XVIII Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS szkół podstawowych – SP 3 najlepsza

Fot. archiwum mosir olecko

12 i 13 marca odbyły się XVIII Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych. W hali Lega rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: 2003/2005 oraz 2006 i młodsi. Frekwencja dopisała. Na starcie zjawili się uczniowie dziesięciu szkół. W klasyfikacjach zespołowych zwyciężyli: SP3 Olecko (dziewczęta) i SP 1 Olecko (chłopcy) w młodszej grupie, a w starszej w obu klasyfikacjach SP 3 Olecko.

Konkurencje dostosowane zostały do możliwości hali, nie przeszkodziło to sportowej rywalizacji. Emocji nie brakowało...

WYNIKI 2006 i młodsi:

60 m dziewcząt:

Finał A:

1. Wiktoria Ulewicz (SP 2 Olecko) 8,64 el.- 8,68

2. Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 9,01 8,94

3. Maja Jeglińska (SP 3 Olecko) 9,21 - 9,12

4. Wiktoria Sienica (SP 2 Olecko) 9,82 - 9,41

Finał B:

5. Weronika Śniatkowska (SP Wieliczki) 9,56 - 9,63

6. Nikola Piotrowska (SP 1 Olecko) 9,66 - 9,78

7. Maja Predko (SP Świętajno) 9,86 - 9,58

8. Nikola Miłowicka (SP Babki Oleckie) 10,10 - 9,56

...........................................

9. Maja Zielińska (SP 1 Olecko) - 9,98

10. Oliwia Karpińska (SP Sokółki) - 10,10

11. Amelia Maksimowicz (SP 4 Olecko) - 10,14

12. Oliwia Gontar (SP Sokółki) - 10,22

13. Lena Szyłkiewicz (SP 4 Olecko) - 10,47

14. Julia Gryczanowska (SP Świętajno) - 10,66

15. Natalia Nalewajko (SP Babki Oleckie) - 11,23

16. Zuzanna Pęcak (SP Judziki) - 11,56

17. Alicja Rydzewska (SP Judziki) -- 12,10

60 m chłopców:

Finał A:

1. Jan Maksimowicz (SP 1 Olecko) 8,46 – el. 8,59

2. Wojciech Klimaszewski (SP Wieliczki) 8,58 - 8,96

3. Aleksander Jakubowski (SP 1 Olecko) 8,96 - 8,76

4. Michał Putra (SP 4 Olecko) 9,10 - 8,86

Finał B:

5. Rafał Olenkiewicz (SP Wieliczki) 8,64 - 9,01

6. Piotr Jurczyk (SP Gąski) 9,24 - 9,51

7. Łukasz Dubois (SP Świętajno) 9,62 - 9,42

8. Filip Gnap (SP Świętajno) 9,76 - 9,50

....................................

9. Sebastian Żukowski (SP 2 Olecko) - 9,52

10. Jakub Terlecki (SP 3 Olecko) - 9,57

11. Grzegorz Sawicki (SP Sokółki) - 9,68

Kacper Korczak (SP Sokółki) - 9,68

13. Mikołaj Dowejko (SP Babki Oleckie) - 9,76

14. Dawid Opanowski (SP 3 Olecko) - 9,79

15. Krystian Krotoszyński (SP Judziki) - 9,88

16. Rafał Bednarski (SP Judziki) - 10,16

16 Bartosz Wrochniak (SP Gąski) - 10,16

18. Jakub Wróblewski (SP 4 Olecko) - 10,31

19. Mateusz Żelaźnicki (SP 2 Olecko) - 10,41

20. Damian Nalewajko (SP Babki Oleckie) - 10,76

2 okrążenia dziewcząt:

1. Kornelia Kniza (SP Świętajno) 37,26

2. Nikola Muskała (SP 2 Olecko) 37,90

3. Weronika Śniatkowska (SP Wieliczki) 38,81

4. Zofia Prusko (SP 3 Olecko) 39,38

5. Zuzanna Sędzicka (SP 1 Olecko) 39,98

6. Martyna Parafinowicz (SP 3 Olecko) 41,36

7. Oliwia Karpińska (SP Sokółki) 41,41

8. Jolanta Wasilewska (SP Świętajno) 41,48

9. Maja Adamajt (SP 1 Olecko) 42,22

10. Julia Krynicka (SP Babki Oleckie) 42,48

11. Lena Szyłkiewicz (SP 4 Olecko) 43,66

12. Nikola Tatarczuk (SP Gąski) 43,78

13. Izabela Rybczyńska (SP Judziki) 44,36

14. Marcelina Lewandowska (SP 4 Olecko) 45,28

15. Oliwia Chmielewska (SP 2 Olecko) 46,42

16. Weronika Dobruch (SP Sokółki) 46,78

17. Wiktoria Czeszkiewicz (SP Gąski) 50,05

2 okrążenia chłopców:

1. Kornel Kasprzyk (SP 1 Olecko) 31,80

2. Wojciech Klimaszewski (SP Wieliczki) 35,01

3. Norbert Jutkiewicz (SP Wieliczki) 35,41

4. Dominik Piotrowski (SP 4 Olecko) 35,68

5. Michał Tyczkowski (SP 1 Olecko) 37,16

6. Daniel Walendzewicz (SP 3 Olecko) 37,18

7. Jakub Wróblewski (SP 4 Olecko) 37,44

8. Dawid Sawicki (SP Świętajno) 37,96

9. Dawid Opanowski (SP 3 Olecko) 37,99

10. Sebastian Wierżyński (SP Judziki) 39,59

11. Igor Sienica (SP 2 Olecko) 39,98

12. Kacper Jurewicz (SP Sokółki) 40,53

13. Aleksander Rukść (SP 2 Olecko) 40,71

14. Mateusz Truchel (SP Gąski) 40,81

15. Kacper Krzemiński (SP Świętajno) 41,38

16. Cezary Michałowski (SP Judziki) 42,56

17. Wiktor Garlicki (SP Babki Oleckie) 43,58

18. Jakub Sawicki (SP Gąski) 44,26

19. Robert Gąsiewski (SP Sokółki) 44,48

20. Hubert Staszewski (SP Babki Oleckie) 45,78

5 okrążeń dziewcząt:

1. Natalia Mruszczyk (SP 3 Olecko) 1:59,10

2. Lena Reszuta (SP 3 Olecko) 2:04,56

3. Wiktoria Karaś (SP 4 Olecko) 2:09,96

4. Katarzyna Kosa (SP Sokółki) 2:10,10

5. Amelia Gniedziejko (SP 4 Olecko) 2:10,47

6. Marta Chołod (SP 1 Olecko) 2:12,11

7. Maja Dowejko (SP Babki Oleckie) 2:14,15

8. Magdalena Radaszkiewicz (SP 2 Olecko) 2:16,15

9. Wiktoria Retel (SP Sokółki) 2:16,96

10. Amelia Michałowska (SP Babki Oleckie) 2:24,68

11. Oliwia Kowalewska (SP 1 Olecko) 2:37,54

5 okrążeń chłopców:

1. Sebastian Dębski (SP 1 Olecko) 1:33,12

2. Aleksander Woronko (SP Wieliczki) 1:36,52

3. Gabriel Gdak (SP 3 Olecko) 1:44,18

4. Kacper Sawicki (SP 4 Olecko) 1:48,66

5. Rafał Olenkiewicz (SP Wieliczki) 1:50,20

6. Bartosz Woronko (SP 4 Olecko) 1:50,98

7. Alan Poszwa (SP Gąski) 1:54,18

8. Adam Łempio (SP 1 Olecko) 1:55,24

9. Szymon Machnikowski (SP 3 Olecko) 2:02,08

10. Konrad Dobrzyń (SP Babki Oleckie) 2:03,00

11. Patryk Karwel (SP 2 Olecko) 2:17,26

12. Karol Złotnik (SP 2 Olecko) 2:21,19

13. Adrian Ryszkiewicz (SP Gąski) 2:28,02

14. Dominik Rekuć (SP Babki Oleckie) 2:44,49

rzut piłką 3 kg dziewcząt:

1. Justyna Przekop (SP Wieliczki) 8,10 m

2. Rozalia Mikielska (SP 4 Olecko) 8,10 m

3. Dominika Kosakowska (SP 3 Olecko) 7,80 m

4. Weronika Wiszniewska (SP 3 Olecko) 7,20 m

5. Kaja Zackiewicz (SP 2 Olecko) 7,00 m

6. Julia Butkiewicz (SP 4 Olecko) 6,80 m

7. Klaudia Chajewska (SP 1 Olecko) 6,80 m

8. Gabriela Kozłowska (SP Wieliczki) 6,30 m

9. Agata Wiszniewska (SP Świętajno) 6,20 m

10. Dominika Węglicka (SP Sokółki) 6,00 m

11. Martyna Panek (SP Sokółki) 5,80 m

12. Mariola Kondracka (SP Świętajno) 5,80 m

13. Emilia Szczech (SP 1 Olecko) 5,80 m

14. Patrycja Gawryś (SP Babki Oleckie) 5,70 m

15. Aleksandra Kwiatkowska (SP Babki Oleckie) 4,80 m

16. Amelia Brodowska (SP 2 Olecko) 3,60 m

rzut piłką 4 kg chłopców:

1. Kornel Romotowski (SP 4 Olecko) 8,50 m

2. Aleksander Makiełkowski (SP Świętajno) 7,80 m

3. Hubert Modzelewski (SP 3 Olecko) 7,70 m

4. Michał Stralkowski (SP Gąski) 7,40 m

5. Maciej Jabłoński (SP Babki Oleckie) 7,30 m

6. Hubert Warsiewicz (SP Gąski) 6,80 m

7. Norbert Jutkiewicz (SP Wieliczki) 6,80 m

8. Mateusz Żukowski (SP 4 Olecko) 5,80 m

9. Dominik Tylman (SP 1 Olecko) 5,70 m

10. Ernest Zagacki (SP 1 Olecko) 5,50 m

11. Jakub Trejnowski (SP 2 Olecko) 5,50 m

12. Kacper Korczak (SP Sokółki) 5,30 m

13. Szymon Machnikowski (SP 3 Olecko) 5,30 m

14. Grzegorz Sawicki (SP Sokółki) 5,20 m

15. Mikołaj Dowejko (SP Babki Oleckie) 4,80 m

16. Kacper Zaniewski (SP Wieliczki) 4,60 m

17. Igor Szejnoga (SP 2 Olecko) 3,80 m

skok w dal z miejsca dziewcząt:

1. Maja Jeglińska (SP 3 Olecko) 2,18 m

2. Kornelia Kniza (SP Świętajno) 1,98 m

3. Maja Dowejko (SP Babki Oleckie) 1,96 m

4. Natalia Mruszczyk (SP 3 Olecko) 1,93 m

5. Monika Zabłocka (SP Gąski) 1,93 m

6. Nikola Piotrowska (SP 4 Olecko) 1,87 m

7. Maja Predko (SP Świętajno) 1,84 m

8. Amelia Maksimowicz (SP 4 Olecko) 1,83 m

9. Olga Czeszkiewicz (SP 4 Olecko) 1,82 m

10. Kamila Medycka (SP Gąski) 1,80 m

11. Maja Zielińska (SP 1 Olecko) 1,74 m

12. Wiktoria Sienica (SP 2 Olecko) 1,72 m

13. Martyna Panek (SP Sokółki) 1,64 m

14. Nikola Muskała (SP 2 Olecko) 1,63 m

15. Julia Krynicka (SP Babki Oleckie) 1,54 m

16. Oliwia Gontar (SP Sokółki) 1,51 m

skok w dal z miejsca chłopców:

1. Aleksander Woronko (SP Wieliczki) 2,26 m

2. Igor Woroniecki (SP 3 Olecko) 2,23 m

3. Kacper Jurewicz (SP Sokółki) 2,11 m

4. Michał Putra (SP 4 Olecko) 2,08 m

5. Dominik Piotrowski (SP 4 Olecko) 2,03 m

6. Radosław Burba (SP Gąski) 2,03 m

7. Daniel Walendzewicz (SP 3 Olecko) 1,96 m

8. Dominik Zdancewicz (SP Wieliczki) 1,94 m

9. Aleksander Jakubowski (SP 1 Olecko) 1,94 m

10. Igor Szejnoga (SP 2 Olecko) 1,92 m

11. Maciej Jabłoński (SP Babki Oleckie) 1,87 m

12. Kacper Krzemiński (SP Świętajno) 1,86 m

13. Kamil Korotko (SP Judziki) 1,85 m

14. Jakub Jankowski (SP 1 Olecko) 1,78 m

15. Mateusz Żelaźnicki (SP 2 Olecko) 1,76 m

16. Dawid Sawicki (SP Świętajno) 1,75 m

17. Alan Poszwa (SP Gąski) 1,73 m

18. Kornel Jaszczerzewski (SP Babki Oleckie) 1,60 m

19. Robert Gąsiewski (SP Sokółki) 1,44 m

skok wzwyż dziewcząt:

1. Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 1,30 m

2. Karolina Ciszewska (SP 1 Olecko) 1,28 m

3. Wiktoria Polman (SP 1 Olecko) 1,25 m

4. Monika Zabłocka (SP Gąski) 1,20 m

5. Kamila Medycka (SP Gąski) 1,20 m

6. Oliwia Sobczak (SP 3 Olecko) 1,15 m

7. Izabela Rybczyńska (SP Judziki) 1,10 m

8. Nikola Miłowicka (SP Babki Oleckie) 1,10 m

9. Magdalena Radaszkiewicz (SP 2 Olecko) 1,10 m

10. Natalia Nalewajko (SP Babki Oleckie) 1,00 m

11. Oliwia Chmielewska (SP 2 Olecko) 0,90 m

skok wzwyż chłopców:

1. Tymon Miszkiel (SP 1 Olecko) 1,30 m

2. Igor Woroniecki (SP 3 Olecko) 1,28 m

3. Hubert Modzelewski (SP 3 Olecko) 1,25 m

4. Dominik Rekuć (SP Babki Oleckie) 1,25 m

5. Mikołaj Rudowicz (SP 1 Olecko) 1,20 m

6. Igor Szejnoga (SP 2 Olecko) 1,20 m

7. Piotr Jurczyk (SP Gąski) 1,15 m

8. Radosław Burba (SP Gąski) 1,10 m

Sebastian Żukowski (SP 2 Olecko) 1,10 m

10. Kamil Nalewajko (SP Babki Oleckie) 1,05 m

11. Rafał Bednarski (SP Judziki) DNF

bieg sztafetowy 4x2 okrążenia dziewcząt:

1. SP 3 Olecko 2:25,75

2. SP Wieliczki 2:43,86

3. SP 1 Olecko 2:45,18

4. SP 2 Olecko 2:45,76

5. SP Świętajno 2:49,22

6. SP Sokółki 2:59,02

7. SP Babki Oleckie 2:59,10

8. SP 4 Olecko 3:00,76

9. SP Gąski 3:07,08

10. SP Judziki 3:11,11

bieg sztafetowy 4x2 okrążenia chłopców:

1. SP 1 Olecko 2:20,00

2. SP Wieliczki 2:21,68

3. SP 4 Olecko 2:30,72

4. SP 3 Olecko 2:31,62

5. SP Gąski 2:34,78

6. SP Świętajno 2:39,38

7. SP 2 Olecko 2:45,85

8. SP Sokółki 2:48,16

9. SP Judziki 2:48,18

klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1. SP 3 Olecko 88 pkt.

2. SP 1 Olecko 34 pkt.

3. SP 2 Olecko 31 pkt.

4. SP Świętajno 25 pkt.

5. SP Wieliczki 23 pkt.

6. SP 4 Olecko 22 pkt.

7. SP Gąski 13 pkt.

8. SP Babki Oleckie 12 pkt.

9. SP Sokółki 10 pkt.

10. SP Judziki 2 pkt.

klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. SP 1 Olecko 60 pkt.

2. SP Wieliczki 54 pkt.

3. SP 4 Olecko 45 pkt.

4. SP 3 Olecko 42 pkt.

5. SP Gąski 22,5 pkt.

6. SP Świętajno 14 pkt.

7. SP Babki Oleckie 9 pkt.

8. SP Sokółki 7 pkt.

9. SP 2 Olecko 5,5 pkt.

10. SP Judziki 0 pkt.

WYNIKI ROCZNIK 2003-2005:

60 m dziewcząt:

Finał A:

1. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 8,78 – el. 8,72

2. Natalia Bogdanowicz (SP Sokółki) 8,99 - 8,88

3. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 9,10 - 9,01

4. Julia Murawska (SP 2 Olecko) 9,25 - 8,98

Finał B:

5. Natalia Chołod (SP 2 Olecko) 9,08 - 9,02

6. Aleksandra Niemotko (SP Świętajno) 9,29 - 9,30

7. Martyna Burzycka (SP Kijewo) 9,51 - 9,36

8. Magdalena Jurewicz (SP 1 Olecko) 9,90 - 9,10

9. Wiktoria Golub (SP Gąski) - 9,56

10. Roksana Rietel (SP 1 Olecko) - 9,58

11. Aleksandra Chodnicka (SP 4 Olecko) - 9,61

12. Karolina Jasińska (SP Kijewo) - 9,88

13. Weronika Sajnaga (SP Babki Oleckie) - 9,94

14. Aleksandra Iwanicka (SP Sokółki) - 9,97

15. Oliwia Gorlo (SP Babki Oleckie) - 10,03

60 m chłopców:

Finał A:

1. Bartosz Wargala (SP Sokółki) 7,58 – el.7,67

2. Piotr Pachucki (SP Świętajno) 7,61 - 7,72

3. Damian Juchniewicz (SP 3 Olecko) 8,08 - 8,11

4. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 8,50 - 7,98

Finał B:

5. Kacper Sokalski (SP Gąski) 8,11 - 8,12

6. Jan Kamiński (SP 4 Olecko) 8,15 - 8,27

7. Igor Borys (SP 2 Olecko) 8,18 - 8,28

8. Adam Machnikowski (SP 2 Olecko) 8,66 - 8,28

9. Paweł Jasielun (SP Judziki) - 8,36

9. Mateusz Zymkowski (SP 1 Olecko) - 8,36

11. Dawid Ciszewski (SP Babki Oleckie) - 8,38

12. Sebastian Jaroni (SP Babki Oleckie) - 8,44

13. Filip Brodowski (SP 1 Olecko) - 8,47

14. Jakub Ślepski (SP Świętajno) - 8,58

15. Bartosz Piszczek (SP Judziki) - 8,61

16. Bartosz Prusko (SP 3 Olecko) - 8,76

17. Bartosz Olszewski (SP Gąski) - 9,79

18. Mateusz Klaus (SP Sokółki) - 11,96

2 okrążenia dziewcząt:

1. Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 34,10

2. Oliwia Sulima (SP 3 Olecko) 34,66

3. Laura Gajdzińska (SP Świętajno) 35,86

4. Amelia Krynicka (SP Babki Oleckie) 36,96

5. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 38,10

6. Wiktoria Grudzińska (SP 4 Olecko) 38,13

7. Dominika Bordzio (SP Sokółki) 38,38

8. Natalia Barszczewska (SP Gąski) 38,57

9. Julia Sojko (SP Babki Oleckie) 38,70

10. Daria Kijewska (SP Sokółki) 39,50

11. Klaudia Kozłowska (SP 1 Olecko) 39,88

12. Hanna Dziokan (SP 4 Olecko) 40,10

13. Natalia Piotrowska (SP 2 Olecko) 40,16

14. Kinga Kaszkiel (SP Gąski) 41,22

15. Dominika Litus (SP Judziki) 41,91

16. Weronika Iwanowskal (SP 2 Olecko) 42,08

17. Weronika Ciska (SP Świętajno) 42,19

2 okrążenia chłopców:

1. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 29,49

2. Kamil Buchowski (SP 4 Olecko) 30,80

3. Wiktor Zamojski (SP 3 Olecko) 31,52

4. Mateusz Zakrzewski (SP Sokółki) 31,89

5. Bartosz Gieko (SP Babki Oleckie) 32,26

6. Filip Brodowski (SP 1 Olecko) 32,69

7. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 33,32

8. Jakub Sawicki (SP Świętajno) 33,89

9. Kornel Kozłowski (SP 2 Oleckie) 33,91

10. Mateusz Suchocki (SP 1 Olecko) 34,46

11. Jakub Gościewski (SP 4 Olecko) 34,92

12. Kacper Gajda (SP 2 Olecko) 35,16

13. Alan Salwa (SP Świętajno) 35,43

14. Dominik Murawski (SP Gąski) 35,60

15. Piotr Hinc (SP Babki Oleckie) 39,41

5 okrążeń dziewcząt:

1. Rozalia Piotrowska (SP 4 Olecko) 1:49,21

2. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 1:50,68

3. Anna Jankowska (SP 4 Olecko) 1:52,18

4. Izabela Jachimowicz (SP 1 Olecko) 1:57,96

5. Kinga Gutowska (SP 2 Olecko) 1:58,02

6. Ewa Łapucka (SP 2 Olecko) 1:59,29

7. Wiktoria Golub (SP Gąski) 1:59,38

8. Julia Siemiaszko (SP 3 Olecko) 2:04,35

9. Gabriela Biszewska (SP 1 Olecko) 2:11,68

10. Sandra Murzyn (SP Gąski) 2:17,11

11. Ewa Statkiewicz (SP Babki Oleckie) 2:17,28

8 okrążeń chłopców:

1. Mateusz Kosa (SP Sokółki) 2:45,96

2. Maciej Wądołowski (SP 3 Olecko) 2:46,76

3. Michał Chodkiewicz (SP 2 Olecko) 2:47,10

4. Filip Rubin (SP 4 Olecko) 2:54,82

5. Jan Kamiński (SP 4 Olecko) 2:59,76

6. Dawid Mitin (SP 2 Olecko) 3:01,65

7. Patryk Galiński (SP Sokółki) 3:02,59

8. Bartosz Gdak (SP 3 Olecko) 3:03,68

9. Igor Wieloch (SP Gąski) 3:13,76

10. Szymon Sofiński (SP Babki Oleckie) 3:14,40

11. Dawid Kułak (SP 1 Olecko) 3:27,51

12. Filip Dąbrowski (SP 1 Olecko) 3:35,71

rzut piłką 4 kg dziewcząt:

1. Ewelina Miłowicka (SP 2 Olecko) 7,80 m

2. Julia Dzierżyk (SP Kijewo) 7,70 m

3. Aleksandra Sędzicka (SP 1 Olecko) 7,60 m

4. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 7,20 m

5. Monika Jakubowska (SP Świętajno) 7,10 m

6. Aleksandra Iwanicka (SP Sokółki) 6,80 m

7. Aleksandra Makarewicz (SP Kijewo) 6,70 m

8. Weronika Kniza (SP Świętajno) 6,60 m

9. Weronika Olszewska (SP 3 Olecko) 6,40 m

10. Natalia Hatalska (SP 2 Olecko) 6,30 m

11. Amelia Bilbin (SP 1 Olecko) 6,10 m

12. Kamila Domel (SP 4 Olecko) 5,80 m

13. Klaudia Baranowska (SP Sokółki) 5,60 m

14. Zuzanna Bagan (SP 4 Olecko) 5,60 m

15. Sandra Murzyn (SP Gąski) 5,40 m

16. Wiktoria Majewska (SP Gąski) 5,00 m

17. Julia Sojko (SP Babki Oleckie) 4,50 m

rzut piłką 5 kg chłopców:

1. Bartosz Wargala (SP Sokółki) 10,00 m

2. Maks Bedyński (SP 4 Olecko) 9,70 m

3. Szymon Sofiński (SP Babki Oleckie) 9,60 m

4. Kamil Buchowski (SP 4 Olecko) 9,30 m

5. Mateusz Cybulski (SP 2 Olecko) 9,00 m

6. Kacper Sokalski (SP Gąski) 8,50 m

7. Mateusz Klaus (SP Sokółki) 8,50 m

8. Wiesław Kamiński (SP 1 Olecko) 8,50 m

9. Kacper Łapiński (SP 3 Olecko) 8,50 m

10. Kacper Zaręba (SP Kijewo) 8,40 m

11. Bartosz Piszczek (SP Judziki) 8,40 m

12. Hubert Kniza (SP Świętajno) 8,30 m

13. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 8,10 m

14. Krzysztof Szusta (SP Kijewo) 8,00 m

15. Mateusz Skowroński (SP Świętajno) 7,80 m

16. Dawid Ciszewski (SP Babki Oleckie) 7,70 m

17. Marek Truszkowski (SP 2 Olecko) 7,40 m

18. Piotr Gajewski (SP 1 Olecko) 4,60 m

skok w dal z miejsca dziewcząt:

1. Maja Lenkiewicz (SP 1 Olecko) 2,21 m

2. Natalia Cybulska (SP 4 Olecko) 2,18 m

3. Natalia Bogdanowicz (SP Sokółki) 2,14 m

4. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 2,14 m

5. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 2,13 m

6. Laura Gajdzińska (SP Świętajno) 2,12 m

7. Aleksandra Niemotko (SP Świętajno) 2,11 m

8. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 2,09 m

9. Martyna Burzycka (SP Kijewo) 2,08 m

10. Karolina Jasińska (SP Kijewo) 2,06 m

11. Amelia Krynicka (SP Babki Oleckie) 2,04 m

12. Amelia Ropel (SP 4 Olecko) 1,94 m

13. Natalia Piotrowska (SP 2 Olecko) 1,94 m

14. Maja Brodowska (SP 2 Olecko) 1,85 m

15. Klaudia Baranowska (SP Sokółki) 1,76 m

16. Dominika Litus (SP Judziki) 1,67 m

skok w dal z miejsca chłopców:

1. Wojciech Truchel (SP Gąski) 2,65 m

2. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 2,55 m

3. Filip Szypulski (SP Babki Oleckie) 2,54 m

4. Wiesław Kamiński (SP 1 Olecko) 2,48 m

5. Mateusz Zakrzewski (SP Sokółki) 2,48 m

6. Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 2,47 m

7. Mateusz Cybulski (SP 2 Olecko) 2,47 m

8. Piotr Pachucki (SP Świętajno) 2,45 m

9. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 2,42 m

10. Adam Machnikowski (SP 2 Olecko) 2,41 m

11. Bartosz Prusko (SP 3 Olecko) 2,39 m

12. Jakub Kniza (SP Świętajno) 2,24 m

13. Kacper Wróblewski (SP 4 Olecko) 2,21 m

14. Szymon Barszczewski (SP Babki Oleckie) 2,04 m

15. Piotr Gajewski (SP 1 Olecko) 1,84 m

skok wzwyż dziewcząt:

1. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 1,45 m

2. Daria Dźwilewski (SP 3 Olecko) 1,35 m

3. Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko) 1,33 m

4. Zuzanna Szwarc (SP Kijewo) 1,30 m

5. Martyna Iszkuło (SP Kijewo) 1,25 m

6. Oliwia Gorlo (SP Babki Oleckie) 1,25 m

7. Julia Murawska (SP 2 Olecko) 1,20 m

8. Sandra Laszkowska (SP Babki Olecko) 1,15 m

9. Oliwia Szafranowska (SP 1 Olecko) 1,10 m

10. Kinga Kaszkiel (SP Gąski) 1,10 m

Olga Gabruś (SP 3 Olecko) 1,10 m

12. Kamila Domel (SP 4 Olecko) 1,10 m

skok wzwyż chłopców:

1. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 1,58 m

2. Wojciech Truchel (SP Gąski) 1,58 m

3. Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 1,55 m

4. Aleksander Zawistowski (SP 1 Olecko) 1,50 m

5. Filip Szypulski (SP Babki Oleckie) 1,45 m

6. Filip Zawistowski (SP 4 Olecko) 1,45 m

7. Paweł Jasielun (SP Judziki) 1,40 m

8. Mateusz Brodowski (SP 2 Olecko) 1,35 m

9. Bartosz Miliszewski (SP 1 Olecko) 1,25 m

10. Bartosz Giero (SP Babki Oleckie) 1,25 m

bieg sztafetowy 4x2 okrążenia dziewcząt:

1. SP 3 Olecko 2:23,64

2. SP 1 Olecko 2:24,52

3. SP Sokółki 2:27,90

4. SP Gąski 2:37,41

5. SP 4 Olecko 2:37,76

6. SP 2 Olecko 2:38,46

7. SP Świętajno 2:39,01

8. SP Babki Oleckie 2:49,36

bieg sztafetowy 4x2 okrążenia chłopców:

1. SP 3 Olecko 2:04,89

2. SP 4 Olecko 2:08,50

3. SP Sokółki 2:10,69

4. SP 1 Olecko 2:11,30

5. SP Babki Oleckie 2:14,42

6. SP 2 Olecko 2:14,47

7. SP Świętajno 2:18,05

8. SP Kijewo 2:21,92

klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1. SP 3 Olecko 57 pkt.

2. SP 4 Olecko 47 pkt.

3. SP 1 Olecko 44 pkt.

4. SP 2 Olecko 30 pkt.

5. SP Sokółki 24 pkt.

6. SP Świętajno 22 pkt.

7. SP Kijewo 20 pkt.

8. SP Babki Oleckie 10 pkt.

9. SP Gąski 8 pkt.

10. SP Judziki 0 pkt.

klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. SP 3 Olecko 61 pkt.

2. SP 4 Olecko 53 pkt.

3. SP Sokółki 48 pkt.

4. SP Babki Oleckie 24 pkt.

5. SP Gąski 23 pkt.

6. SP 2 Olecko 22 pkt.

7. SP 1 Olecko 19 pkt.

8. SP Świętajno 11 pkt.

9. SP Judziki 2 pkt.

10. SP Kijewo 1 pkt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn