Halowy Miryng Toruń 2019 – Ostatnia prosta przed walką o medale

Fot. ilustracja

W sobotę (2 lutego) w hali Arena w Toruniu odbył się mityng lekkoatletyczny, w którego programie znalazły się mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego U14 i U16. Ponieważ za tydzień zaplanowano Mistrzostwa Polski U18 i U20 wielu zawodników potraktowało to jako ostatni sprawdzian przed walka o medale. Wystartowała bardzo liczna grupa lekkoatletów z sekcji warmińsko-mazurskich.

W toruńskiej arenie rywalizowali zawodnicy z Olsztyna, Susza, Iławy, Ostródy, Pasłęka, Nowego Miasta Lubawskiego, Lubawy, Szczytna, Elbląga i Węgorzewa. Była to młodzież w różnych grupach wiekowych, pojawiło się kilka znanych nazwisk, ale tez wielu nowicjuszy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Najważniejsze, że są pełni zapału i ustanawiają rekordy życiowe.

Najbardziej wartościowe wyniki uzyskali: Alicja Potasznik (AZS UWM Olsztyn) na 60 m i 200 m, Dominik Smosarski (AZS UWM) na 200 m, Daria Siemińska (LKS Lubawa) w pchnięciu kulą, Julia Kubicka (AZS UWM) na 200 m i Dominik Lewalski (Truso Elbląg) na 400 m., Kacper Rudnik (NKS Nowe Miasto Lubawskie) w trójskoku, Jakub Borkowski (Gwardia Szczytno) w pchnięciu kulą, Kinga Kornacka (Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie) na 600 m, Klaudia Nazarowicz (Sokół Węgorzewo) w skoku w dal.

Wyniki

Mężczyźni

60 metrów mężczyzn

TUREK Bartosz 22-05-02 UKS Atos Woźnice WN 7.18 PB

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7.40 =SB

WIRA Kacper 19-11-01 MKS Truso Elbląg WN 7.58

PIEKOSZEWSKI Dominik 08-03-03 LKS Lubawa WN 7.57 PB

SAMULEWICZ Jan 09-11-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 7.63 PB

STEFANOWICZ Maciej 15-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.78 PB

KUTNIK Miłosz 11-06-02 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.90

PALIŃSKI Michał 21-06-07 CSiR Susz WN 9.40

60 metrów M U16

BACZEWSKI Dominik 21-12-04 UKS Atos Woźnice WN 7.88

STYPIK Piotr 15-03-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 7.90

OLENIUK Jarosław 30-11-04 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.91

200 metrów mężczyzn

SMOSARSKI Dominik 12-09-99 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.59

BIZUNOWICZ Kamil 26-02-01 MKS Truso Elbląg WN 23.46

WIRA Kacper 19-11-01 MKS Truso Elbląg WN 23.96

FAFIŃSKI Paweł 03-09-01 LKS Lubawa WN 24.24

PIEKOSZEWSKI Dominik 08-03-03 LKS Lubawa WN 24.25

TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 13-12-01 GUKS Asy Dywity WN 24.25

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.40

JARZYNA Damian 12-02-00 LKS Lubawa WN 24.94

STEFANOWICZ Maciej 15-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.37

MAŁOLEPSZY Rafał 03-11-02 LKS Lubawa WN 26.59

NIEDZIELA Mateusz 17-12-02 LKS Lubawa WN 26.74

300 metrów mężczyzn

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 39.75

KOWALSKI Marceli 22-01-06 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 47.28

OLSZEWSKI Wojciech 26-12-07 CSiR Susz WN 48.45

PALIŃSKI Michał 21-06-07 CSiR Susz WN 48.91

300 metrów M U16

STALĘGA Sergiusz 09-09-04 KS Zamek Kurzętnik WN 42.19 PB

OLENIUK Jarosław 30-11-04 UKS Sokół Węgorzewo WN 42.74

BARANOWSKI Wiktor 01-06-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 43.64

400 metrów mężczyzn

LEWALSKI Kacper 07-05-03 MKS Truso Elbląg WN 50.34

TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 13-12-01 GUKS Asy Dywity WN 53.15 PB

TOKARZ Marcin 10-06-00 UKS Sokół Węgorzewo WN 54.02

KUTNIK Miłosz 11-06-02 UKS Sokół Węgorzewo WN 58.78

600 metrów mężczyzn

RODZIEWICZ Michał 06-05-05 MKS Truso Elbląg WN 1:37.30

600 metrów M U16

KIJEWSKI Michał 25-10-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 1:42.51

800 metrów mężczyzn

RUDAWSKI Dominik 16-01-03 MKS Truso Elbląg WN 2:00.95

ZMYŚLONY Franciszek 05-04-01 MKS Truso Elbląg WN 2:15.81

1500 metrów mężczyzn

PALUCH Sylwester 31-07-01 GUKS Asy Dywity WN 4:33.15

SIKORA Dawid 26-03-01 UKS Sokół Węgorzewo WN 5:03.37

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26-06-01 PKS Gwardia Szczytno WN 16.08

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

5 KIJEWSKI Karol 10-10-05 PKS Gwardia Szczytno WN 10.94

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

10 DOWEJKO Maciej 05-07-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.37

Skok w dal M U16

10 KIJEWSKI Michał 25-10-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 4.35

Trójskok mężczyzn

3 RUDNIK Kacper 24-03-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 14.11 PB

Skok w dal ze strefy M U12

3 SEWERYN Kuchciński 01-01-08 UKS Atos Woźnice WN 3.71

Skok w dal ze strefy M U14

22 PIENIAK Gabriel 24-08-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 3.09

300 metrów M U14

WAWRZYNOWICZ Dawid 11-02-05 UKS Atos Woźnice WN 53.11

WAWRZYNOWICZ Gabriel 28-12-06 UKS Atos Woźnice WN 53.84

PIENIAK Gabriel 24-08-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 58.02

600 metrów M U14 U12

WAWRZYNOWICZ Gabriel 28-12-06 UKS Atos Woźnice WN 9.04

WAWRZYNOWICZ Dawid 11-02-05 UKS Atos Woźnice WN 9.29

SEWERYN Kuchciński 01-01-08 UKS Atos Woźnice WN 9.49

pot2

Kobiety

60 metrów

Finał A

2 POTASZNIK Alicja 24-04-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.63 PB

Eliminacje

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 8.08 SB

JATKIEWICZ Izabela 28-04-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.09 PB

CZARNECKA Aleksandra 26-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.30

KWIATKOWSKA Katarzyna 06-03-02 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 8.40 SB

UZARSKA Julia 05-05-03 LKS Lubawa WN 8.57

KOWALSKA Aleksandra 24-09-04 Orka Iława Athletics WN 8.60 PB

SZAUER Anna 26-03-05 LKS Lubawa WN 8.65

KACA Anna 25-08-05 CSiR Susz WN 8.73

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 8.76

ZDROJEWSKA Wiktoria 07-10-04 LKS Lubawa WN 8.99

DOMAŃSKA Anna 29-05-07 CSiR Susz WN 9.15

DRZEWIECKA Natalia 08-08-05 Orka Iława Athletics WN 9.20

CZARZASTA Wiktoria 27-10-04 Orka Iława Athletics WN 9.22

ZŁOTOWSKA Julia 17-04-04 LKS Lubawa WN 9.32

EWERTOWSKA Anna 10-11-05 LKS Lubawa WN 9.36

BARICA Kinga 09-08-08 CSiR Susz WN 9.46

GRZYWACZ Agata 06-04-04 LKS Lubawa WN 9.49

ZIĘBA Natalia 01-01-08 Orka Iława Athletics WN 9.53

KACA Emilia 07-07-08 CSiR Susz WN 9.53

KREZYMON Wiktoria 28-07-04 LKS Lubawa WN 9.87

CANTOP Gabriela 04-09-08 CSiR Susz WN 10.20

GÓRNIK Martyna 28-08-09 CSiR Susz WN 10.29

60 metrów K U16

WAWRZYNOWICZ Julia 11-02-04 UKS Atos Woźnice WN 8.46

KOPKO Zuzanna 08-02-05 UKS Atos Woźnice WN 8.77

BIEGAJ Oliwia 11-06-04 UKS Atos Woźnice WN 8.92

200 metrów

POTASZNIK Alicja 24-04-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.39 PB

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 26.48

KUBICKA Julia 09-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.69

CZARNECKA Aleksandra 26-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.78

GOŁOTA Zuzanna 01-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.35

FAFIŃSKA Emilia 05-01-03 LKS Lubawa WN 28.50

BULIK Patrycja 11-03-05 LKS Lubawa WN 28.50

JANUCHTA Kinga 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.61

DĄBROWSKA Michalina 27-05-05 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 28.75

SZMIGIEL Julia 15-12-05 CSiR Susz WN 29.57

200 metrów K U12

SZYSZKO Wiktoria 10-05-08 UKS Sokół Węgorzewo WN 35.53

300 metrów kobiet

KORNACKA Karolina 07-05-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 42.08

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 42.95

SADURSKA Lena 20-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.16

CYBULSKA Wiktoria 12-08-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.50

BULIK Patrycja 11-03-05 LKS Lubawa WN 45.76

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 47.32

WASILAK Julia 01-01-05 MLKS Ostróda WN 47.53

TCHÓRZ Kinga 07-12-03 MLKS Ostróda WN 47.61

KRAWIEC Wiktoria 03-03-04 MLKS Ostróda WN 47.88 PB

ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 19-09-03 LKS Lubawa WN 48.35

WARZYŃSKA Zuzanna 01-01-05 MLKS Ostróda WN 49.22

OSTROWSKA Dominika 14-01-06 MLKS Ostróda WN 49.43

KARPIERZ Kamila 14-09-04 Orka Iława Athletics WN 50.21

SZAUER Anna 26-03-05 LKS Lubawa WN 51.18

KACA Anna 25-08-05 CSiR Susz WN 51.79

BARICA Kinga 09-08-08 CSiR Susz WN 52.00

KACA Emilia 07-07-08 CSiR Susz WN 52.12

FURMAŃSKA Amelia 06-12-07 CSiR Susz WN 52.75

300 metrów K U16

1 WAWRZYNOWICZ Julia 11-02-04 UKS Atos Woźnice WN 43.64

2 KOPKO Zuzanna 08-02-05 UKS Atos Woźnice WN 46.43

4 BIEGAJ Oliwia 11-06-04 UKS Atos Woźnice WN 46.73 PB

400 metrów kobiet

5 KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 72.74

6 MISIAK Małgorzata 15-07-06 CSiR Susz WN 83.22

600 metrów kobiet

KORNACKA Kinga 07-05-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1:39.75 PB

PAWŁOWSKA Kamila 18-07-00 KS Zamek Kurzętnik WN 1:41.10 PB

STEFANOWICZ Inez 01-10-03 MKS Truso Elbląg WN 1:45.46 PB

ŁUGIEWICZ Alina 10-09-05 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 1:46.06

WRÓBEL Patrycja 22-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:47.42 PB

LEŚNIEWSKA Małgorzata 26-11-05 MKS Truso Elbląg WN 1:50.24

RADZIKOWSKA Patrycja 01-01-03 MKS Truso Elbląg WN 1:57.53

KALINOWSKA Emilia 12-08-03 MKS Truso Elbląg WN 2:00.05

KLIMCZAK Amelia 23-10-06 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:23.26 PB

600 metrów K U14 U12

JEZNACH Patrycja 09-09-06 KS Zamek Kurzętnik WN 1:54.41

JEZNACH Olga 16-04-09 KS Zamek Kurzętnik WN 2:13.12

JEZNACH Anita 16-04-09 KS Zamek Kurzętnik WN 2:16.82

600 metrów K U16

3 ULIŃSKA Otylia 06-09-04 KS Zamek Kurzętnik WN 1:47.24

8 NARWOJSZ Nadia 06-11-05 UKS Atos Woźnice WN 2:01.75

800 metrów kobiet

DOMURAT Wiktoria 06-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:20.29 PB

ZIÓŁEK Weronika 23-04-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:20.63

1500 metrów kobiet

TROŚCIANKO Kornelia 02-12-03 UKS Sokół Węgorzewo WN 5:32.46

60 metrów pł (76.2) K U18

WROŃSKA Laura 11-06-03 LKS Lubawa WN 11.36

4x200 metrów K U16

UKS Atos Woźnice WN (Zuzanna KOPKO 08-02-05, Nadia NARWOJSZ 06-11-05, Julia WAWRZYNOWICZ 11-02-04, Oliwia BIEGAJ 11-06-04) 2:00.46

4x200 metrów K U14

UKS Atos Woźnice WN (Kinga PIELKA 20-07-06, Maja MURACH 24-05-06, Wiktoria WĄDOŁOWSKA 12-08-06, Olivia WRÓBEL 23-06-06) 2:06.87

UKS Sokół Węgorzewo WN (Oliwia DROZD 07-07-07, Wiktoria SZYSZKO 10-05-08, Katarzyna ŹREBIEC 27-07-07, Julia KUCHARSKA 04-12-07) 2:24.21

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10-05-02 LKS Lubawa WN 14.02 PB

7 DYBICH Daria 17-08-04 LKS Lubawa WN 10.09

12 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21-07-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.33

Skok wzwyż kobiet

4 STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.55

Skok wzwyż K U16

1 PIĘDZIAK Julia 11-02-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 1.57

Skok w dal kobiet

1 NAZAROWICZ Klaudia 09-03-00 UKS Sokół Węgorzewo WN 5.60 PB

5 STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 5.23 PB

13 CZARZASTA Wiktoria 27-10-04 Orka Iława Athletics WN 3.84

14 DOMAŃSKA Anna 29-05-07 CSiR Susz WN 3.83

17 GÓRNIK Martyna 28-08-09 CSiR Susz WN 3.19

Skok w dal K U16

16 PIĘDZIAK Julia 11-02-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 3.90

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)

KUCIŃSKA Klaudia 04-01-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 12.02 PK

LISOWSKA Karolina 07-04-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.52

LISOWSKA Karolina 07-04-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.52

Skok wzwyż K U14

2 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12-08-06 UKS Atos Woźnice WN 1.45

3 PIELKA Kinga 20-07-06 UKS Atos Woźnice WN 1.40

Skok w dal ze strefy K U12

5 PAWLOWSKA Oliwia 29-01-08 LUKS Lidzbark Welski WN 3.31

Skok w dal ze strefy K U14

12 WRÓBEL Olivia 23-06-06 UKS Atos Woźnice WN 4.12

21 KILANOWSKA Patrycja 07-01-07 LUKS Lidzbark Welski WN 3.80

33 DROZD Oliwia 07-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 3.28

300 metrów K U14

DROZD Oliwia 07-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 51.30

FABER Aleksandra 18-03-06 UKS Sokół Węgorzewo WN 55.61

KUCHARSKA Julia 04-12-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 56.70

ŹREBIEC Katarzyna 27-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 57.79

FILIPSKA Klaudia 15-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 59.65

60 m pł K U14 (76.2/7.5)

MURACH Maja 24-05-06 UKS Atos Woźnice WN 8.70 PB

PIELKA Kinga 20-07-06 UKS Atos Woźnice WN 8.91

WRÓBEL Olivia 23-06-06 UKS Atos Woźnice WN 9.49

KILANOWSKA Patrycja 07-01-07 LUKS Lidzbark Welski WN 9.53

SZYSZKO Wiktoria 10-05-08 UKS Sokół Węgorzewo WN 9.71

WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12-08-06 UKS Atos Woźnice WN 9.78

PAWLOWSKA Oliwia 29-01-08 LUKS Lidzbark Welski WN 10.07

FILIPSKA Klaudia 15-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 10.68

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn