Ogólnopolski Mityng Toruń 2019 – Szlifowania formy ciąg dalszy

Fot. truso elbląg (ilustracja)

Duża grupa zawodników z sekcji warmińsko-mazurskich uczestniczyła w sobotę (11 maja) w Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym w Toruniu. Wystartowały różne grupy wiekowe, był to kolejny po lidzbarkiej imprezie otwarcia sezonu sprawdzian formy. Podajemy wyniki wszystkich naszych reprezentantów bez uwzględniania miejsc zajętych w konkurencjach biegowych.

Mityng przebiegał w trudnych warunkach. Wiał bardzo silny wiat i wiele serii sprinterskich odbywało przy powiewach zdecydowanie przekraczających normę (2m/s). Wyniki więc trudno uznać za miarodajne. Warto jednak odnotować dobry bieg na 100 metrów Mateusza Ostapiuka (AZS UWM) oraz na 200 m Kacpra Rudnika (NKS Nowe Miasto Lubawskie), który ostatnio specjalizował się w trójskoku, a tu uzyskał lepszy czas od typowych sprinterów. Kacper Kozłowski (AZS UWM) tym razem wystąpił na 600 metrów, ustanowił rekord życiowy, ale przecież na tym nietypowym dystansie startował bardzo rzadko. Cieszy kolejna życiówka”na 1000 metrów bardzo utalentowanego Kacpra Lewalskiego (Truso Elbląg). Wśród pań nieźle zaprezentowały się sprinterki: Małgorzata Prusińska (AZS UWM) i Kamila Stempkowska (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), ale ten mityng trzeba potraktować jako przerywnik w treningach, a o ocenę się pokusić, gdy warunki będą bardziej sprzyjające.

Mężczyźni

100 metrów

OSTAPIUK Mateusz 12-12-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.23 (+2.4)

KOZACKI Jakub 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.44 (+2.4)

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.75 (+2.4)

WIRA Kacper 19-11-01 MKS Truso Elbląg WN 11.79 (+3.8)

SOBÓL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.79 (+3.8)

BIZUNOWICZ Kamil 26-02-01 MKS Truso Elbląg WN 11.86 PB (+5.8)

NOWAKOWSKI Jakub 29-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.91 (+5.8)

SAMULEWICZ Jan 09-11-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 11.92 PB (+5.8)

SOBCZAK Błażej 30-12-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 12.03 (+5.8)

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 12.30 (+3.8)

KOŁACZKO Kacper 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 12.35 PB (+2.6)

WOLDAN Marcin 04-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 12.45 (+2.6)

JEŻEWSKI Krzysztof 10-01-03 MKS Truso Elbląg WN 12.51 =PB (+2.6)

SZULC Kacper 31-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 12.69 PB (+2.6)

REWIŃSKI Łukasz 04-04-03 MKS Truso Elbląg WN 13.07 (+1.8)

ŁASKOWSKI Filip 17-01-05 MKS Truso Elbląg WN 13.20 PB (+1.8)

STROMSKI Grzegorz 06-01-05 MKS Truso Elbląg WN 13.44 PB (+1.8)

200 metrów

RUDNIK Kacper 24-03-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 22.42 (+2.8)

KOZACKI Jakub 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.52 PB (+1.8)

OSTAPIUK Mateusz 12-12-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.21 (+2.8)

SOBÓL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.26 (+1.8)

WIRA Kacper 19-11-01 MKS Truso Elbląg WN 23.71 (+1.8)

FLOREK Mikołaj 17-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.85 PB (+1.0)

NOWAKOWSKI Jakub 29-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.20 PB (+1.0)

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.39 (+0.9)

SAMULEWICZ Jan 09-11-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 24.52 (+1.2)

JEŻEWSKI Krzysztof 10-01-03 MKS Truso Elbląg WN 26.14 (+1.0)

KOLPERT Jakub 04-10-05 MKS Truso Elbląg WN 28.56 (+1.2)

KOWALSKI Marceli 22-01-06 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 28.82 (+0.9)

300 metrów

SZPANELEWSKI Dawid 31-05-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 39.05

KOŁACZKO Kacper 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 40.33

SZULC Kacper 31-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 42.71 PB

KŁOCZKO Kacper 12-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.88

CZERNIEWSKI Karol 25-12-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 60.98

600 metrów

KOZŁOWSKI Kacper 07-12-86 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:21.49 PB

KOZŁOWSKI Piotr 14-02-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:25.39

MARKOWSKI Stefan 25-02-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:32.63

TUSZY ŃSKI Krystian 27-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:32.78

WOLDAN Marcin 04-01-04 KS Drw ęca Nowe Miasto Lubawskie WN 1:34.18 PB

BENDYK Marcin 23-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:37.86

1000 metrów

LEWALSKI Kacper 07-05-03 MKS Truso Elbl ą g WN 2:30.57 PB

RUDAWSKI Dominik 16-01-03 MKS Truso Elbląg WN 2:39.20 PB

KUJAWA Wiktor 03-08-93 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:41.44

TYBOROWSKI Natan 02-07-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:41.76

RODZIEWICZ Michał 06-05-05 MKS Truso Elbl ą g WN 2:51.03 PB

BĄK Kacper 16-05-05 MKS Truso Elbląg WN 3:02.76

SZUBZDA Jakub 07-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:04.49

PLISZKA Klaudia 25-09-98 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:17.56

200 metrów pł M U16 +0,7

MICHALAK Sebastian 04-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.25

SZPANELEWSKI Dawid 31-05-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 28.33

4x100 metrów M U16

KS AZS UWM Olsztyn (Mikołaj Florek, Stefan Markowski, Sebastian Michalak, Marcin Bendyk) 50.03

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

3 RUCIŃSKI Kacper 23-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.38

Rzut oszczepem (800)

2 ŁABĘCKI Kamil 03-04-99 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.11

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

2 RUCIŃSKI Kacper 23-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.34 PB

Rzut młotem M U18 (5kg)

3 BALEWSKI Dawid 31-07-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 26.90

Kobiety

100 metrów

PRUSI ŃSKA Małgorzata 25-07-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.83 SB (+1.5)

KUBICKA Julia 09-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.92 (+1.5)

CZARNECKA Aleksandra 26-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.16 SB (+2.6)

CZĘCZEK Michalina 13-12-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.68 PB (+2.2)

KOWALSKA Aleksandra 24-09-04 Orka Iława Athletics WN 13.40 PB

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 13.74 PB (+2.3)

KACA Anna 25-08-05 CSiR Susz WN 13.75 PB (+2,3)

BOGUSZ Julia 29-06-04 UKS 12 Kalisz WP 13.91 PB (+2.3)

SZLENDAK Milena 19-03-04 MKS Truso Elbląg WN 14.04 (+2.3)

KARPIERZ Kamila 14-09-04 Orka Iława Athletics WN 14.07 PB (+2.3)

CZARZASTA Wiktoria 27-10-04 Orka Iława Athletics WN 14.63 PB (+2.4)

BETLEJEWSKA Oliwia 03-03-03 MKS Truso Elbląg WN 14.80 (+2.4)

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 14.88 (+2.4)

KACA Julia 03-12-05 CSiR Susz WN 14.91 PB (+1.4)

ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 30-04-04 MKS Truso Elbląg WN 15.03 (+1.3)

FIGLEWSKA Dominika 16-07-03 MKS Truso Elbląg WN 15.16 (+2.4)

WADECKA Maja 30-11-04 MKS Truso Elbląg WN 15.19 (+2.4)

KACA Amelia 04-07-07 CSiR Susz WN 15.38 (+1.6)

MATYKA Joanna 01-01-91 CSiR Susz WN 15.44 (+1.4)

GÓRNIK Martyna 28-08-09 CSiR Susz WN 16.53 (+1.4)

CANTOP Gabriela 04-09-08 CSiR Susz WN 17.42(+1.4)

SIECIŃSKA Zuzanna 01-01-91 CSiR Susz WN 17.71 (+1.4)

200 metrów

KUBICKA Julia 09-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.03 PB (+4.2)

PRUSIŃSKA Małgorzata 25-07-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.25 (+4.2)

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 26.65 PB (+1.9)

CZARNECKA Aleksandra 26-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.97 (+4.2)

LIS Aleksandra 02-02-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.99 (+1.9)

HULANICKA Patrycja 07-05-04 MKS Truso Elbląg WN 28.25 PB (+4.2)

GOŁOTA Zuzanna 25-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.31 (+1.1)

STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasł ę k WN 28.48 PB (+1.7)

LASKIEWICZ Zofia 31-01-03 MKS Truso Elbląg WN 28.72 (+3.9)

KARPIERZ Kamila 14-09-04 Orka Iława Athletics WN 29.28 PB (+1.0)

KACA Anna 25-08-05 CSiR Susz WN 29.36 (+3.9)

KABUŁA Oliwia 07-02-02 MKS Truso Elbląg WN 29.88 (+1.0)

PERZ Marianna 03-08-04 UKS Dąb Suchy Las WP 29.99 PB (+1.0)

FIGLEWSKA Dominika 16-07-03 MKS Truso Elbląg WN 31.18 (+1.0)

300 metrów

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 42.89 PB

SADURSKA Lena 20-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.38 PB

KOZŁOWSKA Agata 01-07-02 KS Zamek Kurzętnik WN 44.48

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.57

TWARDOWSKA Julia 19-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.80

ŁUGIEWICZ Alina 10-09-05 KS Drw ęca Nowe Miasto Lubawskie WN 44.80 PB

D ĄBROWSKA Michalina 27-05-05 KS Drw ęca Nowe Miasto Lubawskie WN 46.22 PB

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 46.25

KUŁAKOWSKA Dominika 14-06-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.30

KIRPSZA Oliwia 09-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.04

KRAUSHAR Julia 24-10-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.16 PB

TUSZYŃSKA Nikola 06-07-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.19

HINC Julia 21-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.53

JEZNACH Patrycja 09-09-06 KS Zamek Kurzętnik WN 50.65

KOZŁOWSKA Lena 16-08-05 KS Zamek Kurzętnik WN 50.97 PB

KACA Amelia 04-07-07 CSiR Susz WN 52.01

FURMAŃSKA Amelia 06-12-07 CSiR Susz WN 52.52

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 53.40

KACA Julia 03-12-05 CSiR Susz WN 53.90 PB

BARICA Kinga 09-08-08 CSiR Susz WN 54.60

600 metrów

DOMURAT Wiktoria 06-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:41.42

ZIÓŁEK Weronika 23-04-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:44.28

LEMANOWICZ Maja 05-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:44.54

ULI ŃSKA Otylia 06-09-04 KS Zamek Kurz ętnik WN 1:46.91

ORZECHOWSKA Dorota 27-09-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:48.55 PB

LEŚNIEWSKA Małgorzata 26-11-05 MKS Truso Elbląg WN 1:50.19

SIKORA Weronika 16-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:50.66

KALINOWSKA Emilia 12-08-03 MKS Truso Elbląg WN 1:55.49

2000 metrów

PĘTLICKA Julia 02-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:26.75

KORNACKA Kinga 07-05-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 7:03.23

DALIDOWICZ Maja 29-07-02 MKS Truso Elbląg WN 7:18.43

RADZIKOWSKA Patrycja 01-01-03 MKS Truso Elbląg WN 7:56.25

100 metrów ppł K U20 -0,5

STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 15.79

4x100 metrów K U16

AZS UWM Olsztyn (Katarzyna Bielakow, Aleksandra Lis, Dominika Kułakowska, Julia Twaedowska) 53.63

AZS UWM III (Michalina Częczek, Weronika Sikora, Zuzanna Gołota, Lena Sadurska) 54.73

Pchnięcie kulą K U20 (4kg)

1 STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 9.90 PB

4 WIECHA Wanesa 05-11-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.95

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

6 SKALSKA Oliwia 23-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.12 SB

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

2 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21-07-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.72

3 STĘPIEŃ Marcin 10-03-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 8.34 PK

Rzut oszczepem K U18 (500)

4 MALINOWSKA Gabriela 27-10-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.16

Rzut dyskiem K U20 (1kg)

2 WIECHA Wanesa 05-11-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.80 SB

Rzut dyskiem K U18 (1kg)

5 SKALSKA Oliwia 23-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.64

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

3 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21-07-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.85

Skok w dal

2 STEĆ Patrycja 22-03-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 5.03 (+3.2)

10 CZARZASTA Wiktoria 27-10-04 Orka Iława Athletics WN 3.86 (+1.2)

12 KORZENIEWSKA Julia 24-05-04 MKS Truso Elbląg WN 3.77(+ 0.0) SB

14 GÓRNIK Martyna 28-08-09 CSiR Susz WN 3.38 (+ 0.0)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn