Życzenia Wielkanocne 2016

Ogólnopolskie Zawody Toruń 2019 – Obiecujące przymiarki

Fot.mks truso elbląg (ilustracja)

W toruńskiej „Arenie” odbył się w sobotę (19 stycznia) halowy mityng lekkoatletyczny, w którym z powodzeniem startowali też reprezentanci klubów warmińsko-mazurskich. Uzyskali wiele wartościowych wyników. Na pierwszy plan wysuwa się rezultat Kacpra Lewalskiego (Truso Elbląg) na 600 m., który stawia do w gronie kandydatów w Mistrzostwach Polski. Na 60 m i 200 m wysoka formę potwierdziła Alicja Potasznik (AZS UWM Olsztyn).

Na 300 m świetnie pobiegły siostry Karolina i Kinga Kornackie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), na uwagę zasługują też występy Mai Dalidowicz (Truso) na 1000 m, Julii Wawrzynowicz (Atos Woźnice) na 600 m, miotaczek: Alicji Gajewskiej (Zatoka Braniewo) i Joanny Marszelewskiej (NKS Nowe Miasto Lubawskie), Marioli Maczukin (Jelonki Dobre Miasto) oraz wieloboistki Patrycji Steć (Gimpas Pasłęk), która próbowała sil w pojedynczych konkurencjach.

Wśród mężczyzn wyróżnili się prócz Kacpra Lewalskiego Mateusz Ostapiuk (AZS UWM), jego młodszy kolega klubowy Rafał Klimek, Jakub Borkowski (LKS Lubawa) w pchnięciu kulą.

Wyniki

Mężczyźni

60 metrów mężczyzn

OSTAPIUK Mateusz 12-12-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.14

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7.46

SAMULEWICZ Jan 09-11-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 7.75

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 7.83

BACZEWSKI Dominik 21-12-04 UKS Atos Woźnice WN 7.93

WOLDAN Marcin 04-01-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 8.05

SZYŁEJKO Dominik 14-07-05 UKS Atos Woźnice WN 8.33 PB

KOTEWICZ Dominik 28-02-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 8.72

KOWALSKI Marceli 22-01-06 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 8.96

200 metrów mężczyzn

OSTAPIUK Mateusz 12-12-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.78 SB

TUREK Bartosz 22-05-02 UKS Atos Woźnice WN 23.56

KLIMEK Rafał 21-07-99 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.79

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.53 SB

KOŁACZKO Kacper 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 25.01

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 25.45

SZULC Kacper 31-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 26.70

SZYŁEJKO Dominik 14-07-05 UKS Atos Woźnice WN 27.64

300 metrów mężczyzn

KLIMEK Rafał 21-07-99 KS AZS UWM Olsztyn WN 36.92

SZPANELEWSKI Dawid 31-05-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 39.31 PB

KOŁACZKO Kacper 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 39.65 PB

SZULC Kacper 31-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 42.94

OLSZEWSKI Wojciech 26-12-07 CSiR Susz WN 52.77

400 metrów mężczyzn

DĄBROWSKI Jakub 01-04-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 54.15 PB

KOZŁOWSKI Dawid 17-04-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 59.95

190117540 dsc07379

600 metrów mężczyzn

LEWALSKI Kacper 07-05-03 MKS Truso Elbląg WN 1:21.42 PB

RUDAWSKI Dominik 16-01-03 MKS Truso Elbląg WN 1:26.56

1000 metrów mężczyzn

PALIŃSKI Michał 21-06-07 CSiR Susz WN 3:33.79

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

6 BORKOWSKI Jakub 26-06-01 LKS Lubawa WN 14.35 PB

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

5 KIJEWSKI Karol 10-10-05 PKS Gwardia Szczytno WN 9.86

er3

Kobiety

60 metrów kobiet

Finał A

7 POTASZNIK Alicja 24-04-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.83 (el. 7.81 PB)

Eliminacje

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 8.16 SB

JATKIEWICZ Izabela 28-04-00 GUKS Asy Dywity WN 8.23 PB

KWIATKOWSKA Katarzyna 06-03-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 8.45 =SB

SZMIGIEL Julia 15-12-05 CSiR Susz WN 8.53 PB

KOPICZYŃSKA Julia 01-12-04 GUKS Asy Dywity WN 8.67 =PB

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 8.84

CHOMIK Marta 10-10-05 GUKS Asy Dywity WN 8.93 PB

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 9.10

MILEWICZ Dagmara 27-05-04 GUKS Asy Dywity WN 9.53 PB

CANTOP Gabriela 04-09-08 CSiR Susz WN 10.11

SIECIŃSKA Zuzanna 11-01-09 CSiR Susz WN 10.57

200 metrów kobiet

POTASZNIK Alicja 24-04-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.85

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 26.75 PB

KORNACKA Kinga 07-05-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 27.39

JANKOWSKA Urszula 23-07-02 KS Jelonki Dobre Miasto WN 28.28 PB

KWIATKOWSKA Katarzyna 06-03-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 28.33

DĄBROWSKA Michalina 27-05-05 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 29.19

SZMIGIEL Julia 15-12-05 CSiR Susz WN 29.60 PB

KORWEL Natalia 19-04-03 UKS Gimpas Pasłęk WN 30.71

ŁUSZCZAK Emilia 25-10-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 30.88

ŁASZENKOW Amelia 06-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WN 31.28

300 metrów kobiet

KORNACKA Karolina 07-05-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 42.66

KORNACKA Kinga 07-05-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 42.71

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 44.10

KOPICZYŃSKA Julia 01-12-04 GUKS Asy Dywity WN 44.58

ŁUGIEWICZ Alina 10-09-05 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 44.9

JANKOWSKA Urszula 23-07-02 KS Jelonki Dobre Miasto WN 45.52 PB

WRÓBEL Patrycja 22-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 45.9 r

MACZUKIN Mariola 21-06-04 KS Jelonki Dobre Miasto WN 46.43

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 46.64

CHOMIK Marta 10-10-05 GUKS Asy Dywity WN 48.7 r

CEBULA Aurelia 26-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WN 48.91

ŁASZENKOW Amelia 06-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WN 51.11

JOBS Dagmara 15-02-05 KS Zamek Kurzętnik WN 51.25 PB

KACA Julia 03-12-05 CSiR Susz WN 51.79

FURMAŃSKA Amelia 06-12-07 CSiR Susz WN 52.94

KACA Amelia 04-07-07 CSiR Susz WN 54.19

600 metrów kobiet

WAWRZYNOWICZ Julia 22-06-04 UKS Atos Woźnice WN 1:44.32 PB

JEZNACH Patrycja 09-09-06 KS Zamek Kurzętnik WN 1:53.85

ROCHEWICZ Aleksandra 18-10-05 KS Zamek Kurzętnik WN 1:55.39 PB

KOZŁOWSKA Lena 16-08-05 KS Zamek Kurzętnik WN 1:55.98

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 2:02.74

KOWALSKA Oliwia 14-08-04 UKS Atos Woźnice WN 2:03.36

MILEWICZ Dagmara 27-05-04 GUKS Asy Dywity WN 2:04.01

ŁUSZCZAK Emilia 25-10-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:08.96

1000 metrów kobiet

DALIDOWICZ Maja 29-07-02 MKS Truso Elbląg WN 3:07.75 PB

ULIŃSKA Otylia 06-09-04 KS Zamek Kurzętnik WN 3:10.49

GARBINO Maria 17-03-06 GUKS Asy Dywity WN 3:34.03

Pchnięcie kulą K U20 (4kg)

5 STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 10.01 PB

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 GAJEWSKA Alicja 13-05-03 MOS Zatoka Braniewo WN 13.21 PB

er2

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 10-05-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.64 PB

2 ANTOSZEWSKA Maja 06-03-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 10.95

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)

1 KUCIŃSKA Klaudia 04-01-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 11.74

Skok w dal K U20

2 STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 4.88 PB

Skok w dal K U16

5 MACZUKIN Mariola 21-06-04 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.57

er1

Relacja Nowomiejskiego Klubu Sportowego (otrzymana informacja)

Kolejny udany występ odnotowała Joanna Marszelewska, która w swojej kategorii wiekowej posłała kulę o wadze 3 kg na odległość 11,64 metra. Był to najlepszy rezultat w tej kategorii wiekowej. Także młodzi zawodnicy klubu w konkurencjach biegowych poprawili swoje dotychczasowe rezultaty. Mateusz Stępień w biegu na 60 metrów uzyskał czas 7,80 s natomiast w występie na dystansie 200 metrów uzyskał wynik 25,43 s Z kolei Marceli Kowalski w biegu na 60 metrów uzyskał czas 8,96 sekundy.

Działacze NKS w Nowym Mieście Lubawskim dziękują za wsparcie finansowe w organizacji wyjazdu na zawody Panu Arturowi Ankowskiemu właścicielowi firmy P.P.H.U. " 2A" Artur Ankowski z Nowego Miasta Lubawskiego, Panu Grzegorzowi Wojenkowskiemu z Nowego Miasta Lubawskiego, Panu Markowi Świarskiemu Dyrektorowi Agencji PKO w Nowym Mieście Lubawskim, a także właścicielom firm : ENIGMA Arkadiusza i Katarzyny Trzcińskich ul. Sienkiewicza 17 a z Kurzętnika oraz FLORA Okna i Drzwi Pana Roberta Olejnika ul. 3-go Maja 19/11 z Nowego Miasta Lubawskiego.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn