Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży SZS Olecko 2018 – Najwięcej laurów dla Olsztyna i gospodarzy

Fot. sp4 olecko facebook

Na stadionie w Olecku odbył się 13 czerwca Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców. Przyjechało sporo młodzieży z regionu, choć zabrakło tak mocnych ośrodków jak Iława, Nowe Miasto Lubawskie czy Ostróda. Rywalizowano w dwóch grupach wiekowych: 2005 i młodsi oraz 2002/2004.

Najwięcej – dziewięć zwycięstw odnieśli lekkoatleci SP 2 Olsztyn, wtórowali im uczniowie oleckich szkół – osiem złotych krążków. Pięć zdobyły Bartoszyce, a trzy Pisz. W mistrzostwach startowali zawodnicy na co dzień trenujący w klubach i oczywiście oni ogrywali wiodącą role. Ku uciesze miejscowej publiczności zwycięstwa odniósł Wojciech Tomczyk.

Wyniki

60m K (2005)

1.Gabriela Torebko 2005 SP 4 Olecko 8,62

2.Amelia Gutowska 2005 SP 1 Pisz 8,76

3.Maja Murach 2006 SP Mikołajki 8,78

4.Kinga Czerwińska 2005 SP 3 Olecko 8,99

5.Alicja Chocha 2005 SP 1 Pisz 9,06

6.Kamila Kordek 2005 SP Woźnice 9,07

7.Magdalena Czerwińska 2005 SP 1 Lidz. Warmiński 9,15

8.Zuzanna Kulikowska 2005 SP 1 Pisz 9,25

.........................

9.Nikola Jurek 2007 SP 3 Olecko 9,17

10.Aleksandra Saracen 2005 SP 1 Lidz.Warmiński 9,18

11.Oliwia Kierejsza 2005 SP 3 Gołdap 9,22

12.Maja Jeglińska 2006 SP 3 Olecko 9,23

13.Oliwia Broniszewska 2006 SP 3 Gołdap 9,24

14.Karolina Bielak 2005 SP Woźnice 9,45

15.Zuzanna Kostrzeba 2007 SP Woźnice 9,46

16.Wiktoria Kunicka 2005 SP 30 Olsztyn 9,50

17.Wiktoria Wędołowska 2006 SP Wilkasy 9,64

18.Hanna Bruchocka 2006 SP 4 Lidz. Warmiński 9,86

19.Oliwia Wróbel 2006 SP Wilkasy 9,87

60m M (2005)

1.Bartłomiej Smagała 2005 SP 4 Pisz 7,83

2.Marcin Gołębiewski 2005 SP 30 Olsztyn 8,00

3.Alan Gawruk 2005 SP NR 1 Bartoszyce 8,09

4.Bartosz Piechnik 2005 SP NR 1 Bartoszyce 8,25

5.Kacper Szulc 2005 SP NR 1 Bartoszyce 8,31

6.Kornel Motylewski 2005 SP 1 Lidz. Warmiński 8,36

7.Miłosz Straszyński 2005 SP 1 Lidz. Warmiński 8,59

8.Dominik Szyłejko 2005 SP Woźnice 8,60

............................

9.Jakub Gołębiewski 2006 SP 1 Pisz 8,72

10.Damian Błażyński 2006 SP 1 Pisz 8,83

11.Kacper Bakun 2005 SP Wpźnice 9,37

12.Gabriel Wawrzynowicz 2006 SP Mikołajki 9,49

13.Daniel Michałów 2006 SP 3 Gołdap 9,67

35151684 895752433930756 6696743777068908544 n

100m K (2002-2004)

1.Weronika Konowrocka 2002 GIM 1 Bartoszyce 13,25

2.Julia Uzarska 2003 SP Lubawa 13,31

3.Alicja Czarnecka 2004 SP 2 Olsztyn 13,74

4.Anna Bojanowska 2003 SP Dźwierzuty 13,81

5.Adrianna Tykarska 2002 SP Lubawa 13,92

6.Julia Twardowska 2004 SP 30 Olsztyn 14,10

7.Wiktoria Wojciechowska 2003 GIM 2 Lidzbark Warmiński 14,12

8.Edyta Malijonis 2003 SP 5 Gołdap 14,38

.........................

9.Kornelia Harman 2002 SP 2 Olsztyn 14,58

10.Natalia Hołod 2003 SP 2 Olecko 14,59

11.Martyna Ogonowska 2004 Gim. 2 Bartoszyce 14,61

12.Wiktoria Niemyjska 2003 ZSP Dźwierzuty 14,78

13.Weronika Sawicka 2002 Gim. 2 Bartoszyce 14,79

14.Beata Brygoła 2004 SP Woźnice 14,84

15.Wiktoria Mokicka 2002 SP 2 Olecko 14,88

16.Paulina Ławreszuk 2004 SP Wilkasy 14,98

17.Aleksandra Dąbrowska 2004 SP Wilkasy 15,24

18.Julia Ejdys 2004 SP Wilkasy 16,25

19.Katarzyna Karaźniewicz 2004 SP Wilkasy 16,33

100m M (2002-2004)

1.Bartosz Turek 2002 SP Mikołajki 11,21

2.Jakub Kozacki 2002 SP 2 Olsztyn 11,61

3.Marcin Skomski 2003 SP 2 Olsztyn 11,68

4.Damian Soból 2003 SP 2 Olsztyn 11,95

5.Kacper Murawski 2002 SP 4 Olecko 12,25

6.Dominik Baczewski 2004 SP Woźnice 12,32

7.Szymon Szymański 2002 SP Lubawa 12,40

8.Piotr Raczyła 2002 SP Gołdap 12,65

...................

9.Paweł Masalski 2002 SP 2 Olecko 12,66

10.Artur Pączkowski 2002 Gim. Nr 1 Biskupiec 12,77

11.Patryk Chełstowski 2003 Gim. Nr 1 Biskupiec 12,78

12.Wiktor Baranowski 2004 SP 4 Lidz. Warmiński 12,87

13.Radosław Dębek 2002 ZSP w Dźwierzutach 12,88

14.Dariusz Wójtowicz 2002 SP 5 Gołdap 12,88

15.Toni Paczkowski 2003 SP 5 Gołdap 13,00

16.Bartosz Malewicki 2003 Gim. Wilkasy 13,06

17.Franciszek Sulej 2004 SP Wilkasy 13,63

18.Knizia Norbert 2003 ZSP w Dźwierzutach 13,65

19.Dawid Antosik 2004 SP Wilkasy 14,21

20.Jakub Górski 2004 SP Wilkasy 14,39

21.Oskar Michniewski 2004 SP Wilkasy 14,51

22.Paweł Harasim 2004 SP Wilkasy 14,81

23.Michał Nowak 2004 SP Wilkasy 15,94

35196916 895752310597435 1205104614223904768 n

300m K (2005)

1.Małgorzata Żurawska 2005 SP 2 Olsztyn 47,04

2.Kinga Pielka 2006 SP Wilkasy 48,01

3.Daria Dźwilewska 2005 SP 3 Olecko 49,47

4.Wiktoria Obidoska 2006 SP 3 Lidzbark Warmiński 50,82

5.Paulina Wachowska 2006 SP 1 Pisz 51,22

6.Julia Żynda 2007 SP 3 Gołdap 51,41

7.Hanna Brochocka 2006 SP 4 Lidzbark Warmiński 52,01

8.Marta Świąder 2005 SP Galwiecie 52,70

9.Julia Mon 2005 SP 1 Bartoszyce 53,30

10.Zofia Prusko 2006 SP 3 Olecko 55,21

11.Anna Hajduk 2006 SP Wilkasy 55,33

12.Marcelina Mazurek 2005 SP 1 Bartoszyce 55,95

13.Maja Mikołajczyk 2005 SP Wilkasy 56,12

14.Nikola Matusiak 2005 SP 1 Bartoszyce 56,78

300m M (2005)

1.Oskar Kosakowski 2005 SP 1 Pisz 42,92

2.Dawid Majewski 2005 SP Woźnice 44,76

3.Hubert Wiśniewski 2005 SP 30 Olsztyn 46,20

4.Alan Gawruk 2005 SP 1 Bartoszyce 46,47

5.Błażej Krynicki 2006 SP Galwiecie 48,67

6.Bartosz Piechnik 2005 SP 1 Bartoszyce 48,68

7.Kacper Szulc 2005 SP 1 Bartoszyce 50,13

8.Dawid Wawrzynowicz 2005 SP Mikołajki 52,60

9.Jerzy Rejchel 2005 SP Woźnice 53,05

10.Zbigniew Góralczyk 2006 SP Wilkasy 54,31

300m K (2002-2004)

1.Julia Twardowska 2004 SP 30 Olsztyn 44,77

2.Anna Bojanowska 2003 SP Dźwierzuty 46,08

3.Wiktoria Cybulska 2004 SP 2 Olsztyn 46,98

4.Oliwia Biegaj 2004 SP Baranowo 47,71

5.Patrycja Motulewicz 2002 SP 2 Olecko 48,35

6.Urszula Bobel 2002 Gim. 2 Bartoszyce 49,19

7.Karolina Jasińska 2002 SP 2 Olecko 49,48

8.Alicja Czarnecka 2004 SP 2 Olsztyn 51,03

9.Lidia Szymańska 2004 SP 1 Bartoszyce 51,15

10.Zuzanna Żniczewska 2002 SP 5 Gołdap 52,52

11.Alicja Klukowicz 2004 SP 1 Lidzbark Warmiński 53,22

12.Joanna Sochan 2004 SP 1 Bartoszyce 53,97

13.Roksana Leszczak 2002 SP Dźwierzuty 55,37

14.Kinga Szczytowicz 2004 SP 1 Bartoszyce 56,59

300m M (2002-2004)

1.Jakub Kozacki 2002 SP 2 Olsztyn 36,58

2.Kacper Murawski 2002 SP 4 Olecko 38,10

3.Adam Bartoszuk 2002 SP 2 Olsztyn 40,37

4.Kamil Kozłowski 2002 SP Dźwierzuty 40,72

5.Bartosz d'Obryn 2002 SP 2 Olsztyn 40,91

6.Kacper Zduniewicz 2002 SP 5 Gołdap 41,19

7.Piotr Modzelewski 2002 SP 2 Olecko 41,25

8.Mateusz Pałubiński 2003 SP 2 Olsztyn 44,45

9 Mateusz Bakuła 2003 SP Dźwierzuty 48,59

35240432 265326827374331 5976601323443847168 n

600m K (2005)

1.Karolina Uszyńska 2005 SP Wilkasy 2.00,19

2.Wiktoria Jackiewicz 2005 SP 3 Olecko 2.05,53

3.Karolina Wesołowska 2006 SP 3 Gołdap 2.05,55

4.Maria Orzołek 2006 SP Wilkasy 2.05,68

5.Laura Wyrostek 2006 SP 3 Gołdap 2.08,70

6.Kinga Szczęsna 2005 SP Pogorzel 2.11,93

7.Dominika Skwarek 2005 SP 1 Bartoszyce 2.12,37

8.Wiktoria Szlempo 2005 SP 3 Gołdap 2.12,74

9.Martyna Kostrzeba 2006 SP Woźnice 2.15,75

600m M (2005)

1.Damian Zaczkowski 2006 SP 1 Pisz 1.49,06

2.Damian Błażyński 2006 SP 1 Pisz 1.52,62

3.Jakub Gołębiowski 2006 SP 1 Pisz 1.55,33

4.Itan Ciborowski 2005 SP 4 Pisz 1.57,90

5.Iwo Januszkiewicz 2005 SP 3 Gołdap 1.58,57

6.Kacper Góralczyk 2007 SP Wilkasy 1.58,65

7.Łukasz Błaszczyk 2005 SP Woźnice 2.01,36

8 Kamil Sidor 2006 SP 3 Olecko 2.02,80

600m K (2002-2004)

1.Laura Wrońska 2003 SP Lubawa 1.45,44

2.Klaudia Ostrowska 2004 SP 2 Olsztyn 1.45,84

3.Julia Wawrzynowicz 2004 SP Mikołajki 1.46,79

4.Julia Zdancewicz 2004 SP 5 Gołdap 1.50,35

5.Anna Jankowska 2004 SP 4 Olecko 1.51,59

6.Maja Kondraciuk 2004 SP 3 Gołdap 1.54,02

7.Paulina Wółkiewicz 2004 SP 2 Olsztyn 1.55,83

8.Rozalia Piotrowska 2004 SP 4 Olecko 1.57,26

9.Oliwia Kowalska 2004 SP Mikołajki 2.01,70

600m M (2002-2004)

1.Dobrosław Zimiński 2002 SP 2 Olsztyn 1.37,52

2.Maciej Ochnio 2003 SP 2 Olsztyn 1.41,13

3.Patryk Ostrowski 2002 Gim 1 Bartoszyce 1.47,55

35266006 265326680707679 2978710882365734912 n

1000m M (2005)

1.Wiktor Bitowski 2005 SP Pogorzel 3.16,94

2.Maciej Wądołowski 2005 SP 3 Olecko 3.22,88

3.Karol Orzołek 2005 SP Wilkasy 3.33,26

4.Alan Miedziak 2006 SP Wilkasy 3.40,67

1000m K (2002-2004)

1.Anna Dziekońska 2003 SP 5 Gołdap 3.26,12

2.Paulina Choszczyk 2003 SP Dźwierzuty 3.34,98

3.Wiktoria Masojć 2003 SP 2 Olsztyn 3.40,50

4.Agnieszka Świerzbin 2002 SP 2 Olsztyn 3.41,01

5.Monika Zięba 2002 Gim 1 Bartoszyce 3.48,57

6.Weronika Grzególska 2003 SP Dźwierzuty 4.03,42

1000m M (2002-2004)

1.Kacper Kłoczko 2002 SP 4 Olecko 2.55,44

2.Mateusz Tkaczuk 2002 SP 2 Olsztyn 2.56,31

3.Dominik Zawistowski 2003 SP 2 Olecko 3.09,41

4.Tomasz Szulc 2002 ZSP Dźwierzuty 3.17,95

2000m M (2002-2004)

1.Tymoteusz Konrad 2003 SP 2 Olsztyn 7.20,56

2.Miłosz Januszkiewicz 2002 SP 5 Gołdap 7.29,29

3.Piotr Trętowski 2002 ZSP w Dźwierzutach 7.40,04

4.Maciej Zieliński 2003 ZSP w Dźwierzutach 7.44,29

35295396 265327077374306 4415626993362534400 n

skok w dal K (2005)

1.Maja Jeglińska 2006 SP 3 Olecko 4,36

2.Maja Murach 2006 SP Mikołajki 4,32

3.Wiktoria Jackiewicz 2005 SP 3 Olecko 4,26

4.Gabriela Torebko 2005 SP 4 Olecko 4,25

5.Kamila Kordek 2005 SP Woźnice 4,24

6.Oliwia Broniszewska 2006 SP 3 Gołdap 4,12

7.Oliwia Wróbel 2006 SP Wilkasy 4,09

8.Amelia Gutowska 2005 SP 1 Pisz 4,06

9.Kinga Czerwińska 2005 SP 3 Olecko 4,04

10.Magdalena Czerwińska 2005 SP 1 Lidzbark Warmiński 3,98

11.Aleksandra Saracen 2005 SP 1 Lidzbark Warmiński 3,90

12.Paulina Wachowska 2006 SP 1 Pisz 3,79

13.Natasza Wiszniewska 2005 SP 3 Olecko 3,70

14.Zuzanna Kulikowska 2005 SP 1 Pisz 3,68

15.Alicja Chocha 2005 SP 1 Pisz 3,62

16.Nikola Matusiak 2005 SP 1 Bartoszyce 3,60

17.Marcelina Mazurek 2005 SP 1 Bartoszyce 3,51

18.Zuzanna Kostrzeba 2007 SP Woźnice 3,50

19.Wiktoria Klimek 2005 SP 1 Bartoszyce 3,44

20.Julia Żynda 2007 SP 3 Gołdap 3,43

21.Milena Magnuszewska 2005 SP 1 Bartoszyce 3,20

skok w dal M (2005)

1.Kornel Motylewski 2005 SP 1 Lidzbark Warmiński 4,83

2.Marcin Gołębiowski 2005 SP 30 Olsztyn 4,76

3.Hubert Wiśniewski 2005 SP 30 Olsztyn 4,55

4.Miłosz Straszyński 2005 SP 1 Lidzbark Warmiński 4,35

5.Igor Woroniecki 2006 SP 3 Olecko 4,28

6.Dominik Szyłejko 2005 SP Woźnica 4,19

7.Kacper Góralczyk 2007 SP Wilkasy 4,15

8.Gabriel Wawrzynowicz 2006 SP Mikołajki 4,11

9.Kacper Bakun 2005 SP Woźnice 3,91

skok w dal K (2002-2004)

1.Urszula Robel 2002 Gim 2 Bartoszyce 4,59

2.Laura Wrońska 2003 SP Lubawa 4,35

3.Julia Uzarska 2003 SP Lubawa 4,33

4.Oliwia Biegaj 2004 SP Baranowo 4,15

5.Katarzyna Piechowicz 2003 SP Nowica 4,12

6.Angelika Oleszczuk 2002 SP 2 Olecko 4,11

7.Amelia Doreńska 2003 SP 1 Biskupiec 4,03

8.Wiktoria Wojciechowska 2003 Gim 2 Lidzbark Warmiński 3,95

9.Oliwia Łuczkowska 2003 Gim 2 Lidzbark Warmiński 3,58

10.Aleksandra Dąbrowska 2004 SP Wilkasy 3,55

11.Beata Brygoła 2004 SP Woźnica 3,45

12.Katarzyna Karaźniewicz 2004 SP Wilkasy 3,44

13.Julia Ejdys 2004 SP Wilkasy 3,31

14.Paulina Ławreszuk 2004 SP Wilkasy 3,31

skok w dal M (2002-2004)

1.Wojciech Tomczyk 2002 Gim. 2 Olecko 5,58

2.Artur Pączkowski 2002 Gim. 1 Biskupiec 5,31

3.Paweł Puza 2003 Gim. 1 Gołdap 5,22

4.Bartosz Staszewski 2002 Gim. 4 Olecko 5,19

5.Bartosz Malewicki 2003 Gim. Wilkasy 5,14

6.Dawid Wróblewski 2003 SP Nowica 5,13

7.Kacper Pilarski 2002 Gim. Nr 1 Bartoszyce 5,07

8.Patryk Lewicki 2003 SP. Gim. Lubawa 5,06

9.Bartosz Bykowski 2002 Gim. Nr 1 Bartoszyce 4,89

10.Dominik Baczewski 2004 SP Woźnice 4,85

11.Dawid Antosik 2004 SP Wilkasy 4,54

12.Franciszek Sulej 2004 SP Wilkasy 4,32

13.Michał Nowak 2004 SP Wilkasy 3,87

14.Oskar Michniewski 2004 SP Wilkasy 3,82

35295872 265326757374338 7158549355203395584 n

piłeczka palantowa K (2005)

1.Daria Dźwilewska 2005 SP 3 Olecko 53,0

2.Natasza Wiszniewska 2005 SP 3 Olecko 47,0

3.Zuzanna Kulikowska 2005 SP 1 Pisz 47,0

4.Weronika Wiszniewska 2006 SP 3 Olecko 45,0

5.Dominika Kosakowska 2006 SP 3 Olecko 44,0

6.Marcelina Mazurek 2005 SP 1 Bartoszyce 42,0

7.Wiktoria Kunicka 2005 SP 30 Olsztyn 39,0

8.Inez Wójtowicz 2005 SP 1 Pisz 39,0

9.Wiktoria Klimek 2005 SP 1 Bartoszyce 33,0

10.Martna Kostrzeba 2006 SP Woźnice 32,0

piłeczka palantowa M (2005)

1.Dawid Majewski 2005 SP Woźnice/Atos Woźnice 69,0

2.Oskar Kosakowski 2005 SP 1 Pisz 63,0

3.Igor Woroniecki 2006 SP 3 Olecko 52,5

4.Konrad Jachimczuk 2005 SP 3 Olecko 50,0

5.Bartłomiej Smagała 2005 SP 4 Pisz 50,0

6.Błażej Krynicki 2006 SP Galwiecie 44,5

7.Jerzy Rejchel 2005 SP Woźnice/Atos Woźnice69 35,0

8.Dawid Michałów 2006 SP 3 Gołdap 31,0

9.Dawid Wawrzynowicz 2005 SP Mikolajki 30,0

35197014 895752197264113 1443218584661655552 n

skok wzwyż K (2005)

1.Kinga Pielka 2006 SP Wilkasy 130

2.Wiktoria Obidowska 2006 SP 3 Lidzbark Warmiński 125

3.Maja Mikołajczyk 2005 SP Wilkasy 125

4.Wiktoria Wądołowska 2006 SP Wilkasy 120

skok wzwyż M (2005)

1.Konrad Jachimczuk 2005 SP 3 Olecko 140

2.Miłosz Wach 2006 SP 1 Lidz. Warmiński 130

3.Zbigniew Góralczyk 2007 SP Wilkasy 115

skok wzwyż K (2002-2004)

1.Julia Piedziak 2004 SP1 Lidzbark Warmiński 150

2.Urszula Jurgielewicz 2002 SP5 Gołdap 135

3.Wiktoria Mokicka 2002 SP 2 Olecko 135

4.Marcelina Ochocka 2002 SP Nowica 135

5.Edyta Malionis 2003 SP 5 Gołdap 130

6.Oliwka Gnat 2004 SP 1 Lidzbark Warmiński 125

skok wzwyż M (2002-2004)

1.Wojciech Tomczyk 2002 SP 2 Olecko 165

2.Piotr Raczyła 2002 SP 5 Gołdap 160

3.Alan Michałek 2002 SP Nowica 155

4.Miłosz Zackiewicz 2002 SP 2 Olecko 155

5.Marek Nowak 2003 SP 2 Lidzbark Warmiński 155

6.Jakub Górki 2004 SP Wilkasy 155

7.Patryk Lewicki 2003 SP Lubawa 145

35240432 265326827374331 5976601323443847168 n

kula 3 kg K (2002)

1.Zuzanna Aleksandrowicz 2002 Gim. Lubawa 8,80

2.Wiktoria Kwiecińska 2002 Gim. 1 Bartoszyce 8,24

3.Urszula Jurgielewicz 2002 SP 5 Gołdap 8,09

4.Kamila Fidura 2002 Gim. 1 Bartoszyce 7,83

5.Martyna Rożek 2002 Gim. 1 Bartoszyce 7,58

kula 2 kg K (2003-2004)

1.Klaudia Jackiewicz 2004 SP 3 Olecko 9,85

2.Joanna Kotowska 2003 Gim. 1 Biskupiec 8,97

3.Aleksandra Lewandowska 2004 Sp 1 Bartoszyce 8,82

4.Gabriela Malinowska 2003 SP 2 Olsztyn 8,18

5.Kinga Kuta 2003 SP 2 Olsztyn 6,55

kula 5 kg M (2002)

1.Kacper Ruciński 2002 SP 2 Olsztyn 11,19

2.Mateusz Samojluk 2002 Gim. Dźwierzuty 9,84

3.Adam Orzoł 2002 Gim. 1 Biskupiec 9,47

4.Cezary Grzymkowski 2002 SP 5 Gołdap 9,45

5.Kamil Lendzioszek 2002 Gim. 1 Biskupiec 8,52

kula 4 kg M (2003-2004)

1.Krystian Szymelfening 2003 Gim. 1 Biskupiec 12,21

2.Kamil Ratomski 2003 SP 5 Gołdap 10,19

3.Wojciech Loret 2004 SP 30 Olsztyn 9,21

35330193 265569757350038 7606892001866285056 n

oszczep 500g K (2002)

1.Martyna Rożek 2002 Gim. 1 Bartoszyce 13,90

2.Urszula Bobel 2002 Gim. 2 Bartoszyce 12,76

3.Weronika Sawicka 2002 Gim. 2 Bartoszyce 7,78

oszczep 400g K (2003-2004)

1.Aleksandra Lewandowsa 2004 SP 1 Bartoszyce 28,72

2 Gabriela Malinowska 2003 SP 2 Olsztyn 25,95

3.Julia Złotowska 2004 Lubawa 22,71

4.Amelia Doreńska 2003 Gim. Biskupiec 20,47

5.Kinga Kuta 2003 SP 2 Olsztyn 20,03

6.Martyna Ogonowska 2004 SP 1 Bartoszyce 16,74

7.Kinga Szczytowicz 2004 SP 1 Bartoszyce 13,92

oszczep 600g M (2002)

1.Kacper Ruciński 2002 SP 2 Olsztyn 33,80

2.Kacper Pilarski 2002 Gim. 1 Bartoszyce 30,36

3.Patryk Ostrowski 2002 Gim. 1 Bartoszyce 29,75

4.Cezary Grzymkowski 2002 Gim. 1.Gołdap 22,70

5.Artur Pączkowski 2002 Gim. 1 Bikupiec 13,18

6.Adam Orzoł 2002 Gim. 1 Bikupiec 12,75

oszczep 500g M (2003-2004)

1.Kamil Ratomski 2003 SP 5 Gołdap 25,94

2.Krystian Szmelfenig 2003 Gim 1 Biskupiec 17,79

Fot. sp4 olecko, s1 pisz facebook

sztafeta 4x100m K (2002-2004)

1 SP 2 Olsztyn 54,35

2.SP Lubawa 54,50

3.SP Dźwierzuty 59,94

4.SP 1 Lidzbark Warmiński 61,46

5.SP 2 Olecko 62,06

sztafeta 4x100m M (2002-2004)

1.SP 2 Olsztyn 46,89

2.SP 2 Olecko 48,51

3.SP 5 Gołdap 49,22

4.SP Dźwierzuty 50,18

5.SP Lubawa 50,80

6.Gim 1 Bartoszyce 52,26

sztafeta szwedzka K (2002-2004)

1.Gim. 1 Bartoszyce 2.42,74

2.Gim. 2 Bartoszyce 2.43,23

3.SP 1 Bartoszyce 3.07,04

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn