Powiatowe Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych Pisz 2019 – Ruciane Nida ma mocnych „leśników”

Fot. PMOS Pisz facebook

W Piszu odbyły się w poniedziałek (3 czerwca) Powiatowe Zawody w lekkiej atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyło w nich 110 uczniów w konkurencjach biegowych, rzutowych i skokach. Gospodarze z piskich placówek znaleźli godnych rywali w reprezentantach Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem Nida, którzy odnieśli najwięcej zwycięstw.

Uczestnicy

* I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu

* II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu

* Zespół Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu

* Zespół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Piszu

* Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu

* Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Ruciane-Nida

* Zespół Szkół Nr 1 w Białej Piskiej

* Zespół Szkół Samorządowych w Ruciane-Nida

* Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. dr Władysława Klementowskiego w Łupkach

Wyniki

100 m - dziewczęta

1 Julia Chodnicka ZSK Pisz 13,90 s

2 Wiktoria Grygorowicz II LO Pisz  14,66 s

3 Oliwia Gobcewicz I LO Pisz  14,78 s

4 Julia Ostrowska ZSZ Pisz 14,66 (el.)

5 Małgorzata Kalinowska I LO Pisz 15,16 s

6 Weronika Gnoza ZSS Ruciane-Nida 15,56 s

100 m - chłopcy

1 Szymon Samsel II LO Pisz  11,76 s

2 Adrian Kurpiewski I LO Pisz 11,82 s

3 Bartosz Konstanty ZSL Ruciane Nida 11,89 s

4 Kacper Milewski ZS Nr1 Biała Piska  11,99 s

5 Sebastian Gawkowski ZSL Ruciane Nida  12,42 s

6(ex) Marcel Rejnko I LO Pisz 12,38 s

6 (ex) Sebastian Malinowski II LO Pisz 12,38 s

400m dziewczęta

1 Wiktoria Mrówka ZSL Ruciane - Nida 70,20 s

2 Patrycja Duda ZSL Ruciane - Nida 72,19 s

3 Dolores Domżalska I LO Pisz 77,08 s

4 Wiktoria Rudnik ZSZ Pisz 77,51 s

5 Emilia Fałtynowicz ZSL Ruciane - Nida 79,70 s

6 Justyna Filipkowska ZS Nr 1 Biała Piska 82,86 s

400 m chłopcy

1 Mateusz Terlik ZSL Ruciane -Nida 58,04 s

2 Maciej Kurkowski ILO Pisz 58,36 s

2 (ex) Jacek Kalwejt ZS Nr1 Biała Piska 58,36 s

3 Krzysztof Antosiewicz ZSZ Pisz 59,12 s

4 Jakub Stachelski ZS Nr 1 Biała Piska 60,66 s

5 Marek Jankowski ZSZ Pisz 62,68 s

6 Patryk Łazarczyk ZSK Pisz 63,04 s

800m dziewczęta

1 Paulina Zaborowska ZSL Ruciane -Nida 3,01:11 min.

2 Aleksandra Piekarska I LO Pisz 3,18:66 min.

3 Maja Adamus ZSK Pisz 3,32:09 min.

4 Angelika Konert ZSZ Pisz 4,13:18 min.

800m chłopcy

1 Adrian Kurpiewski I LO Pisz 2,19:28 min.

2 Piotr Kukawka ZSZ Pisz 2,20: 29 min.

3 Artur Głowacki ZSL Ruciane -Nida 3,21:73 min.

4 Filip Mordaszewski ZSL Ruciane -Nida 2,27:41 min.

5 Kacper Ruszczyk ZS Nr 1 Biała Piska 2,35:21 min.

6 Piotr Lenda ZS Nr 1 Biała Piska 2,43:42 min.

1500m chłopcy

1 Krzysztof Antosiewicz ZSZ Pisz 4,50:15 min.

2 Jan Różewicz ZSS Ruciane - Nida 5,15:20 min.

3 Szymon Zadroga I LO Pisz 5,22:46 min.

4 Maciej Samul II LO Pisz 5,26:46 min.

5 Szymon Zadroga II LO Pisz 5,27:56 min.

6 Dawid Wysocki ZS Nr 1 Biała Piska 5,28:11 min.

4x100 m - dziewczęta

1 ZSL Ruciane -Nida 61,40 s

2 ZSK Pisz 61,90 s

4x100 m - chłopcy

1 ZS Nr 1 Biała Piska 50,16 s

2 ZSZ Pisz 50,27 s

3 II LO Pisz 51,16 s

Skok wzwyż dziewczęta

1 Angelika Konert ZSZ Pisz 130 cm

2 Wiktoria Grygorowicz II LO Pisz 125 cm

3 Natalia Sierzputowska ZS Nr 1 Biała Piska 120 cm

4 Małgorzata Kalinowska I LO Pisz 120 cm

5 Magdalena Zadroga SOSW Łupki 115 cm

Skok wzwyż chłopcy

1 Rafał Arnista ZSZ Pisz 160 cm

2 Szymon Samsel II LO Pisz 150 cm

3 Norbert Nosek ZSK Pisz 150 cm

4 Kamil Banach SOSW Łupki 135 cm

5 Mateusz Parda ZSK Pisz 135 cm

6 Bartek Łagodziński ZS Nr1 Pisz 135 cm

Skok w dal - dziewczęta

1 Patrycja Duda ZSL Ruciane - Nida 4,34 m

2 (ex) Julia Nosek ZSK Pisz 3,90 m

2 (ex) Julia Chodnicka ZSK Pisz 3,90 m

3 Edyta Chutkowska II LO Pisz 3,83 m

4 Maria Pardo II LO Pisz 3,67 m

5 Oliwia Malinowska ZSL Ruciane- Nida 3,64 m

6 Julia Ostrowska ZSZ Pisz 3,53 m

Skok w dal - chłopcy

1 Szymon Samsel II LO Pisz 5,90 m

2 Bartosz Konstanty ZSL Ruciane- Nida 5,61 m

3 Maciej Kurkowski I LO Pisz 5,45 m

4 Krzysztof Antosiewicz ZSZ Pisz 5,33 m

5 Norbert Nosek ZSK Pisz 5,22 m

6 Kacper Ruszczyk ZS Nr 1 Biała Piska 5,13 m

Pchnięcie kulą - dziewczęta

1 Aleksandra Stachelek II LO Pisz 7,31 m

2 Aleksandra Dardzińska II LO Pisz 7,22 m

3 Wiktoria Mrówka ZSL Ruciane -Nida 7,08 m

4 Angelika Wilczewska ZSO Orzysz 7,02 m

5 Izabela Pelc II LO Pisz 6,75 m

6 Maja Grzymała ZSZ Pisz 6,77 m

Pchnięcie kulą - chłopcy

1 Śląski Kacper II LO Pisz 10,05 m

2 Arkadiusz Pawłowski ZS Nr 1 Biała Piska 10,00 m

3 Dawid Zakrzewski ZSK Pisz 9,39 m

4 Konrad Tarasiewicz II LO Pisz 9,01 m

5 Jan Różewicz ZSS Ruciane -Nida 8,92 m

6 Krzysztof Opczyński ZSL Ruciane - Nida 8,64 m

źródło: PMOS komunikat Jan Alicki

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn