Podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2018 na Warmii i Mazurach – Konrad i Kacper to wielka klasa, za nimi podążają inni

Fot. wama-sport.pl

W piątek (26 października) późnym popołudniem w klubie Arton w Kortowie odbyło się podsumowanie sezonu 2018 w Warmińsko-Mazurskim Związku Lekkiej Atletyki.. Wyróżniono i nagrodzono medalistów oraz finalistów największych imprez mijającego roku, podziękowano działaczom i trenerom, bo ich praca rzeczywiście przyniosła piękne efekty. Nie jesteśmy wprawdzie krajowym potentatem, ale mamy się czym pochwalić.

Na Warmii i Mazurach rozkwita przede wszystkim lekka atletyka młodzieżowa. Dzięki coraz lepszej infrastrukturze w ostatnich latach powstało wiele nowych sekcji, okręg warmińsko-mazurski włączył się aktywnie do programów PZLA propagujących tę dyscyplinę wśród najmłodszych, współpracuje ze Szkolnym Związkiem Sportowym by adepci „królowej” mogli startować jak najczęściej i nabierać lekkoatletycznej ogłady.

Mamy w regionie wielkie gwiazdy jak choćby Konrad Bukowiecki, który bardzo wcześniej ruszył na podbój świata i co roku dostarcza nam mnóstwa wrażeń czy nadal utrzymujący się w wysokiej formie Kacper Kozłowski – znakomity przykład dla młodzieży jak można przez tyle lat utrzymywać się w ścisłej czołówce krajowej. W pierwszym kwartale mijającego roku zdobywał na konto AZS UWM Olsztyn medale Karol Zalewski (prawdziwa fabryka sukcesów w ostatnich latach), ale postanowił od letniego sezonu zmienić barwy klubowe. Dziękujemy mu za wszystkie dokonania i oczywiście kibicujemy dalej.

Do nich w pierwszej kolejności zwrócił się prezes W-MZLA Roman Koziński (na spotkaniu obecny był tylko Kacper Kozłowski), a potem wiceprezes Związku, jednocześnie trener dynamicznie rozwijającej się sekcji GUKS Asy Dywity Szymon Niestatek wyczytywał kolejne nazwiska medalistów i finalistów imprez międzynarodowych oraz krajowych we wszystkich grupach wiekowych.(najważniejsze wyniki prezentujemy poniżej). Dokonania lekkoatletów z ich wizerunkami mogliśmy też obejrzeć na ekranie i przekonaliśmy się o skali osiągnięć. Co najbardziej cieszy, wśród wyróżnionych byli reprezentanci wielu działających w regionie klubów, w tym kilku z miejsc, które do niedawna stanowiły przysłowiową białą plamę. A przecież talenty rodzą się wszędzie, a wydobycie ich i skłonienie do systematycznego treningu to ogromna zasługa trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Za Bukowieckim i Kozłowskim podążają inni. Niektórzy już dostąpili zaszczytu reprezentowania barw narodowych m. in. Alicja Potasznik, Sebastian Jakubowski, Kacper Rudnik. Ale jest też wielu potencjalnych reprezentantów i zdobycie koszulki z orłem na piersi jest tylko kwestią czasu. Oni już zdobywali medale lub zajmowali wysokie miejsca w imprezach rangi mistrzowskiej, ustanawiają rekordy życiowe. Ich nazwiska są podkreślone w notesach selekcjonerów.

Zawodników i ich trenerów uhonorowano pamiątkowymi statuetkami, najbardziej zasłużone osoby otrzymały odznaki PZLA, podziękowano również tym, którzy pomagają lekkoatletom w ich codziennej pracy. Wiele ciepłych słów skierowano do Zbigniewa Lewickiego – prezesa Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu. Portal wama-sport też znalazł tu swoje miejsce. Od początku staramy się wspierać lekkoatletów dobrym słowem, nie szczędzimy też od czasu do czasu krytyki, ale cel jest jeden . Tę dyscyplinę uważamy za priorytetową, a ostatnie sukcesy polskiej „królowej sportu” w imprezach międzynarodowej rangi świadczą, że promocja jest w pełni uzasadniona.

Słusznie stwierdził prezes Zbigniew Lewicki, ze takie spotkania jak w piątek mają szczególne znaczenie. Są integracją środowiska, świadectwem, że choć w trakcie sezonu jest ono z konieczności rozproszone, to w istocie stanowi monolit. I tę atmosfera wyczuwało się zarówno podczas nagradzania wyróżnionych, jak i luźnych rozmów w czasie poczęstunku po oficjalnej uroczystości.

Złote odznaki PZLA

Buszan Waldemar, Gajowniczek Franciszek, Najmowicz Czesław      , Nowicki Ryszard      

Srebrne odznaki PZLA

Czerniakowski Wiesław, Godlewska Iwona, Hofman Paweł, Kamiński Andrzej, Kowalewicz Małgorzata, Kozłowski Zbigniew, Licznerski Jacek, Makowski Leszek, Podolak Irena, Tykarski Marek

Brązowe odznaki PZLA       

Borysewicz Piotr, Brodowski Henryk, Brodowski Wojciech, Cytlał Jacek      , Jaszczyk Krzysztof, Kołodziejski Lech, Łukian Paweł, Niestatek Szymon, Paluch Krystian, Podolak Michał, Polewacz Paweł, Zienkiewicz Piotr       

NAJWAŻNIEJSZE WYNIKI MINIONEGO SEZONU

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 16 - 17.03.2018 Toruń

Zalewski Karol 1993 KS AZS UWM 200m 20.64 trener J.Ogonowski 1m

Zalewski Karol 1993 KS AZS UWM 400m 46.15 trener J.Ogonowski 1m

Bukowiecki Konrad 1997 PKS Gwardia kula 20.60 trener I.Bukowiecki 2m

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 9 - 11.02.2018 Toruń

Adamczyk Patrycja 1999 KS Polonia Pasłęk 5-bój 3878 pkt. trener P.Borysewicz 1m

Dominik Smosarski 1999 PKS Gwardia Szczytno 200m 21.25 trener I.Bukowiecki 1m

Nazarowicz Klaudia 2000 UKS Sokół Węgorzewo 5-bój 3348 trener K.Paluch 2m

Smosarski Dominik 1999 PKS Gwardia Szczytno 60m 6.84 trener I.Bukowiecki 2m

Potasznik Alicja 2000 KS AZS UWM 200m 24.99 trener Sz.Niestatek 4m

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW Mł. 9 - 11.02.2018 Toruń

Tomczyk Wojciech 2002 MLKS Czarni Olecko sok w dal 6.61 trener M.Brynda 2m

Kozłowski Piotr 2001 LKS Lubawa 1000m 2:31.68. trener M.Tykarski 3m

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 21 - 23.07.2018 Lublin

Bukowiecki Konrad 1997 KS AZS UWM kula 21.04 trener I.Bukowiecki 2m

Kozłowski Kacper 1986 KS AZS UWM 400m 46.60 trener Z.Kozłowski 6m

Potasznik Alicja 2000 KS AZS UWM 200m 24.32 trener Sz.Niestatek 7m

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI 31-1.08.2018 Sieradz

Bukowiecki Konrad 1997 KS AZS UWM kula 21.01 trener I.Bukowiecki 1m

Bukowiecki Konrad 1997 KS AZS UWM dysk 53.53 trener I.Bukowiecki 3m

Mendyk Izabela 1998 UKS Sokół Węgorzewo dysk 43.73 trener K.Paluch 4m

Karbowski Mchał 1998 UKS MOSiR Działdowo 3000prz 9:41.63 trener J.Cytlał 7m

Opczyński Marek 1998 KS AZS UWM Olsztyn dysk 45.02 trener W.Czerniakowski 7m

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 17.03.2018 Żagań

Pawłowska Kamila KS Zamek 4 km trener D.Pawłowska 7m

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W WIELOBOJACH I SZTAFETACH 30-31.06.2018 Suwałki

Adamczyk Patrycja 7-bój 5517 pkt. KS Polonia Pasłęk trener P.Borysewicz 2m

KS AZS UWM 4 x 400m 3.49.93 ( Żuk N, Prusińska M. Bielecka E. Potasznik A.) 2m

Nazarowicz Klaudia 7-bój 5517 pkt UKS Sokół Węgorzewo trener K.Paluch 4m

KS AZS UWM 4x400m 3:28.67 (M. DZIADKO, W. SZON, D. ZALEWSKI, R. KLIMEK) 8m

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 23 - 25.06.2018 Włocławek

Jakubowski Sebastian 400m 48.12 LKS Lubawa trener M.Tykarski 2m

Nazarowicz Klaudia skok w dal 5.89 UKS Sokół trener K.Paluch 3m

Adamczyk Patrycja skok wzwyż 168 KS Polonia Pasłęk trener P.Borysewicz 4m

Potasznik Alicja 100m 11.82 KS AZS UWM trener Sz.Niestatek 4m

Potasznik Alicja 200m 25.02 KS AZS UWM trener Sz.Niestatek 4m

Smosarski Dominik 200m 21.98 PKS Gwardia trener I.Bukowiecki 5m

Klimek Rafał 400m 50.08 KS AZS UWM trener Z.Ludwichowski 7m

Szon Wojciech 400ppł 57.64 KS AZS UWM trener Z.Ludwichowski 8m

Pawłowska Kamila 5000m 18:52.17 KS Zamek trener D.Pawłowska 9m

Smosarski Dominik 100m 10.63 PKS Gwardia trener I.Bukowiecki 10m

Żuk Natalia 400m 58.45 KS AZS UWM trener Z.Ludwichowski 11m

Pawłowska Kamila 3000m 10:57.04 trener KS Zamek D.Pawłowska 12m

Wojsiat Marta oszczep 34.65 KS AZSUWM trener W.Czerniakowski 12m

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 27-29.07.2018 Chorzów

Rudnik Kacper 2001 KS Finishparkiet Trójskok 14.38 trener M.Urbanowski 2m

4 x 400m M LKS Lubawa (Kozłowski P, Jaroszewski B, Lewalski B, Fafiński P) 3:25.67 3m

Borkowski Jakub 2001 LKS Lubawa kula 17.74 trener L.Kołodziejski 4m

Siemińska Daria 2002 LKS Lubawa kula 13.00 trener L.Kołodziejski 4m

Tomczyk Wojciech 2002 MLKS Czarni skok w dal 6.80 trener M.Brynda 4m

KS AZS UWM 4 x 100 K ( Baraszkiewicz J, Kubicka J, Kitewska W, Czarnecka A) 8m

Pętlicka Julia 2002 KS AZS UWM 1500m 4:46.31 trener Z.Ludwichowski 9m

KS AZS UWM 4 x400 K ( Baraszkiewicz J, Kubicka J, Kitewska W, Czarnecka A) 4:01.80 9m

Kozłowski Piotr 2001 LKS Lubawa 1500m 4:09.68 trener M.Tykarski 10m

Steć Patrycja 2001 UKS Gimpas Pasłęk 7-bój 4184 pkt. trener P.Michałek 10m

Kubicka Julia 2002 KS AZS UWM 400m 58.28 trener Z.Ludwichowski 11m

Kitewska Wioleta 2002 KS AZS UWM 400ppł 66.25 trener Z.Ludwichowski 12m

Siemińska Daria 2002 LKS Lubawa dysk 32.63 trener L.Kolodziejski 13m

Lemanowicz Maja 2001 KS AZS UWM 400ppł 66.62 trener Z.Ludwihowski 14m

M KS AZS UWM 4 x 400 (Chmielnicki W, Kozacki J, Tyborowski N, Mierzejewski D) 3:34.98 14m

Tyborowski Natan 2001 KS AZS UWM 3000m 9:31.72 trener I.Podolak 17m

Domurat Wiktoria 2002 MLKS Ostróda 800m 2:23.02 trener R.Nowicki 19m

Rutkowska Wiktoria 2001 LUKS Orneta 200m 25.88 trener L.Makowski 19m

Czarnecka Aleksandra 2002 KS AZS UWM 400m 60.41 trener Z.Ludwichowski 20m

Kozacki Jakub 2002 KS AZS UWM 400m 51.93 trener Z.Ludwichowski 20m

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 22-23.09.2018 Bełchatów

Gajewska Alicja 2003 MOS Zatoka Kula 13.26 trener F.Gajowniczek 1m

Gajewska Alicja 2003 MOS Zatoka dysk 43.05 trener F.Gajowniczek 1m

Lewalski Kacper 2003 MKS Truso Elbląg 1000m 2:42.05 trener Cz.Nagy 1m

Cytlał Artur 2003 UKS MOSiR oszczep 53.20 trener J.Cytlał 3m

Kornacka Kinga 2003 KS Finishparkiet 600m 1:38.43 trener L.Prusakowski 3m

Nowakowski Jakub 2003 KS AZS UWM 110 ppł 14.89 trener Z.Ludwichowski 3m

MISTRZOSTWA POLSKI W SZTAFETACH U16 30 - 31.06.2018 Suwałki

4 x 600 m KS Finishparkiet ( Balewski D, Kornacka K, Kornacka K, Szpanelewski D) 6:18.63 1m

Szwedzka 100,200,300,400 (Stempkowska K, Piechocka A, Kornacka K, Kornacka K) 2:20.51 2m

4 x 100m KS AZS UWM (Rumińska J., Stawicka M, Bielakow K, Lis Aleksandra ) 51.08 6m

HALOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA Birmingham

Zalewski Karol KS AZS UWM 4 x 400m trener J. Ogobowski 1 m J.Ogonowski

Konrad Bukowiecki KS AZS UWM Kula trener I. Bukowiecki 7 m

MISTRZOSTWA EUROPY Berlin

Konrad Bukowiecki KS AZS UWM kula trener I.Bukowiecki 2 m

MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW Tampere

Potasznik Alicja KS AZS UWM 4 x 100m trener Sz.Niestatek 5 m

Jakubowski Sebastian LKS Lubawa 4x400m trener M.Tykarski 13 m

Jakubowski Sebastian LKS Lubawa 400m trener M.Tykarski 40 m

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW MŁ

Rudnik Kacper KS Finishparkiet Trójskok trener M.Urbanowski 9 m

MECZ U-20 CZECHY-WĘGRY-POLSKA-SŁOWENIA-SŁOWACJA Vyškov 16.06.2018

Jakubowski Sebastian LKS Lubawa 4x400m 3:08.10 trener M.Tykarski 1 m

Potasznik Alicja KS AZS UWM 4 x 100m 45.11 trener Sz.Niestatek 1 m

Potasznik Alicja KS AZS UWM 200m 25.08 trener Sz.Niestatek 2 m

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA U16 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 24.03.2018 Elbląg

Twardowska Julia 2004 KS AZS UWM 1500m trener B.Ludwichowska 2m

Rudawski Dominik 2003 MKS Truso 3000m trener Cz.Nagy 2m

Trościanko Kornelia 2003 UKS Sokół 2500m trener K.Paluch 4m

Ziółek Weronika 2003 KS AZS UWM 2500m trener B.Ludwichowska 6m

Cybulska Wiktoria 2004 KS AZS UWM 1500m trener G.Pawłowski 7m

Taudul Kacper 2003 MLKS Czarni 3000m trener M.Brynda 7m

Kraushar Julia 2003 KS AZS UWM 2500m trener B.Ludwichowska 8m

Stefanowicz Inez 2003 MKS Truso 1500m trener Cz.Nagy 9m

Kłoczko Kacper 2003 MLKS Czarni 2000m trener M.Brynda 11m

Wróbel Patrycja 2004 UKS Gimpas 1500m trener P.Zienkiewicz 11m

Skubiszewski Mateusz 2004 MOZ Zatoka 2000m trener F.Gajowniczek 12m

Tchórz Kinga 2003 MLKS Ostróda 2500m trener R.Nowicki 12m

Wawrzynowicz Julia 2004 UKS Atos 1500m trener W.Brodowski 12m

Krawiec Wiktoria 2004 MLKS Ostróda 1500m trener R.Nowicki 14m

Biegaj Oliwia 2004 UKS Atos 1500m trener W.Brodowski 15m

Radzikowska Patrycja 2003 MKS Truso 2500m trener Cz.Nagy 15m

Szubzda Jakub 2004 KS AZS UWM 2000m trener B.Ludwichowska 15m

Florek Mikołaj 2004 KS AZS UWM 2000m trener B.Ludwichowska 16m

Jankowska Anna 2004 MLKS Czarni 1500m trener W.Brynda 16m

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 08.09.2018 Ciechanów

Cytlał Artur 2003 UKS MOSiR kula 12.72 trener J.Cytlał 1m

Cytlał Artur 2003 UKS MOSiR oszczep 53.20 trener J.Cytlał 1m

Gajewska Alicja 2003 MOS Zatoka Kula 13.26 trener F.Gajowniczek 1m

Gajewska Alicja 2003 MOS Zatoka dysk 43.05 trener F.Gajowniczek 1m

Kornacka Kinga 2003 KS Finishparkiet 600m 1:38.43 trener L.Prusakowski 1m

Kornacka Karolina 2003 KS Finishparkiet 200ppł 31.32 trener L.Prusakowski 1m

4 x 100M KS AZS UWM ( Florek M, Stefanowicz M, Nowakowski J, Skomski M) 45.85 1m

4 x 100m KS AZS UWM (Czarnecka A, Bielakow K, Stawicka M, Lis Aleksandra ) 51,75 1m

Lis Aleksandra 2004 KS AZS UWM 300m 43.22 trener B.Ludwichowska 1m

Soból Damian 2003 KS AZS UWM 300m 36.42 trener Z.Ludwichowski 1m

Nowakowski Jakub 2003 KS AZS UWM 110 ppł 15.55 trener Z.Ludwichowski 1m

Lewalski Kacper 2003 MKS Truso Elbląg 1000m 2:42.05 trener Cz.Nagy 1m

Zyskowski Damian 2004 KS AZS UWM 600m 1:27.56 trenerB.Ludwichowska 1m

Stawicka Maja 2003 KS AZS UWM 300m 43.28 trener B.Ludwichowska 2m

Soból Damian 2003 KS AZS UWM 100m 11.62 trener Z.Ludwichowski 2m

Skomski Marcin 2003 KS AZS UWM 300m 36.87 trener I.Podolak 2m

Górczyński Bartosz 2004 KS AZS UWM 1000m 2:47.78 trener I.Podolak 2m

Szpanelewski Kacper 2004 KS Finishparkiet 200ppł 28.32 trener L.Prusakowski 2m

Ziółek Weronika 2003 KS AZS UWM 2000m 7:02.18 trener B.Ludwichowska 2m

Zuchowski Daniel 2004 LKS Lubawa oszczep 46.62 trener trener L.Kołodziejski 2m

Antoszewska Maja 2004 KS Finishparkiet kula 11.19 trener L.Prusakowski 3m

Borkowska Agata 2004 LKS Lubawa oszczep 31.80 trener L.Kołodziejski 3m

Pałkowski Dawid 2004 LUKS Lidzb. Welski 300m 37.48 trener K.Afeltowicz 3m

Twardowska Julia 2004 KS AZS UWM 600m 1:40.59 trener B.Ludwichowska 3m

Michalak Sebastian 2004 KS AZS UWM w dal 5.66 trener B.Ludwichowska 3m

Rudawski Dominik 2003 MKS Truso 2000m 6:02.40 trener Cz.Nagy 3m

Ulińska Otylia 2004 KS Zamek Kurzętnik 2000m 7:08.73 trener D.Pawłowska 3m

Bujalska Julia 2003 MKS Truso 100m 13.22 trener J.Licznerski 4m

Kłoczko Kacper 2003 KS AZS UWM 600m 1:30.46 trener B.Ludwichowska 4m

Kornacka Karolina 2003 KS Finishparkiet 80ppł 13.32 trener L.Prusakowski 4m

PiekoszewskiDominik 2003 LKS Lubawa 100m 11.91 trener M.Tykarski 4m

Szpanelewski Kacper 2004 KS Finishparkiet 110ppł 16.85 trener L.Prusakowski 4m

Stefanowicz Maciej 2003 KS AZS UWM 110 ppł 16.99 trener Z.Ludwichowski 5m

Kopiczyńska Julia 2004 GUKS Asy Dywity 300m 43.61 trener Sz.Niestatek 5m

Strugińska Oliwia 2003 MKS Truso 100m 13.49 trener J.Licznerski 5m

Marszelewska Joanna 2004 KS Finishparkiet kula 10.16 trener L.Prusakowski 5m

Zawodnik Maja 2004 LUKS Lidz.Welski w dal 4.77 trener K.Afeltowicz 5m

Michalak Sebastian 2004 KS AZS UWM 200ppł 30.12 trener B.Ludwichowska 6m

Moszczyńska Patrycja 2004 LUKS Lidzbark Wel oszczep 29.67 trener K.Afeltowicz 6m

4 x 100m LKS Lubawa ( Złotowska J, Wrońska L, Użarska J, Ćwiklińska A) 54,56 6m

Radzikowska Patrycja 2003 MKS Truso Elbląg 2000m 7:51.56 trener Cz.Nagy 6m

Cybulska Wiktoria 2004 KS AZS UWM 600m 1:43.46 trener G.Pawłowski 7m

Figurska Weronika 2003 UKS MOSiR dysk 27.39 trener J.Cytlał 7m

Kraushar Julia 2003 KS AZS UWM 200ppł 33.21 trener B.Ludwichowska 7m

Malinowska Gabryiela 2003 KS AZS UWM oszczep 29.20 trener W.Czerniakowski 7m

Trościanko Kornelia 2003 UKS Sokół 1000m 3:21.82 trener K.Paluch 7m

Figurska Weronika 2003 UKS MOSiR kula 9.90 trener J.Cytlał 8m

Grzywacz Agata 2004 LKS Lubawa oszczep 23.22 trener L.Kołodziejski 8m

PiekoszewskiDominik 2003 LKS Lubawa 300m 38.87 trener M.Tykarski 8m

Stempkowska Kamila 2004 KS Finishparkiet 100m 13.44 trener L.Prusakowski 8m

Baczewski Dominik 2004 UKS Atos Woźnice 100m 12.53 trener W.Brodowski 9m

Baczewski Dominik 2004 UKS Atos Woźnice w dal 5.33 trener W.Brodowski 9m

Krawiec Wiktoria 2004 MLKS Ostróda 1000m 3:26.75 trener R.Nowicki 9m

Kotewicz Dominik 2003 KS Finishparkiet wzwyż 145 trener L.Prusakowski 9m

Piechocka Alicja 2003 MLKS Ostróda 300m 44.44 trener R.Nowicki 9m

Użarska Julia 2003 LKS Lubawa 100m 13.52 trener L.Kołodziejski 9m

Wójcik Kacper 2004 KS AZS UWM oszczep 24.30 trener W.Czerniakowski 9m

Kowalska Aleksandra 2004 UKS Mały Jeziorak 80ppł 14.31 trener A.Ostanek 10m

Kopiczyńska Julia 2004 GUKS Asy Dywity 100m 13.69 trener Sz.Niestatek 10m

Wójcik Kacper 2004 KS AZS UWM dysk 28.41 trener W.Czerniakowski 10m

Ewertowski Mateusz 2004 LKS Lubawa dysk 25.69 trener L.Kołodziejski 11m

Kraśnicki Bartłomiej 2004 LKS Lubawa wzwyż 140 trener L.Kołodziejski 11m

Szubzda Jakub 2004 KS AZS UWM 600m 1:34.59 trener B.Ludwichowska 11m

Stefanowicz Inez 2003 MKS Truso 600m 1:47.49 trener Cz.Nagy 11m

Taudul Kacper 2003 MLKS Czarni 2000m 6:52.92 trener M.Brynda 11m

WYKAZ MEDALISTÓW I MEDALI ZDOBYTYCH W 2018 ROKU PRZEZ ZAWODNIKÓW WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO (złoto srebro brąz)

Bukowiecki Konrad 1 3 1 trener I.Bukowiecki

Zalewski Karol 3 - - trener J.Ogonowski

Adamczyk Patrycja 1 1 – trener P.Borysewicz

Smosarski Dominik 1 1 – trener I.Bukowiecki

Nazarowicz Klaudia - 1 1 trener K.Paluch

Potasznik Alicja - 1 – trener Sz.Niestatek

Bielecka Emilia - 1 – trener Z.Ludwichowski

Prusińska Małgorzata - 1 – trener Z.Ludwichowski

Żuk Natalia - 1 – trener Z.Ludwichowski

Jakubowski Sebastian - 1 – trener M.Tykarski

Tomczyk Wojciech - 1 – trener M.Brynda

Rudnik Kacper - 1 – trener M.Urbanowski

Kozłowski Piotr - - 2 trener M.Tykarski

Jaroszewski Bartosz - - 1 trener M.Tykarski

Lewalski Błażej - - 1 trener M.Tykarski

Fafiński Paweł - - 1 trener M.Tykarski

Gajewska Alicja 2 - - trener F.Gajowniczek

Lewalski Kacper 1 - - trener Cz.Nagy

Kornacka Kinga 1 1 1 trener L.Prusakowski

Kornacka Karolina 1 1 – trener L.Prusakowski

Balewski Dawid 1 - - trener L.Prusakowski

Szpanelewski Dawid 1 - - trener L.Prusakowski

Stempkowska Kamila - 1 – trener L.Prusakowski

Piechocka Alicja - 1 – trener R.Nowicki

Cytlał Artur - - 1 trener J.Cytlał

Nowakowski Jakub - - 1 trener Z.Ludwichowski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn