Daria Siemińska z reprezentacją jedzie do Kijowa – Koledzy walczyli w Toruniu

Fot. LKS Lubawa facebook (ilustracja)

Utalentowana miotaczka LKS Lubawa Daria Siemińska będzie reprezentowała Polskę w wielomeczu lekkoatletycznym U18 w Kijowie: Ukraina-Polska-Turcja-Białoruś-Rumunia. Niedawno startowała z powodzeniem w Austrii, widać, że zyskała uznanie selekcjonerów, a więc kolejny diamencik z LKS Lubawa wystąpi w biało-czerwonym stroju. Życzymy powodzenia, tymczasem koledzy Darii sprawdzili formę w Toruniu.

W Grodzie Kopernika wystąpili młodzi lekkoatleci z: Nowego Miasta Lubawskiego, Lubawy, Iławy, Ostródy, Lidzbarka, Olsztyna, Dywit i Bartoszyc. Uzyskali sporo wartościowych wyników. Na pierwszy plan wysuwa się 50.13 Marcina Skomskiego (AZS UWM Olsztyn) na 400 metrów, 2.15.04 Kingi Kornackiej (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) na 800 m. Padło sporo rekordów życiowych, oby szczyt formy przyszedł w najwłaściwszym czasie.

Wyniki

100 metrów kobiet

21 Kinga JANUCHTA 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 13.31 (+1.8)

23 Lena SADURSKA 20-06-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 13.43 (+2.2)

26 Zuzanna GOŁOTA 25-09-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 13.51 (+1.8)

29 Julia UZARSKA 05-05-03 LKS Lubawa(WN) 13.74 SB (+1.7)

38 Natalia ZIĘBA 26-11-08 Orka Iława Athletics(WN) 14.40 (+3.4)

40 Natalia DRZEWIECKA 08-08-05 Orka Iława Athletics 14.68 (-0.2)

45 Oliwia PAWŁOWSKA 29-01-08 LUKS Lidzbark Welski(WN) 15.30 (+3.4)

53 Oliwia TARANOWSKA 01-02-08 Orka Iława Athletics(WN) 15.67 (+3.4)

54 Aleksandra URBAŃSKA 22-03-07 Orka Iława Athletics(WN) 16.48 (+2.2)

55 Amelia CIESZEWSKA 22-06-07 Orka Iława Athletics(WN) 19.57 (+3.4)

200 metrów kobiet

14 Emilia FAFIŃSKA 05-01-03 LKS Lubawa(WN) 28.27 (-0.1)

19 Wiktoria CZARZASTA 27-10-04 Orka Iława Athletics(WN) 30.60 (-1.9)

21 Natalia DRZEWIECKA 08-08-05 Orka Iława Athletics(WN) 30.75 PB (-1.4)

300 metrów kobiet

6 Lena SADURSKA 20-06-04 KS AZS UWM Olsztyn 43.06

13 Michalina DĄBROWSKA 27-05-05 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 45.57 PB

14 Zuzanna GOŁOTA 25-09-04 KS AZS UWM Olsztyn 46.03

19 Maja ZIELIŃSKA 18-01-06 KS AZS UWM Olsztyn 48.11

29 Aleksandra URBAŃSKA 22-03-07 Orka Iława Athletics 58.86

400 metrów kobiet

5 Alicja PIECHOCKA 16-02-03 MLKS Ostróda 1:01.66

600 metrów kobiet

2 Alina ŁUGIEWICZ 10-09-05 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:39.37 PB

3 Patrycja BULIK 11-03-05 LKS Lubawa 1:41.89 PB

14 Maria GARBINO 17-03-06 GUKS Asy Dywity 1:49.80 PB

17 Emilia ŁUSZCZAK 25-10-05 UKS Jedynka Bartoszyce 1:56.04

19 Oliwia NARKOWICZ 01-01-05 KS AZS UWM Olsztyn 1:58.79

22 Dominika SKWAREK 25-08-05 UKS Jedynka Bartoszyce 1:59.85 PB

25 Oliwia CHYCZEWSKA 16-09-05 LUKS Lidzbark Welski 2:02.73 PB

800 metrów kobiet

1 Kinga KORNACKA 07-05-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WN) 2:15.04 PB

9 Sylwia OMIECZYŃSKA 14-02-02 Orka Iława Athletics(WN) 3:10.32

1000 metrów kobiet

3 Dominika OSTROWSKA 14-01-06 MLKS Ostróda(WN) 3:35.21

4 Monika PRUSIŃSKA 04-02-05 MLKS Ostróda(WN) 3:35.80 PB

5 Zuzanna WARZYŃSKA 16-03-05 MLKS Ostróda(WN) 3:51.86

200 metrów przez plotki kobiet

1 Kamila STEMPKOWSKA 06-08-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30.50 PB (+1.2)

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 Wanesa WIECHA 05-11-01 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 28.88

Rzut dyskiem kobiet U16 (0.75 kg)

2 Małgorzata SOKOŁOWSKA 21-07-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 27.80

Pchnięcie kulą Kobiet U16 (3 kg)

1 Joanna MARSZELEWSKA 10-05-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie(WN) 12.74 PB

2 Klaudia KUCIŃSKA 04-01-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WN) 9.98

Skok w dal

12 Kinga JANUCHTA 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 4.70 (+1.0)

22 Wiktoria CZARZASTA 27-10-04 Orka Iława Athletics(WN) 4.13 PB (+0.1)

100 metrów mężczyzn

12 Dawid MIERZEJEWSKI 18-09-01 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 11.36 PB (+1.1)

13 Patryk PIECZUŁAJTIS 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 11.49 (+1.1)

21 Mateusz STĘPIEŃ 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie(WN) 11.77 PB (+2.6)

23 Jan SAMULEWICZ 09-11-03 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WN) 11.89 (+1.1)

24 Kacper KOŁACZKO 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 12.08 PB (+2.6)

27 Tomasz KOZIBSKI 15-03-06 Orka Iława Athletics(WN) 12.90 (+2.1)

33 Bartosz KOPEĆ 19-08-08 Orka Iława Athletics(WN) 15.30 (+2.1)

200 metrów mężczyzn

5 Dawid MIERZEJEWSKI 18-09-01 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 22.57 =PB (+2.3)

11 Patryk PIECZUŁAJTIS 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 23.72 PB (+4.4)

300 metrów mężczyzn

6 Błażej SOBCZAK 30-12-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 38.22 PB

8 Marcin WOLDAN 04-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 39.08

400 metrów mężczyzn

1 Marcin SKOMSKI 10-12-03 KS AZS 1 UWM Olsztyn 50.13 PB

3 Błażej LEWALSKI 31-03-01 LKS Lubawa 51.23 PB

9 Mikołaj TRUSZCZYŃSKI 13-12-01 GUKS Asy Dywity 53.17

10 Kacper KOŁACZKO 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce 54.91

800 metrów mężczyzn

6 Natan TYBOROWSKI 02-07-01 KS AZS UWM Olsztyn 2:03.24

13 Mateusz NIEDZIELA 17-12-02 LKS Lubawa 2:11.92

14 Hubert KOWALSKI 26-09-06 Orka Iława Athletics 2:52.33

15 Bartosz STEFANIAK 21-12-06 Orka Iława Athletics 2:53.97

200 metrów przez plotki mężczyzn

2 Dawid SZPANELEWSKI 31-05-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie(WN) 27.62 PB (+1.2)

Pchnięcie kulą Mężczyzn U16 (5 kg)

3 Mateusz EWERTOWSKI 01-04-04 LKS Lubawa(WN) 10.34

Rzut dyskiem mężczyzn U18 (1.5 kg)

2 Kacper RUCIŃSKI 23-10-02 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 38.84

Rzut dyskiem mężczyzn U16 (1 kg)

6 Mateusz EWERTOWSKI 01-04-04 LKS Lubawa(WN) 32.80

Pelplin – mityng kwalifikacyjny U18 i U20

Wyniki

Mężczyźni

100 metrów FINAŁ U 18

5 RUMIŃSKI Dawid 03-01-24 LUKS Orneta WN 11.97 PB (-0.2)

2 KOLĘDO Sebastian 05-04-11 LUKS Orneta WN 12.87 PB PK (+2.9)

200 metrów

3 RUMIŃSKI Dawid 03-01-24 LUKS Orneta WN 24.42 (+2,1)

2 KOLĘDO Sebastian 05-04-11 LUKS Orneta WN 25.41 PB (+1.1)

Kobiety

100 metrów FINAŁ OPEN

2 RUTKOWSKA Wiktoria 01-01-23 LUKS Orneta WN 12.55 (-0.6)

200 metrów

2 RUTKOWSKA Wiktoria 01-01-23 LUKS Orneta WN 26.12 SB (+1.2)

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo WN 12.84

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn