Ogólnopolski Bieg Lekkoatletyka dla każdego Warszawa 2019 – Julia Twardowska potwierdziła talent. Znów pierwsza na mecie

Fot.mks truso elbląg

Przy okazji ORLEN WARSAW MARATHON 2019  w sobotę (13 kwietnia) odbyły sie biegi młodzieżowe w ramach programu  "Lekkoatletyka dla każdego!" Startowały dzieci z roczników 2004/2008 (około 2 tysięcy) , które rywalizowały na dystansach 600 m i 800 m w pobliżu Stadionu Narodowego. Julia Twardowska z AZS UWM Olsztyn wygrała bieg na 800 m rocznika 2004. Niedawno triumfowała w makroregionie w przełajach.

Reprezentacja województwa warmińsko-mazurskiego liczyła kilkadziesiąt osób. O występach swoich podopiecznych napisał do nas trener MKS Truso Elbląg Jacek Licznerski

- Dla lekkoatletów MKS Truso była to przede wszystkim okazja do integracji z rówieśnikami z całego kraju, którzy też interesują się i systematycznie zdobywają umiejętności lekkoatletyczne. Bardzo pozytywnie oceniam tegoroczny udział młodych elblążan w Ogólnopolskim Biegu Lekkoatletyka dla każdego! - Wszyscy ambitnie i pomimo trudnych warunków pogodowych z dużym zacięciem podeszli do zawodów, a dobiegali do mety przynajmniej w środku stawki. Świetnie pobiegły przede wszystkim młodsze dziewczęta: Lexssandra Bogusławska (rocznik 2006) zajęła 8 miejsce, a Milena Trochimczuk (2007) 11 miejsce. Podkreślić należy, że w każdym biegu wystartowało ponad 250 zawodniczek - komentuje trener.

Z reprezentantów Warmii i Mazur w czołowej dziesiątce oprócz wspomnianych już Julii Twardowskiej i Lexssandry Bogusławskiej uplasowali się: w roczniku 2008 Kamila Stempkowska (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) – 6 miejsce, Mikołaj Florek (AZS UWM Olsztyn) – 5 miejsce , w roczniku 2005 Patrycja Bulik (LKS Lubawa) – 9 miejsce. W roczniku 2007 Nikola Jeleniewicz (AZS UWM Olsztyn) 2 miejsce, Emilia Ejdys (AZS UWM Olsztyn) – 5 miejsce , Piotr Cieciuch (AZS UWM Olsztyn) – 7 miejsce

Klasyfikacja zespołowa

1 mazowieckie 12493.0

2 kujawsko-pomorskie 6691.0

3 podlaskie 4801.0

4 łódzkie 4493.0

5 warmińsko-mazurskie 4164.0

6 podkarpackie 3081.0

7 lubelskie 2798.0

8 świętokrzyskie 2768.0

9 małopolskie 2460.0

10 śląskie 2297.0

11 wielkopolskie 969.0

12 opolskie 746.0

Wyniki reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego

800 metrów K 2004

1 Julia TWARDOWSKA 04-05-19 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:25.7

6 Kamila STEMPKOWSKA 04-08-06 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:34.1

16 Katarzyna BIELAKOW 04-05-22 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:44.8

23 Oliwia KIRPSZA 04-05-09 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:50.3

27 Lena SADURSKA 04-06-20 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:52.8

29 Aleksandra LIS 04-02-20 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:54.0

47 Wiktoria KREZYMON 04-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:09.0

48 Wiktoria ZDROJEWSKA 04-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:09.1

67 Maja ANTOSZEWSKA 04-03-06 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:37.9

800 metrów M 2004

5 Mikołaj FLOREK 04-03-17 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:11.2

11 Marcin BENDYK 04-09-23 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:17.9

34 Marcin WOLDAN 04-01-04 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:30.3

41 Jakub WIŚNIEWSKI 04-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:42.2

800 metrów K 2005

9 Patrycja BULIK 05-03-11 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:39.3

11 Dorota ORZECHOWSKA 05-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:39.8

18 Michalina DĄBROWSKA 05-05-27 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:40.7

25 Weronika SIKORA 05-12-16 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:47.0

42 Dominika KUŁAKOWSKA 05-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:54.0

46 Michalina ORZECHOWSKA 05-07-07 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:54.5

59 Anna WLIZŁO 05-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:00.0

71 Alicja NIKADON 05-06-15 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:05.3

90 Weronika BARANOWSKA 05-02-08 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:14.1

91 Anna SZAUER 05-03-26 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:17.2

800 metrów M 2005

40 Grzegorz STROMSKI 05-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 2:44.2

41 Filip ŁASKOWSKI 05-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN)

72 Jakub KOLPERT 05-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie(WN) 3:24.8

600 metrów K 2006

8 Lexssandra BOGUSŁAWSKA 06-10-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:40.8

31 Pola SKOWYRSKA 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:46.8

78 Maja ZIELIŃSKA 06-01-18 OLA Warmińsko-mazurskie 1:53.2

85 Amelia BORKO 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:53.9

88 Izabela CIELESZ 06-10-30 OLA Warmińsko-mazurskie 1:54.4

119 Patrycja JAKUBOWSKA 06-07-08 OLA Warmińsko-mazurskie 1:58.1

123 Wiktoria BĄCZEK 06-02-16 OLA Warmińsko-mazurskie 1:58.8

133 Dominika KUCZMARSKA 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:59.6

161 Hanna SOSNOAWSKA 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:03.5

163 Honorata GRUNBERG 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.2

166 Zuzanna BOJAROWSKA 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.5

227 Sandra GRABOWSKA 06-02-21 OLA Warmińsko-mazurskie 2:13.0

233 Julia KRZEMIŃSKA 06-01-24 OLA Warmińsko-mazurskie 2:17.6

238 Natalia WILCZEWSKA 06-08-06 OLA Warmińsko-mazurskie 2:18.7

239 Amelia CHODKIEWICZ 06-11-09 OLA Warmińsko-mazurskie 2:19.2

600 metrów M 2006

12 Tomasz KOZIBSKI 06-03-15 OLA Warmińsko-mazurskie 1:36.6

25 Adrian LINDORF 06-06-17 OLA Warmińsko-mazurskie 1:43.4

48 Alan MIGDAŁ 06-06-11 OLA Warmińsko-mazurskie 1:49.7

49 Hubert KOWALSKI 06-09-26 OLA Warmińsko-mazurskie 1:50.0

50 Alan STEPIEŃ 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:51.1

50 Bartosz STEFANIAK 06-12-21 OLA Warmińsko-mazurskie 1:52.3

68 Dawid JĘDRZEJEWSKI 06-08-20 OLA Warmińsko-mazurskie 1:57.6

74 Błażej MOCZULSKI 06-11-30 OLA Warmińsko-mazurskie 2:00.8

79 Michał SKOWRONEK 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:03.0

81 Kamil KOŁNIERZAK 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:03.9

81 Maksymilian RADZKI 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.5

92 Maksymilian RADZKI 06-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.5

93 Daniel FLIGIEL 06-05-02 OLA Warmińsko-mazurskie 2:10.8

600 metrów K 2007

2 Nikola JELENIEWICZ 07-04-17 OLA Warmińsko-mazurskie 1:39.0

5 Emilia EJDYS 07-01-16 OLA Warmińsko-mazurskie 1:43.0

11 Milena TROCHIMCZUK 07-06-16 OLA Warmińsko-mazurskie 1:44.7

49 Weronika SASIN 07-09-26 OLA Warmińsko-mazurskie 1:53.5

67 Wiktoria DEPCZYŃSKA 07-08-28 OLA Warmińsko-mazurskie 1:56.0

73 Zuzanna WIELECHOWSKA 07-08-28 OLA Warmińsko-mazurskie 1:56.9

83 Natalia KOZŁOWSKA 07-06-25 OLA Warmińsko-mazurskie 1:58.5

107 Pola FALĘCKA 07-12-18 OLA Warmińsko-mazurskie 2:01.1

114 Oliwia BĄK 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:01.9

116 Paulina SZYSZKA 07-02-18 OLA Warmińsko-mazurskie 2:02.2

121 Julia CHOIŃSKA 07-01-01 OLA Warmińsko-44 mazurskie 2:02.9

126 Julia SZAUER 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:03.3

137 Amelia CIESZEWSKA 07-06-22 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.4

143 Maja KRASNODĘBSKA 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.8

145 Julia DMOWSKA 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:05.2

153 Eliza ZIENKIEWICZ 07-06-14 OLA Warmińsko-mazurskie 2:06.0

175 Karolina FELSKA 07-04-29 OLA Warmińsko-mazurskie 2:10.1

207 Dominika RYNKUN 07-01-29 OLA Warmińsko-mazurskie 2:14.2

214 Zuzanna KRAUZEWICZ 07-02-22 OLA Warmińsko-mazurskie 2:15.0

238 Julia OZYGAŁA 07-01-31 OLA Warmińsko-mazurskie 2:20.8

248 Tatiana MACIĄG 07-04-11 OLA Warmińsko-mazurskie 2:23.4

600 metrów M 2007

7 Piotr CIECIUCH 07-07-31 OLA Warmińsko-mazurskie 1:40.2

11 Marcin BIEŃKOWSKI 07-03-13 OLA Warmińsko-mazurskie 1:42.3

18 Adam CIESZEWSKI 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:44.8

32 Adam WOJDYŁO 07-10-07 OLA Warmińsko-mazurskie 1:50.5

39 Igor KOTŁOWSKI 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:51.6

48 Jakub BIELIŃSKI 07-07-06 OLA Warmińsko-mazurskie 1:53.0

50 Mateusz KAWKA 07-06-15 OLA Warmińsko-mazurskie 1:53.3

61 Adrian RACZKOWSKI 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:54.9

70 Filip CHYŻA 07-07-09 OLA Warmińsko-mazurskie 1:56.0

78 Antoni GÓRNY 07-09-15 OLA Warmińsko-mazurskie 1:58.3

91 Kacper RYGELSKI 07-04-04 OLA Warmińsko-mazurskie 2:01.2

92 Paweł CHOŁAŚCIŃSKI 07-07-27 OLA Warmińsko-mazurskie 2:01.3

110 Hubert KRUSZEWSKI 07-05-02 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.8

132 Wojciech SPACHT 07-08-15 OLA Warmińsko-mazurskie 2:13.4

137 Jakub KOZŁOWSKI-DANIELUK 07-07-24 OLA Warmińsko-mazurskie 2:15.9

152 Konrad KOZON 07-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:29.7

156 Jakub ZWOLIŃSKI 07-10-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:32.5

600 metrów K 2008

21 Paulina MALINOŚ 08-02-22 OLA Warmińsko-mazurskie 1:55.3

31 Oliwia TARANOWSKA 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:56.4

56 Amelia OLSZEWSKA 09-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:00.9

58 Aniela KĘDZIOR 09-03-27 OLA Warmińsko-20 mazurskie 2:01.0

82 Zuzanna ŻYWICKA 08-08-29 OLA Warmińsko-mazurskie 2:03.8

89 Michalina KAMOLA 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:04.9

95 Anna PACIULA 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:05.7

97 Amelia HOFFMAN 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:05.8

113 Patrycja CHORĄGIEWSKA 08-02-23 OLA Warmińsko-mazurskie 2:06.9

136 Wiktoria MĄKA 08-01-15 OLA Warmińsko-mazurskie 2:09.3

151 Marietta KUCZMARSKA 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:10.8

152 Justyna ŁOJEWSKA 09-05-15 OLA Warmińsko-mazurskie 2:11.0

180 Julia WACHUŁA 09-05-14 OLA Warmińsko-mazurskie 2:13.8

188 Lidia FISHAN 08-05-28 OLA Warmińsko-mazurskie 2:14.5

199 Amelia JASKULSKA 08-10-14 OLA Warmińsko-mazurskie 2:15.3

212 Antonina BŁASZCZYK 08-04-17 OLA Warmińsko-mazurskie 2:16.3

243 Zofia BĘDZIŃSKA 08-01-23 OLA Warmińsko-60 mazurskie 2:18.8

249 Alicja JAKUBOWSKA 08-10-24 OLA Warmińsko-mazurskie 2:19.5

254 Aleksandra LENDZION 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:20.4

255 Gabriela PUŹLEWICZ 08-04-28 OLA Warmińsko-mazurskie 2:20.4

258 Amelia SUCHOMSKA 08-05-10 OLA Warmińsko-mazurskie 2:20.7

271 Emilia WIĘCKOWSKA 09-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:21.7

275 Ewa PIETRZYK 09-12-09 OLA Warmińsko-mazurskie 2:22.1

301 Natalia ZIĘBA 08-01-26 OLA Warmińsko-mazurskie 2:25.6

311 Aleksandra NAKIELSKA 09-07-16 OLA Warmińsko-mazurskie 2:27.0

335 Paula JAZIC 09-07-12 OLA Warmińsko-mazurskie 2:33.5

600 metrów M 2008

42 Dominik CHILIŃSKI 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 1:56.7

44 Franciszek CIEPLIŃSKI 09-03-24 OLA Warmińsko-mazurskie 1:57.1

49 Mateusz OLEKSY 09-06-23 OLA Warmińsko-mazurskie 1:58.1

52 Jakub NOWAK 08-03-14 OLA Warmińsko-mazurskie 1:58.6

60 Maciej KALINOWSKI 08-04-30 OLA Warmińsko-mazurskie 2:00.1

68 Aleksander EBERNIKEL 08-09-11 OLA Warmińsko-mazurskie 2:01.9

74 Oktawian KOTOWSKI 08-02-05 OLA Warmińsko-mazurskie 2:03.1

97 Hubert MŁODZIEJEWSKI 08-08-18 OLA Warmińsko-mazurskie 2:06.1

103 Bartosz KOPEĆ 08-07-19 OLA Warmińsko-mazurskie 2:06.6

112 Dominik DWORZAŃSKI 09-08-19 OLA Warmińsko-mazurskie 2:08.9

116 Oskar GIŻYCKI 08-09-19 OLA Warmińsko-mazurskie 2:09.3

122 Filip KARWOWSKI 09-10-14 OLA Warmińsko-mazurskie 2:10.1

134 Mateusz KORŻYŃSKI 09-03-21 OLA Warmińsko-mazurskie 2:12.8

135 Beniamin MAZUR 08-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie 2:12.9

152 Oskar KLIK 08-05-06 OLA Warmińsko-mazurskie 2:15.8

154 Kacper WOŹNIAK 08-06-21 OLA Warmińsko-mazurskie 2:16.4

180 Dawid MATUSIEWICZ 08-10-22 OLA Warmińsko-mazurskie 2:22.5

191 Sebastian GOŁAŚ 09-05-28 OLA Warmińsko-mazurskie 2:25.4

209 Maxim BOROWSKI 09-06-28 OLA Warmińsko-mazurskie 2:37.2

214 Stanisław WÓJCIK 09-05-28 OLA Warmińsko-mazurskie 2:49.9

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn