Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U16) w przełajach Warszawa 2019 – Świetne biegi, cztery medale i triumf AZS UWM

Fot. nadesłane

W niedzielę (31 marca) w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Startowali jak zwykle reprezentacji Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Na tle mocnych rywali lekkoatleci sekcji warmińsko-mazurskich wypadli doskonale. W klasyfikacji klubowej zwyciężył AZS UWM Olsztyn, którego zawodnicy zdobyli trzy medale, czwarty przypadł sekcji z Kurzętnika.

Największy sukces odnieśli Bartosz Górczyński (AZS UWM) , który wygrał bieg na dystansie 3 km. oraz Julia Twardowska (AZS UWM) – zwyciężczyni rywalizacji na 1.5 km. Drugi na metę w biegu na 2 km przybiegł Michał Rodziewicz (MKS Truso Elbląg). Również srebrny krążek przypadł Otylii Ulińskiej (Zamek Kurzętnik) w biegu na 2.5 km. Było jeszcze kilka miejsc w czołówce, co przełożyło się na zdobycze klubowe.

Oprócz rywalizacji młodzików odbyły się biegi dzieci na dystansie 1 km. Trzecie miejsce wśród chłopców zajął Michał Skowronek (AZS UWM Olsztyn), z dziewcząt najwyższą czwartą pozycję wywalczyła Patrycja Jeznach (Zamek Kurzętnik).

Wyniki

Młodzicy

Dystans 2 km

1 SEREMAK Marcel 03.05.2005 UKS Olimp Kozienice MZ 6.24 (3)

2 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 6.38 (2)

3 MIERZEJEWSKI Miłosz 13.05.2004 WLKS Nowe Iganie MZ 6.41 (2)

4 MŁYNARCZYK Szymon 21.01.2004 UKS G-8 Bielany Warszawa MZ 6.46 (1)

5 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 6.47 (1)

6 MRÓZ Kacper 20.01.2004 UKS Technik Radom MZ 6.48 (1)

.......................

9 BĄK Kacper 16.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 7.00 (1)

22 ARMANOWSKI Julian 11.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.39

23 CZERNIEWSKI Karol 25.12.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7.49

24 SZULC Kacper 31.01.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 8.01

Dystans 3 km

1 GÓRCZYŃSKI Bartosz 25.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.16 (3)

2 WRÓBLEWSKI Błażej 10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa MZ 10.29 (2)

3 JANDUŁA Wiktor 22.01.2005 UKS Technik Radom MZ 10.34 (2)

4 KOWALCZYK Dominik 31.05.2004 OKLA Ostrołęka MZ 10.36 (1)

5 RUTKA Sebastian 19.01.2004 RLTL ZTE Radom MZ 10.46 (1)

6 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 10.52 (1)

..................................

18 WIŚNIEWSKI Jakub 08.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.31

19 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice WN 11.33

22 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 12.08

25 SZUBZDA Jakub 07.04.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.02

Młodziczki

Dystans 1.5 km

1 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.51 (3)

2 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA 31.07.2005 AKL Ursynów Warszawa MZ 4.51 (2)

3 STRZEŻYSZ Małgorzata 02.10.2004 AZS-AWF Warszawa MZ 4.53 (2)

4 GŁODOWSKA Aleksandra 21.05.2004 MUKS Płock MZ 5.01 (1)

5 SUCHOWOLAK Lena 22.02.2005 UKS Filipides Teresin MZ 5.02 (1)

6 WIERZCHOWSKA Maja 27.04.2004 SRS Kondycja Piaseczno MZ 5.06 (1)

....................................

10 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 5.15 (1)

15 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk WN 5.26 (1)

16 KRAWIEC Wiktoria 03.03.2004 MLKS Ostróda WN 5.28 (1)

18 ROCHEWICZ Aleksandra 18.10.2005 KS Zamek Kurzętnik WN 5.30

21 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.2005 MKS Truso Elbląg WN 5.33

25 ORZECHOWSKA Michalina 07.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.41

27 CYBULSKA Wiktoria 12.08.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.47

29 OSTROWSKA Klaudia 26.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.51

30 ŁUSZCZAK Emilia 25.10.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 5.53

34 HINC Julia 21.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 6.04

35 PRUSIŃSKA Monika 04.02.2005 MLKS Ostróda WN 6.13

37 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.2005 MLKS Ostróda 6.17

39 NARKIEWICZ Oliwia 18.03.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 6.25

40 TOŃSKA Maja 05.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 6.32

41 KACA Julia 03.12.2005 CSiR Susz WN 6.36

43 KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 6.56

Dystans 2.5 km

1 SOT Aleksandra 05.04.2004 UKS Olimp Kozienice MZ 8.52 (3)

2 ULIŃSKA Otylia 06.09.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 8.59 (2)

3 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 12.09.2004 KS Maków Biega MZ 9.07 (2)

4 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 9.30 (1)

5 BULIK Patrycja 11.03.2005 LKS Lubawa WN 9.31 (1)

6 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.34 (1)

................................

11 KOZŁOWSKA Lena 16.08.2005 KS Zamek Kurzętnik WN 10.08 (1)

14 PIAŚCIK Weronika 12.05.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 10.37 (1)

17 SKWAREK Dominika 25.08.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.03

19 WLIZŁO Anna 16.10.2005 MKS Truso Elbląg WN 11.33

Punktacja klubowa

1. KS AZS UWM Olsztyn – 8

2. UKS Olimp Kozienice – 7

3. WLKS Nowe Iganie – 6

.............................

8. MKS Truso Elbląg – 4

13. KS Zamek Kurzętnik – 3

14. UKS Atos Woźnice – 2

21. LKS Lubawa – 1

22. MLKS Ostróda – 1

23. UKS Gimpas Pasłęk – 1

24. UKS Sokół Węgorzewo – 1

Punktacja wojewódzka

1. Mazowieckie – 59

2. Warmińsko-Mazurskie – 21

1000 m przełaje chłopcy

1 PAWŁOWSKI Jakub 26.03.2006 MKS Bielik Leszno WP 3.23

2 DĄBROWSKI Bartek 21.02.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa MZ 3.24

3 SKOWRONEK Michał 26.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.26

4 MRÓWCZYŃSKI Daniel 11.05.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa MZ 3.27

5 OLEJNIK Mikołaj 09.09.2007 UKS Filipides Teresin MZ 3.32

6 SZEWCZYK Szymon 03.03.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa MZ 3.39

......................................

7 PALIŃSKI Michał 21.06.2007 CSiR Susz WN 3.45

9 OBIEDZIŃSKI Sebastian 08.12.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.54

12 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice WN 4.13

1000 m przełaje dziewczęta

1 GALIŃSKA Eliza 25.07.2006 UKS Filipides Teresin MZ 3.20

2 ŁADA Anna 21.04.2006 AKL Ursynów Warszawa MZ 3.25

3 STRZELCZYK Aleksandra 20.05.2006 UKS Olimp Kozienice MZ 3.32

4 JEZNACH Patrycja 09.09.2006 KS Zamek Kurzętnik WN 3.40

5 WALCZAK Barbara 01.01.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa MZ 3.41

6 JELENIEWICZ Nikola 17.04.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.42

.......................................

10 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 3.48

11 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda WN 3.49

13 GARBINO Maria 17.03.2006 GUKS Asy Dywity WN 3.52

15 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 3.54

18 BORKO Amelia 31.01.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.09

19 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 4.10

24 BARICA Kinga 09.08.2008 CSiR Susz WN 4.20

25 JEZNACH Anita 16.04.2009 KS Zamek Kurzętnik WN 4.22

26 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.23

27 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.23

28 KACA Emilia 07.07.2008 CSiR Susz WN 4.24

29 JEZNACH Olga 16.04.2009 KS Zamek Kurzętnik WN 4.28

31 KLIMCZAK Amelia 23.10.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 4.34

34 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz WN 4.38

Fot. wmozla

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn