Kacper Rudnik w nominacją na ME Juniorów U18 – Na razie postawił na trójskok, ale nadal szuka swego miejsca

Fot. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie facebook

Kacpra Rudnika – utalentowanego zawodnika KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie znaliśmy do tej pory przede wszystkim z osiągnięć w skoku wzwyż. W tym sezonie postawił przede wszystkim na trójskok. Na mityngu w Aleksandrowie uzyskał 14.43 i zabrakło mu 7 cm do minimum gwarantującego udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych (U18) na Węgrzech.

Sztab szkoleniowy PZLA widząc w zawodniku ogromny potencjał postanowił powołać go do reprezentacji Polski na tę imprezę, Kacper wyjeżdża na zgrupowanie do Spały by tam przejść ostatni szlif formy.

- Cieszymy się bardzo z tej nominacji – mówi trener zawodnika Mirosław Urbanowski. Kacper ma dopiero 17 lat, jest wszechstronny i szuka swego miejsca w lekkiej atletyce. Wysoko skacze wzwyż, bardzo szybko biega 200 metrów, błyskawicznie bije rekordy życiowe w trójskoku. Chyba ludzie z centrali widzą jego duże możliwości i chcą mieć go cały czas na oku by nie zmarnować tego talentu. Dla nas to duża satysfakcja, że będziemy mieli swojego zawodnika w imprezie tak wysokiej rangi

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn