Sobótki Lekkoatletyczne SP Lubawa 2019 – Biegali, rzucali, skakali...

Fot.mz/e-lubawa.pl/

W hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie odbyły się „Sobótki lekkoatletyczne” dla uczniów szkół podstawowych (roczniki 2006, 2007 i 2008). Zjawiła się ponad setka uczestników z: Sampławy, Złotowa, Byszwałdu, Kazanic, Grabowa-Wałdyk, Rumienicy i Linowca. Największą grupę stanowili uczniowie, głównie klas sportowych, z Lubawy.

Każdy z uczestników mógł wystartować w dwóch konkurencjach, a było ich pięć: biegi na 30 i 600 m, a także pchnięcia kulą, rzut oszczepem i skok w dal.

Wyniki

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2008 i młodsi

1 Zalewska Julia SP Lubawa 5,56

2 Przybyłowska Agata SP Sampława 5,71

3 Rafińska Patrycja SP Byszwałd 5,75

4 Labicka Oliwia SP Sampława 5,84

5 Chorągiewska Ewelina SP Złotowo 5,88

6 Malinowska Amelia SP Złotowo 5,90

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2008 i młodsi

1 Zakreta Bartosz SP Sampława 5,33

2 Fafiński Jan SP Złotowo 5,40

3 Chudziński Allan SP Byszwałd 5,47

4 Różański Wiktor SP Lubawa 5,86

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2007

1 Krauzewicz Zuzanna SP Złotowo 5,37

2 Banacka Maja SP Kazanice 5,42

3 Ruczyńska Natalia SP Lubawa 5,62

4 Radtke Hanna SP Lubawa 5,75

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2007

1 Urbański Antoni SP Lubawa 5,22

2 Kocaja Wiktor SP Lubawa 5,37

3 Rykaczewski Bartosz SP Lubawa 5,40

4 Chołaściński Paweł SP Złotowo 5,44

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2006

1 Kołodziejska Patrycja SP Lubawa 5,40

2 Kornacka Izabela SP Sampława 5,49

3 Zielińska Kamila SP Sampława 5,60

4 Strużyńska Amelia SP Lubawa 5,84

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2006

1 Buliński Wojciech SP Kazanice 5,04

2 Dias Przemysław SP Sampława 5,08

3 Wojtkiewicz Marcin SP Lubawa 5,12

4 Rafiński Paweł SP Grabowo Waldyki 5,27

5 Syguła Mateusz SP Samplawa 5,30

Pchnięcie kulą dziewcząt rocznik 2008 i młodsi

1 Radtke Maria SP Lubawa 8,55

2 Przybyłowska Agata SP Sampława 7,91

3 Ługiewicz Zofia SP Kazanice 7,11

Pchnięcie kulą chłopców rocznik 2008 i młodsi

1 Stawiarski Wojciech SP Lubawa 10,48

2 Margalski Paweł SP Sampława 10,21

3 Goliszewski Kamil SP Byszwałd 9,25

Pchnięcie kulą dziewcząt rocznik 2007

1 Gross Julia SP Lubawa 10.0

2 Rams Milena SP Sampława 9,27

3 Ochocka Daria SP Lubawa 7,08

Pchnięcie kulą chłopców rocznik 2007

1 Jackiewicz Oskar SP Lubawa 12,85

2 Truszczyński Błażej SP Sampława 12,52

3 Korżyński Michał SP Lubawa 11,77

Pchnięcie kulą dziewcząt rocznik 2006

1 Ligman Patrycja SP Sampława 13,95

2 Kamińska Julia SP Lubawa 12,05

3 Grubalska Wiktoria SP Lubawa 12,05

Pchnięcie kulą chłopców rocznik 2006

1 Grabowski Kacper Sp Sampława 13,73

2 Olszewski Miłosz SP Sampława 11,29

3 Kowalkowski Oskar SP Lubawa 11,28

Skok w dal dziewcząt rocznik 2008 i młodsi

1 Lewandowska Wiktoria SP Lubawa 3,72

2 Chorągiewska Patrycja SP Złotowo 3,61

3 Labicka Oliwia SP Sampława 3,34

Skok w dal chłopców rocznik 2008 i młodsi

1 Fafiński Jan SP Złotowo 4,07

2 Zakreta Bartosz SP Sampława 4,07

3 Różański Wiktor SP Lubawa 3,89

Skok w dal dziewcząt rocznik 2007

1 Banacka Maja SP Kazanice 3,87

2 Jaroszewska Karolina SP Lubawa 3,67

3 Depczyńska Wiktoria SP Złotowo 3,67

Skok w dal chłopców rocznik 2007

1 Hejda Łukasz SP Lubawa 4,30

2 Kocaja Wiktor SP Lubawa 4,23

3 Chołaściński Paweł SP Złotowo 3,93

Skok w dal dziewcząt rocznik 2006

1 Grzybińska Maria SP Lubawa 4,01

2 Zielińska Kamila SP Sampława 3,96

3 Aranowska Alicja SP Lubawa 3,94

Skok w dal chłopców rocznik 2006

1 Zadroga Hubert SP Kazanice 4,97

2 Ornowski Mateusz SP Lubawa 4,18

3 Dias Przemysław SP Sampława 4,13

Rzut oszczepem dziewcząt rocznik 2008 i młodsi

1 Radtke Maria SP Lubawa 13,76

2 Kołodziejska Karolina SP Kazanice 12,20

3 Ługiewicz Zofia SP Kazanice 11,76

Rzut oszczepem chłopców rocznik 2008 i młodsi

1 Margalski Paweł SP Sampława 12,90

2 Barbarski Kacper SP Sampława 12,42

3 Kowalski Jerzy SP Lubawa 7,92

Rzut oszczepem dziewcząt rocznik 2007

1 Rucińska Maria SP Lubawa 11,98

2 Rams Milena SP Sampława 11,73

3 Pokojska Kinga SP Kazanice 11,65

Rzut oszczepem chłopców rocznik 2007

1 Lewicki Nikodem SP Lubawa 23:75

2 Korżyński Michał SP Lubawa 21,30

3 Grzybiński Tobiasz SP Lubawa 18,80

Rzut oszczepem dziewcząt rocznik 2006

1 Ligman Patrycja SP Sampława 22,43

2 Niedziela Julia SP Sampława 20,20

3 Kołodziejska Patrycja SP Lubawa 19,12

Rzut oszczepem chłopców rocznik 2006

1 Kamiński Hubert SP Sampława 18,57

2 Licznerski Marceli SP Lubawa 17,72

3 Melnyk Olaf SP Kazanice 17,70

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2008 i młodsi

1 Lewandowska Wiktoria SP Lubawa 2:13,26

2 Chorągiewska Patrycja SP Złotowo 2:14,40

3 Jakubowska Jowita SP Złotowo 2:19,56

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2008 i młodsi

1 Muszyński Hubert SP Złotowo 2:04,40

2 Pawłowski Oliwier SP Grabowo Wałdyki 2:09,71

3 Kowalkowski Wiktor SP Lubawa 2:10,90

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2007

1 Szauer Julia LKS Lubawa 2:09,02

2 Depczyńska Wiktoria SP Złotowo 2:17,44

3 Radtke Hanna SP Lubawa 2:21,71

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2007

1 Urbański Antoni SP Lubawa 2:06,66

2 Lewicki Maciej SP Linowiec 2:08,36

3 Wyżlic Antoni SP Kazanice 2:18,39

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2006

1 Grzybińska Maria SP Lubawa 2:05,72

2 Jakubowska Patrycja SP Złotowo 2:09,34

3 Dzięgielewska Róża SP Rumienica 2:11,13

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2006

1 Rafiński Paweł SP Grabowo Wałdyki 1:51,41

2 Zadroga Hubert SP Kazanice 1:51,43

3 Kowalkowski Oskar SP Lubawa 1:55,12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn