Mityng Otwarcia Sezonu Lidzbark Warmiński 2019 – Walczyli z rywalami i...wiatrem

Fot. mks truso elbląg

W sobotę (4 stycznia) w Lidzbarku Warmińskim zainaugurowano letni sezon lekkoatletyczny w regionie. Wystartowali zawodnicy większości sekcji warmińsko-mazurskich. Poziom był bardzo zróżnicowany, bowiem wśród uczestników nie zabrakło znanych już postaci, ale przede wszystkim wystąpili młodzi, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Wiał bardzo mocny wiatr, więc wyniki trzeba potraktować z rezerwą.

Wśród mężczyzn dwa biegi na 100 m i 300 m wygrał Mateusz Ostapiuk (AZS UWM Olsztyn)11.13 i 35.70, na 600 m najlepszy okazał się Mikołaj Truszczyński (GUKS Asy Dywity) 1.26.52. Na 1500 m triumfował Wiktor Kujawa (AZS UWM) 4.13.14, w pchnięciu kulą Jakub Borkowski (PKS Gwardia Szczytno) 15.63, w oszczepie U16 Daniel Żuchowski (LKS Lubawa) 48.31, w dysku U16 Karol Kijewski (PKS Gwardia Szczytno) 46.40, w dal Kacper Rudnik (NKS Lubawa) 6.50

W rywalizacji pań na 100 metrów zwyciężyła Natalia Żuk (AZS UWM) 12.67, na 200 m Emilia Bielecka (AZS Wrocław) 25.84, na 300 m Alicja Potasznik (AZS UWM) 40.24, na 400 m Kinga Kornacka (KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 59.57 , na 600 m jej koleżanka klubowa Alicja Ługiewicz 1.40.42, na 1000 m Julia Pętlicka (AZS UWM) 2.59.97, na 1500 m Karolina Kornacka (KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 5.09.61, w pchnięciu kulą U18 Daria Siemińska (LKS Lubawa) 14.17, w rzucie dyskiem Izabela Mendyk (Sokół Węgorzewo) 43.09, wzwyż Julia Pędziak (LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński) 1.63, w dal Klaudia Nazarewicz (Sokół Węgorzewo) 5.54.

O ocenę swoich zawodników pokusił się trener MKS Truso Jacek Licznerski

- W biegach sprinterskich swoje aspiracje do osiągania bardzo dobrych wyników potwierdzili: junior Kacper Wira (100 m – 11.65 sek.), młodziczka Patrycja Hulanicka (100 m – 13.92 sek., 200 m 28.98 sek.), młodzik Filip Łaskowski (100 m – 12.79 sek.) oraz w kategorii dzieci starszych – Milena Trochimczuk (100 m – 14.04 sek., 200 m – 30.95 sek.) i Lexssandra Bogusławska (100 m – 14.08 sek., 200 m – 29.38 sek.).

Natomiast w biegach średnich trenerzy wyróżnili wyniki zawodników: młodziczka Małgorzata Leśniewska (600 m – 1:49.50 sek.), młodzicy Michał Rodziewicz (1000 m – 2:57.53 sek.) i Kacper Bąk (1000 m – 3:01.67 sek.), juniorka młodsza Maja Dalidowicz (1000 m – 3:06.41 sek.) oraz junior młodszy Dominik Rudawski (1500 m – 4:15.24 sek.).

Mężczyźni

100 metrów

1 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 11.13 (+1.9)

2 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 11.44 (+1.9)

3 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce 11.61 (+1.9)

4 WIRA Kacper 19.11.2001 MKS Truso Elbląg 11.65 PB (+1.9)

5 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 11.67 (+4.9)

6 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 11.69 (+1.9)

7 KLIMEK Rafał 21.07.1999 KS AZS UWM Olsztyn 11.87 (+1.9)

8 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 11.90 (+2.1)

9 PIEKOSZEWSKI Dominik 08.03.2003 LKS Lubawa 11.94 (+1.9)

10 BALEWSKI Dawid 31.07.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 11.94 (+4.9)

11 MIŁKOWSKI Marcin 20.12.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 11.96 (+2.0)

12 TABAKA Wojciech 24.06.2004 PKS Gwardia Szczytno 11.97 (+4.9)

13 JABŁOŃSKI Maciej 05.04.2004 LUKS Orneta 12.07 (+5.4)

14 SZPANELEWSKI Dawid 31.05.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 12.13 (+2.1)

15 JEŻEWSKI Krzysztof 10.01.2003 MKS Truso Elbląg 12.24 (+4.9)

16 KOŁACZKO Kacper 25.11.2003 UKS Jedynka Bartoszyce 12.25 (+4.9)

17 GĘBSKI Mariusz 05.02.1978 PZLAM MS 12.27 (+3.3)

18 DEPTUŁA Mateusz 26.07.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 12.27 (+2.0)

19 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn 12.29 (+1.9)

20 OLENIUK Jarosław 30.11.2004 UKS Sokół Węgorzewo 12.31 (+3.3)

21 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 12.37 (+2.1)

22 SZYŁEJKO Dominik 14.07.2005 UKS Atos Woźnice 12.38 (+5.4)

23 MARKOWSKI Stefan 25.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn 12.62 (+4.9)

24 KUTNIK Miłosz 11.06.2002 UKS Sokół Węgorzewo 12.62 (+2.1)

25 SZULC Kacper 31.01.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 12.70 (+5.4)

26 ŁASKOWSKI Filip 17.01.2005 MKS Truso Elbląg 12.79 (+5.4)

27 STALĘGA Sergiusz 09.09.2004 KS Zamek Kurzętnik 12.85 (+2.1)

28 BARANOWSKI Wiktor 01.06.2004 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 12.85 (+2.0)

29 DEPTUŁA Jakub 29.11.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 13.02 (+1.2)

30 STROMSKI Grzegorz 06.01.2005 MKS Truso Elbląg 13.06 (+5.4)

31 GÓRNY Dawid 13.03.2004 UKS Olimpijczyk Skorzewo PM 13.13 (+2.1)

32 KOLĘDO Sebastian 11.04.2005 LUKS Orneta 13.16 (+5.4)

33 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 13.36 (+4.9)

34 KOLPERT Jakub 04.10.2005 MKS Truso Elbląg 13.56 (+5.4)

35 STALĘGA Gracjan 02.04.2006 KS Zamek Kurzętnik 13.84 (+2.1)

36 BULIŃSKI Wojciech 03.02.2006 LKS Lubawa 14.00 (+1.2)

37 GOGŁOZA Maciej 25.04.2006 MKS Truso Elbląg 14.34 (+3.3)

38 WAWRZYNOWICZ Dawid 11.02.2005 UKS Atos Woźnice 14.50 (+2.0)

39 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 14.53 (+3.3)

40 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 14.70 (+2.0)

41 RAFIŃSKI Paweł 08.07.2006 LKS Lubawa 14.99 (+1.2)

42 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 15.18 (+2.0)

43 JANKOWSKI Michał 08.11.2006 MKS Truso Elbląg 15.39 (+3.3)

200 metrów

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn 23.14 (+4.3)

2 MIŁKOWSKI Marcin 20.12.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 23.47 (+3.6)

3 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn 23.51 (+4.3)

4 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce 23.82 (+4.3)

5 DEPTUŁA Mateusz 26.07.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 24.13 (+3.6)

6 KOZŁOWSKI Piotr 14.02.2001 KS AZS UWM Olsztyn 24.23 (+4.3)

7 PIEKOSZEWSKI Dominik 08.03.2003 LKS Lubawa 24.28 (+4.1)

8 BALEWSKI Dawid 31.07.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 24.25 (+4.3)

9 SOBCZAK Błażej 30.12.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 24.32 (+3.7)

10 SAMULEWICZ Jan 09.11.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 24.69 (+4.1)

11 JABŁOŃSKI Maciej 05.04.2004 LUKS Orneta 24.83 (+3.6)

12 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn 24.83 (+3.6)

13 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie 24.83 (+3.7)

14 KŁOCZKO Kacper 12.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn 25.96 (+4.1)

15 DEPTUŁA Jakub 29.11.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 26.27 (+3.7)

16 STALĘGA Sergiusz 09.09.2004 KS Zamek Kurzętnik 26.37 (+4.1)

17 KOLĘDO Sebastian 11.04.2005 LUKS Orneta 27.37 (+3.6)

18 ŁASKOWSKI Filip 17.01.2005 MKS Truso Elbląg 27.90 (+3.7)

19 KOWALSKI Marceli 22.01.2006 NKS Nowe Miasto Lubawskie 29.26 (+3.7)

20 JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto 30.73 (+3.7)

300 metrów

1 OSTAPIUK Mateusz 12.12.1993 KS AZS UWM Olsztyn 35.70

2 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 36.07

3 KLIMEK Rafał 21.07.1999 KS AZS UWM Olsztyn 36.79

4 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 13.12.2001 GUKS Asy Dywity 37.80

5 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn 38.80 PB

6 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn 38.94 PB

7 KOŁACZKO Kacper 25.11.2003 UKS Jedynka Bartoszyce 39.53 PB

8 MARKOWSKI Stefan 25.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn 40.25

9 KUTNIK Miłosz 11.06.2002 UKS Sokół Węgorzewo 40.87 PB

10 OLENIUK Jarosław 30.11.2004 UKS Sokół Węgorzewo 41.36

11 GÓRNY Dawid 13.03.2004 UKS Olimpijczyk Skorzewo PM 41.48 PB

12 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo 41.70

13 SZULC Kacper 31.01.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 42.81 PB

14 SZYŁEJKO Dominik 14.07.2005 UKS Atos Woźnice 42.98

15 MAJEWSKI Dawid 01.05.2005 UKS Atos Woźnice 43.08 PB

16 STROMSKI Grzegorz 06.01.2005 MKS Truso Elbląg 45.10

17 BIEŃKOWSKI Marcin 13.03.2007 KS AZS UWM Olsztyn 45.55 PB

18 KAMIŃSKI Sebastian 27.04.2004 UKS Jedynka Bartoszyce 46.09

19 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn 46.62

20 SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 46.97

21 STALĘGA Gracjan 02.04.2006 KS Zamek Kurzętnik 46.98

22 KOLPERT Jakub 04.10.2005 MKS Truso Elbląg 49.49

23 KOSIOREK Stanisław 26.09.2006 UKS Atos Woźnice 50.46

24 JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto 50.62

25 WAWRZYNOWICZ Gabriel 28.12.2006 UKS Atos Woźnice 52.22

26 WAWRZYNOWICZ Dawid 11.02.2005 UKS Atos Woźnice 52.88

27 PIENIAK Gabriel 24.08.2006 UKS Sokół Węgorzewo 53.96

400 metrów

1 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn 55.45

2 KŁOCZKO Kacper 12.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn 57.41

3 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa 59.37

4 OLSZEWSKI Dawid 21.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 60.55

600 metrów

1 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 13.12.2001 GUKS Asy Dywity 1:26.52 PB

2 SZPANELEWSKI Dawid 31.05.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 1:29.86

3 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn 1:38.50 PB

4 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 1:39.48 PB

5 KAMIŃSKI Sebastian 27.04.2004 UKS Jedynka Bartoszyce 1:42.57 PB

6 SZUBZDA Jakub 07.04.2004 KS AZS UWM Olsztyn 1:43.61

7 CISZEK Mariusz 27.05.2003 MKS Truso Elbląg 1:44.36

8 JUREK Krystian 14.12.2002 UKS Sokół Węgorzewo 1:46.40

9 KUNCE Kamil 18.02.2005 PKS Gwardia Szczytno 1:54.03

Fot. uks jelonki dobre miasto

1000 metrów

1 ZMYŚLONY Franciszek 05.04.2001 MKS Truso Elbląg 2:56.11

2 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg 2:57.53

3 JARZYNA Damian 12.02.2000 LKS Lubawa 2:59.70

4 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo 3:01.20

5 BĄK Kacper 16.05.2005 MKS Truso Elbląg 3:01.67 PB

6 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk 3:03.55

7 SIKORA Dawid 26.03.2001 UKS Sokół Węgorzewo 3:04.15 PB

8 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg 3:10.06 PB

9 RAFIŃSKI Paweł 08.07.2006 LKS Lubawa 3:15.66

10 NADRAUS Karol 23.07.2004 KS Polonia Pasłęk 3:17.06

11 SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 3:22.44

12 CZERNIEWSKI Karol 25.12.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 3:38.20

1500 metrów

1 KUJAWA Wiktor 03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn 4:13.14 PB

2 RUDAWSKI Dominik 16.01.2003 MKS Truso Elbląg 4:15.24

3 SPUSTEK Marcin 21.05.1997 MKS Truso Elbląg 4:18.27

4 KOZŁOWSKI Piotr 14.02.2001 KS AZS UWM Olsztyn 4:20.15

5 PALUCH Sylwester 31.07.2001 GUKS Asy Dywity 4:32.53

6 SKRONIK Wojciech 04.01.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 4:57.46

110 metrów pł U18 (91.4)

1 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn 16.14 (+4.8)

4 razy 100 metrów

1 KU AZS UWM Olsztyn(Jakub KLUK Maciej STEFANOWICZ Damian SOBÓL Jakub KOZACKI ) 45.75

2 UKS Sokół Węgorzewo (Dawid SIKORA Michał KIJEWSKI Miłosz KUTNIK 1Jarosław OLENIUK) 51.13

Pchnięcie kulą U20 (6kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 15.63 PB

Pchnięcie kulą U18 (5kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 11.52 PB

Pchnięcie kulą U16 (5kg)

1 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 11.81 PB

2 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 11.67 PB

3 GRABOWSKI Kacper 02.02.2006 LKS Lubawa 8.38

4 DOWEJKO Maciej 05.07.2005 UKS Sokół Węgorzewo 6.96

Rzut oszczepem U18 (700)

1 OCHNIO Maciej 21.08.2003 KS AZS UWM Olsztyn 32.02

Rzut oszczepem U16 (600)

1 ŻUCHOWSKI Daniel 17.07.2004 LKS Lubawa 48.31 PB

2 ADAMCZYK Hubert 07.03.2004 KS Polonia Pasłęk 37.41 PB

3 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk 27.82

4 BULIŃSKI Wojciech 03.02.2006 LKS Lubawa 27.10

Rzut dyskiem U20 (1.75kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 PKS Gwardia Szczytno 44.23

Rzut dyskiem U18 (1.5kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn 36.98

Rzut dyskiem U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno 46.40 PB

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa 31.11 PB

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno 30.80 =PB

Skok w dal

1 RUDNIK Kacper 24.03.2001 NKS Nowe Miasto Lubawskie 6.50 (+0.5)

2 SOBCZAK Błażej 30.12.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie 5.61 (0.0)

3 ŻUCHOWSKI Daniel 17.07.2004 LKS Lubawa 5.44 (+0.5)

4 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie 5.20 (+1.5)

5 SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 4.49 (+1.1)

6 JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto 4.25 (+0.2)

7 NAZAROWICZ Hubert 15.07.2008 UKS Sokół Węgorzewo 3.98 (+0.2)

8 PIENIAK Gabriel 24.08.2006 UKS Sokół Węgorzewo 3.53 (+0.0)

Kobiety

100 metrów

1 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.67 PB (+2.0)

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.69 PB (+2.0)

3 BIELECKA Emilia 04.09.1999 KS AZS AWF Wrocław DS 12.72 PB (+2.0)

4 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 12.84 =SB (+2.0)

5 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 12.85 (+2.0)

6 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 12.97 (+2.0)

7 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 13.00 (+2.0)

8 CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 13.30 (+1.0)

9 LIS Aleksandra 02.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 13.42 (+1.0)

10 SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz 13.43 (+3.4)

11 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 13.46 (+1.0)

12 KOZŁOWSKA Agata 01.07.2002 KS Zamek Kurzętnik 13.50 SB (+1.0)

13 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 13.54 (+3.4)

14 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto 13.65 (+3.4)

15 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 Orka Iława Athletics 13.65 (+2.5)

16 BIAŁEK Magdalena 20.02.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 13.65 (+1.5)

17 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa 13.68 PB (+1.7)

19 TCHÓRZ Kinga 07.12.2003 MLKS Ostróda 13.74 (+3.4)

20 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 13.79 (+2.5)

21 ZYCH Julia 15.04.2004 GUKS Asy Dywity 13.80 (+1.5)

22 UZARSKA Julia 05.05.2003 LKS Lubawa 13.81 (+1.0)

23 OBIDOSKA Wiktoria 30.03.2006 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 13.83 PB (+1.7)

24 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 13.89 PB (+1.6)

25 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg 13.92 (+2.5)

26 FAFIŃSKA Emilia 05.01.2003 LKS Lubawa 14.02 (+3.4)

27 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg 14.04 PB (+1.8)

28 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto L. 14.07 (+2.9)

29 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso Elbląg 14.08 (+2.5)

30 LASKIEWICZ Zofia 31.01.2003 MKS Truso Elbląg 14.12 (+2.5)

31 SZLENDAK Milena 19.03.2004 MKS Truso Elbląg 14.12 (+2.5)

32 KARPIERZ Kamila 14.09.2004 Orka Iława Athletics 14.12 PB (+1.6)

33 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk 14.12 PB (+1.6)

34 KABUŁA Oliwia 07.02.2002 MKS Truso Elbląg 14.19 (+3.4)

35 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda 14.27 (+2.9)

36 BULIK Patrycja 11.03.2005 LKS Lubawa 14.28 (+1.0)

37 BIEGAJ Oliwia 11.06.2004 UKS Atos Woźnice 14.30 (+2.5)

38 WROŃSKA Laura 11.06.2003 LKS Lubawa 14.31 (+2.9)

39 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 14.33 (+1.8)

40 MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 14.39 PB (+1.6)

42 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 14.47 PB (+1.7)

43 KLEBA Aleksandra 13.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn 14.52 (+3.3)

44 GÓRNA Dorota 21.03.2006 GUKS Asy Dywity 14.53 (+1.6)

45 ŁUSZCZAK Emilia 25.10.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 14.55 (+1.5)

46 SIKORA Weronika 16.12.2005 KS AZS UWM Olsztyn 14.57 PB (+1.7)

47 PRUSIŃSKA Monika 04.02.2005 MLKS Ostróda 14.61 (+2.9)

48 TUSZYŃSKA Nikola 06.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn 14.61 (+2.9)

49 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 19.09.2003 LKS Lubawa 14.65 (+2.5)

50 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz 14.67 PB (+1.8)

51 ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 14.70 (+1.6)

52 KACA Julia 03.12.2005 CSiR Susz 14.72 (+2.9)

53 BETLEJEWSKA Oliwia 03.03.2003 MKS Truso Elbląg 14.72 (+1.6)

54 FIGLEWSKA Dominika 16.07.2003 MKS Truso Elbląg 14.72 PB (+1.7)

55 KLIMASZEWSKA Zofia 08.01.2005 UKS Sokół Węgorzewo 14.74 (+1.7)

56 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 14.76 PB (+1.7)

57 EWERTOWSKA Anna 10.11.2005 LKS Lubawa 14.81 (+2.9)

58 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 KS Jelonki Dobre Miasto 14.86 (+1.7)

59 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 30.04.2004 MKS Truso Elbląg 14.88 (+3.3)

60 ZABIELSKA Dominika 11.09.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 14.90 (+2.9)

61 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics 14.94 PB (+1.8)

62 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto 15.06 PB (+1.8)

63 STYCZEŃ Alicja 11.02.2004 MKS Truso Elbląg 15.08 SB (+1.7)

64 MARSZELEWSKA Kinga 04.10.2005 LKS Lubawa 15.17 (+3.3)

65 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa 15.31

66 GRZYBIŃSKA Maria 30.03.2006 LKS Lubawa 15.40 (+2.9)

67 IWICZUK Natalia 14.09.2003 UKS Sokół Węgorzewo 15.41 (+3.3)

68 KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 15.49 (+2.9)

69 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz 15.56 (+1.5)

70 JAKUBOWSKA Patrycja 05.12.2006 LKS Lubawa 15.66 (+2.9)

71 BOJAROWICZ Julia 02.10.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 15.71 (+3.3)

72 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.2006 GUKS Asy Dywity 15.72 (+2.9)

73 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 15.91 (+2.9)

74 PETRIKOWSKA Dominika 25.05.2006 LKS Lubawa 16.02 (+1.5)

75 KORZENIEWSKA Julia 24.05.2004 MKS Truso Elbląg 16.03 (+1.8)

76 PACZKOWSKA Aleksandra 03.07.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 16.10

77 LIJEWSKA Magdalena 06.05.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 16.23

78 NIEDZIELA Julia 01.01.2006 LKS Lubawa 16.24 (+1.7)

79 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.2007 LKS Lubawa 16.26

80 ZIELIŃSKA Kamila 21.09.2006 LKS Lubawa 16.29 PB (+1.5)

81 SZAUER Julia 09.08.2007 LKS Lubawa 16.39 (+3.3)

82 JANKOWSKA Oliwia 24.10.2007 MKS Truso Elbląg 17.05 (+1.8)

200 metrów

1 BIELECKA Emilia 04.09.1999 KS AZS AWF Wrocław DS 25.84 PB (+0.1)

2 JATKIEWICZ Izabela 28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 26.38 PB (+0.1)

3 RUTKOWSKA Wiktoria 23.01.2001 LUKS Orneta 26.78 (+0.1)

4 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. 26.84 PB (+0.1)

5 STEĆ Patrycja 22.03.2001 UKS Gimpas Pasłęk 28.48 (+0.1)

6 KOZŁOWSKA Agata 01.07.2002 KS Zamek Kurzętnik 27.58 (+1.7)

7 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 27.90 (+2.7)

8 GRONOWSKA Zofia 14.09.2004 UKS Sprint Przeźmierowo WP 27.98 PB (+4.1)

9 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto 28.06 PB (+1.7)

10 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 28.08 (+1.7)

11 ZYCH Julia 15.04.2004 GUKS Asy Dywity 28.71 (+1.7)

12 KARPIERZ Kamila 14.09.2004 Orka Iława Athletics 28.94 PB (+4.1)

13 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg 28.98 (+1.0)

14 UZARSKA Julia 05.05.2003 LKS Lubawa 29.03 (+1.7)

15 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso Elbląg 29.38 PB (+4.1)

16 KABUŁA Oliwia 07.02.2002 MKS Truso Elbląg 29.92 (+4.1)

17 BIEGAJ Oliwia 11.06.2004 UKS Atos Woźnice 29.93 (+1.0)

18 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 29.83 (+4.1)

19 SZLENDAK Milena 19.03.2004 MKS Truso Elbląg 30.01 (+0.7)

20 FIGLEWSKA Dominika 16.07.2003 MKS Truso Elbląg 30.32 PB (+4.1)

21 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa 30.68 (+1.0)

22 ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 30.68 (+0.7)

23 TROCHIMCZUK Milena 16.06.2007 MKS Truso Elbląg 30.95 (+4.1)

24 KLEBA Aleksandra 13.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn 30.97 (+2.7)

25 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa 31.18 (+1.0)

26 EWERTOWSKA Anna 10.11.2005 LKS Lubawa 31.75 (+0,7)

27 BETLEJEWSKA Oliwia 03.03.2003 MKS Truso Elbląg 31.93 PB (+2.7)

28 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 30.04.2004 MKS Truso Elbląg 32.15 (+1.0)

29 GRZYBIŃSKA Maria 30.03.2006 LKS Lubawa 32.38 (+2.7)

30 KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 32.54 (+4.1)

31 MARSZELEWSKA Kinga 04.10.2005 LKS Lubawa WN 32.89 (+2.7)

32 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 33.39 (+4.1)

33 PETRIKOWSKA Dominika 25.05.2006 LKS Lubawa 33.43 (+4.1)

34 JAKUBOWSKA Patrycja 05.12.2006 LKS Lubawa 33.47 (+0.7)

35 BOJAROWICZ Julia 02.10.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 33.94 (+0.7)

300 metrów

1 POTASZNIK Alicja 24.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn 40.24 SB

2 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn 41.43 SB

3 KUBICKA Julia 09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn 41.96 SB

4 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn 42.21 SB

5 CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn 43.08 PB

6 LIS Aleksandra 02.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 43.23 SB

7 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice 43.78 PB

8 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn 44.26

9 DOMURAT Wiktoria 06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn 44.95

10 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz 45.50 PB

11 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn 45.88 PB

12 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice 46.22

13 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto 46.53

14 LASKIEWICZ Zofia 31.01.2003 MKS Truso Elbląg 46.72

15 TOMCZYK Aleksandra 01.01.2004 UKS MOSiR Działdowo 47.26

16 BARANOWSKA Wiktoria 26.08.2005 MLKS Ostróda 47.28

17 FAFIŃSKA Emilia 05.01.2003 LKS Lubawa 47.45

18 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda 47.50 PB

19 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk 47.53 PB

20 SIKORA Weronika 16.12.2005 KS AZS UWM Olsztyn 47.56

21 TROŚCIANKO Kornelia 02.12.2003 UKS Sokół Węgorzewo 47.61 PB

22 MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 47.72

23 DŹWILEWSKA Daria 15.05.2005 LKS Korab Olecko 47.98

24 TCHÓRZ Kinga 07.12.2003 MLKS Ostróda 48.05

25 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 19.09.2003 LKS Lubawa 48.65

26 TUSZYŃSKA Nikola 06.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn 48.72

27 ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 49.16

28 BIAŁEK Magdalena 20.02.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 49.27

29 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics 49.66 PB

30 PRUSIŃSKA Monika 04.02.2005 MLKS Ostróda 49.94

31 GORZKA Patrycja 01.01.2005 UKS MOSiR Działdowo 50.09

32 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk 50.20 PB

33 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics 50.35

34 ŁUSZCZAK Emilia 25.10.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 50.42

35 GARBINO Maria 17.03.2006 GUKS Asy Dywity 50.69

36 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 PKS Gwardia Szczytno 50.98 PB

37 DROZD Oliwia 07.07.2007 UKS Sokół Węgorzewo 51.05

38 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto 51.47

39 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz 51.69

40 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn 53.14

41 DOMOZYCH Nikola 03.08.2006 KS AZS UWM Olsztyn 53.31

42 FABER Aleksandra 18.03.2006 UKS Sokół Węgorzewo 53.44

43 OFLENDA Gabriela 01.01.2003 KS AZS UWM Olsztyn 53.45

44 SKWAREK Dominika 25.08.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 54.20

45 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 54.34

46 SZAUER Julia 09.08.2007 LKS Lubawa 54.65

47 IWICZUK Natalia 14.09.2003 UKS Sokół Węgorzewo 54.76

48 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn 54.85

49 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 KS Jelonki Dobre Miasto 55.62

50 BIEŃKOWSKA Aleksandra 09.06.2006 GUKS Asy Dywity 56.28

51 BARANOWSKA Weronika 08.02.2005 LKS Lubawa 57.31

52 DEPCZYŃSKA Wiktoria 28.08.2007 LKS Lubawa 57.37

53 KACA Amelia 04.07.2007 CSiR Susz 57.71

54 SZYSZKO Wiktoria 10.05.2008 UKS Sokół Węgorzewo 59.17

400 metrów

1 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 59.57

2 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn 62.93

3 BOJANOWSKA Anna 20.04.2003 PKS Gwardia Szczytno 65.44

4 WROŃSKA Laura 11.06.2003 LKS Lubawa 66.76

600 metrów

1 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto L. 1:40.42 PB

2 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda 1:42.87 PB

3 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk 1:44.94 PB

4 TOMCZYK Aleksandra 01.01.2004 UKS MOSiR Działdowo 1:46.88

5 TROŚCIANKO Kornelia 02.12.2003 UKS Sokół Węgorzewo 1:48.72

6 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.2005 MKS Truso Elbląg 1:49.50

7 SOKOŁOWSKA Kornelia 18.08.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 1:49.55

8 KALINOWSKA Emilia 12.08.2003 MKS Truso Elbląg 1:51.92 PB

9 ROCHEWICZ Aleksandra 18.10.2005 KS Zamek Kurzętnik 1:53.25 PB

10 MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 LKS Korab Olecko 1:56.67

11 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.2005 MLKS Ostróda 1:58.18 PB

12 KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 1:58.94

13 GRZANKA Aleksandra 01.06.2007 KS Polonia Pasłęk 1:59.69

14 ZYGIEL Oliwia 18.03.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 2:00.79

15 OLSZEWSKA Magdalena 04.09.2006 KS AZS UWM Olsztyn 2:02.39 PB

16 SKWAREK Dominika 25.08.2005 UKS Jedynka Bartoszyce 2:02.94 PB

17 PACZKOWSKA Aleksandra 03.07.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 2:04.89

18 FURMAŃSKA Amelia 06.12.2007 CSiR Susz 2:07.28

19 ZIENKIEWICZ Eliza 14.06.2007 UKS Gimpas Pasłęk 2:16.42

20 KLIMCZAK Amelia 23.10.2006 UKS Gimpas Pasłęk 2:17.69

21 KACA Julia 03.12.2005 CSiR Susz 2:17.75

1000 metrów

1 PĘTLICKA Julia 02.01.2002 KS AZS UWM Olsztyn 2:59.79 PB

2 DOMURAT Wiktoria 06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn 3:05.86

3 DALIDOWICZ Maja 29.07.2002 MKS Truso Elbląg 3:06.41 PB

4 ULIŃSKA Otylia 06.09.2004 KS Zamek Kurzętnik 3:11.89 PB

5 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn 3:13.47

6 STEFANOWICZ Inez 01.10.2003 MKS Truso Elbląg 3:15.86 PB

7 KRAWIEC Wiktoria 03.03.2004 MLKS Ostróda 3:17.41 PB

8 KULOT Wiktoria 30.05.2006 KS Polonia Pasłęk 3:23.07

9 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn 3:24.58

10 BULIK Patrycja 11.03.2005 LKS Lubawa 3:25.96

11 RADZIKOWSKA Patrycja 01.01.2003 MKS Truso Elbląg 3:43.66

12 WLIZŁO Anna 16.10.2005 MKS Truso Elbląg 3:52.66 PB

13 PIAŚCIK Weronika 12.05.2005 UKS Sokół Węgorzewo 4:07.78

1500 metrów

1 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. 5:09.61

2 PIETRUCZUK Alicja 14.01.2000 LKS Korab Olecko 5:15.26 PB

100 metrów przez płotki

1 STEĆ Patrycja 22.03.2001 UKS Gimpas Pasłęk 15.69 (+1.4)

80 metrów przez płotki U16

1 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 PKS Gwardia Szczytno 15.36

2 WRÓBEL Olivia 23.06.2006 UKS Atos Woźnice 17.80

3 KLIMASZEWSKA Zofia 08.01.2005 UKS Sokół Węgorzewo 21.31

4 razy 100 metrów

1 KU AZS UWM Olsztyn (Izabela JATKIEWICZ Małgorzata PRUSIŃSKA Natalia ŻUK Alicja POTASZNIK) 48.36

2 KU AZS UWM III(Aleksandra LIS Katarzyna BIELAKOW Małgorzata ŻURAWSKA Dominika KUŁAKOWSKA) 52.83

3 LKS Lubawa (Laura WROŃSKA Aleksandra ĆWIKLIŃSKA Emilia FAFIŃSKA Julia UZARSKA) 54.84

4 KS Jelonki Dobre Miasto (Wiktoria ZADROGA Mariola MACZUKIN Amelia ŁASZENKOW 06.11.2006 22 Urszula JANKOWSKA) 55.24

5 UKS Sokół Węgorzewo (Kornelia TROŚCIANKO Zofia KLIMASZEWSKA Natalia IWICZUK 14.09.2003 1 Klaudia NAZAROWICZ) 56.31

6 LKS Lubawa III (Wiktoria DEPCZYŃSKA Dominika PETRIKOWSKA Patrycja JAKUBOWSKA Maria GRZYBIŃSKA) 61.71

7 KS Jelonki Dobre Miasto II (Julia BOJAROWICZ Zuzanna MĘTEL Aleksandra PACZKOWSKA Oliwia ZYGIEL ) 62.20

Pchnięcie kulą (4kg)

1 WIECHA Wanesa 05.11.2001 KS AZS UWM Olsztyn 8.05

Pchnięcie kulą U18 (3kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 14.27 PB

2 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 9.46 PB

3 SZYSZKA Ewelina 28.04.2003 KS Polonia Pasłęk 8.48

4 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 8.34 PB

5 SKALSKA Oliwia 23.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn 8.07

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.2004 NKS Nowe Miasto L. 11.26 PB

2 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa 8.97 PB

3 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa 8.64 PB

4 NOWAKOWSKA Julia 03.05.2004 KS Polonia Pasłęk 7.35

5 KLIMASZEWSKA Zofia 08.01.2005 UKS Sokół Węgorzewo 6.72

Rzut oszczepem K U18 (500)

1 SZYSZKA Ewelina 28.04.2003 KS Polonia Pasłęk 26.96

2 GRUCA Gabriela 27.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 25.97

3 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 24.62

4 LENKIEWICZ Alicja 09.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 15.44

Rzut oszczepem (600)

1 STEĆ Patrycja 22.03.2001 UKS Gimpas Pasłęk 24.33

Rzut oszczepem U16 (500)

1 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa 28.59 PB

2 ADAMCZYK Martyna 04.01.2006 KS Polonia Pasłęk 27.07 PB

3 DŹWILEWSKA Daria 15.05.2005 LKS Korab Olecko 26.88

4 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa 25.72 PB

5 NOWAKOWSKA Julia 03.05.2004 KS Polonia Pasłęk 21.10

6 NIEDZIELA Julia 01.01.2006 LKS Lubawa 20.67 PB

7 PODGÓRSKA Michalina 21.10.2005 KS AZS UWM Olsztyn 19.58

8 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa 16.12

9 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa 14.07 PB

Rzut dyskiem (1kg)

1 MENDYK Izabela 27.01.1998 UKS Sokół Węgorzewo 43.09

2 WIECHA Wanesa 05.11.2001 KS AZS UWM Olsztyn 24.90

Rzut dyskiem K U18 (1kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 LKS Lubawa 34.74

2 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa 24.40

3 SKALSKA Oliwia 23.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn 23.15 PB

4 ROLKA Anna 01.05.2003 LKS Lubawa 22.20

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 LENKIEWICZ Alicja 09.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn 16.24

2 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa 13.68

3 PODGÓRSKA Michalina 21.10.2005 KS AZS UWM Olsztyn 13.16

Skok wzwyż

1 PIĘDZIAK Julia 11.02.2004 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 1.63

2 STEĆ Patrycja 22.03.2001 UKS Gimpas Pasłęk 1.60

3 GRONOWSKA Zofia 14.09.2004 UKS Sprint Przeźmierowo WP 1.35

4 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice 1.35 =PB

5 ADAMCZYK Martyna 04.01.2006 KS Polonia Pasłęk 1.30 =PB

Skok w dal

1 NAZAROWICZ Klaudia 09.03.2000 UKS Sokół Węgorzewo 5.54 (+0.2)

2 JUCHNOWSKA Natalia 19.08.2002 UKS MOSiR Działdowo 4.82 (-1.8)

3 OBIDOSKA Wiktoria 30.03.2006 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 4.52 (-3.3)

4 MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto 4.47 (+1.1)

5 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk 4.22 (-0.9)

6 GORZKA Patrycja 01.01.2005 UKS MOSiR Działdowo 4.14 (-0.2)

7 ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto 4.06 (-1.2)

8 MĘTEL Zuzanna 29.01.2008 KS Jelonki Dobre Miasto 3.97 (-1.3)

9 WRÓBEL Olivia 23.06.2006 UKS Atos Woźnice 3.92 (+0.1)

10 DROŻYNER Oliwia 06.05.2003 UKS Sokół Węgorzewo 3.85 (+0.2)

11 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 12.08.2006 UKS Atos Woźnice 3.78 (-0.5)

12 KORZENIEWSKA Julia 24.05.2004 MKS Truso Elbląg 3.66 (-3.3)

13 PACZKOWSKA Aleksandra 03.07.2007 KS Jelonki Dobre Miasto 3.63 (-0.7)

14 DROZD Oliwia 07.07.2007 UKS Sokół Węgorzewo 3.55 (-1.9)

15 ZABIELSKA Dominika 11.09.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark W. 3.52 (-0.5)

16 ZIELIŃSKA Kamila 21.09.2006 LKS Lubawa 3.39 (0.0)

17 IWICZUK Natalia 14.09.2003 UKS Sokół Węgorzewo 3.32 (+0.9)

18 LIJEWSKA Magdalena 06.05.2005 LUKS Kłobuk Lidzbark W.i 3.25 (+0.7)

19 SZYSZKO Wiktoria 10.05.2008 UKS Sokół Węgorzewo 3.15 (+0.5)

20 FABER Aleksandra 18.03.2006 UKS Sokół Węgorzewo 2.90 (+1.1)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn