Wakacyjny Mityng Klasy I Ostróda 2019 – Wiatr wiał w oczy, ale sprawdzian pożyteczny

Fot. LKS Lubawa facebook

W środę (28 sierpnia) w Ostródzie odbył się Wakacyjny Mityng Lekkoatletyczny Klasy I. Startowało ponad 200 zawodniczek i zawodników przede wszystkim z sekcji warmińsko-mazurskich, ale byli też goście z Kujawsko- Pomorskiego, Mazowieckiego i Podlaskiego. Warunki nie sprzyjały osiąganiu rekordowych wyników. Wiał mocny wiatr przeszkadzający sprinterom, temperatura była zdecydowanie za wysoka.

Mityng skierowany był przede wszystkim do młodzików, którzy mają przed sobą we wrześniu kilka ważnych imprez, juniorzy AZS UWM sprawdzili dyspozycje przed zbliżającym się finałem klubowej ligi. Niektórzy "przetarli się" przed rozpoczynającymi się w piątek Krajowymi Mistrzostwami Zrzeszenia LZS. Kilka rezultatów zasługuje na szczególna uwagę. Wyróżnili się: Damian Soból (AZS UWM Olsztyn) na 300 m 35.72, Jakub Kieningsman (Gwardia Szczytno) na 200 metrów przez płotki 32.37, Daniel Żuchowski (LKS Lubawa) w rzucie oszczepem 53.97, Lena Sadurska (AZS UWM) na 300 m 42.83, Wiktoria Cybulska (AZS UWM) na 600 m 1.43.57, Wiktoria Kulot (Polonia Pasłęk) w skoku w dal 4.66.

Wyniki

Mężczyźni

100 metrów

1 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.58 (-1.9)

2 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.62 (-1.9)

3 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.76 (-1.9)

4 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.95 (-1.9)

5 WIRA Kacper 19.11.2001 MKS Truso Elbląg WN 12.11(-1.9)

6 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto L. WN 12.19 (-1.9)

7 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.20 (-1.3)

8 TABAKA Wojciech 24.06.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 12.38 (-1.3)

9 MARKIEWICZ Jan 17.08.2002 MUKL Brodnica KP 12.44 (-1.3)

10 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa WN 12.62 (-1.0)

11 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk WN 12.69 (-1.0)

12 POGORZELSKI Wiktor 21.01.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 12.70 =PB (-1.9)

13 REWIŃSKI Łukasz 04.04.2003 MKS Truso Elbląg WN 12.80 (-1.9)

14 JEŻEWSKI Krzysztof 10.01.2003 MKS Truso Elbląg WN 12.85 (-1.3)

15 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 12.87 (-1.9)

16 DEPTUŁA Jakub 29.11.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 12.99 (-1.9)

17 PĘCZEK Adam 14.01.1972 RKS Łódź LD 13.08 (-1.9)

18 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa WN 13.08 (-1.9)

19 ŁASKOWSKI Filip 17.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 13.10 (-1.9)

20 SUCHOCKI Ernest 27.05.2002 LKS Lubawa WN 13.35 (-1.0)

21 BULIŃSKI Wojciech 03.02.2006 LKS Lubawa WN 14.31 (-1.9)

22 JĘDRZEJEWSKI Dawid 20.08.2006 MKS Truso Elbląg WN 14.43 PB (-1.0)

23 GOGŁOZA Maciej 25.04.2006 MKS Truso Elbląg WN 15.03 (-1.0)

200 metrów

1 KOZACKI Jakub 11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.57 (-2.1)

2 PAŁKOWSKI Dawid 18.09.2004 MUKL Brodnica KP 23.70 (-2.1)

3 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.89 (-2.1)

4 WIRA Kacper 19.11.2001 MKS Truso Elbląg WN 23.99 (-2.1)

5 PIECZUŁAJTIS Patryk 14.06.2001 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.55 (-2.3)

6 STEFANOWICZ Maciej 15.11.2003 KS AZS UWM OlsztynWN 24.73 PB (-2.3)

7 MAŁOLEPSZY Rafał 03.11.2002 LKS Lubawa WN 25.64 SB (-1.0)

8 PANKOWSKI Maciej 01.03.2004 MUKL Brodnica KP 26.32 (-2.1)

9 ŁASKOWSKI Filip 17.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 26.32 PB (-1.0)

10 PĘCZEK Adam 14.01.1972 RKS Łódź LD 26.48 (-2.3)

11 PAŁKOWSKI Paweł 04.03.2006 MUKL Brodnica KP 26.57 (-1.0)

12 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics WN 27.04 (-2.3)

13 KOWALSKI Damian 15.02.2005 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 27.63 (-1.0)

14 KOWALSKI Marceli 22.01.2006 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 28.30 PB (-1.0)

300 metrów

1 RUDNIK Kacper 24.03.2001 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 35.54

2 SOBÓL Damian 23.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.72 PB

3 SZPANELEWSKI Dawid 31.05.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lu. WN 38.59 PB

4 SOBCZAK Błażej 30.12.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 38.82

5 DEPTUŁA Jakub 29.11.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 39.73 PB

6 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 39.74

7 TUSZYŃSKI Krystian 27.02.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.07

8 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk WN 40.15 PB

9 KOWALCZYK Jakub 23.06.2005 KS Czempion Warszawa MZ 41.12 PB

10 JANICKI Maciej 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.70 PB

11 CIECIUCH Piotr 31.07.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.69

400 metrów

1 MIŁKOWSKI Marcin 20.12.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 52.30 PB

2 ZIMIŃSKI Dobrosław 04.03.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.10 PB

3 NOWAK Kosma 08.07.2003 KS Czempion Warszawa MZ 58.88

4 DEPTUŁA Mateusz 26.07.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 60.31

600 metrów

1 SKOWRONEK Michał 26.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:37.12 PB

2 CISZEK Mariusz 27.05.2003 MKS Truso Elbląg WN 1:37.62 PB

3 KUNCE Kamil 18.02.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 1:39.16 PB

4 ARMANOWSKI Julian 11.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.73

5 WASIELEWSKI Wojciech 18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 1:40.40

6 HRYNISZYN Kacper 15.03.2006 KS Czempion Warszawa MZ 1:50.63

7 CZERNIEWSKI Karol 25.12.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:51.95

8 STEFANIAK Bartosz 21.12.2006 Orka Iława Athletics WN 1:52.68

800 metrów

1 KLEIN Oskar 31.05.2000 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 1:58.57

2 WRONOWSKI Albert 04.05.1999 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:59.95

3 NIEMCZYK Mateusz 30.09.1992 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża PD 2:04.78

1000 metrów

1 KUJAWA Wiktor 03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:37.65 SB

2 RUDAWSKI Dominik 16.01.2003 MKS Truso Elbląg WN 2:38.87 PB

3 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 2:49.86 PB

4 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:53.94 PB

5 NIEDZIELA Mateusz 17.12.2002 LKS Lubawa WN 2:56.20 PB

6 BĄK Kacper 16.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 2:56.61 PB

7 RAFIŃSKI Paweł 08.07.2006 LKS Lubawa WN 3:03.44 PB

8 TUBIAK Kacper 24.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 3:09.31 PB

9 RUTKOWSKI Dawid 27.02.2004 niestowarzyszony … 3:11.51

10 GRAŻYN Alan 31.08.2004 niestowarzyszony … 3:17.19

11 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg WN 3:23.68 PB

12 PALIŃSKI Michał 21.06.2007 CSiR Susz WN 3:30.81

200 metrów ppł U16

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.66 (-2.2)

2 SZPANELEWSKI Dawid 31.05.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 28.59 (-2.2)

3 KIENINGSMAN Jakub 08.01.2006 PKS Gwardia Szczytno WN 32.37 (-2.2)

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.39 PB

2 KOCIK Olaf 03.04.2003 MUKL Brodnica KP 11.60

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 12.06

2 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa WN 11.66

3 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 9.99 PB

4 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 6.54

Pchnięcie kulą SP (3kg)

1 STĘPIEŃ Marcin 10.03.2007 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 9.87

Rzut oszczepem M U18 (700)

1 CYTLAŁ Artur 09.01.2003 UKS MOSiR Działdowo WN 52.70

Rzut oszczepem M U16 (600)

1 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.2004 LKS Lubawa WN 53.97 PB

2 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 33.88 PB

3 BULIŃSKI Wojciech 03.02.2006 LKS Lubawa WN 28.38 PB

4 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 19.46

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 44.50

2 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 37.95

3 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa WN 37.06

4 WÓJTOWICZ Bartosz 20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 23.11

Skok wzwyż mężczyzn

1 SUCHOCKI Ernest 27.05.2002 LKS Lubawa WN 1.55

Skok w dal mężczyzn

1 TOPOLEWSKI Maciej 28.04.1995 AZS-AWF Warszawa MZ 5.81 PB (+1.5)

2 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 5.73 (+1.5)

3 MARKIEWICZ Jan 17.08.2002 MUKL Brodnica KP 5.57 (+1.6)

4 KOWALCZYK Jakub 23.06.2005 KS Czempion Warszawa MZ 5.03 (+1.3)

5 KOZIBSKI Tomasz 15.03.2006 Orka Iława Athletics WN 5.00 PB (+1.5)

Fot.JL/ truso elbląg

Kobiety

100 metrów

1 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.05 (-1.8)

2 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.48 (-1.8)

3 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.49 (-1.8)

4 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.59 (-1.8)

5 CZĘCZEK Michalina 13.12.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.65 (-2.8)

6 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda WN 13.68 (-2.8)

7 BULIK Patrycja 11.03.2005 LKS Lubawa WN 13.80 (-1.6)

8 BORKOWSKA Wiktoria 19.04.2004 PTT Delta Płock MZ 13.85 PB (-1.3)

9 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.96 (-1.6)

10 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk WN 13.97 (-1.8)

11 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa WN 13.99 (-2.8)

12 JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.01 (-2.8)

13 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.07 (-2.8)

14 JASTRZĘBSKA Klaudia 16.01.2004 PTT Delta Płock MZ 14.12 (-1.8)

15 WASILAK Julia 11.06.2005 MLKS Ostróda WN 14.16 (-1.6)

16 GOŁOTA Zuzanna 25.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.18 (-2.8)

17 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 14.20 (-1.3)

18 ZAGÓRSKA Julianna 14.04.2006 MUKL Brodnica KP 14.21 (-1.3)

19 BARASZKIEWICZ Julia 10.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn 14.22 (-1.8)

20.16 4 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 14.23 (-1.6)

21 KWIATKOWSKA Katarzyna 06.03.2002 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 14.24 (-1.8)

22 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 14.35 (-1.6)

23 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 14.37 (-1.3)

24 UZARSKA Julia 05.05.2003 LKS Lubawa WN 14.42 (-1.6)

25 FAFIŃSKA Emilia 05.01.2003 LKS Lubawa WN 14.48 (-1.3)

26 KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 14.53 (-1.6)

27 LASKIEWICZ Zofia 31.01.2003 MKS Truso Elbląg WN 14.56 (-1.3)

28 BARANOWSKA Wiktoria 26.08.2005 MLKS Ostróda WN 14.65 (-1.3)

29 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 14.65 (-3.6)

30 KABUŁA Oliwia 07.02.2002 MKS Truso Elbląg WN 14.86 (-3.6)

31 BETLEJEWSKA Oliwia 03.03.2003 MKS Truso Elbląg WN 15.05 (-3.6)

32 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 19.09.2003 LKS Lubawa WN 15.06 (-3.6)

33 ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa WN 15.08 (-3.6)

34 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics WN 15.13 (-3.6)

35 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz WN 15.30 (-3.6)

36 SIOK Magdalena 01.04.2005 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 15.37 (-2.6)

37 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics WN 15.58 (-2.6)

38 KACA Emilia 07.07.2008 CSiR Susz WN 15.98 (-2.6)

39 SZULC Paulina 07.03.2007 UKS MOSiR Działdowo WN 16.21 (-2.6)

40 CIELESZ Izabela 30.10.2006 MKS Truso Elbląg WN 16.29 (-2.6)

200 metrów

1 PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.35 (-1.0)

2 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.38 (-1.0)

3 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 26.92 (-1.0)

4 PIECHOCKA Alicja 16.02.2003 MLKS Ostróda WN 26.98 (-2.5)

5 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 27.20 (-2.5)

6 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.26 (-2.5)

7 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.61 (-1.0)

8 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 27.85 (-1.0)

9 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.56 PB (-2.3)

10 JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.64 (-2.5)

11 FAFIŃSKA Emilia 05.01.2003 LKS Lubawa WN 29.14 (0.0)

12 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 29.19 (0.0)

13 LASKIEWICZ Zofia 31.01.2003 MKS Truso Elbląg WN 29.70 (0.0)

14 KABUŁA Oliwia 07.02.2002 MKS Truso Elbląg WN 30.30 (-2.3)

15 KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 30.48 (-2.3)

16 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 19.09.2003 LKS Lubawa WN 30.60 (0.0)

17 EJDYS Emilia 16.01.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.62 PB (-2.3)

18 BETLEJEWSKA Oliwia 03.03.2003 MKS Truso Elbląg WN 32.29 (-2.3)

300 metrów

1 BUJNICKA Patrycja 21.07.1993 MLKS Ostróda WN 42.75 PB

2 SADURSKA Lena 20.06.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.83 PB

3 CZARNECKA Aleksandra 29.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.13

4 BORKOWSKA Wiktoria 19.04.2004 PTT Delta Płock MZ 43.52

5 KOPICZYŃSKA Julia 01.12.2004 GUKS Asy Dywity WN 43.75

6 BULIK Patrycja 11.03.2005 LKS Lubawa WN 43.96

7 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 44.43

8 CELLMER Karolina 04.11.2006 MUKL Brodnica KP 45.13

9 JASTRZĘBSKA Klaudia 16.01.2004 PTT Delta Płock MZ 45.69

10 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 46.78

11 HINC Julia 21.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.78 PB

12 PRUCHNIEWSKA Amelia 19.01.2004 MUKL Brodnica KP 47.30

13 PRUSIŃSKA Monika 04.02.2005 MLKS Ostróda WN 47.57 PB

14 BRZDONKIEWICZ Zuzanna 09.06.2004 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 47.75 PB

15 ZIELIŃSKA Maja 18.01.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.08 PB

16 PESTA Natalia 12.08.2006 MUKL Brodnica KP 48.35

17 WOJNOWSKA Aleksandra 13.07.2004 MUKL Brodnica KP 48.48

18 TOMCZYK Aleksandra 03.01.2004 UKS MOSiR Działdowo WN 48.79

19 KARPIERZ Kamila 14.09.2004 Orka Iława Athletics WN 49.14

20 OSTROWSKA Dominika 14.01.2006 MLKS Ostróda WN 48.91

21 WARZYŃSKA Zuzanna 16.03.2005 MLKS Ostróda WN 48.95 PB

22 GARBINO Maria 17.03.2006 GUKS Asy Dywity WN 50.11

23 GRZANKA Aleksandra 01.06.2007 KS Polonia Pasłęk WN 50.38 PB

24 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics WN 50.48

25 JÓŹWICKA Roksana 13.03.2007 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 51.50 PB

26 LEŚNIEWSKA Wiktoria 06.12.2006 MUKL Brodnica KP 51.68

27 KAMINIECKA Milena 03.04.2006 CSiR Susz WN 52.49

28 KOZŁOWSKA Natalia 25.06.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.05

29 KLINICKA Natasza 21.10.2007 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.23 PB

30 KACA Emilia 07.07.2008 CSiR Susz WN 52.58

31 PIELECH Amelia 31.03.2007 KS Polonia Pasłęk WN 53.48 PB

32 SMOSARSKA Julia 01.01.2008 OLA Warmińsko-mazurskie WN 53.61

33 CIESZEWSKA Amelia 22.06.2007 Orka Iława Athletics WN 54.08

34 JACKIEWICZ Emilia 01.01.2007 OLA Warmińsko-mazurskie WN 55.01

35 SZULC Paulina 07.03.2007 UKS MOSiR Działdowo WN 56.48

400 metrów

1 ŻUK Natalia 23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 58.51

2 KORNACKA Kinga 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 59.93

3 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 61.68

4 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 61.79

5 DOMURAT Wiktoria 06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 63.94

6 BOJANOWSKA Anna 20.04.2003 PKS Gwardia Szczytno WN 64.80 PB

7 WROŃSKA Laura 11.06.2003 LKS Lubawa WN 65.43 PB

8 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 69.13

9 FUCZEK Alexandra 15.04.2003 PKS Gwardia Szczytno WN 71.71

10 OMIECZYŃSKA Sylwia 14.02.2002 Orka Iława Athletics WN 74.18

600 metrów

1 CYBULSKA Wiktoria 12.08.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.73 PB

2 KAROLCZUK Aleksandra 28.09.2004 LUKS Boguszyce LD 1:43.57

3 KOLASA Zuzanna 11.11.2001 PTT Delta Płock MZ 1:44.65 PB

4 DUDZIEC Kornelia 03.02.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:45.26 PB

5 ŁADA Anna 21.04.2006 KS Czempion Warszawa MZ 1:45.29 PB

6 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA 31.07.2005 KS Czempion Warszawa MZ 1:47.21 PB

7 TOMCZYK Aleksandra 03.01.2004 UKS MOSiR Działdowo WN 1:50.63

8 BORKO Amelia 31.01.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:50.99

9 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.2005 MKS Truso Elbląg WN 1:52.01

10 ZIENKIEWICZ Kinga 05.01.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:53.36

11 ORZECHOWSKA Michalina 07.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:56.48

12 SZAMROWSKA Aleksandra 11.10.2006 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:01.61

13 SKWAREK Dominika 25.08.2005 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:07.95

14 WOŹNIAK Kinga 14.10.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:08.95

15 SZAUER Julia 09.08.2007 LKS Lubawa WN 2:12.99

16 KLIMCZAK Amelia 23.10.2006 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:16.95

800 metrów

1 SOKOŁOWSKA Kornelia 18.08.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2:35.75

1000 metrów

1 KONARZEWSKA Martyna 13.02.1991 UKS MOSiR Działdowo WN 3:04.09 SB

2 ZIÓŁEK Weronika 23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:08.76 SB

3 ULIŃSKA Otylia 06.09.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 3:14.57

4 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:22.50 PB

5 STEFANOWICZ Inez 01.10.2003 MKS Truso Elbląg WN 3:23.06

6 PIECHOCKA Katarzyna 01.01.1975 niestowarzyszona ... 3:29.32

7 TUSZYŃSKA Nikola 06.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:37.89

8 KALINOWSKA Emilia 12.08.2003 MKS Truso Elbląg WN 3:44.89

9 RADZIKOWSKA Patrycja 01.01.2003 MKS Truso Elbląg WN 3:49.28

10 WLIZŁO Anna 16.10.2005 MKS Truso Elbląg WN 3:50.42

200 metrów ppł K U16

1 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 31.30 (-1.0)

2 LINOWSKA Rozalia 04.10.2004 PTT Delta Płock MZ 34.22 (-2.8)

3 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 Orka Iława Athletics WN 32.48 (-2.8)

4 DUDZIEC Martyna 27.08.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 35.29 PB (-1.0)

5 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso Elbląg WN 35.31 (-1.0)

400 m pł kobiet

1 KORNACKA Karolina 07.05.2003 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WN 66.27

2 LEMANOWICZ Maja 05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn WN 67.21

3 DOMURAT Wiktoria 06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn WN 73.55

4 KRAUSHAR Julia 24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 73.96

4x100 metrów K U16

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Michalina CZĘCZEK, Kinga JANUCHTA, Zuzanna GOŁOTA. Lena SADURSKA) 52.79

2 MLKS Ostróda WN (Zuzanna WARZYŃSKA, Wiktoria BARANOWSKA, Monika PRUSIŃSKA, Julia WASILAK) 56.00

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 SKALSKA Oliwia 23.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.28 SB

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.2004 NKS Nowe Miasto L. WN 12.05

2 KUCIŃSKA Klaudia 04.01.2006 KS Drwęca Nowe Miasto L. WN 11.03

3 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21.07.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.74

4 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa WN 9.66

5 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk WN 9.60 PB

6 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa WN 9.30 PB

7 LENKIEWICZ Alicja 09.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.20

8 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa WN 8.05

9 URANOWSKA Marta 11.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.69 PB

Rzut oszczepem kobiet (600)

1 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa WN 35.17

2 WOJSIAT Marta 14.10.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 32.81

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 NIEDZIELA Zuzanna 17.12.2002 LKS Lubawa WN 35.38

2 ADAMCZYK Martyna 04.01.2006 KS Polonia Pasłęk WN 31.90 PB

3 LIGMAN Patrycja 09.09.2006 LKS Lubawa WN 28.20

4 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa WN 27.26 PB

5 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21.02.2006 LKS Lubawa WN 25.92

6 NOWAKOWSKA Julia 03.05.2004 KS Polonia Pasłęk WN 24.66

7 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk WN 23.40 PB

8 NIEDZIELA Julia 01.01.2006 LKS Lubawa WN 23.03 PB

9 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa WN 22.75

10 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa WN 22.64

11 PIELECH Amelia 31.03.2007 KS Polonia Pasłęk WN 21.58

12 URANOWSKA Marta 11.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.44

13 LENKIEWICZ Alicja 09.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 19.37 PB

14 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 17.63

15 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa WN 17.09 PB

16 ZIELIŃSKA Kamila 21.09.2006 LKS Lubawa WN 12.63

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 WOJSIAT Marta 14.10.2000 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.54

2 SKALSKA Oliwia 23.02.2003 KS AZS UWM Olsztyn WN 21.20

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

1 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21.07.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.19

2 NOWAKOWSKA Julia 03.05.2004 KS Polonia Pasłęk WN 22.20

3 RAMS Milena 10.08.2007 LKS Lubawa WN 16.39

4 KONOPKA Zofia 15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo WN 16.38

Skok wzwyż

1 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01.10.2006 MKS Truso ElblągWN 1.45

2 LINOWSKA Rozalia 04.10.2004 PTT Delta Płock MZ 1.40

Skok w dal

1 KULOT Wiktoria 30.05.2006 KS Polonia Pasłęk WN 4.66 (+1.2)

2 JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.63 (+1.7)

3 SKRZYNIARZ Paulina 21.08.2006 CSiR Susz WN 4.14 (+1.3)

5 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics WN 4.09 (+1.3)

6 KORZENIEWSKA Julia 24.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 4.07 SB (+1.2)

6 KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 4.09 (+1.1)

7 GRZANKA Aleksandra 01.06.2007 KS Polonia Pasłęk WN 4.04 (+1.8)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn