Okręgowy Mityng Ostróda 2018 – Ciekawy test przed drugim szczytem sezonu

Fot. nadesłane

W niedzielę (26 sierpnia) odbył się na nowym stadionie w Ostródzie Okręgowy Mityng Lekkoatletyczny. Startowała przede wszystkim młodzież z województwa warmińsko-mazurskiego, odwiedzili nad też zawodnicy z Łodzi i Mazowsza. Szczególnie przypatrywaliśmy się poczynaniom młodzików, którzy już 8 września w Ciechanowie wystąpią w międzywojewódzkich mistrzostwach.

Dopisała frekwencja i to cieszy bardzo, bowiem uczestnicy mityngu sprawdzili dyspozycje po wakacyjnych obozach treningowych. Było sporo rekordów życiowych, co w przypadku młodych zawodników jest zjawiskiem powszechnym, ale to jednocześnie pozytywny efekt pracy w okresie lata i motywacja, bo czas nie został stracony. Po trzy zwycięstwa w sprintach odnieśli lekkoatleci AZS UWM Olsztyn Jakub Kozacki i Natalia Żuk. W rzutach dobrze zaprezentował się Artur Cytlał (MOSiR Działdowo), a szczególnie Alicja Gajewska (Zatoka Braniewo). Na dobrym poziomie przebiegała rywalizacja na średnich dystansach.

Trener Truso Elbląg Jacek Licznerski przesłał nam ocenę występów swoich zawodników w Ostródzie i Chojnicach (wyniki podawalismy)

- Podczas zawodów w Ostródzie Kacper Lewalski, podopieczny trenera Czesława Nagy, w biegu na dystansie 1000 m ustanowił rekord życiowy – 2:35.26 sek. Jest to aktualnie drugi wynik w kategorii młodzików w Polsce. Przypomnieć należy, że w tym sezonie Kacper jest liderem krajowych tabel w biegu na 600 m (1:23.71 sek.). Obiecujące wyniki we wspomnianych startach kontrolnych uzyskali młodzicy: Dominik Rudawski – 1000 m (2:42.37 sek.), Julia Bujalska – 100 m (13.20 sek.), Oliwia Strugińska – 100 m (13.51 sek.), Zofia Laskiewicz – 300 m (45.40 sek.). Natomiast w kategorii dzieci starszych na wyróżnienie zasługują wyniki osiągnięte przez Lexssandrę Boguslawski, która na dystansach 100 m (14.15 sek.), 200 m (30.12 sek.) i 300 m (48.43 sek.) ustanowiła V klasę sportową.

Wyniki

100 metrów mężczyzn

1 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.56 PB (+0.8)

2 SOBOL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.72 PB (+0.8)

3 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.97 SB (+1.1)

4 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.99 (+0.8)

5 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LD 12.07 (+0.8)

6 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WN 12.18 (+0.8)

7 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.22 PB (+1.1)

8 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.56 PB (+1.0)

9 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.69 PB (+1.1)

10 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.75 (+1.1)

11 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.79 PB (+1.0)

12 JEŻEWSKI Krzysztof 2003-01-10 MKS Truso Elbląg WN 12.83 (+1.1)

13 STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 KS Zamek Kurzętnik WN 13.20 PB (+1.0)

14 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 13.25 SB (+1.0)

150 metrów mężczyzn

1 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.16 (+1.5)

2 DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 RKS Łódź LD 17.31 (+1.5)

3 SOBOL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.51 (+1.3)

3 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.67 9+1.5)

4 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.82 (+1.3)

5 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 17.95 (+1.3)

6 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 18.15 (+1.3)

7 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 18.42 (+1.5)

8 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 18.88 (+1.3)

200 metrów mężczyzn

1 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.02 PB (+2.2)

2 SOBOL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.29 PB (+2.5)

3 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.42 (+2.2)

4 MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.44 (+2.2)

5 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WN 24.37 (+2,5)

6 KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 LUKS Strzałków LD 24.60 (+2.5)

7 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.67 PB (+3.1)

8 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.69 (+3.1)

9 BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.23 PB (+3.1)

10 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 25.25 (+2.5)

300 metrów mężczyzn

1 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LD 36.08 PB

2 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.32 PB

3 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LD 37.74 PB

4 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.91

5 MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.82 PB

6 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.23

7 STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 KS Zamek Kurzętnik WN 41.98 PB

8 SKUBISZEWSKI Mateusz 2004-02-23 MOS Zatoka Braniewo WN 42.76

9 BAJURSKI Norbert 2004-02-09 UKS Filipides Teresin MZ 44.15 PB

8 MĄDRY Michał 2005-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.48

9 SKOWRONEK Michał 2006-02-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.46

10 STALĘGA Gracjan 2006-04-02 KS Zamek Kurzętnik WN 49.79

11 KOŁAKOWSKI Jan 2005-11-24 UKS MOSiR Działdowo WN 55.40

400 metrów mężczyzn

1 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.31

2 ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.78 PB

3 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WN 58.99

4 DOBYRN Bartosz 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.82

600 metrów mężczyzn

1 JASZCZUK Michał 1990-01-13 MLKS Czarni Olecko WN 1:30.58

2 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:30.80 PB

3 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:33.96

4 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:36.77

5 ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 UKS Filipides Teresin MZ 1:37.63

6 KIJAŃSKI Wiktor 2004-02-23 RKS Łódź LD 1:40.21 PB

7 CZEMIERZEWSKI Kamil 2004-11-08 RKS Łódź LD 1:47.70 PB

8 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WN 1:52.97

9 KOŁAKOWSKI Jan 2005-11-24 UKS MOSiR Działdowo WN 1:58.99

1000 metrów mężczyzn

1 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LD 2:35.11

2 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 MKS Truso Elbląg WN 2:35.26 PB

3 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 2:36.65

4 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WN 2:42.37 PB

5 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:43.72

6 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn PM 2:44.63

7 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:46.45 PB

8 BĄK Kacper 2005-05-16 MKS Truso Elbląg WN 3:16.41

9 MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 RKS Łódź LD 3:19.53

10 KUNCE Kamil 2005-02-18 PKS Gwardia Szczytno WN 3:30.82

11 TUBIAK Kacper 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WN 3:31.99

2000 metrów mężczyzn

1 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LD 5:30.59

2 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:55.88

3 MOSKAL Paweł 1997-01-01 KS Zamek Kurzętnik WN 6:09.13

4 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WN 6:24.52

200 metrów pł M U16

1 JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 UKS 55 Łódź LD 26.64 PB (+1.2)

2 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 28.57 PB (+1.2)

3 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.54 (+1.2)

4 DĄBROWSKI Jakub 2002-04-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 29.64 (+1.1)

5 DOBYRN Bartosz 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.85 SB (+1.2)

6 KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 KS Finishparkiet Drwęca NoweWN 33.77 (+1.1)

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa 14.74

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 12.08

2 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.53

Pchnięcie kulą mężczyzn SP (3kg)

1 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 5.31

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 48.06

2 ADAMCZYK Hubert 2004-01-01 KS Polonia Pasłęk WN 36.37

3 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno WN 28.58 PB

4 WÓJCIK Kacper 2004-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.55

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 ĆWIK Wojciech 1994-07-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 68.64

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.33

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno WN 30.32 PB

2 WÓJCIK Kacper 2004-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.57

Skok w dal mężczyzn

1 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.93 (-1.0)

2 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.60 (-0.9)

3 TABAKA Wojciech 2004-06-24 PKS Gwardia Szczytno WN 5.08 (-1.3)

100 metrów kobiet

1 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.07 (+0.9)

2 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.10 SB (+0.9)

3 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.29 (+0.9)

4 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Lekka Ruszkowo WN 13.31 (+0.9)

5 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LD 13.33 PB (+1.2)

6 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.35 (+0.9)

7 BUJALSKA Julia 2003-06-19 MKS Truso Elbląg WN 13.36 (+0.9)

8 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 MKS Truso Elbląg WN 13.51 (+1.2)

9 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 13.59 (+0.9)

10 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WN 13.64 (+1.2)

11 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.68 (+1.2)

12 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WN 13.79 SB (+0.9)

13 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WN 13.82 (+1.2)

14 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.92 PB (+0.8)

15 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.97 (+1.2)

16 SADYŚ Marta 2002-06-09 RKS Łódź LD 14.06 (+1.2)

17 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.08 (+0.9)

18 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 14.13 (+0.9)

19 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.14 PB (+0.8)

20 BOGUSLAWSKI Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WN 14.15 (+1.2)

21 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WN 14.36 PB (+1.2)

22 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LD 14.42 (+0.9)

23 KUCHCIAK Oliwia 2003-12-11 RKS Łódź LD 14.48 (+0.9)

24 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity WN 14.48 (+0.8)

25 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.52 (+0.9)

26 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WN 14.57 (+0.8)

27 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 RKS Łódź LD 14.59 (+0.9)

28 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WN 14.85 (+0.8)

29 SIKORA Weronika 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.95 (+0.8)

30 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LD 15.00 PB (+1.2)

31 BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 MKS Truso Elbląg WN 15.14 (+0.8)

32 MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 GUKS Asy Dywity WN 15.33 PB (+1.2)

33 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WN 15.53 (+1.2)

150 metrów kobiet

1 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 19.54 (+2.0)

2 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 19.74 PB (+2.0)

3 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 19.88 (+1.5)

4 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 19.90 (+1.5)

5 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Lekka Ruszkowo WN 20.22 (+2.0)

6 GROT Weronika 2000-09-01 RKS Łódź LD 20.30 (+1.5)

7 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 20.33 (+2.0)

8 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 20.38 (+2.4)

9 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 20.47 (+2.0)

10 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WN 20.70 PB (+1.5)

11 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MZ 20.92 (+2.1)

12 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WN 21.10 (+2.4)

13 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.17 (+2.3)

14 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.21 (+2.4)

15 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.43 (+1.6)

16 BULIK Patrycja 2005-03-11 LKS Lubawa WN 21.48 (+2.1)

17 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 UKS Mały Jeziorak Iława WN 21.56 (+2.1)

18 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.92 (+2.3)

19 KUCHCIAK Oliwia 2003-12-11 RKS Łódź LD 22.00 (+1.5)

20 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 RKS Łódź LD 22.18 (+2.3)

21 KULOT Wiktoria 2006-01-01 KS Polonia Pasłęk WN 22.25 (+2.1)

22 OZIĘBŁO Julia 2005-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.86 (+2.4)

23 PTAK Hanna 2004-01-16 GUKS Asy Dywity WN 23.07 (+2.3)

24 ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.30 (+1.6)

25 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WN 23.54 (+1.6)

26 GRZANKA Aleksandra 2007-06-01 KS Polonia Pasłęk WN 23.94 (+1.6)

27 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk WN 24.85 (+1.6)

200 metrów kobiet

1 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.29 (+1.8)

2 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.73 (+1.8)

3 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.03 (+1.4)

4 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 27.18 (+1.8)

5 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.23 PB (+1.4)

3 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WN 27.37 (+1.4)

6 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn PM 27.45 (+1.8)

7 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.79 PB (+2.3)

8 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Lekka Ruszkowo WN 28.31 (+2.3)

9 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.63 PB (+2.3)

10 KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.70 PB (+2.5)

11 SADYŚ Marta 2002-06-09 RKS Łódź LD 28.78 SB (+2.5)

12 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.78 (+1.4)

13 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.85 (+2.3)

14 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MZ 29.20 (+1.8)

15 DURAS Oliwia 2004-08-09 RKS Łódź LD 30.12 PB (+1.9)

16 BOGUSLAWSKI Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WN 30.12 (+1.8)

17 KABUŁA Oliwia 2002-02-07 MKS Truso Elbląg WN 30.18 (+2.5)

18 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LD 30.58 (+2.5)

19 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2001-03-27 RKS Łódź LD 30.94 (+1.9)

20 PTAK Hanna 2004-01-16 GUKS Asy Dywity WN 31.30 (+1.9)

21 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 31.59 (+1.8)

22 BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 MKS Truso Elbląg WN 32.68 (+1.8)

300 metrów kobiet

1 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WN 43.91

2 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 44.75

3 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 LUKS Strzałków LD 45.08

4 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.66 PB

5 LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 MKS Truso Elbląg WN 45.70

6 BULIK Patrycja 2005-03-11 LKS Lubawa WN 46.18

7 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WN 46.27

8 PUŹNIEWSKA Aleksandra 2003-07-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.58

9 SIKORA Weronika 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.33

10 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WN 47.77

11 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn PM 47.87 PB

12 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WN 47.91

13 KAPUSTO Alicja 2004-10-26 MOS Zatoka Braniewo WN 48.30 PB

14 BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 MLKS Ostróda WN 49.10 PB

15 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 49.12

16 WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2001-03-27 RKS Łódź LD 50.21

17 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WN 50.64

18 KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 GUKS Asy Dywity WN 50.69

19 FUCZEK Aleksandra 2003-01-01 PKS Gwardia Szczytno WN 50.94

20 DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 UKS Mały Jeziorak Iława WN 50.99

21 OZIĘBŁO Julia 2005-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.05

22 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WN 51.07 PB

23 KUŹMA Kornelia 2004-06-11 MOS Zatoka Braniewo WN 51.10

24 SMAL Dagmara 2004-07-10 MOS Zatoka Braniewo WN 52.22 PB

25 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WN 53.20

26 MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 GUKS Asy Dywity WN 53.37

27 JOBS Dagmara 2005-02-15 KS Zamek Kurzętnik WN 53.42

28 RYCHLIK Julia 2005-11-27 UKS Mały Jeziorak Iława WN 53.47

29 URLICKA Nicola 2007-07-22 KS Zamek Kurzętnik WN 53.79

30 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk WN 56.61

400 metrów kobiet

1 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.79

2 KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 RKS Łódź LD 66.47

3 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 67.30

600 metrów kobiet

1 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:41.45

2 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.08

3 MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 RKS Łódź LD 1:43.29

4 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WN 1:49.24

5 OTOCKA Ewa 2002-03-07 RKS Łódź LD 1:50.17

6 BOJANOWSKA Anna 2003-04-20 PKS Gwardia Szczytno WN 1:51.01 PB

7 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:51.77

8 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda WN 1:52.49

9 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WN 1:53.59

10 JEZNACH Patrycja 2006-09-09 KS Zamek Kurzętnik WN 1:55.52 PB

11 ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 KS Zamek Kurzętnik WN 1:58.65

12 KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 KS Zamek Kurzętnik WN 2:02.48

13 JEZNACH Olga 2009-04-16 KS Zamek Kurzętnik WN 2:14.17

1000 metrów kobiet

1 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:04.34

2 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 LUKS Strzałków LD 3:07.10

3 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:08.17 PB

4 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LD 3:13.47 SB

5 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MZ 3:15.09 PB

6 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WN 3:16.09

7 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WN 3:16.78 PB

8 WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 RKS Łódź LD 3:21.25 PB

9 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WN 3:24.46 PB

10 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko WN 3:27.73

11 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg WN 3:32.56

12 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WN 3:34.46

13 OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:41.98

200 metrów pł K U16

1 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LD 31.44

2 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 32.18

3 NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 UKS 55 Łódź LD 36.86

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 11.32

2 ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 10.78

3 CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 UKS 55 Łódź LD 10.74

4 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.10

5 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LD 8.94

6 CZARNECKA Łucja 2001-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 6.99

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo WN 13.33 PB

2 FIGURSKA Weronika 2003-03-21 UKS MOSiR Działdowo WN 8.90

3 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.07

4 RUSINOWICZ Oliwia 2004-07-13 UKS 55 Łódź LD 7.02 PB

5 PIELECH Wiktoria 2005-11-22 KS Polonia Pasłęk WN 6.60

Rzut oszczepem K U20 (600)

1 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.96

2 GRZYWIŃSKA Alicja 2002-04-24 MKS Truso Elbląg WN 23.17

3 CZARNECKA Łucja 2001-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.32

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk WN 20.94

2 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MZ 17.68

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 UKS 55 Łódź LD 32.63

2 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.25

3 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LD 22.54 PB

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo WN 43.73 PB

2 ROLKA Anna 2003-05-01 LKS Lubawa WN 25.93 PB

3 ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 25.38

4 FIGURSKA Weronika 2003-03-21 UKS MOSiR Działdowo WN 24.95 PB

5 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.80 PB

6 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MZ 22.05 PB

7 RUSINOWICZ Oliwia 2004-07-13 UKS 55 Łódź LD 19.11

Skok w dal kobiet

1 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LD 5.00

2 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 4.98 SB

3 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LD 4.83

4 NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 UKS 55 Łódź LD 4.06 PB

5 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława WN 3.89

6 JOBS Dagmara 2005-02-15 KS Zamek Kurzętnik WN 3.54

Skok w dal K ze stefy

1 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LD 4.41

2 KULOT Wiktoria 2006-01-01 KS Polonia Pasłęk WN 4.37

3 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WN 4.34

4 TARANOWSKA Oliwia 2008-02-01 UKS Mały Jeziorak Iława WN 3.72

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn