Mistrzostwa Podlasia Młodzików Olecko – Gościnnie, ale na swoich śmieciach

Fot. hancza suwalki facebook

W Olecku odbyły się Mistrzostwa Podlasia młodzików w lekkiej atletyce. Wystartowali poza konkursem reprezentanci sekcji warmińsko mazurskich z Olecka, Woźnic, Dywit, Bartoszyc i Lidzbarka Wamńskiego. Zwycięstwa odniesli w biegi na 100 metrów Bartosz Turek (Atos Woźnice) i Julia Kopiczyńska (Asy Dywity) na 300 m. W skoku w dal trzeci był Wojciech Tomczyk (Czarni Olecko), podobnie na 300 m Kacper Murawski (Czarni).

Ozdoba imprezy był rekord Polski w kat U16 oszczepniczki Hańczy Suwałki Gabrieli Butkiewicz – 45.79

Wyniki

100 metrów K U16

12 Julia KOPICZYŃSKA 04-12-01 GUKS Asy Dywity 14.05

14 Julia WAWRZYNOWICZ 04-06-22 UKS Atos Woźnice 14.19

19 Julia KUCIŃSKA 05-09-12 GUKS Asy Dywity 14.41

21 Oliwia BIEGAJ 04-06-11 UKS Atos Woźnice 14.60

300 metrów K U16

1 Julia KOPICZYŃSKA 04-12-01 GUKS Asy Dywity 43.48

4 Julia WAWRZYNOWICZ 04-06-22 UKS Atos Woźnice 45.05

12 Oliwia BIEGAJ 04-06-11 UKS Atos Woźnice 49.97

13 Julia KUCIŃSKA 05-09-12 GUKS Asy Dywity 52.59

15 Julia MON 05-03-22 UKS Jedynka Bartoszyce 59.57

600 metrów K U16

7 Alicja PIETRUCZUK 00-01-14 MLKS Czarni Olecko 1:51.61 PB

8 Maria GARBINO 06-03-17 GUKS Asy Dywity 1:52.10

11 Patrycja MOTULEWICZ 02-06-21 MLKS Czarni Olecko 1:56.19

Skok wzwyż K U16

6 Wiktoria MOKICKA 02-09-19 MLKS Czarni Olecko(WN) 1.30

Skok w dal K U16

8 Gabriela TOREBKO 05-06-04 MLKS Czarni Olecko(WN) 4.33

15 Maja BAGIEŃSKA 04-04-29 MLKS Czarni Olecko(WN) 3.41

100 metrów M U16

1 Bartosz TUREK 02-05-22 UKS Atos Woźnice 11.28

4 Patryk PIECZUŁAJTIS 01-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce 11.91

6 Norbert SZWAJCA 02-02-22 MLKS Czarni Olecko 11.98 PB

7 Kacper MURAWSKI 02-06-22 MLKS Czarni Olecko 12.04

17 Kacper KOŁACZKO 03-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce 12.85

22 Wiktor BARANOWSKI 04-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 13.33

300 metrów M U16

3 Kacper MURAWSKI 02-06-22 MLKS Czarni Olecko 37.87

6 Norbert SZWAJCA 02-02-22 MLKS Czarni Olecko 39.63

9 Michał JASZCZUK 90-01-13 MLKS Czarni Olecko 39.93

600 metrów M U16

4 Kacper KŁOCZKO 03-02-12 MLKS Czarni Olecko 1:32.45 SB

17 Adam ŁEMPIO 06-10-01 MLKS Czarni Olecko 2:16.85

Skok w dal M U16

3 Wojciech TOMCZYK 02-11-23 MLKS Czarni Olecko(WN) 5.48

14 Wiktor BARANOWSKI 04-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński(WN) 3.97

12 Patryk PIECZUŁAJTIS 01-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce 41.82 PB

15 Kacper KOŁACZKO 03-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce 49.08

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn