Mityng kwalifikacyjny U18 i U20 Gdańsk 2019 – Alicja Gajewska blisko 15 metrów

Fot.ilustracja

W Gdańsku odbył się w niedzielę (16 czerwca) Mityng kwalifikacyjny U18 i U20 . Startowali lekkoatleci okręgu warmińsko-mazurskiego z: Elbląga, Braniwa, Lubawy, Olsztyna, Węgorzewa i Bartoszyc. Alicja Gajewska wielce utalentowana miotaczka Zatoki Braniewo ustanowiła rekord życiowy w pchnięciu kula – 14.59 i jest bliska pokonania kolejnej bariery.

Dobrymi wynikami zwrócili uwagę także: Maja Dalidowicz (Truso Elbląg), Michał Karnowski (MOSiR Działdowo). Mateusz Ostapiuk (AZS UWM Olsztyn), Izabela Mensyk (Sikół Węgorzewo).

Wyniki

100 metrów mężczyzn U18

KOŁACZKO Kacper 03-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WN 12.29 (-5.0)

REWIŃSKI Łukasz 03-04-04 MKS Truso Elbląg WN 12.72 (-5.0)

100 metrów mężczyzn OPEN

OSTAPIUK Mateusz 93-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.34 (+0.2)

WIRA Kacper 01-11-19 MKS Truso Elbląg WN 11.54 (-0.3)

KOŁACZKO Kacper 03-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WN 12.24 (+1.1)

REWIŃSKI Łukasz 03-04-04 MKS Truso Elbląg WN 12.85 PB (+0.2)

ŁASKOWSKI Filip 05-01-17 MKS Truso Elbląg WN 13.09 (+0.2)

KOLPERT Jakub 05-10-04 MKS Truso Elbląg WN 13.92 PB (+0.2)

JĘDRZEJEWSKI Dawid 06-08-20 MKS Truso Elbląg WN 14.51(+0.2)

200 metrów mężczyzn

WIRA Kacper 01-11-19 MKS Truso Elbląg WN 23.28 (-2.9)

PIECZUŁAJTIS Patryk 01-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.19 (+0.0)

KOŁACZKO Kacper 03-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WN 25.12 (+0.0)

800 m metrów mężczyzn

RODZIEWICZ Michał 05-05-06 MKS Truso Elbląg WN 2:08.91 PB

1500 metrów mężczyzn

RUDAWSKI Dominik 03-01-16 MKS Truso Elbląg WN 4:21.79

2000 m przeszkody mężczyzn

1 KARBOWSKI Michał 98-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 6:05.84 PB

400 m ppł mężczyzn

2 NOWAK Dariusz 97-11-21 MKS Truso Elbląg WN 58.03 PB

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

3 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.50

100 metrów kobiet

HULANICKA Patrycja 04-05-07 MKS Truso Elbląg WN 13.82 (-0.7)

LASKIEWICZ Zofia 03-01-31 MKS Truso Elbląg WN 13.96 (-0.7)

KABUŁA Oliwia 02-02-07 MKS Truso Elbląg WN 14.61(-0.9)

200 metrów kobiet

KABUŁA Oliwia 02-02-07 MKS Truso Elbląg WN 29.63 SB (+0,1)

LASKIEWICZ Zofia 03-01-31 MKS Truso Elbląg WN 28.16 (-0.3)

HULANICKA Patrycja 04-05-07 MKS Truso Elbląg WN 28.91 (-0.3)

400 metrów kobiet

BULIK Patrycja 05-03-11 LKS Lubawa WN 1:02.26

3000 metrów kobiet

1 DALIDOWICZ Maja 02-07-29 MKS Truso Elbląg WN 10:51.17 PB

2 STEFANOWICZ Inez 03-10-01 MKS Truso Elbląg WN 11:25.36

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo WN 14.59 PB

Rzut oszczepem K U18 (500)

4 GRZYWIŃSKA Alicja 02-04-24 MKS Truso Elbląg WN 22.45 PB

Rzut dyskiem kobiet (1kg

3 MENDYK Izabela 98-01-27 UKS Sokół Węgorzewo WN 44.15

4 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo WN 40.34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn