Mistrzostwa Województwa Lubawa/Ostróda 2018 – Dużo rekordów życiowych, czyli wszystko idzie w dobra stronę

Fot. jelonki dobre miasto facebook

W sobotę (26 maja) na stadionach: w Lubawie (biegi i skoki) oraz Ostródzie (rzuty) odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w lekkiej atletyce. Zawody stanowiły również Regionalna Rundę Eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski U20. Rywalizowano o tytuły, ale przede wszystkim sprawdzano dyspozycję przed imprezami krajowymi, których jest coraz więcej, a niebawem nadejdą najważniejsze.

Warunki były zmienne, zwłaszcza uwidoczniło się to w sprintach, gdzie czasami wyniki finałów były gorsze niż w eliminacjach, ale to ze względu na moc wiatru w danym momencie. Dlatego m. in. podajemy też wyniki z kwalifikacji.. W Lubawie pojawili się czołowi zawodnicy, którzy startują już z powodzeniem w imprezach krajowych i byli wyróżniającymi się postaciami. W niektórych konkurencjach ich przewaga była miażdżąca. Z godnych uwagi wyników warto podkreślić kolejny rekord Sebastiana Jakubowskiego (LKS Lubawa) na 400 metrów (48.14). Dominik Smosarski (Gwardia Szczytno)uzyskał na 100 metrów 11.08, ale przy przeciwnym wietrze -1.0. W niektórych konkurencjach przewaga liderów była miażdżąca, jak choćby Piotra Kozłowskiego LKS Lubawa) na 600 metrów czy Michała Karbowskiego (MOSiR Działdowo) na 1500 m. Lekkoatleci AZS UWM skupili się na sprawdzianie sztafet, choć indywidualnie Alicja Potasznik bez kłopotów wygrała 100 m i 300 m. Niektóre konkurencje przed MP w 7-boju przećwiczyła Klaudia Nazarowicz (Sokoół Węgorzewo) . Nie umniejszając rangi imprezie, ma ona jednak zupełnie inny wymiar niż wiele lat temu.

Wyniki

Mężczyźni

100 metrów M U18 (-0.1)

1 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.65 SB

2 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.68 PB

3 BIZUNOWICZ Kamil 2001-02-26 MKS Truso Elbląg WN 12.11

4 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WN 12.16

5 GIBAS Seweryn 2001-07-07 MKS Truso Elbląg WN 12.50

6 JAROSZEWSKI Bartosz 2002-03-29 LKS Lubawa WN 12.57 PB

7 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.79 SB

100 metrów mężczyzn

FINAŁ A (-1.0)

1 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WN 11.06

2 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.49 SB

3 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WN 12.13

4 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.35 PB

5 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.52

6 TARANOWSKI Oliwier 2004-08-09 LKS Lubawa WN 12.70

7 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01-10 MKS Truso Elbląg WN 12.80

8 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.82

FINAŁ B (-0.3 )

1 KAMIŃSKI Sebastian 2003-05-22 LUKS Orneta WN 12.70 PB

2 MIELNICZEK Paweł 2003-07-12 UKS Atos Woźnice WN 12.76

3 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.94 PB

4 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.99 PB

5 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Finishparkiet Drwęca N.M.L. WN 13.27 PB

6 WIERZBOWSKI Aleksander 2004-01-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.31

7 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.88

200 metrów M U18

1 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 22.59 (-1,0)

2 MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.81 PB (-1.5)

3 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.22 PB (-1.5)

4 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.32 PB (-1.5)

5 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WN 24.02 =PB (-1.5)

2 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.25 SB (-1.0)

3 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WN 24.30 SB (-1.0)

4 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.75 PB (-1.0)

200 metrów mężczyzn -1.1

1 KRASOWSKI Mateusz 1999-05-16 MKS Truso Elbląg WN 22.93 PB

2 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.15 SB

3 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.30 =PB

4 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 LUKS Lidzbark Welski WN 24.08 PB

5 TARANOWSKI Oliwier 2004-08-09 LKS Lubawa WN 25.54

300 metrów mężczyzn

1 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.95 PB

2 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.23 PB

3 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WN 39.40

4 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.50

5 MIELNICZEK Paweł 2003-07-12 UKS Atos Woźnice WN 41.07

6 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.70

7WIERZBOWSKI Aleksander 2004-01-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.13

8 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.58

9 SZPARAK Ryszard 1951-07-02 PZWLA KP 44.99

400 metrów M U18

1 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WN 52.21 PB

2 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.87 PB

3 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WN 53.65

4 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.10

400 metrów mężczyzn

1 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WN 48.14 PB

2 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.96 SB

3 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 MKS Truso Elbląg WN 51.21

4 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.14

5 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WN 55.16

600 metrów mężczyzn

1 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:28.86 PB

2 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:32.02 PB

3 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WN 1:33.43

4 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 MLKS Czarni Olecko WN 1:34.81 SB

5 BALEWSKI Dawid 2003-07-31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:35.70 PB

6 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.26

7 KRZYŻANOWSKI Kamil 2004-02-20 LUKS Orneta WN 1:52.14

8 LIPIŃSKI Remigiusz 2004-09-24 LUKS Orneta WN 2:01.50

9 ALBOWICZ Aleksy 2004-08-08 LUKS Orneta WN 2:02.55

10 WRZESIŃSKI Damian 2004-09-28 LUKS Orneta WN 2:09.59

11 ROMAŃSKI Kacper 2004-01-04 LUKS Orneta WN 2:11.65

800 metrów M U18

1 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WN 1:55.41 PB

2 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WN 2:07.09 PK

3 NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 LKS Lubawa WN 2:15.35

4 MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 LKS Lubawa WN 2:20.62

5 KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 2:24.69

1000 metrów mężczyzn

1 KALINOWSKI Daniel 2006-03-27 UKS Sokół Węgorzewo WN 3:09.27

2 ZYSK Maciej 2004-07-15 LUKS Orneta WN 3:14.11

3 JABŁOŃSKI Maciej 2004-04-05 LUKS Orneta WN 3:17.07

4 KOŁAKOWSKI Jan 2005-11-24 UKS MOSiR Działdowo WN 3:30.13

1500 metrów mężczyzn

1 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 4:10.30

2 SIKORA Dawid 2001-03-26 UKS Sokół Węgorzewo WN 4:57.94

3 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WN 5:35.85

3000 metrów M U18

1 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 9:17.96

2 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz 1994-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 9:37.13

3 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WN 10:16.35

110 metrów pł M U16 (91.4)

1 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.17

2 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.91 PB

400 metrów pł M U18 (84.0)

1 JEDAMSKI Adam 2002-03-27 UKS MOSiR Działdowo WN 63.20

400 metrów ppł M U20 (91,4)

1 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 56.59 SB

4x400 metrów juniorów mł.

1 LKS Lubawa WN (Bartosz JAROSZEWSKI 2002-03-29, Błażej LEWALSKI 2001-03-31, Paweł FAFIŃSKI 2001-09-03, Piotr KOZŁOWSKI 2001-02-14) 3:28.96

2 KS AZS UWM Olsztyn WN (Witold CHMIELNICKI 2002-12-23, Dawid MIERZEJEWSKI 2001-09-18, Natan, TYBOROWSKI 2001-07-02, Jakub KOZACKI 2002-10-11) 3:34.98

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

1 REGIN Andrzej 1994-02-21 KU AZS WSPol w Szczytnie WN 14.20

2 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.07 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WN 15.11 SB

2 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.49 PB

3 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 LKS Lubawa WN 10.18 PB

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WN 9.94 PB

Rzut oszczepem M U18 (700)

1 FIGGER Marcin 2002-05-07 LKS Lubawa WN 39.09 PB

2 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 LKS Lubawa WN 37.80

3 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 32.51

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 55.05 PB

2 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa WN 29.00

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WN 39.96 PB

2 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.82 PB

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WN 25.67

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

1 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.00

2 REGIN Andrzej 1994-02-21 KU AZS WSPol w Szczytnie WN 42.69

Skok wzwyż mężczyzn

1 JABŁOŃSKI Damian 1999-04-26 LKS Lubawa WN 1.60

2 NIECIECKI Jakub 2004-04-04 MKS Truso Elbląg WN 1.55 =PB

3 KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.50 =PB

Skok wzwyż M U18

1 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.80

2 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WN 1.78 PB

Skok w dal M U18

1 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WN 6.52

2 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa WN 5.36 PB

Skok w dal mężczyzn

1 CHASZCZOWNIK Michał 2005-05-01 KS Jelonki Dobre Miasto WN 5.28

2 KWIATEK Maciej 2003-05-19 LUKS Orneta WN 5.23

Kobiety

100 metrów K U18

FINAŁ -1.2

1 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WN 13.04 PB

2 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.09 PB

3 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.18 =SB

100 metrów K U18

Eliminacje -0.2

1 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WN 12.97 q PB

2 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.11 q PB

3 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.13 q SB

4 KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 13.26 q

5 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WN 13.69 q SB

100 metrów kobiet

FINAŁ A -1.7

1 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.53

2 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.03 =SB

3 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 13.06

4 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Lekka Ruszkowo WN 13.08

5 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.21

6 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WN 13.35

7 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WN 13.58 SB

8 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.58 PB

FINAŁ B -1.1

1 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WN 13.55 PB

2 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 MKS Truso Elbląg WN 13.58 SB

3 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WN 13.77

4 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.85

5 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.93 SB

6 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WN 13.94 PB

7 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 13.97

Eliminacje

Bieg 1 -0.8

1 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.31 q SB

2 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 12.95 q

3 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Lekka Ruszkowo WN 13.08 q

4 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.09 q

5 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.20 q

6 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WN 13.27 q

7 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WN 14.30

Bieg 2-0.4

1 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WN 13.53 q SB

2 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.61 q PB

3 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WN 13.63 qB PB

4 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 MKS Truso Elbląg WN 13.64 qB SB

5 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.72 qB PB

6 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 13.73 qB SB

7 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WN 13.86 qB

8 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.99 qB

Bieg 3 -0.4

1 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WN 13.95 qB

2 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.01 qB SB

3 TOMCZYK Aleksandra 2004-03-01 KS Lekka Ruszkowo WN 14.05

4 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.36

5 ZAGÓRSKA Aleksandra 2004-03-02 KS Zamek Kurzętnik WN 14.55

6 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 17.70

Bieg 4 -0.7

1 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa WN 14.01 SB

2 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.35

3 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity WN 14.37 PB

4 SZLENDAK Milena 2004-03-19 MKS Truso Elbląg WN 14.45

5 SOWINSKA Wiktoria 2005-05-07 LUKS Lidzbark Welski WN 16.00

Bieg 5 -0.3

1 JACKOWSKA Natalia 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.49 PB

2 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.71

3 BAGIEŃSKA Maja 2004-04-29 MLKS Czarni Olecko WN 14.91

4 KARPIERZ Kamila 2004-09-14 UKS Mały Jeziorak Iława WN 14.93

5 WADECKA Maja 2004-11-30 MKS Truso Elbląg WN 14.97

6 KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.29

Bieg 6 -0.2

1 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WN 14.42

2 SIKORA Weronika 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.82

3 BALEWSKA Julia 2005-03-14 KS Zamek Kurzętnik WN 14.93

4 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 UKS Mały Jeziorak Iława WN 15.26

5 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WN 15.36

6 GORZKA Patrycja 2005-01-01 KS Lekka Ruszkowo WN 15.74

7 CHYCZEWSKA Oliwia 2005-09-16 LUKS Lidzbark Welski WN 17.03

Bieg 7 -0.5

1 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.38

2 ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17 LKS Lubawa WN 14.61 PB

3 PIETNOCZKA Julia 2004-06-24 KS Jelonki Dobre Miasto WN 14.72 PB

4 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 UKS Mały Jeziorak Iława WN 14.98 PB

5 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława WN 15.68

6 RYCHLIK Julia 2005-11-27 UKS Mały Jeziorak Iława WN 16.08

200 metrów K U18 -0.9

1 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.18 PB

2 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.52 PB

3 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WN 27.29 =PB

4 KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 28.13

5 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WN 28.22

6 SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Zamek Kurzętnik WN 29.52

200 metrów kobiet

1 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 26.17 PB (-0.9)

2 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.33 (-0.9)

3 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.39 (-0.9)

4 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 26.76(-1.3)

5 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Lekka Ruszkowo WN 27.12 PB (-0.9)

6 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WN 28.22 (-1.3)

7 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.36 (-1.0)

8 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.39 (-1.1)

9 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WN 28.64 (-1.1)

10 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WN 29.19 PB (-1.1)

11 TOMCZYK Aleksandra 2004-03-01 KS Lekka Ruszkowo WN 29.25 (-1.1)

12 KALINOWSKA Wiktoria 2004-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.50 (-0.9)

13 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WN 29.91 (-1.1)

14 ZAGÓRSKA Aleksandra 2004-03-02 KS Zamek Kurzętnik WN 29.92 PB (-1.1)

15 JACKOWSKA Natalia 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto WN 30.04 PB (-1.0)

16 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto WN 30.37 PB (-1.0)

17 ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17 LKS Lubawa WN 30.47 PB (-1.1)

18 WADECKA Maja 2004-11-30 MKS Truso Elbląg WN 30.94 (-1.3)

19 KARPIERZ Kamila 2004-09-14 UKS Mały Jeziorak Iława WN 30.95 (-1.1)

20 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WN 31.53 PB (-1.1)

21 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WN 32.21 (-1.1)

22 KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto WN 32.36 (-1.0)

23 RYCHLIK Julia 2005-11-27 UKS Mały Jeziorak Iława WN 33.40 (-1.0)

24 GORZKA Patrycja 2005-01-01 KS Lekka Ruszkowo WN 33.52 (-1.0)

300 metrów kobiet

1 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.39

2 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 41.54

3 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.64

4 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.14 PB

5 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.71 PB

6 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WN 42.80 PB

7 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 43.82

8 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.55 PB

9 LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 MKS Truso Elbląg WN 45.06

10 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.34 PB

11 PUŹNIEWSKA Aleksandra 2003-07-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.95

12 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.11 SB

13 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 LKS Lubawa WN 46.45 PB

14 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WN 46.57

15 SIKORA Weronika 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.71 SB

16 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.79 PB

17 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa WN 47.20 PB

18 FIGLEWSKA Dominika 2003-07-16 MKS Truso Elbląg WN 47.35 PB

19 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WN 47.82

20 KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.45

21 JACKOWSKA Natalia 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto WN 48.47

22 ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 KS Jelonki Dobre Miasto WN 49.17

23 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity WN 49.29

24 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WN 51.17

25 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WN 51.32

26 JOBS Dagmara 2005-02-15 KS Zamek Kurzętnik WN 52.34

27 CZUSZEL Klaudia 2000-07-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.38

400 metrów K U18

1 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda WN 61.85

2 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WN 62.18

3 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WN 62.79 PB

3 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 62.97

4 SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Zamek Kurzętnik WN 67.27

5 HERMAN Kornelia 2002-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 66.74 PB

6 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WN 68.79

400 metrów kobiet

1 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.61

2 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 61.79

3 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WN 63.07 PB

600 metrów kobiet

1 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:41.20 PB

2 KLEIN Laura 1998-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:43.04

3 OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:44.93

4 WROŃSKA Laura 2003-06-11 LKS Lubawa WN 1:45.46 PB

5 BULIK Patrycja 2005-03-11 LKS Lubawa WN 1:46.77 PB

6 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:46.84

7 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WN 1:47.48 PB

8 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WN 1:48.89

9 KOZAKIEWICZ Roksana 2003-09-19 LUKS Orneta WN 1:50.25

10 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:50.71

11 PIETNOCZKA Julia 2004-06-24 KS Jelonki Dobre Miasto WN 1:52.13

12 JEZNACH Patrycja 2006-09-09 KS Zamek Kurzętnik WN 1:57.31

13 ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 KS Zamek Kurzętnik WN 1:57.71

14 OLBRYŚ Zuzanna 2003-09-16 MLKS Ostróda WN 1:57.96 PB

15 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WN 1:58.92

16 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg WN 1:59.34

17 STANKIEWICZ Zuzanna 2006-04-13 GUKS Asy Dywity WN 1:59.88

18 NICOLA Urlicka 2007-07-22 KS Zamek Kurzętnik WN 2:04.50

19 JEZNACH Anita 2009-01-01 KS Zamek Kurzętnik WN 2:15.68

20 JEZNACH Olga 2009-01-01 KS Zamek Kurzętnik WN 2:19.07

1000 metrów kobiet

1 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:16.29 PB

2 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WN 3:25.63

3 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:28.50 PB

4 WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:32.13 PB

400 m pł kobiet

1 PAWŁOWSKA Patrycja 1999-11-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 69.09

2 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 72.36

3 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 74.74

400 metrów pł K U18 (76.2)

1 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 68.89

2 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 73.73

3 HERMAN Kornelia 2002-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 75.17

4x100 metrów juniorek mł

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Maja LEMANOWICZ 2001-12-01, Wioleta KITEWSKA 2002-03-02, Julia KUBICKA 2002-12-09, Aleksandra CZARNECKA 2002-06-26) 49.81

2 LKS Lubawa WN (Adrianna TYKARSKA 2002-04-04, Malwina BIEDRZYCKA 2003-04-15, Emilia, FAFIŃSKA 2003-01-05, Julia UZARSKA 2003-05-05) 52.24 PK

3 KS AZS UWM Olsztyn II (Matylda MILEJSKA 2003-05-09, Maja STAWICKA 2003-06-07, Justyna RUMIŃSKA 2003-01-15, Aleksandra LIS 2004-02-02) 52.75 PK

4 KS AZS UWM Olsztyn IV (Kinga JANUCHTA 2005-01-05, Aleksandra PUŹNIEWSKA 2003-07-31, Wiktoria CYBULSKA 2004-08-12, Lena SADURSKA 2004-06-20) 53.54 PK

5 KS AZS UWM Olsztyn III (Małgorzata ŻURAWSKA 2005-08-12, Weronika SIKORA 2005-12-16, Dominika KUŁAKOWSKA 2005-06-14, Weronika KOWALCZYK 2005-05-24) 54.75 PK

6 KS Jelonki Dobre Miasto WN (Wiktoria ZADROGA 2004-11-26, Mariola MACZUKIN 2004-06-21, Julia KAWSZYNIEC 2005-03-18, Natalia JACKOWSKA 2004-04-15) 56.49 PK

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

1 WIŚNIEWSKA Natalia 2000-05-09 LKS Lubawa WN 9.65

2 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 9.14

3 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.26

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WN 12.70

2 SZEWCZYK Magdalena 2001-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.28

3 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.27

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.58 PB

2 GRUCA Gabriela 2003-05-27 UKS Sokół Węgorzewo WN 8.26 PB

3 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.10 =PB

4 DYBICH Daria 2004-08-17 LKS Lubawa WN 7.80

5 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.76

6 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.35

Rzut oszczepem K U18 (500)

1 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WN 30.43

2 CZARNECLA Łucja 2001-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.45

Rzut oszczepem kobiet (600)

1 MIECZKOWSKA Weronika 1999-01-02 LKS Lubawa WN 40.31

2 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.65 SB

3 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 29.29 PB

4 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.66

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 BORKOWSKA Agata 2004-01-21 LKS Lubawa WN 30.43

2 GRUCA Gabriela 2003-05-27 UKS Sokół Węgorzewo WN 26.04 PB

3 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.96

4 GRZYWACZ Agata 2004-04-06 LKS Lubawa WN 19.60

5 DYBICH Daria 2004-08-17 LKS Lubawa WN 17.10

6 KUTA Kinga 2003-09-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.02

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 WIŚNIEWSKA Natalia 2000-05-09 LKS Lubawa WN 31.11 PB

2 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.34

Rzut dyskiem K U18 (1kg)

1 BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 WKS Wawel Kraków MA 35.76 PB

2 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.61 SB

3 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WN 29.68

4 SZEWCZYK Magdalena 2001-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.47 PB

5 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WN 21.43

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 20.05

2 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 19.66

Skok wzwyż kobiet

1 ZIELIŃSKA Agata 2003-03-19 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.63 PB

2 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WN 1.50

3 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 1.35 PB

4 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1.25

5 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 1.20

6 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 1.15

Skok wzwyż K U18

1 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WN 1.35

1 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WN 4.71

2 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 4.37

3 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.33

4 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.33 PB

5 ZYCH Julia 2004-04-15 GUKS Asy Dywity WN 4.26

6 BAGIEŃSKA Maja 2004-04-29 MLKS Czarni Olecko WN 4.19

7 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.09 PB

8 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.96

9 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława WN 3.92

10 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 UKS Mały Jeziorak Iława WN 3.77

11 CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.71

12 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 UKS Mały Jeziorak Iława WN 3.69

13 JOBS Dagmara 2005-02-15 KS Zamek Kurzętnik WN 3.59

14 KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto WN 3.52

15 BALEWSKA Julia 2005-03-14 KS Zamek Kurzętnik WN 3.42

16 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.42

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn