Życzenia Wielkanocne 2016

III Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny – Młodzież Truso sposobi się do MP

Fot. nadesłane

W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, w ramach akcji „Ferie w mieście 2019”, zorganizował 31 stycznia zawody dla uczniów szkół podstawowych pn. III Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny. Oprócz gospodarzy w imprezie wystartowali też adepci „królowej sportu”z Dobrego Miasta i Nowicy.

Mimo trwającej zimowej przerwy w szkołach, feryjnych wyjazdów, a także bogatej oferty wydarzeń i imprez organizowanych w tym czasie w mieście, zawody lekkoatletyczne okazały się interesujące dla wypoczywających. Młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach: w skoku w dal, w skoku wzwyż oraz w wieloboju sprinterskim 2x30 m i 300 m. Najlepsi w trzech kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe dyplomy.

Wyniki

Dziewczęta

wielobój sprinterski 2 x 30 m

Rocznik 2006

1. Miszka Kinga Nowica 2006 r. 5.50 sek. 5.44 sek. 10.94 sek.

2. Cielesz Izabela Elbląg 2006 r. 5.64 sek. 5.64 sek. 11.28 sek.

Rocznik 2007

1. Trochimczuk Milena Elbląg 2007 r. 5.18 sek. 5.25 sek. 10.43 sek.

2. Bojarowicz Julia Dobre Miasto 2007 r. 5.58 sek. 5.55 sek. 11.13 sek.

3. Kozakiewicz Paulina Dobre Miasto 2007 r. 6.11 sek. 5.66 sek. 11.77 sek.

4. Jankowska Oliwia Elbląg 2007 r. 5.91 sek. 5.88 sek. 11.79 sek.

Rocznik 2008 i młodsi

1. Trochimczuk Michalina Elbląg 2010 r. 5.68 sek. 5.78 sek. 11.46 sek.

2. Krasnopolska Zuzanna Elbląg 2008 r. 5.65 sek. 6.04 sek. 11.69 sek.

3. Bachurska Blanka Elbląg 2011 r. 6.50 sek. 6.60 sek. 13.10 sek.

300 m (4 x 75 m)

Rocznik 2006

1. Boguslawski Lexssandra Elbląg 2006 r. 52.62 sek.

2. Łaszenkow Amelia Dobre Miasto 2006 r. 56.73 sek.

Rocznik 2007

1. Zygiel Oliwia Dobre Miasto 2007 r. 57.90 sek.

2. Paczkowska Aleksandra Dobre Miasto 2007 r. 59.25 sek.

Rocznik 2008 i młodsi

1. Mętel Zuzanna Dobre Miasto 2008 r. 57.19 sek.

2. Nagajewska Aleksandra Dobre Miasto 2009 r. 59.64 sek.

skok w dal (strefa 1 m)

Rocznik 2006

1. Łaszenkow Amelia Dobre Miasto 2006 r. 4.00 m

2. Cielesz Izabela Elbląg 2006 r. 3.80 m

3. Miszka Kinga Nowica 2006 r. 3.33 m

Rocznik 2007

1. Trochimczuk Milena Elbląg 2007 r. 4.20 m

2. Zygiel Oliwia Dobre Miasto 2007 r. 3.42 m

3. Bojarowicz Julia Dobre Miasto 2007 r. 3.34 m

4. Kozakiewicz Paulina Dobre Miasto 2007 r. 3.30 m

5. Paczkowska Aleksandra Dobre Miasto 2007 r. 3.30 m

Rocznik 2008 i młodsi

1. Mętel Zuzanna Dobre Miasto 2008 r. 3.68 m

2. Nagajewska Aleksandra Dobre Miasto 2009 r. 3.30 m

3. Trochimczuk Michalina Elbląg 2010 r. 3.20 m

4. Krasnopolska Zuzanna Elbląg 2008 r. 3.20 m

5. Bachurska Blanka Elbląg 2011 r. 2.08 m

skok wzwyż

Rocznik 2006

1. Boguslawski Lexssandra Elbląg 2006 r. 145 cm

Chłopcy

wielobój sprinterski 2 x 30 m

Rocznik 2006

1. Swobodziński Oliwier Elbląg 2006 r. 5.34 sek. 5.28 sek. 10.62 sek.

2. Gogłoza Maciej Elbląg 2006 r. 5.49 sek. 5.35 sek. 10.84 sek.

3. Łutowicz Marcel Dobre Miasto 2006 r. 5.45 sek. 5.40 sek. 10.85 sek.

4. Jankowski Michał Elbląg 2006 r. 5.54 sek. 5.47 sek. 11.01 sek.

5. Dynarski Wojciech Nowica 2006 r. 5.63 sek. 5.49 sek. 11.12 sek

Rocznik 2007.

1. Bródka Dawid Elbląg 2007 r. 5.76 sek. 5.80 sek. 11.56 sek.

Rocznik 2008 i młodsi

1. Rokoszny Bartosz Elbląg 2008 r. 5.65 sek. 5.75 sek. 11.40 sek.

2. Bródka Jakub Elbląg 2011 r. 5.95 sek. 5.96 sek. 11.91 sek.

3. Perucki Filip Elbląg 2008 r. 6.04 sek. 6.01 sek. 12.05 sek.

4. Dynarski Stanisław Nowica 2009 r. 6.43 sek. 6.28 sek. 12.71 sek.

5. Wojdyna Maciej Elbląg 2010 r. 6.63 sek. 6.57 sek. 13.20 sek.

6. Nasarzewski Wojciech Elbląg 2012 r. 6.73 sek. 6.50 sek. 13.23 sek.

7. Bródka Kacper Elbląg 2011 r. 6.75 sek. 6.55 sek. 13.30 sek.

8. Pawłoski Kacper Elbląg 2009 r. 6.92 sek. 6.81 sek. 13.73 sek.

9. Klucznik Maciej Elbląg 2012 r. 7.78 sek. 7.95 sek. 15.73 sek.

300 m (4 x 75 m)

Rocznik 2006

1. Jędrzejewski Dawid Elbląg 2006 r. 55.12 sek.

Rocznik 2007

1. Kawka Mateusz Elbląg 2007 r. 54.80 sek.

Rocznik 2010

1. Dzik Ksawery Elbląg 2010 r. 56.59 sek.

2. Jurewicz Błażej Elbląg 2010 r. 60.40 sek.

3. Wojdyna Kamil Elbląg 2010 r. 61.62 sek.

skok w dal (strefa 1 m)

Rocznik 2006

1. Swobodziński Oliwier Elbląg 2006 r. 3.91 m

2. Łutowicz Marcel Dobre Miasto 2006 r. 3.83 m

3. Jędrzejewski Dawid Elbląg 2006 r. 3.77 m

4. Jankowski Michał Elbląg 2006 r. 3.70 m

5. Gogłoza Maciej Elbląg 2006 r. 3.30 m

Rocznik 2007 i młodsi

1. Kawka Mateusz Elbląg 2007 r. 3.33 m

1. Dzik Ksawery Elbląg 2010 r. 3.09 m

2. Jurewicz Błażej Elbląg 2010 r. 3.08 m

3. Wojdyna Kamil Elbląg 2010 r. 2.92 m

4. Bródka Jakub Elbląg 2011 r. 2.88 m

5. Perucki Filip Elbląg 2008 r. 2.75 m

6. Dynarski Stanisław Nowica 2009 r. 2.62 m

7. Pawłoski Kacper Elbląg 2009 r. 2.55 m

8. Bródka Kacper Elbląg 2011 r. 2.55 m

9. Nasarzewski Wojciech Elbląg 2012 r. 2.55 m

10. Wojdyna Maciej Elbląg 2010 r. 2.40 m

11. Klucznik Maciej Elbląg 2012 r. 1.97 m

pk. Dynarski Wojciech Nowica 2006 r. 3.70 m

skok wzwyż

Rocznik 2006

1. Dynarski Wojciech Nowica 2006 r. 120 cm

Rocznik 2007

1. Bródka Dawid Elbląg 2007 r. 120 cm

Rocznik 2008

1. Rokoszny Bartosz Elbląg 2008 r. 125 cm

Młodzież Truso na obozie w Szklarskiej Porębie

Starsi lekkoatleci MKS Truso przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli w Szklarskiej Porębie. Sprzyjająca pogoda, dobre warunki treningowe oraz zapał uczestników do doskonalenia swoich sprawności i umiejętności sprawiły, że pobyt był bardzo udany. Trenerzy mają nadzieję, że w nadchodzącym sezonie podopieczni znacznie poprawią swoje wyniki oraz powalczą o wysokie miejsca w zawodach ogólnopolskich – relacjonuje trener Jacek Licznerski.

Natomiast podopieczni trenera Czesława Nagy, przygotowujący się do Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (U-18) w pierwszym tygodniu ferii zimowych wystartowali w toruńskiej Arenie. Ustanowili swoje rekordy życiowe. W biegu na 600 m Kacper Lewalski uzyskał świetny wynik 1:21.42 sek., Dominik Rudawski na tym samym dystansie 1:26.56 sek., a Maja Dalidowicz 1000 m przebiegła w czasie 3:07.75 sek.

Kolejne występy elbląskich lekkoatletów realizowane będą także w Toruniu. 2 lutego zaplanowano start w Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym, a 9 i 10 lutego zawodnicy wystartują w Halowych Mistrzostwach Polski w kategoriach U-18 i U-20.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn