×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but piekut31 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Mistrzostwa Województwa LZS Olecko 2014 (FOTO i WYNIKI)– Dominacja Gminy Lubawa, Wilczęta z pazurkami

W Olecku odbyły się we wtorek (27 maja) Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce. W klasyfikacji zespołowej bezkonkurencyjna okazała się Gmina Lubawa, która zdecydowanie wyprzedziła następne w kolejności: Olecko i Dywity. W sumie sklasyfikowano 22 gminy. Poniżej prezentujemy wyniki zespołowe, a także indywidualne. Nie brakowało ciekawych wyników, ale przeciez startowali czołowi zawodnicy regionu w kat. młodzieżowych.

Klasyfikacja zespołowa

1. G. Lubawa 174

2. Olecko 118,5

3. Dywity 115

4. M Lidzbark W. 107

5. Kalinowo 99

6. G. Iława 95,5

7. Wilczęta 90

8. Mikołajki 6 80

9. Węgorzewo 80

10. Pasłęk 73

11. Ruciane Nida 63

12. Piecki 55

13. G. Lidzbark W. 54

14. Kowale Oleckie 47

15. Bisztynek 40

16. Gołdap 29

17. Sępopol 28

18. Działdowo 27

19. G. Ełk 22

20. Orneta 17

21. Grunwald 15

22. Biskupiec 0

Wyniki indywidualne

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

100m DZ SP

1 Górczak Izabela 2001 SP Dywity 14.18

1 Opacka Izabela 2002 Ełk 14.50

2 Jeglińska Gabriela 2001 SP 3 Olecko 14.52

3 Gołąbek Alicja 2001 SP 1 Lidzbark Warmiński 14.55

2 Jaroniec Aleksandra 2001 SP 3 Olecko 14.73

4 Rumińska Justyna 2003 SP Frączki 15.36

3 Durzyńska Kludia SP Bukwałd 15.53

1 Szordykowska Angelika Lubawa 15.51

4 Juchnowska Natalia 2002 Działdowo 15.55

5 Nalewajko Patrycja 2001 Kalinowo 15.64

6 Downar Weronika 2001 Ełk 15.68

2 Jarmałkowicz Magdalena 2001 SP Spręcowo 15.69

3 Świderska Kinga 2002 Pisanica 16.09

300 m DZ SP

1 Górczak Izabela 2001 SP Dywity 50.67

2 Rumińska Justyna 2003 SP Frączki 51.14

3 Mrozowska Katarzyna 2001 SP 3 Olecko 51.42

4 Sędzicka Monika 2001 SP 3 Olecko 51.83

5 Skarżyńska Karolina 2001 Pisanica 51.85

6 Dźwielska Aleksandra 2001 SP 3 Olecko 52.62

7 Durzyńska Kludia SP Bukwałd 53.49

8 Juchnowska Natalia 2002 Działdowo 54.02

9 Nalewajko Patrycja 2001 Kalinowo 54.10

10 Opacka Izabela 2002 Ełk 54.14

11 Jarmałkowicz Magdalena 2001 SP Spręcowo 56.60

600 m DZ SP

1 Dziatkowska Weronika 2001 LA Osir Gołdap 1:51.22

2 Rawińska Zuzanna 2001 SP 1 Lidzbark Warmiński 1:57.08

3 Fiszer Natalia 2002 SP Dywity 1:58.15

4 Ćwikowska Klaudia 2001 SP 3 Olecko 2:03.52

5 Leszczyńska Julia 2001 LA Osir Gołdap 2:07.38

6 Gołąbek Alicja 2001 SP 1 Lidzbark Warmiński 2:09.91

7 Jasińska Karolina 2002 SP 3 Olecko 2:11.02

8 Suska Gabriela 2002 Lidzbark Warmiński 2:12.21

9 Gasperowicz Magdalena 2002 Pisanica 2:16.57

10 Waszczuk Aleksandra 2001 Kalinowo 2:20.75

11 Downar Weronika 2001 Ełk 2:33.29

skok w dal m DZ SP

1 Steć Patrycja 2002 Kalinowo 4,15

2 Siemińska Daria 2002 Lubawa 4,01

3 Jeglińska Gabriela 2001 SP 3 Olecko 3,81

4 Jaroniec Aleksandra 2001 SP 3 Olecko 3,69

5 Gołąbek Alicja 2001 SP 1 Lidzbark Warmiński 3,62

6 Skiendzierzewska Wiktoria 2002 Kalinowo 3,07

Chłopcy

100m CH SP

1 Truszczyński Mikołaj 2001 SP Bukwałd 13.33

2 Kuchcik Wojciech 2001 SP Nowa Wieś Ełcka 13.64

3 Nowak Sebastian 2001 Ełk 13.85

4 Frankiewicz Marcin 2001 Lubawa 13.99

5 Selwocki Sebastian 2001 SP 4 Olecko 14.00

6 Czerwiński Mateusz 2002 Pisanica 14.48

7 Przybyłowski Tomasz 2002 Lubawa 14.55

8 Obuchowicz Hubert 2002 SP Dywity 14.57

9 Białkowski Jakub 2001 SP 3 Olecko 14.58

10 Wasilewski Marcel 2001 SP 3 Olecko 14.67

11 Poliński Adam 2001 Kalinowo 14.69

12 Stawicki Sebastian 2002 SP 4 Olecko 15.14

13 Bakun Dominik 2004 15.65

14 Szczepanek Bartosz 2003 15.67

15 Szumny Grzegorz 2001 SP Kraszewo 15.90

16 Burski Marcin 2002 SP Spręcowo 16.12

300 m CH SP

1 Truszczyński Mikołaj 2001 SP Bukwałd 46.06

2 Kuchcik Wojciech 2001 SP Nowa Wieś Ełcka 46.86

3 Obuchowicz Hubert 2002 SP Dywity 47.62

4 Jeremicz Michał 2001 Wilczęta 48.34

5 Wasilewski Marcel 2001 SP 3 Olecko 48.76

6 Nowak Sebastian 2001 SP Nowa Wieś Ełcka 50.12

7 Stawicki Sebastian 2002 SP 4 Olecko 50.45

8 Banach Hubert 2001 SP Mikołajki 51.31

9 Jaworzowski Mateusz 2001 Gmina Świętajno 51.48

10 Polonis Michał 2002 UKS Atos Woźnice 51.67

11 Jarzębowski Sebastian 2001 SP 4 Olecko 52.18

12 Domoradzki Gabriel 2001 SP 3 Olecko 53.26

13 Andrulewicz Bartosz 2002 Kalinowo 53.72

14 Staszewski Bartosz 2002 SP 4 Olecko 53.75

15 Burski Marcin 2002 SP Spręcowo 54.11

16 Murawski Kacper 2002 SP 4 Olecko 55.22

17 Kucharski Arkadiusz 2003 Pisanica 59.90

1000 m CH SP

1 Kozłowski Piotr 2001 Lubawa 3:17.50

2 Szwajca Norbert 2002 SP Mazury 3:18.24

3 Borkowski Maciej 2002 Lubawa 3:22.38

4 Szarnecki Tadeusz 2001 SP 1 Olecko 3:24.59

5 Szablak Paweł 2001 SP Baranowo 3:26.56

6 Tandul Kacper 2002 LA Osir Gołdap 3:29.01

7 Łojewski Daniel 2001 SP Dywity 3:29.85

8 Ciaś Sebastian 2001 Kalinowo 3:33.06

9 Tomaszewski Michał 2001 SP Bukwałd 3:34.82

10 Milewski Michał 2001 SP 3 Olecko 3:43.40

11 Składanek Dawid 2001 SP Nowa Wieś Ełcka 3:44.91

12 Neumann Dawid 2002 UKS Atos Woźnice 3:51.48

13 Olszewski Piotr 2001 SP Nowa Wieś Ełcka 4:11.22

Skok w dal m CH SP

1 Rudnik Kacper 2001 Lubawa 4,62

2 Torebko Adam 2001 Olecko 4,36

3 Poliński Adam 2001 Kalinowo 4,34

4 Tomczyk 2002 Olecko 4,26

5 Białanowski 2001 Olecko 4,25

6 Jeremicz Michał 2001 Wilczęta 4,17

7 Frankiewicz 2001 Lubawa 4,11

8 Czerwiński 2002 Kalinowo 3,99

9 Onufryjenko 2003 Olecko 3,98

10 Banach 2001 Mikołajki 3,96

11 Żuchowski 2001 Lubawa 3,92

12 Szczepanek 2003 Mikołajki 3,81

13 Neumann Dawid 2002 UKS Atos Woźnice 3,71

14 Szumny Grzegorz 2001 SP Kraszewo 3,61

15 Olszewski 2001 Ełk 3,34

16 Składanek 2001 Ełk 3,29

{AdmirorGallery}piekut31{/AdmirorGallery}

Gimnazja

Dziewczęta

100m K - FINAŁ A w: -0.2

1 Potasznik Paulina 1998 Dywity 12.83

2 Potasznik Alicja 2000 Dywity 12.88

3 Polak Natalia 1999 Lidzbark Warmiński 13.24

4 Nazarowicz Klaudia 2000 Pasłęk 13.82

5 Szyszkowska Karolina 2000 Gołdap 14.13

6 Jaworska Jonata 1999 Lidzbark Warmiński dns

100m K - FINAŁ B w: +0.4

1 Urbanowicz Małgorzata 1998 Nowa Wieś Ełcka 14.39

2 Grządka Joanna 2000 Kowale Oleckie 14.61

3 Słupska Katarzyna 2000 Lubawa 14.73

4 Borkowska Paulina 1999 Ruciane Nida 14.76

5 Żebrowska Oliwia 1999 Piecki 14.89

6 Ruszczyk Nikola 2000 Ruciane Nida 14.99

300m K

1 Potasznik Paulina 1998 Dywity 41.66

2 Kolterman Dominika 1999 Pasłęk 44.28

3 Grubert Natalia 2000 Dywity 46.69

4 Łojewska Dominika 2000 Dywity 48.49

5 Skok Agata 1999 Piecki 48.70

6 Żukowska Paulina 1998 Kalinowo 50.99

7 Urbanowicz Małgorzata 1998 Nowa Wieś Ełcka 51.15

8 Bukowska Barbara 2000 Lubawa 51.29

9 Śliwińska Edyta 1998 Mikołajki 51.75

10 Skorupska Anna 2000 Kowale Oleckie 52.15

11 Pniewska Alicja 1999 52.30

12 Nawrocka Anna 1998 Olecko 52.75

13 Zagozdon Karolina 1998 Bisztynek 53.00

14 Kosiorek Edyta 1998 Bisztynek 53.31

15 Ozga-Zajło Marcelina 2000 Wilczęta 53.45

16 Borkowska Paulina 1999 Ruciane Nida 54.47

17 Włodarska Natalia 1999 Olecko 54.88

18 Bielak Joanna 2000 Nowa Wieś Ełcka 55.30

19 Buraczewska Kamila 1998 Kowale Oleckie 55.69

20 Arciszewska Barbara 2000 Kalinowo 55.88

21 Zawrotna Natalia 1999 Ruciane Nida 55.95

600m K

1 Tercjak Zofia 1999 Woźnice 1:44.70

2 Adamczyk Patrycja 1999 Pasłęk 1:45.01

3 Hawrylak Katarzyna 1999 Pasłęk 1:46.04

4 Tercjak Małgorzata 1999 Woźnice 1:46.47

5 Grubert Natalia 2000 Dywity 1:49.15

6 Łojewska Dominika 2000 Dywity 1:50.83

7 Balicka Aleksndra 2000 UKS Mosir Działdowo 1:55.56

8 Kwiatkowska Wiktoria 1998 Iława 1:57.20

9 Frydrych Angelika 1999 Lubawa 1:59.48

10 Banach Karolina 2000 Ruciane Nida 1:59.41

11 Kotarska Marta 1999 Kalinowo 2:00.31

12 Best Dominika 1999 Kowale Oleckie 2:03.80

13 Jankowska Karolina 1998 Ruciane Nida 2:03.97

14 Wasilewska Anna 1998 Olecko 2:07.58

15 Opanowska Angelika 1999 Olecko 2:08.50

16 Cieślukowska Marta 2000 Kowale Oleckie 2:09.49

17 Szwędrys Anna 1998 2:10.09

18 Śliczner Daria 1998 Nowa Wieś Ełcka 2:11.83

19 Biel Karolina 1998 2:12.03

20 Malinowska Agnieszka 2000 Kalinowo 2:16.29

4x100m K

1 Dywity 53.54

2 Pasłęk 53.94

3 Piecki 57.57

4 Lubawa 58.47

5 Iława 59.30

6 Wilczęta 59.48

7 Kalinowo 59.70

8 LO I Olecko 60.21 PK

9 Olecko 60.45

10 Ruciane Nida 62.20

11 Kowale Oleckie 63.44

12 Nowa Wieś Ełcka 64.78

Skok w dal K

1 Polak Natalia 1999 Lidzbark Warmiński 5,00

2 Nazarowicz Klaudia 2000 Pasłęk 4,74

3 Jaworska Jonata 1999 Lidzbark Warmiński 4,68

4 Kempisty Justyna 1998 Olecko 4,33

5 Szmidtch Karolina 1999 Bisztynek 4,19

6 Pieńczykowska Julia 1998 Mikołajki 4,10

7 Słupska Katarzyna 2000 Lubawa 4,07

8 Rogozińska Patrycja 1999 Sępopol 4,04

9 Mysiora Patrycja 1998 Piecki 3,97

10 Kalińska Sylwia 1999 Iława 3,92

11 Wróblewska Monika 1999 Olecko 3,92

12 Szyszkowska Karolina 2000 Gołdap 3,89

13 Chuda Anna 1998 Iława 3,88

14 Skorupska Anna 2000 Kowale Oleckie 3,85

15 Wierzbicka Patrycja 2000 Kalinowo 3,82

16 Jaworska Karolina 1998 Wilczęta 3,72

17 Szumska Ewa 1999 Bisztynek 3,70

18 Olender Karolina 1999 Ruciane Nida 3,65

19 Zęgarowicz Oliwia 1998 Ełk 3,57

20 Babska Wioleta 2000 Lubawa 3,51

21 Dąbrowska Paulina 1999 Ełk 3,45

22 Janczewska Weronika 2000 Kalinowo 3,37

23 Skarżyńska Katarzyna 2000 Kowale Oleckie 3,29

24 Karpyza Alicja 1999 Ruciane Nida 3,07

Skok wzwyż K

1 Wyżlic Hanna 1999 Lubawa 145

2 Wsonowska Marta 1999 Ruciane Nida 135

2 Kalabarczyk Natalia 1999 Wilczęta 135

4 Jabłońska Sylwia 1998 Iława 130

4łomska Dominika 1998 Iława 130

4 Jaworska Kamila 1999 KS Piast Wilczęta 130

7 Orężek Patrycja 1999 Ruciane Nida 125

8 Dąbrowska Paulina 1999 Ełk 120

Rzut oszczepem K

1 Adamczyk Patrycja 1999 Pasłęk 35.45

2 Mieczkowska Weronika 1999 Lubawa 34.20

3 Słomska Dominika 1998 Iława 26.28

4 Wyżlic Hanna 1999 Lubawa 23.71

5 Barczewska Karolina 1998 Olecko 18.80

6 Olender Karolina 1999 Ruciane Nida 18.35

7 Bartosik Klaudia 2000 Ruciane Nida 18.11

8 Kondracka Marika 1998 Pisanica 16.98

9 Płużycka Eliza 2000 Wilczęta 16.41

Pchnięcie kulą K

1 Zalewska Milena 1998 Grunwald 9,57

2 Mieczkowska Weronika 1999 Lubawa 9,41

3 Mendyk Izabela 1999 Węgorzewo 9,14

4 Klaudia Walczak 1999 Woźnice 8,95

5 Szymanowska Ewelina 1998 Kowale Oleckie 8,84

6 Kondracka Marika 1998 Kalinowo 8,46

7 Płużycka Eliza 2000 Wilczęta 8,04

8 Madej Weronika 1999 Ruciane Nida 7,93

9 Kołodziejska Agata 1998 Olecko 7,80

10 Piotrowska Kinga 1998 Olecko 7,64

11 Jankowska Wiktoria 1999 Ruciane Nida 7,56

12 Kondracka Dominika 1999 Kalinowo 7,48

13 Jabłońska Ewelina 1998 Bisztynek 7,42

14 Kinga Kowalczyk 1998 Ruciane Nida 7,40

15 Skarżyńska Karolina 2000 Kowale Oleckie 7,27

16 Miecznikowska Aleksandra 1999 Lidzbark Warmiński 6,93

17 Tomczak Paulina 1999 Lidzbark Warmiński 6,56

18 Dąbkowska Katarzyna 1998 Iława 6,50

19 Grylak Wiktoria 1999 Bisztynek 5,84

20 Warasiewicz Anna 1998 Olecko 5,47

Chłopcy

100m M - FINAŁ A w: -0.5

1 Bartoszewicz Andrzej 1998 Kalinowo 12.07

2 Januszczyk Kamil 1998 Olecko 12.14

3 Krawczyk Rafał 1999 Lidzbark Warmiński 12.20

4 Grzelak Jakub 1999 Lidzbark Warmiński 12.22

5 Jablińska Maciej 1998 Iława 12.46

6 Kurowski Ernest 1999 Wilczęta 12.52

100m M - FINAŁ B w: +1.1

1 Plona Mateusz 1998 Mikołajki 12.50

2 Gryglas Kamil 1999 Olecko 12.53

3 Kolwicz Łukasz 1998 Lubawa 12.54

4 Rykowski Piotr 1998 LUKS Orneta 12.58

5 Jurkiewicz Wojciech 1999 Lubawa 12.63

6 Lutrzykowski Mateusz 1998 Mikołajki 12.66

7 Iwanyk Jarosław 1998 Bisztynek 12.68

300m M

1 Rykowski Piotr 1998 LUKS Orneta 39.77 1m

2 Michalewski Damian 1998 40.09 2m

3 Bojkowski Rafał 1998 UKS Mosir Działdowo 40.41 3m

4 Bartoszewicz Andrzej 1998 Kalinowo 40.65 4m

5 Stemplewski Kacper 1998 Kowale Oleckie 41.42 4m

6 Kurowski Ernest 1999 Wilczęta 40.89 5m

7 Szczęsny Konrad 1999 Dywity 41.86 6m

8 Zawadzki Szymon 1999 Lubawa 41.90 7m

9 Plona Błażej 1998 Mikołajki 42.10 8m

10 Suchocki Arkadiusz 1998 Lidzbark Warmiński 42.16 9m

11 Szydlik Braian 1999 Ruciane Nida 42.75 10m

12 Rosłon Bartłomiej 1998 Bisztynek 43.62 11m

13 Kiśluk Jakub 1998 Mikołajki 43.84 12m

14 Bałdyga Damian 1998 Piecki 44.36

15 Rybaczuk Eneasz 2000 LUKS Orneta 44.44

16 Zakrzewski Maciej 1999 Kalinowo 44.49

17 Duplicki Cezary 1998 Bisztynek 45.15

18 Niksa Robert 1998 Piecki 45.18

19 Przedpełski Rafał 1998 Iława 45.64

20 Akerman Ariel 2000 Iława 46.39

21 Terebus Bartłomiej 1999 Wilczęta 46.78

22 Słowikowski Adam 1999 Kowale Oleckie 47.17

23 Parda Błażej 1999 Ruciane Nida 47.41

24 Truchan Radosław 1999 Kowale Oleckie 47.72

25 Ciborek Patryk 1999 Kowale Oleckie 47.79

26 Przybyszewski Bartosz 1999 Nowa Wieś Ełcka 48.11

27 Nerkowski Krzysztof 1998 Nowa Wieś Ełcka 49.04

1000m M

1 Wielgus Mateusz 1998 LA OSIR Gołdap 2:42.09 1m

2 Szczęsny Konrad 1999 Dywity 2:48.90 2m

3 Wojciech Andrzej 1998 Kalinowo 2:55.44 3m

4 Magun Dawid 1998 Lidzbark Warmiński 2:55.50 4m

5 Karbowski Michał 1998 UKS Mosir Działdowo 2:55.59 5m

6 Goszewski Przemysław 1998 Bisztynek 2:56.35 6m

7 Wądłowski Jakub 1998 Olecko 2:58.53 7m

8 Poreda Konrad 1999 LA OSIR Gołdap 3:01.23 8m

9 Zagozdon Jakub 1998 Bisztynek 3:08.31 10m

10 Kozak Grzegorz 1998 Iława 3:05.40 9m

11 Kamiński Kamil 1998 Kalinowo 3:07.55 10m

12 Orłowski Jakub 1998 Lidzbark Warmiński 3:10.63 11m

13 Luberski Jakub 1999 Kowale Oleckie 3:14.24 12m

14 Ochocki Radosław 1998 Wilczęta 3:17.36

15 Pawlak Jan 2000 Ruciane Nida 3:17.56

16 Konopko Marek 2000 Olecko 3:17.96

17 Murawski Krzysztof 1999 Mikołajki 3:19.70

18 Bogdański Szymon 2000 Lubawa 3:19.96

19 Guziewski Maciej 1998 Kowale Oleckie 3:22.70

20 Zakrzewski Paweł 1998 3:23.01

21 Obzeja Michał 2000 Mikołajki 3:38.27

22 Szuliński Jakub 1998 Kowale Oleckie 3:38.32

23 Muzyk Wojciech 1998 Kowale Oleckie 3:38.94

4x100m M

1 Olecko 46.95

2 Lubawa 48.15

3 Iława 49.80

4 Kalinowo 50.17

5 Mikołajki 50.51

6 Lidzbark Warmiński 51.11

7 Wilczęta 51.43

8 Kowale Oleckie I 51.44

9 Lidzbark Warmiński 51.67

10 Bisztynek 52.05

11 Nowa Wieś Ełcka 53.47

12 Ruciane Nida 54.19

13 Kowale Oleckie II 54.38

1 Moskal Jakub 1998 Węgorzewo 5,97

2 Żenda Marcin 1998 Olecko 5,76

3 Wieczorek Paweł 1998 Iława 5,69

4 Szumny Michał 1999 Lidzbark Warmiński 5,57

5 Pruszkowski Dawid 1998 Mikołajki 5,47

6 Wyrębek Marcin 1999 Lidzbark Warmiński 5,36

7 Krawczyk Rafał 1999 Lidzbark Warmiński 5,29

8 Wierzbicki Szymon 2000 Kalinowo 5,25

9 Piotrowicz Cezary 1999 Lubawa 5,14

10 Jasiński Jakub 1998 Olecko 5,05

11 Kucner Łukasz 1999 Mikołajki 5,03

12 Malinowski Szymon 1998 Ełk 5,02

13 Zawadzki Szymon 1999 Lubawa 4,97

14 Nerkowski Krystian 1998 Nowa Wieś Ełcka 4,96

15 Bartoszewicz Karol 1998 Kalinowo 4,94

16 Trubiło Krzysztof 1998 Lidzbark Warmiński 4,88

17 Ogonowski Dariusz 1998 Mikołajki 4,82

18 Michalewski Dariusz 1998 Iława 4,74

Skok w dal M

19 Turski Marcin 1999 Ruciane Nida 4,68

20 Rańcia Miłosz 1998 Wilczęta 4,62

21 Waluśkiewicz Marcin 1999 Kowale Oleckie 4,61

22 Puchalski Franciszek 1998 Ruciane Nida 4,61

23 Lewandowski Rafał 1999 Sępool 4,49

24 Kaszkiel Mariusz 1998 Pisanica 4,47

25 Maruszewski Marcin 1998 Bisztynek 4,46

26 Prostko Radosław 1998 Kowale Oleckie 4,44

27 Pawlak Bartłomiej 1999 Wilczęta 3,94

Skok wzwyż

1 Karkowski Krzysztof 1999 Lidzbark Warmiński 183

2 Moskal Jakub 1998 Węgorzewo 174

3 Jankowski Marcin 1999 Lidzbark Warmiński 174

4 Szumny Michał 1999 Lidzbark Warmiński 171

5 Puchalski Florian 1998 Ruciane Nida 155

6 Piotrowicz Cezary 1999 Lubawa 155

7 Rańcia Miłoszz 1998 Wilczęta 155

8 Luberecki Jakub 1999 Kowale Oleckie 155

9 Tomczyk Przemysław 1998 Olecko 155

10 Pawlak Bartosz 1999 Wilczęta 150

11 Wojciech Andrzej 1998 Kalinowo 150

12 Wieczorek Przemysław 1998 Iława 150

13 Bartoszewicz Karol 1998 Kalinowo 145

14 Gerkol Damian 1998 Lubawa 145

15 Maksymowicz Filip 1998 Olecko 145

16 Nosek Gabriel 1999 Ruciane Nida 145

Jeremicz Michał 2001 Wilczęta 155 pk

Pchnięcie kulą M

1 Figger Mateusz 1998 Lubawa 12,20

2 Józwiak Szymon 2000 Węgorzewo 11,97

3 Bołdysz Mariusz 1999 Pasłęk 11,58

4 Grubalski Marcin 1998 Lubawa 11,47

5 Bołdyga Damian 1998 Piecki 11,29

6 Borowski Bartosz 1998 Piecki 11,26

7 Syrewicz Łukasz 1998 Lidzbark Warmiński 10,53

8 Żarecki Dawid 1999 Bisztynek 10,46

9 Turski Mateusz 1999 Ruciane Nida 10,46

10 Juchnowski Oskar 1998 Działdowo 10,44

11 Marczak Mikołaj 1999 Olecko 10,43

12 Truchan Kacper 1998 Olecko 10,20

13 Kijewski Rafał 1998 Franciszkowo 9,92

14 Lenard Sebastian 1998 Sępopol 9,80

15 Kłos Tomasz 1999 Kalinowo 9,66

16 Gnatkowski Adam 1998 Mikołajki 9,60

17 Rabkowski Kamil 1998 Mikołajki 9,44

18 Rosiński Artur 2000 Bisztynek 9,33

19 Malinowski Szymon 1998 Ełk 9,27

20 Lewandowski Rafał 1999 Sępopol 9,16

21 Sokołowski Nikolas 1999 Szymbark 9,07

22 Szuliński Jakub 1998 Kowale Oleckie 8,97

23 Sokołowski Kevin 1999 Pisanica 8,96

24 Rachubka Paweł 1999 Ruciane Nida 8,75

25 Milewski Błażej 1998 Kowale Oleckie 8,02

26 Woźniak Filip 1999 Wilczęta 7,88

27 Butkiewicz Patryk 1999 Wilczęta 7,33

Rzut oszczepem M

1 Figger Mateusz 1998 Lubawa 51,80

2 Lenard Sebastian 1998 Sępopol 35,45

3 Wojciechowski Łukasz 1999 Sępopol 33,77

4 Rybiński Mateusz 1998 Bisztynek 31,54

5 Zawadzki Artur 1998 Lidzbark Warmiński 28,12

6 Bryka Bartosz 1999 Ruciane Nida 27,60

7 Woźniak Filip 1999 Wilczęta 27,51

8 Borowski Bartosz 1998 Piecki 26,79

9 Babcia Patryk 1998 Kalinowo 26,75

10 Juchnowski Oskar 1998 Działdowo 26,57

11 Kolwicz Łukasz 1998 Lubawa 24,15

12 Goryszewski Andrzej 1998 Franciszkowo 23,75

13 Kijewski Rafał 1998 Franciszkowo 23,71

14 Gruszka Karol 1998 Nowa Wieś Ełcka 21,37

15 Rachubka Paweł 1999 Ruciane Nida 19,87

Szkoły ponadgimnazjalne

Kobiety

100m K

1 Grzybowska Joanna 1996 Lubawa 13,36

2 Kosa Monika 1996 Olecko 14,68

400m K

1 Korotko Agata 1997 Olecko 76,03

2 Świtaj Wiktoria 1998 Olecko 102,27

Rzut oszczepem M

800m K

1 Mejcz Aleksandra 1997 Gołdap 2:46.75

2 Sadkowska Martyna 1997 Olecko 3:10.89

Skok w dal K

1 Pieczułajtis 1997 Lidzbark Warmiński 4,42

2 Belka Patrycja 1996 Lidzbark Warmiński 4,33

3 Korotko Agata 1997 Olecko 3,81

Skok wzwyż K

1 Świtaj Wiktoria 1997 Olecko 125

Pchnięcie kulą K

1 Olszewska Oliwia 1997 Olecko 8,82

2 Malinowska Marta 1996 Olecko 8,42

Mężczyźni

100m M

1 Adamski Przemysław 1996 UKS Atos Woźnice 11,18

2 Maciołek Damian 1996 Lubawa 11,50

3 Sudoł Krystian 1996 LUKS Orneta 11,66

4 Wróblewski Hubert 1996 LO I Olecko 12,30

5 Pruszkowski Jacek 1995 UKS Atos Woźnice 12,54

6 Gałażyn Michał 1997 ZSLiZ Olecko 12,77

7 Weisbrod Mariusz 1997 ZSLiZ Olecko 12,86

8 Janicki Filip 1996 LO I Olecko 13,04

9 Barczewski Michał 1996 ZSLiZ Olecko 13,17

10 Grudziński Bartosz 1997 ZSLiZ Olecko 13,59

400m M

1 Sudoł Krystian 1996 LUKS Orneta 50,01

2 Maciołek Damian 1996 Lubawa 52,46

3 Arciszewski Łukasz 1996 ZSLiZ Olecko 59,79

4 Ostrowski Daniel 1996 LO I Olecko 62,44

5 Bandysz Arkadiusz 1998 ZSLiZ Olecko 62,51

6 Bernacik Konrad 1997 ZSLiZ Olecko 63,91

1500m M

1 Marcinkiewicz Adrian SKS Olimpijczyk 4:29.67

2 Kurkowski Paweł 1995 LA OSIR Gołdap 4:38.36

3 Luberecki Wojciech 1996 ZSLiZ Olecko 4:49.94

4 Zaniewski Michał 1996 LO I Olecko 5:26.90

Skok w dal M

1 Adamski Przemysław 1997 UKS Atos Woźnice 6,57

2 Pruszkowski Jacek 1995 UKS Atos Woźnice 5,72

3 Głębocki 1997 Olecko 5,26

Skok wzwyż M

1 Małejkyj Damian 1997 Wilczęta 174

Pchnięcie kulą M

1 Sejnowski Daniel 1996 Olecko 11,71

2 Marczak Mateusz 1995 Świętajno 11,00

3 Hołownia Eryk 1996 Olecko 10,46

4 Smakowski Jakub 1996 Olecko 8,48

5 Zawadzki Krzysztof 1995 Olecko 8,11

Rzut oszczepem M

1 Małejkyj Damian 1997 Wilczęta 38,81

2 Oleszkiewicz Daniel 1997 Sępopol 37,74

3 Topór Tomasz 1996 Olecko 24,54

4 Marczak Mateusz 1995 Świętajno 14,49

Open

Rzut dyskiem K 1kg

1 Mendyk Izabela 1998 Węgorzewo 38,57

Rzut dyskiem K 0,75 kg

1 Płużycka Eliza 2000 Wilczęta 22,42

Rzut dyskiem M 1kg

1 Bołdysz Mariusz 1999 Pasłęk 52,21

Gołdap jak zwykle z fasonem

Podopieczni Dawida Karniłowicza z sekcji LA OSiR Gołdap zdobyli 4 medale: 3 złote i jeden srebrny. Zdobyli je:

• 1 miejsce - 600m, SP, Weronika Dziatkowska

• 1 miejsce - 1000m, SG, Mateusz Wielgus

• 1 miejsce - 800m, SPG, Ola Mejcz

• 2 miejsce - 1500m, SPG, Paweł Kurkowski

Niewiele do miejsc medalowych zabrakło pozostałym zawodnikom z Gołdapi:

• 6 miejsce - 1000m, SP, Kacper Taudul

• 5 miejsce - 600m, SP, Julia Leszczyńska

• 5 miejsce - 100m, SG, Karolina Szyszkowska

• 6 miejsce - 1000m, SG, Konrad Poreda

Jak walczyły Wilczęta

Uczniowie szkół z gminy Wilczęta, przywieźli 6 medali. Mistrzem województwa w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został Damian Małejkyj, który wygrał konkurs skoku wzwyż i rzutu oszczepem. Wśród gimnazjalistów srebrne medale zdobyły: Natalia Kalbarczyk w skoku wzwyż i Eliza Płużycka w rzucie dyskiem, a medal brązowy wywalczyła Kamila Jaworska w skoku wzwyż. W kategorii szkół podstawowych mistrzynią województwa została Patrycja Steć w konkurencji skoku w dal. Na uwagę zasługują wyniki skoku wzwyż Patrycji Steć i Michała Jeremicza, którzy są uczniami klasy szóstej szkoły podstawowej i pokonali poprzeczkę na wysokości 155 cm. startując poza konkursem w rywalizacji z uczniami szkół gimnazjalnych.

Te wyniki są dobrym prognostykiem przed zbliżającym się XX Finałem Krajowym Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się w dniach 21-22 czerwca w Łodzi. Wszystkich zawodników do rywalizacji przygotował trener Piotr Michałek.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn