41. Memoriał Grzegorza Duneckiego Toruń 2019 – Sprinterskie wieloboje, tylko raz w roku

Fot. Lech Kamiński (Ilustracja)

W sobotę (31 sierpnia) na stadionie w Toruniu odbył się 41 Memoriał Grzegorza Duneckiego, znakomitego w przeszłości sprintera – reprezentanta Polski. I właśnie w tej imprezie głównym punktem są sprinterskie wieloboje. Panowie biegają na 60 m. 100 m i 200 m, a panie na 100 m i 200 m. Czasy według stosownych tabel przelicza się na punkty. W tym roku najlepsi okazali się: Agata Forkasiewicz (AZS AWF Wrocław) i Przemysław Słowikowski (AZS AWF Katowice).

W rywalizacji licznie startowali reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich, byli to przede wszystkim juniorzy i jeszcze młodsi sprinterzy. Najwyżej w drugiej dziesiątce sklasyfikowano Natalię Żuk (AZS UWM Olsztyn) i Kacpra Rudnika (NKS Nowe Miasto Lubawskie).

Lekkoatleci Warmii i Mazur wystąpili tez w innych konkurencjach. Bardzo dobrze zaprezentowali się biegacze na 600 metrów: Wiktoria Domurat i Weronika Ziółek (AZS UWM) oraz Dominik Rudawski i Michał Rodziewicz (Truso Elbląg)

Wyniki

100 metrów K

Michalina CZĘCZEK 13-12-04 KS AZS UWM Olsztyn 13.49

Nikola JELENIEWICZ 17-04-07 KS AZS UWM Olsztyn 14.90

Maja ZIELIŃSKA 18-01-06 KS AZS UWM Olsztyn 14.96

300 metrów K

Maja LEMANOWICZ 05-12-01 KS AZS UWM Olsztyn 43.19 PB

Julia TWARDOWSKA 19-05-04 KS AZS UWM Olsztyn 43.92 PB

Julia HINC 21-01-05 KS AZS UWM Olsztyn 46.38 PB

600 metrów K

Wiktoria DOMURAT 06-04-02 KS AZS UWM Olsztyn 1:40.82

Weronika ZIÓŁEK 23-04-03 KS AZS UWM Olsztyn 1:43.38 SB

Dorota ORZECHOWSKA 27-09-05 KS AZS UWM Olsztyn 1:45.59 PB

Inez STEFANOWICZ 01-10-03 MKS Truso Elbląg 1:49.40

Małgorzata LEŚNIEWSKA 26-11-05 MKS Truso Elbląg 1:50.26

Julia KRAUSHAR 24-10-03 KS AZS UWM Olsztyn 1:52.27 PB

Emilia KALINOWSKA 12-08-03 MKS Truso Elbląg 1:54.04

Nikola TUSZYŃSKA 06-07-05 KS AZS UWM Olsztyn 1:54.66

Amelia BORKO 31-01-06 KS AZS UWM Olsztyn 1:55.13

Patrycja RADZIKOWSKA 01-01-03 MKS Truso Elbląg 1:58.93

Anna WLIZŁO 16-10-05 MKS Truso Elbląg 1:59.86

1000 metrów K

Dominika SKWAREK 25-08-05 UKS Jedynka Bartoszyce(WN) 3:59.59

Rzut dyskiem K U18 (1kg)

Oliwia SKALSKA 23-02-03 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 22.39

Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)

Małgorzata SOKOŁOWSKA 21-07-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 29.19

Skok w dal K

12 Julia KORZENIEWSKA 24-05-04 MKS Truso Elbląg(WN) 4.02 SB (0.0)

100 metrów M

Sebastian MICHALAK 04-01-04 KS AZS UWM Olsztyn 12.44

Maciej STEFANOWICZ 15-11-03 KS AZS UWM Olsztyn 12.64

Łukasz REWIŃSKI 04-04-03 MKS Truso Elbląg 12.89

Filip ŁASKOWSKI 17-01-05 MKS Truso Elbląg 13.48

Grzegorz STROMSKI 06-01-05 MKS Truso Elbląg 13.68

300 metrów M

Filip ŁASKOWSKI 17-01-05 MKS Truso Elbląg(WN) 42.76

Maciej JANICKI 11-10-06 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 43.66 PB

Grzegorz STROMSKI 06-01-05 MKS Truso Elbląg(WN) 44.62

Marceli KOWALSKI 22-01-06 NKS Nowe Miasto Lubawskie(WN) 45.61 PB

600 metrów mężczyzn

Dominik RUDAWSKI 16-01-03 MKS Truso Elbląg 1:26.81 PB

Michał RODZIEWICZ 06-05-05 MKS Truso Elbląg 1:31.41 PB

Marcin BENDYK 23-09-04 KS AZS UWM Olsztyn 1:31.98

Stefan MARKOWSKI 25-02-05 KS AZS UWM Olsztyn 1:32.61

Jakub SZUBZDA 07-04-04 KS AZS UWM Olsztyn 1:36.41

Kacper BĄK 16-05-05 MKS Truso Elbląg 1:37.13 PB

Mariusz CISZEK 27-05-03 MKS Truso Elbląg 1:38.22

Paweł JANIAK 09-08-04 MKS Truso Elbląg 1:46.05

110 metrów pł M U18 (91.4)

Maciej STEFANOWICZ 15-11-03 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 16.27 PB

200 metrów pł M U16

Sebastian MICHALAK 04-01-04 KS AZS UWM Olsztyn(WN) 26.92 PB

WIELOBOJE SPRINTERSKIE

Mężczyźni

60 metrów (trójbój sprinterski) M

Kacper RUDNIK 24-03-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie 7.32

Damian SOBÓL 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn 7.36

Jakub KOZACKI 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn 7.39

Patryk PIECZUŁAJTIS 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce 7.44

Mikołaj FLOREK 17-03-04 KS AZS UWM Olsztyn 7.56

Błażej SOBCZAK 30-12-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 7.72

Mateusz STĘPIEŃ 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie 7.72

100 metrów (trójbój sprinterski) M

Kacper RUDNIK 24-03-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie 11.29

Jakub KOZACKI 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn 11.42

Damian SOBÓL 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn 11.46

Mikołaj FLOREK 17-03-04 KS AZS UWM Olsztyn 11.64

Patryk PIECZUŁAJTIS 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce 11.66

Mateusz STĘPIEŃ 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie 12.24

Błażej SOBCZAK 30-12-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 12.28

200 metrów trójbój sprinterski M

Jakub KOZACKI 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn 22.79

Damian SOBÓL 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn 22.89

Błażej SOBCZAK 30-12-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie 23.97 PB

Mikołaj FLOREK 17-03-04 KS AZS UWM Olsztyn 24.12

Mateusz STĘPIEŃ 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie 24.45 PB

Patryk PIECZUŁAJTIS 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce 24.53

Kobiety

100 metrów (dwubój sprinterski) K

Natalia ŻUK 23-12-00 KS AZS UWM Olsztyn 12.81

Małgorzata PRUSIŃSKA 25-07-00 KS AZS UWM Olsztyn 12.85

Katarzyna BIELAKOW 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn 13.12 =PB

Aleksandra CZARNECKA 29-06-02 KS AZS UWM Olsztyn 13.15 SB

Aleksandra LIS 20-02-04 KS AZS UWM Olsztyn 13.36

Dominika KUŁAKOWSKA 14-06-05 KS AZS UWM Olsztyn 13.76

Urszula JANKOWSKA 23-07-02 KS AZS UWM Olsztyn 13.94

Julia BARASZKIEWICZ 10-04-02 KS AZS UWM Olsztyn 14.04

Patrycja HULANICKA 07-05-04 MKS Truso Elbląg 14.19

Zofia LASKIEWICZ 31-01-03 MKS Truso Elbląg 14.32

Kornelia DUDZIEC 03-02-06 KS AZS UWM Olsztyn 14.68

Małgorzata ŻÓŁKIEWICZ 30-04-04 MKS Truso Elbląg 15.58

Beata OPAK 28-06-65 niest.Olsztyn 16.34

200 metrów (dwubój sprinterski) K

Małgorzata PRUSIŃSKA 25-07-00 KS AZS UWM Olsztyn 26.31

Natalia ŻUK 23-12-00 KS AZS UWM Olsztyn 26.36

Aleksandra LIS 20-02-04 KS AZS UWM Olsztyn 27.09

Aleksandra CZARNECKA 29-06-02 KS AZS UWM Olsztyn 27.33

Katarzyna BIELAKOW 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn 27.59

Dominika KUŁAKOWSKA 14-06-05 KS AZS UWM Olsztyn 28.22 PB

Urszula JANKOWSKA 23-07-02 KS AZS UWM Olsztyn 28.84

Zofia LASKIEWICZ 31-01-03 MKS Truso Elbląg 29.08

Patrycja HULANICKA 07-05-04 MKS Truso Elbląg 29.09

Kornelia DUDZIEC 03-02-06 KS AZS UWM Olsztyn 29.60

Małgorzata ŻÓŁKIEWICZ 30-04-04 MKS Truso Elbląg 33.05

Beata OPAK 28-06-65 niest.Olsztyn 34.64

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn