W Lidzbarku Warmińskim otwarcie z fasonem - Rekordy życiowe na dobry początek

Fot. ilustracja

W wielu miejscowościach kraju w miniony weekend (4/5 maja) odbywały się mityngi lekkoatletyczne otwierające nowy sezon w regionach. U nas taka impreza miała miejsce w sobotę w Lidzbarku Warmińskim. Frekwencja dopisała. Zjawili się reprezentanci prawie wszystkich sekcji. Dominowała młodzież, bo u nas seniorów jest jak na lekarstwo. Choć pogoda była piękna, to jednak przeciwny wiatr utrudniał życie sprinterom, których startowało najwięcej.

Wybitnych wyników nie zanotowano, choć oczywiście padło wiele rekordów życiowych, co świadczy o dobrym przygotowaniu do sezonu. W sprintach mężczyzn dominował Bartosz Turek (Atos Woźnice), który wygrał 100 i 200 m, na 300 m triumfował Mateusz Ostapiuk (AZS UWM), na śerdnich dystansach klasą błysnęli lubawianie: Paweł Fafiński (400 m), Sebastian Jakubowski (600 m) i Piotr Kozłowski (1000 m), W rzutach wyróżnił się Marek Opczyński (AZS UWM) najlepszy w kuli i dysku.

Wśród dziewcząt na 100 m zwyciężyła Paulina Potasznik (GUKS Asy Dywity), na 300 m. jej siostra Alicja, a na 200 m Wioletta Kitewska (AZS UWM). Na 600 m najlepsza okazała się Kinga Kornacka (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), a na 1000 m Kamila Pawłowska (Zamek Kurzetnik). W konkurencjach technicznych dobrze zaprezentowała się Patrycja Adamczyk z Polonii Pasłęk (wygrała kulę i skok w dal), Patrycja Steć z Gimpasu Pasłęk w skoku i Izabela Mendyk (Sokół Węgorzewo) w dysku. Obie sztafety wygrały zespoły z AZS UWM Olsztyn.

Mężczyźni

100 metrów

1 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice 11.35 PB (-1.9)

2 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn 11.75 (-1.9)

3 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce 11.80 (-1.9)

4 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn 11.83 (-1.9)

5 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn 12.08 (-1.9)

6 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn 12.31 (-1.9)

7 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn 12.40 =PB (-1.6)

8 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity 12.57 (-1.6)9

9 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn 12.61 (-1.6)

10 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn 12.64 (-1.6)

11 TARANOWSKI Oliwier 2004-08-09 LKS Lubawa 12.64 (-1.6)

12 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn 12.72 PB (+0.5)

13 PISARSKI Paweł 2003-02-28 LUKS Orneta 12.75 (-0.9)

14 KAMIŃSKI Sebastian 2003-05-22 LUKS Orneta 12.82 (-0.9)

15 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn 12.82 PB (+0.5)

16 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01-10 MKS Truso Elbląg 12.91 PB (+0.5)

17 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice 12.97 PB (+0.5)

18 KUTNIK Miłosz 2002-06-11 UKS Sokół Węgorzewo 12.98 (-3.5)

19 STYPIK Piotr 2004-03-15 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 13.07 (-0.9)

20 TABAKA Wojciech 2004-06-24 PKS Gwardia Szczytno 13.11 (-3.5)

21 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn 13.13 (+0.5)

22 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 13.14 PB (+0.5)

23 OLSZEWSKI Dawid 2002-06-21 KS AZS UWM Olsztyn 13.30 (-1.6)

24 TWARDZIK Mateusz 2004-02-09 UKS Gimpas Pasłęk 13.69 (-0.9)

25 STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 KS Zamek Kurzętnik 13.72 (-0.9)

26 MĄDRY Michał 2005-05-25 KS AZS UWM Olsztyn 14.38 (-3.5)

27 KUNCE Kamil 2005-01-01 PKS Gwardia Szczytno 14.84 (-3,5)

18740626 1850399461892117 8861305497583759235 n

200 metrów

1 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice 22.84 PB (-0.2)

2 MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 KS AZS UWM Olsztyn 23.33 PB (-0.2)

3 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn 23.62 PB (-1,1)

4 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity 24.36 (-0.2)

5 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce 24.69 (-0.2)

6 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 24.78 PB (-1.1)

7 DĄBKOWSKI Radosław 2003-06-10 KS AZS UWM Olsztyn 26.36 (-1.1)

8 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn 27.31 (-1.1)

9 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 27.50 (-1.1)

10 STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 KS Zamek Kurzętnik 28.18 (-1.1

DSC00929

300 metrów

1 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn 36.15

2 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn 36.23 PB

3 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn 36.78 PB

4 TOKARZ Marcin 2000-06-10 UKS Sokół Węgorzewo 37.64

5 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn 37.71

6 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn 37.38 PB

7SOBOL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn 37.65 PB

8 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity 39.16

9 BALEWSKI Dawid 2003-07-31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 39.39

10 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn 39.84

11 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 KS AZS UWM Olsztyn 40.72 PB

12 TARANOWSKI Oliwier 2004-08-09 LKS Lubawa 41.05 PB

13 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn 41.56 PB

14 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta 41.62

15 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn 41.92 PB

16 KUTNIK Miłosz 2002-06-11 UKS Sokół Węgorzewo 42.32

17 OLSZEWSKI Dawid 2002-06-21 KS AZS UWM Olsztyn 43.65

18 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn 44.09

19 KRZYŻANOWSKI Kamil 2004-02-20 LUKS Orneta 44.15

20 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice 44.81 PB

21 KAMIŃSKI Sebastian 2003-05-22 LUKS Orneta 45.34

22 SZPARAK Ryszard 1951-07-02 PZWLA KP 45.87

23 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn 46.31

400 metrów

1 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa 52.61

2 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn 53.23 PB

3 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa 53.50

4 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 53.57

5 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn 54.00 PB

23316702 1542066319212828 8681407348785917025 n

600 metrów

1 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa 1:20.45 PB

2 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 MKS Truso Elbląg 1:25.48 PB

3 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 1:29.89 PB

4 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn 1:30.90 PB

5 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn 1:32.45

6 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn 1:35.62 PB

7 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn 1:37.91 PB

8 KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 1:40.31

9 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 1:44.60

koz5

1000 metrów

1 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa 2:31.39 PB

2 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn 2:38.49 PB

3 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg 2:38.94

4 REGINIA Dariusz 1995-03-14 KS AZS UWM Olsztyn 2:40.00

5 ZAHORSKI Grzegorz 1999-03-09 MOS Zatoka Braniewo 2:40.41

6 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa 2:45.68

7 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg 2:45.70 PB

8 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn 2:50.78

9 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity 2:54.35

10 SIKORA Dawid 2001-03-26 UKS Sokół Węgorzewo 3:06.99

11 TWARDZIK Mateusz 2004-02-09 UKS Gimpas Pasłęk 3:10.00

12 SKUBISZEWSKI Mateusz 2004-02-23 MOS Zatoka Braniewo 3:14.97

13 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo 3:27.24 PB

14 WIŚNIEWSKI Jakub 2004-02-08 KS AZS UWM Olsztyn 3:34.21

4x100 metrów M

1 KS AZS UWM Olsztyn Mateusz DZIADKO, Damian SZYMAŃSKI, Rafał KLIMEK, Sebastian RYBKA) 45.07

2 KS AZS UWM Olsztyn III (Mikołaj FLOREK , Marcin BENDYK , Sebastian MICHALAK , Damian ZYSKOWSKI ) 50.23

3 KS Finishparkiet Drwęca Nowe (Marcin WOLDAN , Dawid SZPANELEWSKI , Dominik KOTEWICZ , Dawid BALEWSKI) 50.56

4 KS AZS UWM Olsztyn II (Stefan MARKOWSKI , Michał BIEŃKOWSKI , Michał MĄDRY , Hubert KARDAHS) 51.80

op9

Pchnięcie kulą (7.26kg)

1 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn 12.98

Pchnięcie kulą chłopców (4kg)

1 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn 9.21

2 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn 8.61

3 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn 7.26

4 WIŚNIEWSKI Jakub 2004-02-08 KS AZS UWM Olsztyn 5.47

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn 10.41 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn 11.40 PB

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

1 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn 30.70

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn 34.83

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno 26.70

Rzut dyskiem (2kg)

1 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn 48.58

Skok wzwyż

1 JABŁOŃSKI Damian 1999-04-26 LKS Lubawa 1.65

Skok w dal

1 TABAKA Wojciech 2004-06-24 PKS Gwardia Szczytno 5.39 +1.9

2 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice 5.19 +1.1

3 MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 UKS Atos Woźnice 5.00 +1.7

4 STYPIK Piotr 2004-03-15 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 4.80 +1.7

5 KUNCE Kamil 2005-01-01 PKS Gwardia Szczytno 4.26 +1.2

Kobiety

100 metrów

1 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity 13.05 (-1.7)

2 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn 13.12 (-1.7)

3 KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 13.26 (-1.7)

4 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn 13.35 (-1.7)

5 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn 13.43 PB (-2.3)

6 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn 13.52 (-1.7)

7 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta 13.58 (-2.3)

8 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity 13.66 (-2,3)

9 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik 13.78 (-2,3)

11 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn 13.84 PB (-3.0)

12 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity 14.06 PB (-3.0)

13 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa 14.07 (-2.3)

14 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn 14.12 PB (-2.6)

15 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity 14.14 PB (-2.6)

16 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 MKS Truso Elbląg 14.20 (-2.3)

17 TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 LKS Lubawa 14.23 (-3.0)

18 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa 14.34 (-2.3)

10 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 14.40 (-0.9)

20 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn 14.41 PB (-2.6)

21 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn 14.51 PB (-2.6)

22 ZAGÓRSKA Aleksandra 2004-03-02 KS Zamek Kurzętnik 14.51 (-0.8)

23 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk 14.53 (-3.0)

24 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity 14.60 (-2.6)

25 KARPIERZ Kamila 2004-09-14 UKS Mały Jeziorak Iława 14.66 (-0.8)

26 KABUŁA Oliwia 2002-02-07 MKS Truso Elbląg 14.67 (-3.0)

27 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto 14.68 PB (-2.0)

28 KORWEL Natalia 2003-04-19 UKS Gimpas Pasłęk 14.74 (-0.8)

29 JACKOWSKA Natalia 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto 14.84 (-0.9)

30 SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Zamek Kurzętnik 15.01 (-2.3)

31 PIETNOCZKA Julia 2004-06-24 KS Jelonki Dobre Miasto 15.04 (-2.0)

32 RUCZYŃSKA Karolina 2004-04-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 15.05 (-0.8)

33 SIKORSKA Anna 2003-12-16 KS AZS UWM Olsztyn 15.06 (-2.3)

34 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 LKS Lubawa 15.07 (-2.6)

35 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 UKS Mały Jeziorak Iława 15.07 (-0.8)

36 ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17 LKS Lubawa 15.09 (-2.3)

37 DENES Iwona 2003-10-10 UKS Sokół Węgorzewo 15.11 PB (-2.0)

38 KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 15.14 (-2.6)

39 WARDAK Natalia 2003-02-05 KS AZS UWM Olsztyn 15.18 (-0.9)

40 SOJKA Kamila 2001-06-16 UKS Sokół Węgorzewo 15.40 (-2.0)

41 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława 15.52 (-0.9)

42 STYCZEŃ Alicja 2004-02-11 MKS Truso Elbląg 15.60 (-3.0)

43 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 15.68 (-2.0)

44 ABRAMCZYK Natalia 2003-05-22 KS AZS UWM Olsztyn 15.78 (-0.9)

45 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg 15.83 (-2.3)

46 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto 15.86 (-2.3)

47 CHOŁUJ Sylwia 2004-10-01 OLA Warmińsko-mazurskie 15.92 (-2.3)

48 KIRPSZA Oliwia 2004-05-09 KS AZS UWM Olsztyn 15.94 (-2.3)

49 WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01-07 GUKS Asy Dywity 16.07 (-2.3)

50 DUDZIEC Martyna 2004-01-01 PKS Gwardia Szczytno 16.21 (-2.3)

51 RYKOWSKA Zofia 2003-07-17 PKS Gwardia Szczytno 16.99 (-2.3)

52 RYKOWSKA Maja 2005-10-31 PKS Gwardia Szczytno 17.47 (-2.3)

200 metrów

1 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn 26.89 PB (-1.8)

2 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik 27.80 (-1.8)

3 KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 27.81 PB (-0.8)

4 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity 28.02 PB (-0.8)

5 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk 28.42 (-1.8)

6 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity 28.56 PB (-0.8)

7 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa 29.14 (-1.8)

8 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 29.20 (-0.5)

9 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa 29.33 (-1.1)

10 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto 29.73 (-0.5)

11 KABUŁA Oliwia 2002-02-07 MKS Truso Elbląg 30.11 (-0.8)

12 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto 30.45 (-1.1)

13 JACKOWSKA Natalia 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto 30.58 (-0.5)

14 ZAGÓRSKA Aleksandra 2004-03-02 KS Zamek Kurzętnik 30.81 (-0.8)

15 ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17 LKS Lubawa 31.60 (-0.5)

16 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto 31.61 (-1.1)

z18932661IE,Alicja Potasznik z nr 23 podczas mistrzostw Pols

300 metrów

1 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn 40.54

2 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn 41.20

3 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 41.83 PB

4 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk 42.03 PB

5 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity 42.40

6 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn 43.00 PB

7 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda 43.17

8 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn 43.28

9 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn 43.36

10 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn 43.51

11 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn 43.65

12 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa 44.33 PB

13 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda 44.49

14 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn 44.50

15 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn 44.58 PB

16 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta 44.63

17 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn 45.03 PB

18 PUŹNIEWSKA Aleksandra 2003-07-31 KS AZS UWM Olsztyn 46.56 PB

19 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity 45.96 PB

20 LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 MKS Truso Elbląg 46.09

21 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn 46.16

22 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 46.25

23 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg 46.53

24 PIETNOCZKA Julia 2004-06-24 KS Jelonki Dobre Miasto 46.53

25 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto 46.70 PB

26 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn 46.72

27SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Zamek Kurzętnik 47.26

28 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice 47.35 PB

29 SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07-10 UKS Sokół Węgorzewo 47.35 PB

30 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg 47.56 PB

31 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity 47.84 PB

22 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn 47.98

33 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda 48.18

34 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn 48.19

35 KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 48.20

36 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn 48.20

37JACKOWSKA Natalia 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto 48.40

38 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto 48.44 PB

39 ANTONIUK Maja 2004-04-09 KS AZS UWM Olsztyn 48.52 PB

40 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 LKS Lubawa 48.73

41 SIKORSKA Anna 2003-12-16 KS AZS UWM Olsztyn 48.83

42 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda 48.86

43 FIGLEWSKA Dominika 2003-07-16 MKS Truso Elbląg 49.39

44 KORWEL Natalia 2003-04-19 UKS Gimpas Pasłęk 49.54

45 MASOJĆ Wiktoria 2003-05-18 KS AZS UWM Olsztyn 49.93

46 SOJKA Kamila 2001-06-16 UKS Sokół Węgorzewo 50.28

47 WADECKA Maja 2004-11-30 MKS Truso Elbląg 50.68

48 KAPUSTO Alicja 2004-10-26 MOS Zatoka Braniewo 50.85

4 SUROWIEC Alicja 2003-06-05 MOS Zatoka Braniewo 50.90

49 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice 51.49

50 OLBRYŚ Zuzanna 2003-09-16 MLKS Ostróda 51.71

51 KOZAKIEWICZ Roksana 2003-09-19 LUKS Orneta 51.80

52 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn 52.01

53 BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 MLKS Ostróda 52.18

54 JOBS Dagmara 2005-02-15 KS Zamek Kurzętnik 52.25

55 ABRAMCZYK Natalia 2003-05-22 KS AZS UWM Olsztyn 52.58

56 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk 52.59

57 WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01-07 GUKS Asy Dywity 55.04

58 DUDZIEC Martyna 2004-01-01 PKS Gwardia Szczytno 55.46

59 BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 MKS Truso Elbląg 55.46

60 RYKOWSKA Zofia 2003-07-17 PKS Gwardia Szczytno 58.18

61 WĘGRZYNOWSKA Oliwia 2006-06-29 MLKS Ostróda 58.44

600 metrów

1 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 1:39.86

2 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn 1:40.83 PB

3 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda 1:41.80

4 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg 1:42.05 PB

5 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn 1:45.35

6 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn 1:45.48 PB

7 WROŃSKA Laura 2003-06-11 LKS Lubawa 1:46.64 PB

8 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn 1:46.80

9 OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 KS AZS UWM Olsztyn 1:47.39 PB

10 BULIK Patrycja 2005-03-11 LKS Lubawa 1:48.92 PB

11 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice 1:48.90

12 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda 1:51.21

13 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda 1:51.31 PB

14 PIETNOCZKA Julia 2004-06-24 KS Jelonki Dobre Miasto 1:51.50 PB

15 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg 1:51.61 PB

16 BOJANOWSKA Anna 2003-04-20 PKS Gwardia Szczytno 1:52.25

17 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik 1:53.65 PB

18 STANISŁAWSKA Maja 2004-07-26 LKS Lubawa 1:55.79

19 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda 1:57.26

20 KOŁKOWSKA Milena 2003-06-12 MOS Zatoka Braniewo 2:12.09

21 JURKIEWICZ Weronika 2003-05-01 KS AZS UWM Olsztyn 2:13.21

22 ANTOSIEWICZ Gabriela 2003-12-18 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2:03.41

23 SMAL Dagmara 2004-07-10 MOS Zatoka Braniewo 2:06.85

24 KOZAKIEWICZ Roksana 2003-09-19 LUKS Orneta 2:00.46

25 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda 2:00.85 PB

26 MASOJĆ Wiktoria 2003-05-18 KS AZS UWM Olsztyn 2:01.30

27 OLSZEWSKA Magdalena 2006-09-04 KS AZS UWM Olsztyn 2:16.54

28 SERWIŚ Iga 2003-09-17 KS AZS UWM Olsztyn 2:17.54

pawlowska fot 268534

1000 metrów

1 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik 3:06.39 SB

2 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn 3:16.78 PB

3 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo 3:20.18

4 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn 3:25.92

5 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn 3:29.17

6 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda 3:34.69 PB

7 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk 3:37.50

8 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg 3:38.21 PB

9 WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 KS AZS UWM Olsztyn 3:44.62

10 WAL Oliwia 2004-09-17 OLA Warmińsko-mazurskie 3:47.95

4x100 metrów K

1 KS AZS UWM Olsztyn (Emilia BIELECKA, Natalia ŻUK , Małgorzata PRUSIŃSKA , Alicja POTASZNIK ) 48.65

2 GUKS Asy Dywity (Izabela JATKIEWICZ, Paulina POTASZNIK , Julia KOPICZYŃSKA, Julia ZYCH) 51.85

3 KS AZS UWM Olsztyn IV (Matylda MILEJSKA, Maja STAWICKA , Justyna RUMIŃSKA , Aleksandra LIS) 52.89

4 LKS Lubawa (Julia ZŁOTOWSKA , Malwina BIEDRZYCKA, Emilia FAFIŃSKA , Julia UZARSKA ) 55.00

5 KS AZS UWM Olsztyn III (Maja ANTONIUK, Wiktoria MASOJĆ, Katarzyna BIELAKOW, Alicja CZARNECKA) 55.39

6 KS Finishparkiet Drwęca Nowe (Karolina RUCZYŃSKA,Karolina KORNACKA, Adrianna ŁUGIEWICZ, Kinga KORNACKA) 55.37

7 KS Jelonki Dobre Miasto (Wiktoria ZADROGA, Mariola MACZUKIN , Wiktoria CHOMEJ , Natalia JACKOWSKA) 56.33

8 KS Jelonki Dobre Miasto II (Kinga ŚLĘDAK , Julia KAWSZYNIEC , Amelia ŁASZENKOW , Julia PIETNOCZKA) 59.45

opo4

Pchnięcie kulą K U20 (4kg)

1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk 12.07 =PB

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 SZEWCZYK Magdalena 2001-01-02 KS AZS UWM Olsztyn 12.05 PB

2 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn 9.84 PB

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo 13.30

2 ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 11.07

3 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 9.35

4 ROLKA Anna 2003-05-01 LKS Lubawa 8.51

5 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo 8.18

6 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn 8.09

7 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe 8.01 PB

8 GRUCA Gabriela 2003-05-27 UKS Sokół Węgorzewo 7.78 PB

9 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn 7.76

10 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn 6.70

11 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo 6.68

12 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn 5.86

13 WARDAK Natalia 2003-02-05 KS AZS UWM Olsztyn 5.52

14 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn 5.28

15 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn 5.10

Rzut dyskiem (1kg)

1 MENDYK Izabela 1998-01-27 UKS Sokół Węgorzewo 40.90

2 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn 27.14

Rzut dyskiem K U18 (1kg)

1 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn 28.87

2 SZEWCZYK Magdalena 2001-01-02 KS AZS UWM Olsztyn 26.08 PB

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo 35.14

2 KOCIĘDA Gabriela 2005-02-09 UKS Sokół Węgorzewo 22.45

3 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn 22.39

4 ROLKA Anna 2003-05-01 LKS Lubawa 22.07

5 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn 20.10

31939707 2155033398067009 3281482050686681088 n

Skok wzwyż

1 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk 1.55

2 KUŹMA Kornelia 2004-06-11 MOS Zatoka Braniewo 1.45

3 KOZŁOWSKA Oktawia 2002-06-14 UKS Sokół Węgorzewo 1.35

4 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo 1.20

Skok w dal

1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk 5.79 PB

2 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk 4.88

3 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice 4.76 PB

4 DENES Iwona 2003-10-10 UKS Sokół Węgorzewo 4.65 PB

5 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo 4.49

6 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg 4.37

7 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk 4.32

8 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice 4.28

9 SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07-10 UKS Sokół Węgorzewo 4.27

10 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice 4.18

11 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo 4.04

12 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto 4.00

13 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława 4.00

14 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto 3.86 +1.1

15 ŁUCZKOWSKA Oliwia 2003-07-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 3.73 +1.1

16 FIGLEWSKA Dominika 2003-07-16 MKS Truso Elbląg 3.57 +0.9

17 RYKOWSKA Maja 2005-10-31 PKS Gwardia Szczytno 3.46 +1.6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn