Sobótki lekkoatletyczne (2) Lubawa 2019 – Daria Siemińska (15.02) – znakomicie, inni też nieźle

Fot. OSiR Lubawa

W sobotę ( 9 marca) odbyła się druga część tradycyjnych lubawskich Sobóteklekkoatletycznych. Tym razem w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji rywalizowała młodzież roczników (2000/2005). Frekwencja była wprawdzie mniejsza niż tydzień wcześniej, ale to zjawisko normalne, za to startowało wielu zawodników regularnie trenujących w sekcji LKSLubawa. A wyniki były naprawdę obiecujące.

Na pierwszy plan wysunął się oczywiście rezultat Darii Siemińskiej w pchnięciu kulą (3 kg) – 15.02. Poprawiła rekord życiowy o 70 cm, a to już przepustka do reprezentacji i udział w imprezach międzynarodowych. Wyniki w innych konkurencjach też zasługują na uwagę, a ich autorami są nie tylko lekkoatleci LKS lecz także nie zrzeszeni uczniowie szkół lubawskich i okolicznych miejscowości. Ich nazwiska skrzętnie zanotowali trenerzy i oby młodzież wykorzystała swój talent, zapisała się do sekcji, bo szkoleniowcy udowodnili, że potrafić nie tylko odkryć uzdolnionych sportowo adeptów, ale też wydobyć z nich potencjał.

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2005

Finał

1 Szauer Anna LKS Lubawa 4,86

2 Bulik Patrycja LKS Lubawa 4,95

3 Kaczmar Hanna SP Lubawa 5,29

4 Łużyńska Agata SP Lubawa 5,33

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2005

Finał

1 Jackowski Mateusz SP Lubawa 4,84

2 Józefowicz Ignacy SP Lubawa 4,90

3 Kornat Jakub SP Lubawa 5,06

4 Licznerski Szymon SP Lubawa 5,10

Bieg na 30 m dziewcząt rocznik 2003-2004

Finał

1 Uzarska Julia SP Lubawa 4,96

2 Zdrojewska Wiktoria SP Sampława 4,98

3 Fafińska Emilia LKS Lubawa 5,03

4 Zalewska Marta SP Lubawa 5,10

Bieg na 30 m chłopców rocznik 2003-2004

Finał

1 Złotowski Mateusz SP Lubawa 4,44

2 Lewicki Patryk SP Lubawa 4,56

3 Ewertowski Mateusz SP Byszwałd 4,85

4 Ewertowski Grzegorz SP Sampława 4,95

Bieg na 30 m chłopców szkoły ponadpodstawowe

Finał

1 Lewalski Błażej LKS Lubawa 4,48

2 Jarzyna Damian LKS Lubawa 4,64

3 Małolepszy Rafał LKS Lubawa 4,70

Pchnięcie kulą  dziewcząt rocznik 2005

1 Krauze Maja SP Lubawa 12,92

2 Miesikowska Marta SP Złotowo 12,87

3 Zawacka Katarzyna SP Kazanice 12,20

Pchnięcie kulą  chłopców rocznik 2005

1 Dobrowolski Konrad SP Kazanice 12,09

2 Galewski Jakub SP Byszwałd 11,23

3 Głowacki Oskar SP Lubawa 11,00

Pchnięcie kulą  dziewcząt rocznik 2003-2004

1 Dybich Daria SP Rumienica 11,70

2 Wojtowicz Marta SP Lubawa 9,60

3 Golder Patrycja SP Złotowo 9,40

Pchnięcie kulą  chłopców rocznik 2003-2004

1 Ewertowski Mateusz SP Byszwałd 13,60

2 Przygodzki Jakub SP Złotowo 13,03

3 Wroński Konrad SP Lubawa 12,08

Pchnięcie kulą  dziewcząt szkoły ponadpodstawowe

1 Siemińska Daria LKS Lubawa 15,02

2 Niedziela Zuzanna LKS Lubawa 9,66

Pchnięcie kulą  chłopców szkoły ponadpodstawowe

1 Przybyłowski Tomasz LKS Lubawa 11,94

2 Lewalski Błażej LKS Lubawa 9,80

Skok w dal dziewcząt 2005

1 Zięba Małgorzata SP Lubawa 4,42

2 Paprocka Daria SP Lubawa 4,14

3 Łużyńska Agata SP Lubawa 4,03

Skok w dal chłopców 2005

1 Borkowski Wiktor SP Kazanice 5,31

2 Jackowski Mateusz SP Lubawa 5,10

3 Kowalski Miłosz SP Sampława 4,50

Skok w dal dziewcząt 2003-2004

1 Wrońska Laura SP Lubawa 4,26

2 Zalewska Marta SP Lubawa 4,21

3 Ćwiklińska Aleksandra LKS Lubawa 4,16

Skok w dal chłopców 2003-2004

1 Żuchowski Daniel SP Byszwałd 5,97

2 Przygodzki Jakub SP Złotowo 5,83

3 Sosnowski Gabriel SP Lubawa 5,68

Skok w dal chłopców szkoły ponadpodstawowe

1 Niedziela Mateusz LKS Lubawa 4,48

Rzut oszczepem dziewcząt rocznik 2005

1 Krauze Maja SP Lubawa 21,78

2 Marszelewska Kinga LKS Lubawa 18,63

3 Rydel Alicja SP Lubawa 14,73

Rzut oszczepem chłopców rocznik 2005

1 Borkowski Wiktor SP Kazanice 28,15

2 Dymkowski Dawid SP Kazanice 24,03

3 Drzymalski Wiktor SP Złotowo 19,58

Rzut oszczepem dziewcząt rocznik 2003 - 2004

1 Tesmer Patrycja SP Lubawa 21,39

2 Borkowska Agata SP Kazanice 21,13

3 Grzywacz Agata LKS Lubawa 20,74

Rzut oszczepem chłopców rocznik 2003 - 2004

1 Żychowski Daniel SP Byszwałd 33,12

2 Majewski Jakub SP Sampława 29,74

3 Rogowski Maciej SP Lubawa 18,80

Rzut oszczepem dziewcząt szkoły ponadpodstawowe

1 Niedziela Zuzanna LKS Lubawa 25,20

2 Siemińska Daria LKS Lubawa 24,50

Rzut oszczepem chłopców szkoły ponadpodstawowe

1 Przybyłowski Tomasz ZS Lubawa 23,93

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2005

1 Bulik Patrycja LKS Lubawa 1:52,95

2 Modrzewska Natalia SP Lubawa 2:00,53

3 Oczkowska Julia LKS Lubawa 2;06,70

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2005

1 Kornat Jakub SP Lubawa 1:47,34

2 Głowacki Oskar SP Lubawa 1;49,46

3 Józefowicz Ignacy SP Lubawa 1:56,84

Bieg na 600 m dziewcząt rocznik 2003 - 2004

1 Wrońska Laura SP Lubawa 1:53,92

2 Ćwiklińska Aleksandra LKS Lubawa 2;00,82

3 Tesmer Patrycja SP Lubawa 2:01,36

Bieg na 600 m chłopców rocznik 2003 - 2004

1 Ewertowski Grzegorz SP Sampława 1:41,30

2 Jakubowski Mateusz LKS Lubawa 1:41,89

3 Fafiński Paweł SP Złotowo 1:42,61

Bieg na 600 m chłopców szkoły ponadpodstawowe

1 Jarzyna Damian LKS Lubawa 1:37,46

2 Niedziela Mateusz LKS Lubawa 1:40,45

3 Małolepszy Rafał LKS Lubawa 1:43,11

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn