Mistrzostwa Województwa U16 i U14 Pasłęk 2018 – Sporo optymizmu !

Fot. nadesłane

W minioną niedzielę (16 września) odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZLA U14, U16 pod patronatem Burmistrza Pasłęka. Przy okazji startowali też starsi zawodnicy, ale był to przede wszystkim ostatni sprawdzian reprezentantów okręgu przed Mistrzostwami Polski młodzików (U16), które odbędą się w najbliższy weekend (22/23 września) w Bełchatowie.

Mistrzostwa Województwa są zawsze okazją do ogólniejszych wniosków, a te są optymistyczne. Startowali zawodnicy aż 17 sekcji, a nie wszystkie były reprezentowane. Z małymi wyjątkami „królowa sportu” jest obecna w wielu miejscowościach, a przecież talenty rodzą się wszędzie. A takich na Warmii i Mazurach nie brakuje. Sztuka w tym by je odkryć i namówić do systematycznego treningu. Oczywiście uprawianie sportu jest nieodłączne z edukacją i w pewnym momencie czołowi zawodnicy muszą wyemigrować do większych miast, ale tu też w ramach regionu można tę kwestie rozwiązać. Sekcja AZS UWM funkcjonująca przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim jest miejscem dla lekkoatletów przyjaznym. Tu mogą też znaleźć odpowiednia opiekę szkoleniową. Po latach posuchy ośrodki akademickie stały się w Polsce lekkoatletyczną mekką i w nich tkwi największy potencjał.

Co do pasłęckich zawodów. Poziom był bardzo zróżnicowany, ale tego można było się spodziewać. Reprezentanci na MP zaprezentowali się na ogół z dobrej strony, pokazało się wielu nowych zawodników, którzy maja w sobie to „coś”, ale na efekty trzeba poczekać, bo sam talent nie wystarczy. Warto podkreślić dobra organizację Mistrzostw Województwa, a piękny obiekt sprzyjał do uzyskiwania dobrych wyników, często rekordów życiowych. Czołowe trójki kategorii U14 i U16 obdarowano medalami, które wręczał patron imprezy burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski.

Wyniki

Kobiety

100 metrów K U14

1 Kinga JANUCHTA 2005-01-05 KS AZS 1 UWM Olsztyn 13.66

2 Weronika KOWALCZYK 2005-05-24 KS AZS UWM Olsztyn 13.71 PB

3 Julia SZMIGIEL 2005-01-01 niestowarzyszona 13.84

4 Małgorzata ŻURAWSKA 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn 13.89 PB

5 Gabriela TOREBKO 2005-06-04MLKS Czarni Olecko 14.02

6 Anna KACA 2005-01-01 niestowarzyszona 14.23

7 Julia KUCIŃSKA 2005-09-12 GUKS Asy Dywity 14.25 PB

8 Paulina SKRZYNIARZ 2006-01-01 niestowarzyszona 14.30

9 Dominika KUŁAKOWSKA 2005-06-14 KS AZS UWM Olsztyn 14.34 PB

10 Maja MURACH 2006-05-24 UKS Atos Woźnice 14.37 PB

11 Paulina FAFIŃSKA 2006-08-28 LKS Lubawa 14.38

12 Lexssandra BOGUSLAWSKI 2006-10-01MKS Truso Elbląg 14.40

13 Aurelia CEBULA 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk 14.49 PB

14 Marta CHOMIK 2005-10-10 GUKS Asy Dywity 14.49 PB

15 Anna SZAUER 2005-03-26 LKS Lubawa 14.57

16 Martyna KOSTRZEBA 2006-04-18 UKS Atos Woźnice 14.86

17 Milena TROCHIMCZUK 2007-06-16MKS Truso Elbląg 15.09

18 Kamila KORDEK 2005-01-20 UKS Atos Woźnice 15.14

19 Milena KAMINIECKA 2007-01-01 niestowarzyszona 15.20

20 Anna DOMAŃSKA 2007-01-01 niestowarzyszona 15.51

21 Izabela CIELESZ 2006-10-30MKS Truso Elbląg 15.90

22 Zofia KONOPKA 2006-01-01 UKS MOSiR Działdowo 15.94

23 Aleksandra BIEŃKOWSKA 2006-06-09 GUKS Asy Dywity 15.95

24 Oksana PRZEPIÓRA 2006-01-01 GUKS Asy Dywity 16.04

25 Joanna MATYKA 2007-01-01 niestowarzyszona 16.05

26 Kinga ŚLĘDAK 2005-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto 16.10

27 Nikola MAKSYMIUK 2005-06-26 UKS Sokół Węgorzewo 16.45

28 Oliwia ZYGIEL 2007-01-01 KS Jelonki Dobre Miasto 16.67

29 Anna EWERTOWSKA 2005-11-10 LKS Lubawa 16.67

30 Sandra PUDLIS 2007-07-10 UKS Atos Woźnice 16.67

31 Emilia FIL 2005-12-05 UKS Sokół Węgorzewo 16.68

32 Kamila ZIELIŃSKA 2006-01-01 LKS Lubawa 16.95

33 Oliwia JANKOWSKA 2007-10-24MKS Truso Elbląg 17.79

300 metrów K U14

1 Małgorzata ŻURAWSKA 2005-08-12 KS AZS 1 UWM Olsztyn 46.20

2 Kinga JANUCHTA 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn 46.55

3 Lexssandra BOGUSLAWSKI 2006-10-01MKS Truso Elbląg 47.03 PB

4 Paulina SKRZYNIARZ 2006-01-01 niestowarzyszona 48.34

5 Milena KAMINIECKA 2007-01-01 niestowarzyszona 48.47

6 Małgorzata LEŚNIEWSKA 2005-11-26MKS Truso Elbląg 48.72

7 Wiktoria BARANOWSKA 2005-08-26MLKS Ostróda 48.97 PB

8 Emilia EJDYS 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn 49.73

9 Marta CHOMIK 2005-10-10 GUKS Asy Dywity 50.47 PB

10 Emilia KACA 2008-01-01 niestowarzyszona 50.83

11 Julia KUCIŃSKA 2005-09-12 GUKS Asy Dywity 50.86

12 Nikola JELENIEWICZ 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn 50.94 SB

13 Anna SZAUER 2005-03-26 LKS Lubawa 50.94

14 Anna KACA 2005-01-01 niestowarzyszona 51.05

15 Amelia ŁASZENKOW 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto 51.30

16 Milena TROCHIMCZUK 2007-06-16MKS Truso Elbląg 52.68 PB

17 Aleksandra GRZANKA 2007-06-01 KS Polonia Pasłęk 52.72

18 Zuzanna WAWRZYŃSKA 2005-01-01MLKS Ostróda 53.19

19 Amelia KACA 2007-01-01 niestowarzyszona 53.21

20 Natalia DRZEWIECKA 2005-08-08 UKS Mały Jeziorak Iława 53.35

21 Amelia PIELECH 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk 53.53 PB

22 Aleksandra BIEŃKOWSKA 2006-06-09 GUKS Asy Dywity 53.95

23 Paulina SZULC 2007-01-01 UKS MOSiR Działdowo 55.38

24 Oksana PRZEPIÓRA 2006-01-01 GUKS Asy Dywity 56.04

25 Oliwia ZYGIEL 2007-01-01 KS Jelonki Dobre Miasto 56.05

26 Zofia KONOPKA 2006-01-01 UKS MOSiR Działdowo 56.36

27 Kamila ZIELIŃSKA 2006-01-01 LKS Lubawa 61.20

28 Aleksandra PACZKOWSKA 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto 62.41

600 metrów K U14

1 Patrycja BULIK 2005-03-1 11 LKS Lubawa 1:48.50

2 Weronika SIKORA 2005-12-16 KS AZS UWM Olsztyn 1:48.92 SB

3 Wiktoria KULOT 2006-01-01 KS Polonia Pasłęk 1:50.76

4 Monika PRUSIŃSKA 2005-02-04MLKS Ostróda 1:52.08

5 Oliwia KORZENIEWSKA 2005-07-07 KS Polonia Pasłęk 1:58.57

6 Zuzanna STANKIEWICZ 2006-04-13 GUKS Asy Dywity 2:03.38

7 Julia KACA 2005-01-01 niestowarzyszona 2:04.33

8 Amelia FURMAŃSKA 2007-01-01 niestowarzyszona 2:06.79

9 Patrycja JAKUBOWSKA 2006-12-05 LKS Lubawa 2:08.97

10 Paulina SZYSZKA 2007-02-18 UKS Gimpas Pasłęk 2:10.26

11 Kinga BARICA 2008-01-01 niestowarzyszona 2:13.13

12 Małgorzata MISIAK 2006-01-01 niestowarzyszona 2:14.19

13 Dominika SKWAREK 2005-08-25 UKS Jedynka Bartoszyce 2:17.96

14 Greta BOŁTROMIUK 2006-02-06 GUKS Asy Dywity 2:18.79 PB

15 Julia MON 2005-03-22 UKS Jedynka Bartoszyce 2:20.92

1000 metrów dziewcząt

1 Kornelia TROŚCIANKO 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 3:19.82 PB

2 Maria GARBINO 2006-03-17 GUKS Asy Dywity(WN) 3:23.71 PB

3 Inez STEFANOWICZ 2003-10-01 MKS Truso Elbląg(WN) 3:24.03

4 Dominika OSTROWSKA 2006-01-14 MLKS Ostróda(WN) 3:26.05 PB

5 Kinga TCHÓRZ 2003-12-07 MLKS Ostróda(WN) 3:26.54 PB

6 Patrycja RADZIKOWSKA 2003-01-01 MKS Truso Elbląg(WN) 3:29.00

7 Dorota ORZECHOWSKA 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:29.97

8 Julia KRAUSHAR 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:31.20

9 Julia SOSNOWSKA 2003-12-12 MLKS Ostróda(WN) 3:57.35

10 Anna WLIZŁO 2005-10-16 MKS Truso Elbląg(WN) 4:06.87

4x100 metrów K U14

1 KS AZS UWM 1 Olsztyn III 53.93

2 Susz 58.78

3 LKS Lubawa II 58.99

4 UKS Atos Woźnice 59.93

5 KS Polonia Pasłęk 59.95

6 GUKS Asy Dywity 61.80

7 MKS Truso Elbląg 63.28

8 KS Jelonki Dobre Miasto II 68.01

Rzut dyskiem K U14 (0.75 kg)

1 Gabriela KOCIĘDA 2005-02-09 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 28.53 PB

2 Gabriela GRZYBOWSKA 2005-07-26 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński(WN) 17.34

3 Milena RAMS 2007-08-10 LKS Lubawa(WN) 14.96

4 Julia NIEDZIELA 2006-01-01 LKS Lubawa(WN) 14.21

Skok w dal ze strefy K U14

1 Gabriela TOREBKO 2005-06-04 MLKS Czarni Olecko(WN) 4.67

2 Natalia DRZEWIECKA 2005-08-08 UKS Mały Jeziorak Iława(WN) 4.31

3 Wiktoria KULOT 2006-01-01 KS Polonia Pasłęk(WN) 4.31

4 Maja MURACH 2006-05-24 UKS Atos Woźnice(WN) 4.28

5 Marta CHOMIK 2005-10-10 GUKS Asy Dywity(WN) 4.21 PB

6 Aurelia CEBULA 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 4.15

7 Martyna KOSTRZEBA 2006-04-18 UKS Atos Woźnice(WN) 4.12

8 Kinga ŚLĘDAK 2005-11-19 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 4.07

9 Julia SZMIGIEL 2005-01-01 niestowarzyszona(...) 4.04 PK

10 Amelia ŁASZENKOW 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3.97

11 Paulina SZULC 2007-01-01 UKS MOSiR Działdowo(WN) 3.90

12 Anna WLIZŁO 2005-10-16 MKS Truso Elbląg(WN) 3.78

13 Nikola JELENIEWICZ 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3.76

14 Anna DOMAŃSKA 2007-01-01 niestowarzyszona(...) 3.63 PK

15 Izabela CIELESZ 2006-10-30 MKS Truso Elbląg(WN) 3.57

16 Anna EWERTOWSKA 2005-11-10 LKS Lubawa(WN) 3.56

17 Zuzanna STANKIEWICZ 2006-04-13 GUKS Asy Dywity(WN) 3.51

18 Aleksandra PACZKOWSKA 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3.45

19 Sandra PUDLIS 2007-07-10 UKS Atos Woźnice(WN) 3.45

20 Nikola MAKSYMIUK 2005-06-26 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 3.32

21 Emilia FIL 2005-12-05 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 3.30

Skok wzwyż K U14

1 Martyna ADAMCZYK 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk(WN) 1.30

2 Katarzyna KUBASZEK 2005-02-08 KS Polonia Pasłęk(WN) 1.20

3 Wiktoria PIELECH 2005-11-22 KS Polonia Pasłęk(WN) 1.20

100 metrów K U16

1 Julia BUJALSKA 2003-06-19MKS Truso Elbląg 13.17

2 Oliwia STRUGIŃSKA 2003-12-29MKS Truso Elbląg 13.38

3 Julia UZARSKA 2003-05-05 LKS Lubawa 13.50

4 Julia KOPICZYŃSKA 2004-12-01 GUKS Asy Dywity 13.61

5 Katarzyna BIELAKOW 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn 13.63 PB

6 Alicja CZARNECKA 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn 13.74 PB

7 Matylda MILEJSKA 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn 13.85

8 Emilia FAFIŃSKA 2003-01-05 LKS Lubawa 13.87

9 Michalina CZĘCZEK 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn 13.92 PB

10 Milena SZLENDAK 2004-03-19MKS Truso Elbląg 14.11

11 Aleksandra PUŹNIEWSKA 2003-07-31 KS AZS UWM Olsztyn 14.13

12 Aleksandra KOWALSKA 2004-09-24 UKS Mały Jeziorak Iława 14.18 PB

13 Kamila KARPIERZ 2004-09-14 UKS Mały Jeziorak Iława 14.25 PB

14 Patrycja HULANICKA 2004-05-07MKS Truso Elbląg 14.26

15 Aleksandra ĆWIKLIŃSKA 2003-09-19 LKS Lubawa 14.38 PB

16 Julia ZŁOTOWSKA 2004-04-17 LKS Lubawa 14.43 PB

17 Natalia KORWEL 2003-04-19 UKS Gimpas Pasłęk 14.62

18 Hanna PTAK 2004-01-16 GUKS Asy Dywity 14.66 PB

19 Oliwia BETLEJEWSKA 2003-03-03MKS Truso Elbląg 14.82

20 Natalia JACKOWSKA 2004-04-15 KS Jelonki Dobre Miasto 14.86

21 Dagmara SMAL 2004-07-10MOS Zatoka Braniewo 15.04

22 Wiktoria CHOMEJ 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto 15.07

23 Alicja STYCZEŃ 2004-02-11MKS Truso Elbląg 15.18 SB

24 Wiktoria CZARZASTA 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława 15.34 PB

25 Maja WADECKA 2004-11-30MKS Truso Elbląg 15.44

26 Beata BRYGOŁA 2004-03-10 UKS Atos Woźnice 15.49

300 metrów K U16

1 Julia KOPICZYŃSKA 2004-12-01 GUKS Asy Dywity 43.26

2 Alicja PIECHOCKA 2003-02-16MLKS Ostróda 43.28

3 Emilia FAFIŃSKA 2003-01-05 LKS Lubawa 44.54

4 Julia WAWRZYNOWICZ 2004-06-22 UKS Atos Woźnice 45.00

5 Katarzyna BIELAKOW 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn 45.13

6 Zofia LASKIEWICZ 2003-01-31MKS Truso Elbląg 45.54

7 Alicja CZARNECKA 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn 45.66 PB

8 Julia KOWALSKA 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo 46.15

9 Anna BOJANOWSKA 2003-04-20 PKS Gwardia Szczytno 46.35

10 Mariola MACZUKIN 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto 46.54

11 Matylda MILEJSKA 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn 46.65

12 Aleksandra PUŹNIEWSKA 2003-07-31 KS AZS UWM Olsztyn 47.30

13 Aleksandra ĆWIKLIŃSKA 2003-09-19 LKS Lubawa 47.78

14 Oliwia BIEGAJ 2004-06-11 UKS Atos Woźnice 47.81

15 Hanna PTAK 2004-01-16 GUKS Asy Dywity 47.86 PB

16 Dominika FIGLEWSKA 2003-07-16MKS Truso Elbląg 48.68

17 Natalia KORWEL 2003-04-19 UKS Gimpas Pasłęk 48.98

18 Alicja KAPUSTO 2004-10-26MOS Zatoka Braniewo 49.05

19 Oliwia KOWALSKA 2004-08-14 UKS Atos Woźnice 51.18

20 Martyna SIERADOCHA 2004-01-01MOS Zatoka Braniewo 51.71

21 Paulina LIDKE 2003-01-01 UKS MOSiR Działdowo 52.79 PB

22 Dagmara SMAL 2004-07-10MOS Zatoka Braniewo 54.18

23 Lena SADURSKA 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn 90.00

600 metrów K U16

1 Wiktoria CYBULSKA 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 1:43.71

2 Wiktoria KRAWIEC 2004-03-03 MLKS Ostróda(WN) 1:48.86

3 Alicja PIETRUCZUK 2000-01-14 MLKS Czarni Olecko(WN) 1:50.86 PB PK

4 Patrycja MOTULEWICZ 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko(WN) 1:53.21 PK

5 Rozalia PIOTROWSKA 2004-11-16 MLKS Czarni Olecko(WN) 1:55.64 PB

6 Emilia KALINOWSKA 2003-08-12 MKS Truso Elbląg(WN) 1:56.05

7 Dagmara MILEWICZ 2004-05-27 GUKS Asy Dywity(WN) 2:01.24

8 Joanna SOCHAN 2004-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 2:05.69

9 Gabriela ANTOSIEWICZ 2003-12-18 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński(WN) 2:07.19

10 Maja KRASKOWSKA 2004-03-16 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 2:10.49

200 metrów pł K U16 (+1.0)

1 Aleksandra LIS 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 32.66 PB

2 Laura WROŃSKA 2003-06-11 LKS Lubawa(WN) 34.00

3 Julia KRAUSHAR 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 35.18

4 Martyna DUDZIEC 2004-08-27 PKS Gwardia Szczytno(WN) 40.14

4x100 metrów K U16

1 KS AZS UWM Olsztyn 52.27

2 MKS Truso Elbląg 52.47

3 MLKS Ostróda 54.09

4 KS AZS UWM Olsztyn II 54.15

5 LKS Lubawa 54.17

6 GUKS Asy Dywity 55.07

7 MKS Truso Elbląg II 57.17

8 UKS Atos Woźnice 57.25

9 KS Jelonki Dobre Miasto 59.40

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 Daria SIEMIŃSKA 2002-05-10 LKS Lubawa(WN) 13.53 PB

2 Alicja GAJEWSKA 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo(WN) 12.46

3 Weronika FIGURSKA 2003-03-21 UKS MOSiR Działdowo(WN) 9.29

4 Małgorzata SOKOŁOWSKA 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 8.80 PB

5 Gabriela GRUCA 2003-05-27 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 8.03

6 Anna ROLKA 2003-05-01 LKS Lubawa(WN) 7.93

7 Oliwia SKALSKA 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 7.80

8 Patrycja LIGMAN 2006-09-09 LKS Lubawa(WN) 7.14

9 Wiktoria PIELECH 2005-11-22 KS Polonia Pasłęk(WN) 6.58

10Gabriela KOCIĘDA 2005-02-09 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 6.48

11 Patrycja JĘDRZEJCZYK 2005-01-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 6.04

12 Wiktoria MASOJĆ 2003-05-18 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 5.55

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 Alicja GAJEWSKA 2003-05-13 MOS Zatoka Braniewo(WN) 43.98 PB

2 Anna ROLKA 2003-05-01 LKS Lubawa(WN) 29.53 PB

3 Weronika FIGURSKA 2003-03-21 UKS MOSiR Działdowo(WN) 25.18

4 Małgorzata SOKOŁOWSKA 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 23.33

5 Oliwia SKALSKA 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 23.09

6 Wiktoria MASOJĆ 2003-05-18 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 17.42

Skok wzwyż K U16

1 Kornelia KUŹMA 2004-06-11 MOS Zatoka Braniewo(WN) 1.45 =PB

2 Julia PĘDZIAK 2004-01-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński(WN) 1.45

3 Oliwia KIRPSZA 2004-05-09 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 1.35

Skok w dal K U16

1 Maja ZAWODNIK 2004-01-25 LUKS Lidzbark Welski(WN) 4.55 +1.0

2 Julia KOWALSKA 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo(WN) 4.55 PB +1.5

3 Laura WROŃSKA 2003-06-11 LKS Lubawa(WN) 4.42 PB +1.3

4 Julia UZARSKA 2003-05-05 LKS Lubawa(WN) 4.37 +1.1

5 Julia WAWRZYNOWICZ 2004-06-22 UKS Atos Woźnice(WN) 4.37 +1.4

6 Aleksandra LIS 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 4.35 +1.5

7 Kornelia KUŹMA 2004-06-11 MOS Zatoka Braniewo(WN) 4.30 PB +1.4

8 Aleksandra KOWALSKA 2004-09-24 UKS Mały Jeziorak Iława(WN) 4.19 PB +1.3

9 Mariola MACZUKIN 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 4.11 +1.0

10 Wiktoria CHOMEJ 2004-05-02 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3.99 PB +1.0

11 Beata BRYGOŁA 2004-03-10 UKS Atos Woźnice(WN) 3.78 +0.9

12 Julia KORZENIEWSKA 2004-05-24 MKS Truso Elbląg(WN) 3.73 +0.9

13 Wiktoria CZARZASTA 2004-10-27 UKS Mały Jeziorak Iława(WN) 3.72 +1.2

14 Oliwia BIEGAJ 2004-06-11 UKS Atos Woźnice(WN) 3.65 +0.9

15 Oliwia KOWALSKA 2004-08-14 UKS Atos Woźnice(WN) 3.55 +0.7

Pchnięcie kulą K U20 (4kg)

1 Daria SIEMIŃSKA 2002-05-10 LKS Lubawa(WN) 10.65

2 Patrycja STEĆ 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 9.30

100 metrów K (PK) +1.2

1 Patrycja STEĆ 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 13.69

2 Urszula JANKOWSKA 2002-07-23 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 13.73 PB

3 Natalia JUCHNOWSKA 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo(WN) 13.82 SB

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 Daria SIEMIŃSKA 2002-05-10 LKS Lubawa(WN) 33.01

2 Natalia JUCHNOWSKA 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo(WN) 4.57 +1.2

3 Urszula JANKOWSKA 2002-07-23 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 4.25 PB +1.3

Rzut oszczepem kobiet (600)

1 Patrycja STEĆ 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 25.14

Rzut oszczepem K (500)

1 Agata BORKOWSKA 2004-01-21 LKS Lubawa(WN) 33.60 PB

2 Gabriela GRUCA 2003-05-27 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 25.65

3 Gabriela MALINOWSKA 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 25.46

4 Martyna ADAMCZYK 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk(WN) 21.89 PB

5 Patrycja JĘDRZEJCZYK 2005-01-23 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 20.74

6 Patrycja LIGMAN 2006-09-09 LKS Lubawa(WN) 18.78

7 Gabriela GRZYBOWSKA 2005-07-26 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński(WN) 17.55

8 Julia ZŁOTOWSKA 2004-04-17 LKS Lubawa(WN) 16.89

9 Kamila KORDEK 2005-01-20 UKS Atos Woźnice(WN) 15.96

10 Julia NIEDZIELA 2006-01-01 LKS Lubawa(WN) 15.53

11 Milena RAMS 2007-08-10 LKS Lubawa(WN) 13.36

Skok wzwyż kobiet

1 Patrycja STEĆ 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 1.50

Skok w dal kobiet

1 Patrycja STEĆ 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 4.90 SB +1.4

Mężczyźni

100 metrów M U14

1 Stefan MARKOWSKI 2005-02-25 KS AZS UWM Olsztyn 12.43 PB

2 Patryk URBAŃSKI 2005-01-01 UKS MOSiR Działdowo 12.77 PB

3 Michał CHASZCZOWNIK 2005-05-01 KS Jelonki Dobre Miasto 13.07

4 Kacper SZULC 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce 13.32

5 Filip ŁASKOWSKI 2005-01-17MKS Truso Elbląg 13.51

6 Dominik SZYŁEJKO 2005-07-14 UKS Atos Woźnice 13.71 PB

7 Grzegorz STROMSKI 2005-01-06MKS Truso Elbląg 13.82 PB

8 Jakub KOLPERT 2005-10-04MKS Truso Elbląg 14.56

9 Marcin BIEŃKOWSKI 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn 15.00

10 Gabriel WAWRZYNOWICZ 2006-01-01 UKS Atos Woźnice 15.07 PB

11 Dawid KOSTYRA 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto 15.39

12 Marcel ŁUTOWICZ 2007-01-01 KS Jelonki Dobre Miasto 15.41

13 Seweryn KUCHCIŃSKI 2007-05-05 UKS Atos Woźnice 16.20

14 Wiktor DĘBEK 2006-03-18 UKS Atos Woźnice 16.47

300 metrów M U14

1 Stefan MARKOWSKI 2005-02-25 KS AZS 1 UWM Olsztyn 41.24

2 Dawid MAJEWSKI 2005-05-01 UKS Atos Woźnice 45.01

3 Kacper SZULC 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce 45.23

4 Michał MĄDRY 2005-05-25 KS AZS UWM Olsztyn 45.60 PB

5 Dawid WAWRZYNOWICZ 2005-05-10 UKS Atos Woźnice 50.77

6 Jerzy REJCHEL 2005-08-24 UKS Atos Woźnice 52.46

7 Stanisław KOSIOREK 2006-09-26 UKS Atos Woźnice 55.74

600 metrów M U14

1 Michał BIEŃKOWSKI 2005-01-07 KS AZS UWM 6 Olsztyn(WN) 1:33.49

2 Kamil KUNCE 2005-02-18 PKS Gwardia Szczytno(WN) 1:49.26

3 Jakub JACKOWSKI 2005-06-29 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 1:52.54 PB

4 Dawid PLETA 2005-05-30 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 1:58.27

5 Adam WYSOCKI 2005-07-27 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 2:02.41

6 Wojciech OLSZEWSKI 2007-01-01 niestowarzyszony(...) 2:11.43

4x100 metrów M U14

1 KS AZS UWM Olsztyn II(WN) 46.35 PK

2 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 52.78

3 MKS Truso Elbląg(WN) 55.46

4 UKS Atos Woźnice(WN) 56.46

5 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 57.91

Pchnięcie kulą M U14 (4kg)

1 Karol KIJEWSKI 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno(WN) 8.42

2 Konrad DOBROWOLSKI 2005-01-01 LKS Lubawa(WN) 7.91

3 Bartosz WÓJTOWICZ 2006-01-01 UKS MOSiR Działdowo(WN) 5.15

Skok w dal ze strefy M U14

1 Michał CHASZCZOWNIK 2005-05-01 KS Jelonki Dobre 3 Miasto(WN) 5.62 PB

2 Patryk URBAŃSKI 2005-01-01 UKS MOSiR Działdowo(WN) 5.10

3 Dawid MAJEWSKI 2005-05-01 UKS Atos Woźnice(WN) 4.88

4 Grzegorz STROMSKI 2005-01-06 MKS Truso Elbląg(WN) 4.70 PB

5 Dominik SZYŁEJKO 2005-07-14 UKS Atos Woźnice(WN) 4.32

6 Gabriel WAWRZYNOWICZ 2006-01-01 UKS Atos Woźnice(WN) 4.24

7 Dawid WAWRZYNOWICZ 2005-05-10 UKS Atos Woźnice(WN) 4.15

8 Jakub JACKOWSKI 2005-06-29 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 4.14

9 Jakub KOLPERT 2005-10-04 MKS Truso Elbląg(WN) 4.13

10 Filip ŁASKOWSKI 2005-01-17 MKS Truso Elbląg(WN) 4.12

11 Wojciech OLSZEWSKI 2007-01-01 niestowarzyszony(...) 4.11 PK

12 Dawid KOSTYRA 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3.96

13 Michał PAZIŃSKI 2007-01-01 niestowarzyszony(...) 3.95 PK

14 Marcin BIEŃKOWSKI 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3.92

15 Jerzy REJCHEL 2005-08-24 UKS Atos Woźnice(WN) 3.77

16 Marcel ŁUTOWICZ 2007-01-01 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3.75

17 Stanisław KOSIOREK 2006-09-26 UKS Atos Woźnice(WN) 3.70

18 Seweryn KUCHCIŃSKI 2007-05-05 UKS Atos Woźnice(WN) 3.66

19 Wiktor DĘBEK 2006-03-18 UKS Atos Woźnice(WN) 2.85

100 metrów M U16

1 Dawid PAŁKOWSKI 2004-09-18 LUKS Lidzbark 1 Welski 11.72 PB

2 Dominik PIEKOSZEWSKI 2003-03-08 LKS Lubawa 11.80 PB

3 Jakub NOWAKOWSKI 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn 11.90 PB

4 Mikołaj FLOREK 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn 11.95 PB

5 Wojciech TABAKA 2004-06-24 PKS Gwardia Szczytno 12.17 PB

6 Maciej STEFANOWICZ 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn 12.32 PB

7 Dominik BACZEWSKI 2004-12-21 UKS Atos Woźnice 12.42

8 Kacper KOŁACZKO 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce 12.55

9 Piotr STYPIK 2004-03-15 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 13.05 PB

10 Jakub GOŁOMBIEWSKI 2003-10-28 UKS Jedynka Bartoszyce 13.98

300 metrów M U16

1 Mikołaj FLOREK 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 38.44 PB

2 Kacper KOŁACZKO 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 41.48 PB

3 Maciej SZCZEPAŃSKI 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk(WN) 42.21

4 Mateusz SKUBISZEWSKI 2004-02-23 MOS Zatoka Braniewo(WN) 42.98

5 Olaf RUTKOWSKI 2004-01-01 MOS Zatoka Braniewo(WN) 45.14

6 Jakub GOŁOMBIEWSKI 2003-10-28 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 48.30

600 metrów M U16

1 Kacper LEWALSKI 2003-05-07 MKS Truso Elbląg(WN) 1:22.70 PB

2 Kacper MURAWSKI 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko(WN) 1:31.04 PK

3 Kacper KŁOCZKO 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 1:34.24

4 Mateusz TWARDZIK 2004-02-09 UKS Gimpas Pasłęk(WN) 1:37.62

5 Mateusz JAKUBOWSKI 2003-07-02 LKS Lubawa(WN) 1:46.49

6 Sebastian KAMIŃSKI 2004-04-27 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 1:56.87

1000 metrów M U16

1 Sylwester PALUCH 2001-07-31 GUKS Asy Dywity(WN) 2:54.92 PK

2Jakub SZUBZDA 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 3:01.72 PB

3 Kacper BĄK 2005-05-16 MKS Truso Elbląg(WN) 3:15.75 PB

4 Karol NADRAUS 2004-07-23 KS Polonia Pasłęk(WN) 3:16.13

5 Jan KOŁAKOWSKI 2005-11-24 UKS MOSiR Działdowo(WN) 3:20.92 PB

6 Kacper TUBIAK 2005-01-24 MKS Truso Elbląg(WN) 3:21.80 PB

7 Paweł JANIAK 2004-08-09 MKS Truso Elbląg(WN) 3:24.15

8 Kacper SAWICZ 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3:27.33

9 Michał PALIŃSKI 2007-01-01 niestowarzyszony(...) 3:33.72

200 metrów pł M U16 (+1.2)

1 Sebastian MICHALAK 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 28.89 PB

2 Bartosz DOBYRN 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 29.37

3 Maciej STEFANOWICZ 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 30.21

4 Adam BARTOSZUK 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 33.31

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 Jakub BORKOWSKI 2001-06-26 LKS Lubawa(WN) 15.14

2 Artur CYTLAŁ 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo(WN) 11.51

3 Karol NADRAUS 2004-07-23 KS Polonia Pasłęk(WN) 7.84

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 Karol KIJEWSKI 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno(WN) 32.32

2 Bartosz WÓJTOWICZ 2006-01-01 UKS MOSiR Działdowo(WN) 15.46

Rzut oszczepem M (600)

1 Artur CYTLAŁ 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo(WN) 55.17 PB

2 Daniel ŻUCHOWSKI 2004-07-17 LKS Lubawa(WN) 43.60

3 Wiktor BORKOWSKI 2005-01-01 LKS Lubawa(WN) 33.06 PB

4 Karol KIJEWSKI 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno(WN) 29.92 PB

5 Marek PATRYK 2004-02-18 KS Polonia Pasłęk(WN) 29.79

6 Jakub MAJEWSKI 2004-02-09 LKS Lubawa(WN) 25.81

Skok w dal M U16

1 Jakub NOWAKOWSKI 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 5.89 +1.6

2 Sebastian MICHALAK 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 5.58 +1.6

3 Dominik BACZEWSKI 2004-12-21 UKS Atos Woźnice(WN) 5.23 +1.8

4 Piotr STYPIK 2004-03-15 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński(WN) 4.93 PB +1.2

5 Daniel ŻUCHOWSKI 2004-07-17 LKS Lubawa(WN) 4.83 +1.3

6 Kacper SAWICZ 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto(WN) 3.99 +1.4

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

1 Jakub BORKOWSKI 2001-06-26 LKS Lubawa(WN) 38.50

100 metrów M (PK) +1.0

1 Bartosz TUREK 2002-05-22 UKS Atos Woźnice(WN) 11.27

2 Patryk PIECZUŁAJTIS 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 11.72

3 Norbert SZWAJCA 2002-02-22 MLKS Czarni Olecko(WN) 12.10

4 Adam BARTOSZUK 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 12.38 PB

5 Krystian TUSZYŃSKI 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 12.51

300 metrów mężczyzn

1 Patryk PIECZUŁAJTIS 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 40.30 PB

2 Krystian TUSZYŃSKI 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 40.55

3 Bartosz DOBYRN 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 41.00

4 Sylwester PALUCH 2001-07-31 GUKS Asy Dywity(WN) 42.01 PB

400 metrów mężczyzn

1 Marcin TOKARZ 2000-06-10 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 54.02

2 Mateusz NIEDZIELA 2002-12-17 LKS Lubawa(WN) 57.66

800 metrów mężczyzn

1 Wiktor KUJAWA 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:03.96 SB

2 Franciszek ZMYŚLONY 2001-04-05 MKS Truso Elbląg(WN) 2:14.51

3 Krystian JUREK 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo(WN) 2:38.27 PB

4 Dawid OLSZEWSKI 2002-06-21 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 2:52.15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn