000 metrów

10 BRYNDA Marcin 06.12.1988 MLKS Czarni Olecko WN 2:51.95

14 JUREK Krystian 14.12.2002 UKS Sokół Węgorzewo WN 3:30.68

60 metrów przez płotki M U16

Finał

1 NOWAKOWSKI Jakub 29.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.92

3 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.97 el. 9.93

Pchnięcie kula M U18

5 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.22

Skok w dal M

4 TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 MLKS Czarni Olecko WN 6.54 PB

Skok w dal M U16

8 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.75

9 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice WN 4.67

10 BACZEWSKI Dominik 21.12.2004 UKS Atos Woźnice WN 4.52

12 SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.91

13 JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.89

60 metrów K U16

Finał

5 WAWRZYNOWICZ Julia 22.06.2004 UKS Atos Woźnice WN 8.81 el. 8.80

Eliminacje

MILEJSKA Matylda 09.05.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.85

CZARNECKA Alicja 23.07.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.87

TOŚ Katarzyna 11.05.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.04

MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 03.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka 9.07

MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.14

ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.15

BIEGAJ Oliwia 11.06.2004 UKS Atos Woźnice WN 9.24

KAWSZYNIEC Julia 18.03.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.30

KORDEK Kamila 20.01.2005 UKS Atos Woźnice WN 9.31 PB

JACKOWSKA Natalia 15.04.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.56

CHOMEJ Wiktoria 02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.76

ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.88

ŚLĘDAK Kinga 19.11.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 10.05

60 metrów K U18

Eliminacje

CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.47 PB

BARASZKIEWICZ Julia 10.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.60

HERMAN Kornelia 28.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.05

MOKICKA Wiktoria 19.09.2002 MLKS Czarni Olecko WN 9.19

200 metrów K

2 CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.15 PB

6 BARASZKIEWICZ Julia 10.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.99

7 CHOJNACKA Aleksandra 28.04.2004 MLKS Czarni Olecko WN 29.53

8 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto WN 30.07

11 PIETNOCZKA Julia 24.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 30.48

13 ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 31.08

17 KORDEK Kamila 20.01.2005 UKS Atos Woźnice WN 32.55

18 JACKOWSKA Natalia 15.04.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 33.94

20 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 34.44

21 WIŚNIEWSKA Agata 21.01.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 34.53

23 KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 36.41

300 metrów K

5 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto WN 47.60

7 SOJKA Kamila 16.06.2001 UKS Sokół Węgorzewo WN 49.93

300 metrów K U16

1 WAWRZYNOWICZ Julia 22.06.2004 UKS Atos Woźnice WN 47.90

2 MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 47.91

3 MILEJSKA Matylda 09.05.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.85

4 CYBULSKA Wiktoria 12.08.2004 OLA Warmińsko-mazurskie WN 48.99

6 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.47

8 ŻURAWSKA Małgorzata 12.08.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.79

9 BIEGAJ Oliwia 11.06.2004 UKS Atos Woźnice WN 50.13

15 KAWSZYNIEC Julia 18.03.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 54.07

600 metrów K

4 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.82 PB

600 metrów K U16

2 RUMIŃSKA Justyna 15.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:49.02

4 TROŚCIANKO Kornelia 02.12.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 1:51.53

5 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:51.99

7 PIETNOCZKA Julia 24.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 1:56.10

8 OSTROWSKA Klaudia 26.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:57.51

9 KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 2:13.01

1000 metrów K

3 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:14.75

4 STAWICKA Maja 07.06.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:17.09

60 metrów przez plotki K U 16

Eliminacje

4 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 12.33

Pchnięcie kula K (4 kg)

4 SZEWCZYK Magdalena 02.01.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.60

Pchnięcie kulą K U18 (3 kg)

1 GAJEWSKA Alicja 13.05.2003 MOS Zatoka Braniewo WN 12.51

3 SZEWCZYK Magdalena 02.01.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.25

Skok wzwyż K

4 CHOJNACKA Aleksandra 28.04.2004 MLKS Czarni Olecko WN 1.35

Skok w dal U16

8 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo WN 4.04

9 CHOMEJ Wiktoria 02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.89

10 KAWSZYNIEC Julia 18.03.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.79

11 ŚLĘDAK Kinga 19.11.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.75

13 WIŚNIEWSKA Agata 21.01.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.61

15 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn