Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 Warszawa 2018 – Ważniejsze wyniki niż miejsca, ale jak się uda wygrać....

Fot.Zbigniew Malinowski (ilustracja)

Lekkoatleci AZS UWM Olsztyn GUKS Asy Dywity i Czarnych Olecko uczestniczyli w niedzielę (3 czerwca) w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza U18 i U20. W takich próbach ważniejsze od miejsc są wyniki, ale warto odnotować zwycięstwa: sztafety juniorek młodszych 4 razy 100 m AZS UWM,Julii Kubickiej (AZS UWM) na 400 metrów i Wojciecha Tomczyka (Czarni) w skoku w dal.

Na 200 metrów trzecia była Alicja Potasznik (AZS UWM) w niezłym czasie 24.52 przy przeciwnym wietrze, a na 800 m druga Julia Pętlicka (AZS UWM) . Na podium stanęły: Aleksandra Czarnecka na 400 m i Wioletta Kitewska na 400 m ppł.(obie AZS UWM). Sprinterzy po raz kolejny startowali w trudnych warunkach, a siła wiatru ciągle się zmieniała

Mężczyźni

100 metrów

FINAŁ A

5 DZIADKO Mateusz 25.05.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.39 (+1.1)

FINAŁ B

5 TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 MLKS Czarni Olecko WN 12.00 (-1.5)

Eliminacje

SZWAJCA Norbert 22.02.2002 MLKS Czarni Olecko WN 12.38 (-1.3)

200 metrów

DZIADKO Mateusz 25.05.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.39 (+1.1)

KLIMEK Rafał 21.07.1999 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.52 (+0.4)

SZWAJCA Norbert 22.02.2002 MLKS Czarni Olecko WN 24.72 (+0.4)

400 metrów

6 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 13.12.2001 GUKS Asy Dywity WN 53.55

4 MURAWSKI Kacper 22.06.2002 MLKS Czarni Olecko WN 54.43

800 metrów

18 TAUDUL Kacper 10.06.2003 MLKS Czarni Olecko WN 2:18.43

Skok w dal

1 TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 MLKS Czarni Olecko WN 6.24

ali2

Kobiety

100 metrów

5 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 GUKS Asy Dywity WN 13.09 (-2.2) (el.13.25)

Eliminacje

4 POTASZNIK Paulina 09.12.1998 GUKS Asy Dywity WN 12.95 (-0.8)

5 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 GUKS Asy Dywity WN 13.25 (-0.8)

7 MOKICKA Wiktoria 19.09.2002 MLKS Czarni Olecko WN 15.47 (+1.0)

200 metrów

3 POTASZNIK Alicja 24.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.52 (-0.5)

7 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.13 (+0.8)

8 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.26 (-0.5)

400 metrów

1 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.53 PB

3 CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.92

15 MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 MLKS Czarni Olecko WN 1:08.31

800 metrów

2 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:20.67

1500 metrów

5 PIETRUCZUK Alicja 14.01.2000 MLKS Czarni Olecko WN 5:20.38 PB

400 m pł

3 KITEWSKA Wioleta 02.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:08.02

4 LEMANOWICZ Maja 01.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:09.04

4x100 metrów juniorek mł

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Julia BARASZKIEWICZ 10.04.2002, Aleksandra CZARNECKA 26.06.2002, Wioleta KITEWSKA 02.03.2002, Julia KUBICKA 09.12.2002) 49.26

Skok wzwyż

9 MOKICKA Wiktoria 19.09.2002 MLKS Czarni Olecko WN 1.40 =PB

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn