XIV Mityng z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja - W Działdowie medale wręczał Szymon Ziółkowski

Fot. dzialdowo.pl

W środę (1 maja) w Działdowie odbył się XIV Mityng lekkoatletyczny z okazji 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Startowali przede wszystkim zawodnicji z sekcji warmińsko-mazurskich, zaproszenie przyjęła tez młodziez z Mazowsza. Jak zwykle impreza w działdowie otwiera sezon "któlowej" w regionie. Rozegrano wiele konkurencji przede wszystkim z udziałem młodych lekkoatletów, także dzieci, ale to juz tradycja.

Gościem honorowym mityngu był Szymon Ziółkowski znakomity reprezentant Polski w rzucie młotem. Co roku do Działdowa przyjeżdża ikona polskiej lekkiej atletyki, co oczywiście podnosi range imprezy, a odebrać nagrodę z rąk tej klasy sportowca to prawdziwa przyjemność.

Wyniki

Bieg Ku Słońcu Dziewcząt

1.Metel Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto

2.Bargiel Barbara UKS Filipides Teresin

3.Wodarska Hanna MLKS Ostróda

Ukończyło 14 osób

Bieg Ku Słońcu Chłopcy

1.Kopko Mikołaj UKS Atos Woźnice

2.Kuchciński Seweryn UKS Atos Woźnice

3.Duchna Grzegorz UKS MOSiR Działdowo

Ukończyło 10 osób

60m K U14

1.Górna Dorota 2006 GUKS Asy Dywity 8.87

2.Ciurzyńska Amelia 2006 UKS Filipides Teresin 8.96

3.Zienkiewicz Kinga 2006 UKS Gimpas Pasłęk 9.01

4.Cegielska Roksana 2007 KS Zamek Kurzętnik 9.12

5.Mętel Zuzanna 2008 KS Jelonki Dobre Miasto 9.22

6.Łaszenkow Amelia 2006 KS Jelonki Dobre Miasto 9.32

7.Kilanowska Patrycja 2007 LUKS Lidzbark Welski 9.35

8.Konopka Zofia 2006 UKS MOSiR Działdowo 9.43

9.Miszka Kinga 2006 Gmina Wilczęta 9.51

10.Goździcka Gabrysia 2008 MLKS Ostróda 9.57

11.Szulc Paulina 2007 UKS MOSiR Działdowo 9.58

12.Bojarowicz Julia 2007 KS Jelonki Dobre Miasto 9.59

13.Paczkowska Aleksandra 2007 KS Jelonki Dobre Miasto 9.62

14.Nagórska Daria 2008 Gmina Szczytno 9.75

15.Pawłowska Oliwia 2008 LUKS Lidzbark Welski 9.76

16.Kozłowska Natalia 2007 KS AZS UWM Olsztyn 9.79

17.Zygiel Oliwia 2007 KS Jelonki Dobre Miasto 9.84

18.Zienkiewicz Eliza 2007 UKS Gimpas Pasłęk 9.97

19.Suś Julia 2007 Działdowo 10.07

20.Kaczmarska Zofia 2006 Gmina Szczytno 10.50

20.Najrwosz Magdalena 2008 UKS Atos Woźnice 10.50

21.Klimczak Amelia 2006 UKS Gimpas Pasłęk 10.60

22.Niksa Maja 2008 Gmina Szczytno 10.78

23.Cegielska Maja 2010 KS Zamek Kurzętnik 11.20

60M M U14

1.Pawłowski Jakub 2006 UKS Bielik Leszno 8.01

2.Wasielewski Wojciech 2006 Sp3 Działdowo 8.49

3.Jeremicz Bartosz 2006 Gmina Wilczęta 8.65

4.Kowalski Marcel 2006 NKS Nowe Miasto Lubawskie 8.66

5.Krysiak Hubert 2006 Działdowo 8.67

6.Pawlak Tomasz 2007 MUKL Brodnica 8.86

7.Cieciuch Piotr 2007 KS AZS UWM Olsztyn 8.92

8.Wawrzynowicz Gabriel 2006 UKS Atos Woźnice 9.20

9.Gawarzycki Łukasz 2006 UKS MOSiR Działdowo 9.34

10.Kuchciński Ksawery 2008 UKS Atos Woźnice 9.51

11.Wiśniewski Kornel 2006 Gmina Szczytno 9.56

12.Skocki Piotr 2007 KS Zamek Kurzętnik 9.73

13.Olesiński Kacper 2008 Sp1 Działdowo 10.03

100m K U16

1.Kwasiborska Julia 2004 MKS Bank BS Płońsk 12.86

2.Stempkowska Kamila 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 12.89

3.Lis Aleksandra 2004 KS AZS UWM Olsztyn 13.21

4.Bielakow Katarzyna 2004 KS AZS UWM Olsztyn 13.49

5.Zych Julia 2004 GUKS Asy Dywity 13.75

6.Baranowska Wiktoria 2005 MLKS Ostróda 13.97

7.Kułakowska Dominika 2005 KS AZS UWM Olsztyn 14.01

8.Cebula Aurelia 2005 UKS Gimpas Pasłęk 14.09

9.Ługiewicz Alina 2005 KS Drwęca Nowe Miasto 14.13

10.Dąbrowska Michalina 2005 KS Drwęca Nowe Miasto 14.14

11.Łuczak Emilia 2005 UKS Jedynka Bartoszyce 14.23

12.Maczukin Mariola 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 14.31

13.Kucińska Julia 2005 GUKS Asy Dywity 14.32(3)

14.Brzodkiewicz Zuzanna 2004 Gmina Szczytno 14.32(7)

15.Tuszyńska Nikola 2005 KS AZS UWM Olsztyn 14.50

16.Zagroda Wiktoria 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 14.64

17.Wawrzyńska Zuzanna 2005 MLKS Ostróda 14.89

18.Sowińska Wiktoria 2005 MUKL Brodnica 14.99

19.Siok Magdalena 2005 Gmina Szczytno 15.01

20.Milewicz Dagmara 2004 GUKS Asy Dywity 15.29

100m M U16

1.Florek Mikołaj 2004 KS AZS UWM Olsztyn 11.76

2.Stępień Mateusz 2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie 11.80

3.Sobczak Błażej 2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 11.95

4.Woldan Marcin 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 12.44

5.Szyłejko Dominik 2005 UKS Atos Woźnice 12.51

6.Michalak Sebastian 2004 KS AZS UWM Olsztyn 12.54

7.Stalęga Sergiusz 2004 KS Zamek Kurzętnik 12.64

8.Deptuła Jakub 2004 Gmina Szczytno 12.91

10.Sawicz Kacper 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 14.19

11.Wawrzynowicz Dawid 2005 UKS Atos Woźnice 15.02

100m K Open

1.Żuk Natalia 2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.77

2.Jatkiewicz Izabela 2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.79(2)

3.Kubicka Julia 2002 KS AZS UWM Olsztyn 12.79(4)

4.Prusińska Małgorzata 2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.84

5.Kornacka Kinga 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 13.16

6.Czarnecka Natalia 2002 KS AZS UWM Olsztyn 13.23

7.Kitewska Wileta 2002 KS AZS UWM Olsztyn 13.26

8.Wróbel Patrycja 2004 UKS Gimpas Pasłęk 13,29

9.Lemanowicz Maja 2001 KS AZS UWM Olsztyn 13.39

10.Kornacka Karolina 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 13.41

11.Potasznik Paulina 2003 GUKS Asy Dywity 13.46

12.Kozłowska Agata 2002 KS Zamek Kurzętnik 13.59

13.Jankowska Urszula 2002 KS Jelonki Dobre Miasto 13.65

14.Piechocka Alicja 2003 MLKS Ostróda 13.76

15.Zych Julia 2004 GUKS Asy Dywity 13.80

16.Balicka Aleksandra 2000 UKS MOSiR Działdowo 14.73

17.Piechowicz Katarzyna 2003 Gmina Wilczęta 14.88

18.Wardak Natalia 2003 KS AZS UWM Olsztyn 15.05

19.Nagórska Natalia 2003 Lipowiec 17.06

100m M Open

1.Ostapiuk Mateusz 1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.17

2.Rudnik Kacper 2001 NKS Nowe Miasto Lubawskie 11.21

3.Kozacki Jakub 2002 KS AZS UWM Olsztyn 11.35

4.Soból Damian 2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.60

5.Piczułajtis Patryk 2001 UKS Jedynka Bartoszyce 11.73

6.Morgaś Tomasz 1990 UKS Atos Woźnice 11.83

7.Miłkowski Marcin 2003 Gmina Szczytno 11.89

8.Samulewicz Jan 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 11.97

9. Truszczyński Mikołaj 2001 GUKS Asy Dywity 12.07

10.Balewski Dawid 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 12.15

11. Klimek Rafał 1999 KS AZS UWM Olsztyn 12.18

12. Deptuła Mateusz 2002 Gmina Szczytno 12.32

13.Tuszyński Krystian 2003 KS AZS UWM Olsztyn 12.33

14.Zimniński Dobrosław 2002 KS AZS UWM Olsztyn 12.56

15.Niedźwiecki Kacper 2003 Gmina Szczytno 13.03

16.Pałkowski Paweł 2006 MUKL Brodnica 13.24

17.Kozłowski Dawid 2002 KS Drwęca Nowe Miasto 13.36

150m K Open

1.Jatkiewicz Izabela 2000 KS AZS UWM Olsztyn 19.10

2.Kubicka Julia 2002 KS AZS UWM Olsztyn 19.37

3.Żuk Natalia 2000 KS AZS UWM Olsztyn 19.42

4.Prusińska Małgorzata 2000 KS AZS UWM Olsztyn 19.57

5.Stempkowska Kamila 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 19.73

6.Kornacka Kinga 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 19.79

7.Kornacka Karolina 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 19.80

8.Kwasiborska Julia 2004 MKS Bank BS Płońsk 19.87

9.Sawicka Maja 2003 KS AZS UWM Olsztyn 19.92

10.Kitewska Wioleta 2002 KS AZS UWM Olsztyn 20.01

11.Carnecka Aleksandra 2002 KS AZS UWM Olsztyn 20.13

12.Steć Patrycja 2001 Gmina Wilczęta 20.17

13.Lemanowicz Maja 2000 KS AZS UWM Olsztyn 20.39

14.Potasznik Paulina 1998 GUKS Asy Dywity 20.48

15.Jackiewicz Patrycja 2001 UKS Filipides Teresin 20.50

16.Kozłowska Agata 2002 KS Zamek Kurzętnik 20.51

17.Domurat Wiktoria 2002 KS AZS UWM Olsztyn 20.64

18.Bulik Patrycja 2005 LKS Lubawa 20.78

19.Kowalska Julia 2003 UKS MOSiR Działdowo 20.91

20.Stawicka Maja 2003 KS AZS UWM Olsztyn 20.92

21.Juchnowska Natalia 2002 UKS MOSiR Działdowo 20.95

22.Dąbrowska Michalina 2005 KS Drwęca Nowe Miasto 21.37

23.Gorzka Patrycja 2005 UKS MOSiR Działdowo 21.78

24.Zagroda Wiktoria 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 22.61

25.Chomej Wiktoria 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 22.80

26.Górna Dorota 2006 GUKS Asy Dywity 22.92

27.Mętel Zuzanna 2008 KS Jelonki Dobre Miasto 23.17

28.Wardak Natalia 2003 KS AZS UWM Olsztyn 23.33

29.Urlicka Nikola 2007 KS Zamek Kurzętnik 23.55

30.Krasowska Maja 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 23.76

31.Konopka Zosia 2006 UKS MOSiR Działdowo 23.79

32.Szulc Paulina 2007 UKS MOSiR Działdowo 24.19

32.Fanslau Martyna 2006 KS Zamek Kurzętnik 24.19

34.Rochewicz Aleksandra 2005 KS Zamek Kurzętnik 24.54

150m M Open

1.Ostapiuk Mateusz 1993 KS AZS UWM Olsztyn 16.75

2.Soból Damian 2003 KS AZS UWM Olsztyn 16.98

3.Kozacki Jakub 2002 KS AZS UWM Olsztyn 17.12

4.Florek Mikołaj 2004 KS AZS UWM Olsztyn 17.39

5.Pieczułajtis Patryk 2001 UKS Jedynka Bartoszyce 17.49

6.Truszczyński Mikołaj 2001 GUKS Asy Dywity 17.65

7.Wiesiołek Kacper 1996 KS AZS UWM Olsztyn 17.79

8.Stefanowicz Maciej 2003 KS AZS UWM Olsztyn 18.25

9.Zimiński Dobrosław 2002 KS AZS UWM Olsztyn 18.38(2)

10.Tuszyński Krystian 2002 KS AZS UWM Olsztyn 18.38(4)

11.Woldan Marcin 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 18.67

12.Staręga Sergiusz 2004 KS Zamek Kurzętnik 19.43

13.Sawicz Kacper 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 21.58

14.Jackowski Jakub 2005 KS Jelonki Dobre Miasto 22.43

300m K U16

1.Stempkowska Kamila 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 42.90

2.Sokół Oliwia 2005 UKS Filipides Teresin 43.25

3.Lis Aleksandra 2004 KS AZS UWM Olsztyn 43.51

4.Bielakow Katarzyna 2004 KS AZS UWM Olsztyn 44.25

5.Wróbel Patrycja 2004 UKS Gimpas Pasłęk 44.71

6.Bulik Patrycja 2005 LKS Lubawa 45.15

7.Baranowska Wiktoria 2005 MLKS Ostróda 46.24

8.Dąbrowska Michalina 2005 KS Drwęca Nowe Miasto 46.38

9.Kułakowska Dominika 2005 KS AZS UWM Olsztyn 46.56

10.Maczukin Mariola 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 47.05

11.Brzdonkiewicz Zuzanna 2004 Gmina Szczytno 48.33

12.Tuszyńska Nikola 2005 Gmina Szczytno 48.34

13.Cebula Aurelia 2005 UKS Gimpas Pasłęk 48.65

14.Zadroga Weronika 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 48.88

15.Wawrzyńska Zuzanna 2005 MLKS Ostróda 48.98

16.Kucińska Julia 2005 GUKS Asy Dywity 49.92

17.Szczerba Aleksandra 2005 UKS Filipides Teresin 50.56

18.Chomej Wiktoria 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 50.59

19.Łuszczak Emilia 2005 UKS Jedynka Bartoszyce 51.15

20.Rochewicz Aleksandra 2005 KS Zamek Kurzętnik 51.18

21.Chyczewska Oliwia 2005 LUKS Lidzbark Welski 52.30

22.Krasowska Maja 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 52.55

23.Siok Magdalena 2005 Gmina Szczytno 53.39

300m M U16

1.Florek Mikołaj 2004 KS AZS UWM Olsztyn 37.47

2.Sobczak Błażej 2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 38.62

3.Michalak Sebastian 2004 KS AZS UWM Olsztyn 38.92

4.Stępień Mateusz 2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie 39.07

5.Woldan Marcin 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 39.99

6.Deptuła Jakub 2004 Gmina Szczytno 41.68

7.Szyłejko Dominik 2005 UKS Atos Woźnice 42.10

8.Kowalski Marcel 2006 NKS Nowe Miasto Lubawskie 45.91

9.Sawicz Kacper 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 46.08

10.Jackowski Jakub 2005 KS Jelonki Dobre Miasto 48.92

300m K Open

1.Potasznik Alicja 2000 KS AZS UWM Olsztyn 40.48

2.Żuk Natalia 2000 KS AZS UWM Olsztyn 41.49

3.Kubicka Julia 2002 KS AZS UWM Olsztyn 42.07

4.Prusińska Małgorzata 2000 KS AZS UWM Olsztyn 42.29

5.Kornacka Kinga 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 42.34

6.Kornacka Karolina 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 43.43

7.Ciesielska Anna 1997 UKS Filipides Teresin 43.46

8.Piechocka Alicja 2003 MLKS Ostróda 43.67

9.Czarnecka Aleksandra 2002 KS AZS UWM Olsztyn 43.89

10.Kitewska Wioleta 2002 KS AZS UWM Olsztyn 44.08

11.Domurat Wiktoria 2002 KS AZS UWM Olsztyn 44.35

12.Lemanowicz Maja 2001 KS AZS UWM Olsztyn 44.65

13.Jankowska Urszula 2002 KS Jelonki Dobre Miasto 46.12

14.Urlicka Nikola 2007 KS Zamek Kurzętnik 52.03

15.Cegielska Roksana 2007 KS Zamek Kurzętnik 53.78

16.Fenslau Martyna 2006 KS Zamek Kurzętnik 55.88

300m M Open

1.Kozacki Jakub 2002 KS AZS UWM Olsztyn 35.62

2.Ostapiuk Mateusz 1993 KS AZS UWM Olsztyn 36.20

3.Soból Damian 2003 KS AZS UWM Olsztyn 36.48

4.Truszczyński Mikołaj 2001 GUKS Asy Dywity 37.52

5.Miłkowski Marcin 2003 Gmina Szczytno 37.55

6.Deptuła Mateusz 2002 Gmina Szczytno 38.58

7.Stefanowicz Maciej 2003 KS AZS UWM Olsztyn 39.42

8.Tuszyński Krystian 2002 KS AZS UWM Olsztyn 39.44

9.Zimiński Dobrosław 2002 KS AZS UWM Olsztyn 39.50

10.Balewski Dawid 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 39.52

11.Pieczułajtys Patryk 2001 UKS Jedynka Bartoszyce 40.25

12.Samulewicz Jan 2003 KS Drwęca Nowe Miasto 41.82

13.Kozłowski Dawid 2002 KS Drwęca Nowe Miasto 42.88

14.Niedźwiecki Kacper 2003 Gmina Szczytno 43.66

15.Jarzęcki Bartosz 2003 Gmina Wilczęta 46.04

600m K U14

1.Ostrowska Dominika 2006 MLKS Ostróda 1:47,71

2.Dudziec Kornelia 2006 KS AZS UWM Olsztyn 1:50,78

3.Ciurzyńska Amelia 2006 UKS Filipides Teresin 1:53,27

4.Zienkiewicz Kinga 2006 UKS Gimpas Pasłęk 1:56,50

5.Łuczko Maja 2008 MKS Bielik Leszno 1:57,06

6.Garbino Maria 2006 GUKS Asy Dywity 1:58,14

7.Łaszenkow Amelia 2006 KS Jelonki Dobre Miasto 1:58,55

8.Pielka Kinga 2006 UKS Atos Woźnice 1:59,33

9.Zygiel Oliwia 2007 KS Jelonki Dobre Miasto 2:03,39

10. Kisiała Wiktoria 2008 MKS Bielik Leszno 2:04,56

11.Domzoch Nikola 2006 KS AZS UWM Olsztyn 2:06,68

12.Olszewska Magda 2006 KS AZS UWM Olsztyn 2:07,51

13.Radzimińska Zuzanna 2007 SP3 Działdowo 2:09,15

14.Jóźwicka Roksana 2007 Gmina Szczytno 2:11,34

15.Bienkowska Aleksandra 2006 GUKS Asy Dywity 2:13,13

16.Jackiewicz Emilia 2007 MLKS Ostróda 2:13,94

17.Jeznach Olga 2009 KS Zamek Kurzętnik 2:15,50

18.Zienkiewicz Eliza 2007 UKS Gimpas Pasłęk 2:18,72

19.Klimczak Amelia 2006 UKS Gimpas Pasłęk 2:20,09

20.Miszka Kinga 2006 Gmina Szczytno 2:21,57

21.Miłkowska Anna 2008 Gmina Szczytno 2:22,40

22.Jeznach Anita 2009 KS Zamek Kurzętnik 2:24,18

600m M U14

1.Pawłowski Jakub 2006 MKS Bielik Leszno 1:41,26

2.Olejnik Mikołaj 2007 UKS Filipides Teresin 1:48,98

3.Janicki Maciej 2006 KS AZS UWM Olsztyn 1:51,82

4.Bieńkowski Marcin 2007 KS AZS UWM Olsztyn 1:52,46

5.Agaczewski Jakub 2006 Gmina Szczytno 2:01,33

6.Kosiorek Stanisław 2006 UKS Atos Woźnice 2:06,56

7.Obiedziński Sebastian 2007 KS AZS UWM Olsztyn 2:08,94

8.Skocki Piotr 2007 KS Zamek Kurzętnik 2:12,01

9.Gawarzycki Łukasz 2006 UKS MOSiR Działdowo 2:17,83

10.Pastuszka Maciej 2007 SP3 Działdowo 2:25,41

600m K U16

1.Suchowolak Lena 2005 UKS Filipides Teresin 1:39,21

2.Kopiczyńska Julia 2004 GUKS Asy Dywity 1:40,30

3.Wawrzynowicz Julia 2004 UKS Atos Woźnice 1:41,04

4.Ługiewicz Alina 2005 KS Drwęca Nowe Miasto 1:41,06

5.Ulińska Otylia 2004 KS Zamek Kurzętnik 1:42,93

6.Sokół Aleksandra 2005 UKS Filipides Teresin 1:43,96

7.Chodkowska Julia 2005 MKS Bank BS Płońsk 1:46,88

8.Tomczyk Aleksandra 2004 UKS MOSiR Działdowo 1:48,45

9.Kopko Zuzanna 2005 UKS Atos Woźnice 1:49,87

10.Prusińska Monika 2005 MLKS Ostróda 1:54,01

11.Krawiec Wiktoria 2004 MLKS Ostróda 1:55,37

12.Krasowska Maja 2004 KS Jelonki Dobre Miasto 2:01,90

13.Skwarek Dominika 2005 UKS Jedynka Bartoszyce 2:04,23

600m M U16

1.Orliwkowski Kamil 2004 UKS Filipides Teresin 1:30,33

2.Markowski Stefan 2005 KS AZS UWM Olsztyn 1:31,55

3.Bendyk Marcin 2004 KS AZS UWM Olsztyn 1:36,39

4.Skronik Wojciech 2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 1:39,22

5.Szubzda Jakub 2004 KS AZS UWM Olsztyn 1:40,88

6.Majewski Dawid 2005 UKS Atos Woźnice 1:42,62

7.Prokopowicz Szymon 2004 SP1 Działdowo 1:50,51

8.Wiśniewski Jakub 2004 KS AZS UWM Olsztyn 1:52,64

9.Czerniewski Karol 2005 UKS Jedynka Bartoszyce 1:54,28

3000m K Open

1.Galińska Eliza 2006 UKS Filipides Teresin 10:26,62

2.Konarzewska Martyna 1991 UKS MOSiR Działdowo 10:31,62

3.Pawłowska Kamila 2000 KS Zamek Kurzętnik 10:46,50

4.Ziółek Weronika 2003 KS AZS UWM Olsztyn 11:00,75

5.Szklarska Karolina 2004 UKS Melo Błonie 12:32,86

3000 M Open

1.Kujawa Wiktor 1993 KS AZS UWM Olsztyn 9:00,80

2.Rybakowski Michał 2000 MKS Polonia Warszawa 9:02,22

3.Biernacki Michał 2000 MKS Polonia Warszawa 9:05,02

4.Paluch Sylwester 2001 GUKS Asy Dywity 9:48,67

5.Kozłowski Piotr 2002 KS AZS UWM Olsztyn 10:01,45

6.Zienkiewicz Piotr 1974 UKS Gimpas Pasłęk 10:02,87

7.Kawczyński Krzysztof 1981 Team Kopeć 10:45,61

Skok w dal K Open

1.Szeplińska Aleksandra 2004 MKS Bank BS Płońsk 5,10

2.Steć Patrycja 2001 Gmina Wilczęta 4,83

3.Juchnowska Natalia 2002 UKS MOSiR Działdowo 4,76

4.Zawodnik Maja 2004 MUKL Brodnica 4,72

5.Pielka Kinga 2006 UKS Atos Woźnice 4,58

6.Kowalska Julia 2003 UKS MOSiR Działdowo 4,57

7.Łaszenkow Amelia 2006 KS Jelonki Dobre Miasto 4,07

8.Gorzka Patrycja 2005 UKS MOSiR Działdowo 4,03

9.Piechowicz Katarzyna 2003 Gmina Wilczęta 3,96

10.Paczkowska Aleksandra 2007 KS Jelonki Dobre Miasto 3,74

11.Szulc Paulina 2007 UKS MOSiR Działdowo 3,68

12.Kilanowska Patrycja 2007 LUKS Lidzbark Welski 3,46

13.Pawłowska Oliwia 2008 LUKS Lidzbark Welski 3,34

14.Fanslau Martyna 2006 KS Zamek Kurzętnik 3,25

15.Nagurska Daria 2008 Gmina Szczytno 3,22

16.Cegielska Roksana 2007 KS Zamek Kurzętnik 3,10

17 Miłkowska Anna 2007 Gmina Szczytno 2.93

18,Niksa Maja 2007 Gmina Szczytno 2,65

19.Kaczmarska Zofia 2006 Gmina Szczytno 2,57

20.Jóźwicka Roksana 2007 Gmina Szczytno 2,48

Skok w dal M Open

1.Moczyński Robert Działdowo 4,89

2.Majewski Dawid 2005 UKS Atos Woźnice 4,82

3.Szyłejko Dominik 2005 UKS Atos Woźnice 4,60

4.Wawrzynowicz Gabriel 2006 UKS Atos Woźnice 4,31

5.Jaremicz Bartosz 2006 Gmina Wilczęta 4,00

6.Kosiorek Stanisław 2006 UKS Atos Woźnice 3,89

7.Pawlak Tomasz 2007 MUKL Brodnica 3,85

Pchnięcie Kulą K Open

1.Marszelewska Joanna 2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 12,22 (3kg)

2.Antoszewska Maja 2004 KS Drwęca Nowe Miasto 10,90 (3kg)

3.Kucińska Klaudia 2006 KS Drwęca Nowe Miasto 9,86 (3kg)

4.Steć Patrycja 2001 Gmina Wilczęta 9,51 (4kg)

5.Figurska Weronika 2003 UKS MOSiR Działdowo 9,06 (3kg)

Pchnięcie Kulą M Open

1.Chilmanowicz Janusz 1964 UKS MOSiR Działdowo 13,20 (6kg)

2.Kocik Olaf 2003 MUKL Brodnica 9,69 (5kg)

3.Stepiń Marcin 2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie 8,96 (3kg)

4.Wójtowicz Bartosz 2006 UKS MOSiR Działdowo 8,26 (3kg)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn