×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów weteranila29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

MP Weteranów Toruń 2015 – Czapki z głów, tylko podziwiać!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów weteranila29 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W miniony weekend (27-28 czerwca) w Toruniu odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Reprezentacja Województwa Warmińsko-Mazurskiego zdobyła 39 medali. 12 złotych, 16 srebrnych oraz 11 brązowych. W klasyfikacji województw uplasowała się na 8 miejscu zdobywając 30362 punktów. Błyskawiczną informacje i zestawienie przesłał nam uczestnik MP Marek Olszewski.

Wyniki: (miejsce/nazwisko/imię/kategoria/konkurencja/wynik/wynik seniorowski/punkty/miasto)

1 miejsce - Pieczulis Krystyna K50 5000m 20:29.22 17:53.60 868 Olsztyn

1 miejsce - Sambor Elżbieta K50 trójskok 8.78 11.47 820 Elbląg

1 miejsce - Pieczulis Krystyna K50 1500m 05:44.11 04:55.66 800 Olsztyn

1 miejsce - Sambor Elżbieta K50 skok w dal 3.91 5.22 789 Elbląg

1 miejsce - Pawłowska Dorota K35 5000m 19:18.65 19:08.57 746 Nowe Miasto Lubawskie

1 miejsce - Sambor Elżbieta K50 80m ppł.16.25 16.75 731 Elbląg

1 miejsce - Jabłoński Jerzy M70 rzut młotem 47.46 73.04 1069 Olsztyn

1 miejsce - Grzyb Marek M60 skok w dal 5.09 7.51 1022 Olsztyn

1 miejsce - Grzyb Marek M60 rzut oszczepem 45.62 72.50 968 Olsztyn

1 miejsce - Olszewski Marek M45 skok w dal 5.28 6.36 784 Lidzbark Warmiński

1 miejsce - Olszewski Marek M45 110m ppł. 19.91 17.74 588 Lidzbark Warmiński

1 miejsce - Bartkowski Jan M50 5000m chód 31:34.04 27:34.63 587 Nidzica

2 miejsce - Sambor Elżbieta K50 skok wzwyż 1.31 1.70 879 Elbląg

2 miejsce - Sambor Elżbieta K50 200m 33.48 29.00 740 Elbląg

2 miejsce - Kubacka Grażyna K60 pchnięcie kulą 7.23 11.58 638 Nowe Miasto Lubawskie

2 miejsce - Grzyb Marek M60 skok wzwyż 1.51 2.11 972 Olsztyn

2 miejsce - Kubacki Mieczysław M60 pchnięcie kulą 12.80 17.35 961 Nowe Miasto Lubawskie

2 miejsce - Grzyb Marek M60 100m ppł. 17.39 15.53 868 Olsztyn

2 miejsce - Olszewski Marek M45 skok wzwyż 1.62 1.93 798 Lidzbark Warmiński

2 miejsce - Kubacki Mieczysław M60 rzut młotem 37.92 52.96 754 Nowe Miasto Lubawskie

2 miejsce - Olszewski Marek M45 trójskok 10.69 12.39 670 Lidzbark Warmiński

2 miejsce - Ciołkowski Marek M50 3000m chód 18:12.42 15:53.25 638 Olsztyn

2 miejsce - Ciołkowski Marek M50 5000m chód 31:42.08 27:41.66 581 Olsztyn

2 miejsce - Pawłowski Mariusz M35 5000m 16:40.75 16:37.05 568 Kurzętnik

2 miejsce - Czerwiński Adam M55 400m 01:07.45 56.79 548 Elbląg

2 miejsce - Olszewski Marek M45 200m 28.11 25.75 501 Lidzbark Warmiński

2 miejsce - Pawłowski Mariusz M35 1500m 04:39.05 04:33.94 501 Kurzętnik

2 miejsce - Bartkowski Jan M50 3000m pprz. 16:00.53 13:29.15 236 Nidzica

3 miejsce - Sambor Elżbieta K50 rzut oszczepem 22.38 32.55 536 Elbląg

3 miejsce - Bukowska Jolanta K50 rzut młotem 24.55 28.91 410 Elbląg

3 miejsce - Bukowska Jolanta K50 rzut dyskiem 19.23 26.02 409 Elbląg

3 miejsce - Lotz Tadeusz M60 pchnięcie kulą 12.75 17.29 957 Iława

3 miejsce - Kubacki Mieczysław M60 rzut dyskiem 39.03 43.61 741 Nowe Miasto Lubawskie

3 miejsce - Grzyb Marek M60 200m 28.72 23.63 733 Olsztyn

3 miejsce - Pawłowski Mariusz M35 10000m 34:00.54 34:00.54 653 Kurzętnik

3 miejsce - Bartkowski Jan M50 3000m chód 18:20.79 16:00.55 626 Nidzica

3 miejsce - Ruczyński Andrzej M60 400m 01:09.89 56.42 564 Olsztyn

3 miejsce - Ruczyński Andrzej M60 800m 02:43.45 02:10.73 532 Olsztyn

3 miejsce - Czerwiński Adam M55 1500m 05:42.42 04:48.59 377 Elbląg

4 miejsce - Opak Beata K45 100m 16.51 15.04 594 Olsztyn

4 miejsce - Bukowska Jolanta K50 pchnięcie kulą 8.57 10.43 567 Elbląg

4 miejsce - Bukowska Jolanta K50 rzut oszczepem 17.08 24.84 393 Elbląg

4 miejsce - Szymański Jerzy M70 800m 03:33.64 02:33.63 173 Kurzętnik

5 miejsce - Sambor Elżbieta K50 pchnięcie kulą 8.40 10.23 555 Elbląg

6 miejsce - Kubacki Mieczysław M60 rzut oszczepem 31.61 50.24 646 Nowe Miasto Lubawskie

6 miejsce - Ciołkowski Marek M50 400m 01:13.44 01:04.27 271 Olsztyn

Z naszego województwa wywodzi się także zdobywczyni 3 złotych medali Zofia Więciorkowska

1 miejsce – Więciorkowska Zofia K50 200m 30.39 26.32 914 Stratford USA

1 miejsce – Więciorkowska Zofia K50 400m 01:06.77 57.15 968 Stratford USA

1 miejsce - Więciorkowska Zofia K50 800m 02:29.11 02:06.98 1033 Stratford USA

{AdmirorGallery}weteranila29{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn