III Memoriał Biegowy Tadeusza Brzostka Lidzbark Warmiński 2018 (FOTO) – Pasjonujący finisz

Fot. Krzysztof Sulewski facebook

W piątek (10 sierpnia) w Lidzbarku Warmińskim odbył się III Memoriał Biegowy Kobiet i Mężczyzn Tadeusza Brzostka. Na dystansie 5 km wystartowało w sumie 37 uczestników. Organizatorami imprezy byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz LUKS Warmia- Sekcja Lekkoatletyczna. W rywalizacji mężczyzn po pasjonującym finiszu zwyciężył Krzysztof Sulewski (Barczewo) wśród pań triumfowała Ewa Lisek (Nidzica).

Prowadzono również klasyfikację na najszybszych mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego i tu główne nagrody zdobyli: Paula Sadowska i Rafał Olkowski.

Kobiety

1 Lisek Ewa Nidzica Nidzica Biega 1980 00:19:44

2 Ostromecka Anna Bartoszyce URWIS BIEGA 1987 00:23:28

3 Sadowska Paula Lidzbark Warmiński 1999 Najszybsza lidzbarczanka 1 00:24:13

4 Majewska Agata Lidzbark Warmiński 1991 Najszybsza lidzbarczanka 2 00:24:23

5 Kozieł Katarzyna Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1983 Najszybsza lidzbarczanka 3 00:24:49

6 Baranowska Alina Nidzica Nidzica Biega 1976 00:25:30

7 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 00:27:23

8 Brzostek Agnieszka Aspen Fold Family Team 1973 00:29:07

Mężczyźni

1 Sulewski Krzysztof Barczewo BSB Barczewo Biega 1985 00:16:31

2 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1979 Najszybszy lidzbarczanin 1 00:16:32

3 Flaga Przemysław Barczewo URWIS BIEGA 1983 00:16:32

4 Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński LKS Zorza Gdynia 1993 00:16:35

5 Dąbrowski Maciej Giedajty Team Kopeć 1994 00:17:12

6 Sikorski Krystian Bartoszyce 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana 1992 00:17:47

7 Olszewski Adam Olszewnik 1993 00:18:01

8 Olszewski Tomasz Jeziorany olszewnik 1991 00:18:04

9 Gwiazda Artur Lidzbark Warmiński OSiR Lidzbark Warmiński 1980 Najszybszy lidzbarczanin 2 00:18:08

10 Cydzik Mirosław Olsztyn URWIS BIEGA 1976 00:18:10

11 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 1983 Najszybszy lidzbarczanin 3 00:19:05

12 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 00:19:12

13 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński 1996 Najszybszy lidzbarczanin 4 00:19:28

14 Strauss Darek Olsztyn URWIS BIEGA 1970 00:19:49

15 Jabłoński Paweł Nidzica Nidzica Biega 1976 00:19:49

16 Śledziewski Cezary Wójtowo Urwis Biega 1971 00:20:33

17 Maculewicz Marek Nidzica URWIS BIEGA 1970 00:20:34

18 Wilamowski Jacek Lidzbark Warminski 1968 Najszybszy lidzbarczanin 5 00:20:54

19 Jakubowski Adam Lidzbark Warmiński 1978 Najszybszy lidzbarczanin 6 00:21:04

20 Baranowski Grzegorz Nidzica Nidzica Biega 1974 00:21:43

21 Gąsiorowski Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1974 00:22:13

22 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 00:22:14

23 Szczepaniak Piotr Olsztyn Są Wolniejsi 1968 00:22:23

24 Banucha Piotr Koszalin FAMILIA TEAM 1973 00:22:26

25 Wiśniowski Jacek Lidzbark Warmiński 1973 Najszybszy lidzbarczanin 7 00:23:38

26 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1969 Najszybszy lidzbarczanin 8 00:24:00

27 Klemt Marcin Olsztyn 1978 00:24:34

28 Szczebiot Karol Lidzbark Warm 1981 00:24:59

29 Brzostek Wiesław Olsztyn FAMILA TEAM 1960 00:26:09

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn