Mistrzostwa Województwa SZS w Biegach Przełajowych Pasłęk 2018 – SP 2 Olsztyn i ZS nr 2 Szczytno liderami imprezy

Fot. zespół szkół nr 2 szczytno facebook

W Pasłęku (Park Ekologiczny) odbyły się w piątek (27 kwietnia) Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG. Rozegrano w sumie 12 wyścigów na dystansach od 600 m do 2000 m w zależności od grup wiekowych. Prowadzono zarówno klasyfikacje indywidualną jak i zespołową. Po dwa zwycięstwa w drużynówce odniosły: SP 2 Olsztyn i ZS nr 2 Szczytno.

Wyniki

Dziewczęta rocznik 2001 Licealiada

dystans 1000 metrów

1 Zuzanna Rosińska (ZS Szczytno)

2 Patrycha Sreć (ZS Pasłęk)

3 Daria Kruk (SP 3 Pasłęk)

dystans 1500 metrów

1 Zuzanna Kozon (ZS 2 Szczytno)

2 Klaudia Tuńska (ZS 2 Szczytno)

3 Julia Wojciechowska (ZS 1 Szczytno)

Chłopcy rocznik 2001 Licealiada

dystans 1500 metrów

1 Kamil Misior ZS 2 Bartoszyce)

2 Konrad Bobko (ZSMech, Elbląg)

3 Konrad Karolak (SP 2 Morąg)

dystans 2000 metrów

1 Bartosz Kosiński (ZS 2 Szczytno)

2 Marcin Tokarz (LO Węgorzewo)

3 Jakub Drążek (I LO Pisz)

Dziewczęta rocznik 2003 i młodsze

Dystans 1000 metrów

1 Klaudia Ostrowka (SP 2 Olsztyn)

2 Laura Wrońska (SP Lubawa)

3 Julia wawrzynowicz (SP Woźnice)

Dziewczęta rocznik 2002 i młodsze

dystans 1000 m

1 Amelia Kucińska (Gimnazjum Bratian)

2 Agata Kozłowska (Gimnazjum Kurzętnik)

3 Natalia Sarnowska (SP Marzęcice)

Chłopcy rocznik 2003 i młodsi

Dystans 1000 metrów

1 Damian Soból (SP 2 Olsztyn)

2 Maciej Ochnio (SP 2 Olsztyn)

3 Mateusz Twardzik (SP Zielonka Pasłęcka)

Chłopcy rocznik 2002 i młodsi

Dystans 1500 metrów

1 Maksymilian Kopiczko (SP 3/ZS 1 Gizycko)

2 Adam Ochnik (SP 2 Pasłęk)

3 Adam Jedamski (SP 1 Działdowo)

Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze

dystans 600 metrów

1 Amelia Jaszczur (SP 1 Pisz)

2 Wiktoria Maksymiuk (SP 2 Morąg)

3 Oliwia Galińska (SP Lipowina)

Dziewczęta rocznik 2005 i młodsze

dystans 800 metrów

1 Alina Ługiewicz (SSP Tylice)

2 Wiktoria Kulot (SP 2 Pasłęk)

3 Ewa Gałuszewska (SP Pasym)

Chłopcy rocznik 2007 i młodsi

dystans 600 metrów

1 Miłosz Kosakowski (SP 1 Pisz)

2 Kacper Góralczyk (SP Wilkasy)

3 Leon Chrostowski (SP 1 Pisz)

Chłopcy rocznik 2005 i młodsi

dystans 800 metrów

1 Bartłomiej Smagała (SP 4 Pisz)

2 Mateusz Jackowski (SP Lubawa)

3 Oskar Kosakowski (SP 1 Pisz)

Klasyfikacje zespołowe

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

1 SP Kurzętnik

2 SP 1 Pisz

3 SP Zielonka Pasłęcka

Chłopcy

1 SP 1 Pisz

2 SP 4 Pisz

3 SP 2 Olsztyn

Roczniki (2002/2004)

Dziewczęta

1 SP 2 Olsztyn

2 ZSP Dźwierzuty

3 SP 1 Pasłęk

Chłopcy

1 SP 2 Olsztyn

2 SP Wielbark

3 SP 1 Pasłęk

Licealiada

Dziewczęta

1 ZS 2 Szczytno

2 I LO Pisz

3 ZS Pasłęk

Chłopcy

1 ZS 2 Szczytno

2 I LO Pisz

3 ZSMech. Elbląg

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn