Mistrzostwa Powiatu Iławskiego w Biegach Przełajowych 2019 – Gospodarzom zagroził tylko Susz

Fot.iławskie centrum sportu turystyki i rekreacji facebook

We wtorek (8 października) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Iławskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Startowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, głównie z Iławy, ale nie zabrakło też zawodników z innych miejscowości, przede wszystkim z Susza. Rywalizowano na dystansach od 600 m do 3000 m. Główne role odegrali uczniowie SP 2 Iława, SP Susz i ZSZ ,,Budowlanka” Iława.

Wyniki

600 m. K.

1. Wiktoria Skorupska SP nr 2 Iława

2. Julia Glock SP nr 4 Iława

3. Zuzanna Siecińska SP Susz

4. Martyna Górnik SP Susz

5. Maja Mozarczyk SP nr 2 Iława

6. Zuzanna Rynkowska SP nr 4 Iława

7. Gabriela Lubieniecka SP nr 4 Iława

8. Oliwia Wojenkowska SP nr 2 Iława

9. Julia Tomczyk SP Susz

10. Lilianna Witkowska SP nr 2 Iława

800 m. M.

1. Maksymilian Godlewski SP Susz

2. Stanisław Nadolski SP nr 2 Iława

3. Alan Łukwiński SP nr 2 Iława

4. Oliwier Łukwiński SP nr 2 Iława

5. Jan Teodorski SP Susz

6. Szymon Woś SP Rudzienice

7. Marceli Kołecki SP nr 2 Iława

8. Miłosz Kłos SP nr 3 Iława

9. Kacper Janik SP Laseczno

10. Bartosz Furmański SP Susz

800 m. K

1. Laura Balicka SP nr 2 Iława

2. Zuzanna Woś SP Rudzienice

3. Sandra Śmiechowska SP nr 4 Iława

4. Emilia Kaca SP Susz

5. Amelia Furmańska SP Susz

6. Kornelia Grochowiecka SP nr 4 Iława

7. Klaudia Szczepańska SP Rudzienice

8. Lena Gostrowska SP nr 2 Iława

9. Amelia Jaskulska SP nr 4 Iława

10. Oliwia Taranowska SP nr 5 Iława

1000 m. M

1. Michał Paliński SP Susz

2. Konrad Furmański SP Susz

3. Mariusz Boros SP Rudzienice

4. Filip Nowak SP nr 4 Iława

5. Bartosz Bilicki SP nr 2 Iława

6. Patryk Laskowski SP Laseczno

7. Wojciech Olszewski SP Susz

8. Jan Rohde SP nr 2 Iława

9. Sebastian Dudzic SP nr 2 Iława

10. Kornel Małkowski SP Jawty Wielkie

1000 m. K

1. Alicja Świdzińska SP nr 2 Iława

2. Paulina Skrzyniarz SP Susz

3. Milena Kamieniecka SP Susz

4. Amelia Pułtorak SP nr 2 Iława

5. Dominika Kuczmarska SP nr 4 Iława

6. Małgorzata Misiak SP Susz

7. Julia Kruszyńska SP nr 2 Iława

8. Agata Gajewska SP nr 5 Iława

9. Natalia Belka SP Jawty Wielkie

10. Izabela Nieora SP nr 4 Iława

1500 m. M.

1. Daniel Markowski SP Susz

2. Bartosz Aker SP nr 2 Iława

3. Mateusz Dziedzic SP nr 5 Iława

4. Wiktor Sawicki SP nr 2 Iława

5. Mateusz Pokojski SP Rudzienice

6. Tomasz Kozibski SP Piotrkowo

7. Krzysztof Szkamelski SP nr 2 Iława

8. Patryk Myszkiewicz SP nr 2 Iława

9. Mateusz Masica SP nr 2 Iława

10. Szymon Święty SP Rudzienice

2000 m. M

1. Dominik Szymczak ZSZ ,,Budowlanka” Iława

2. Maksym Furman SP Susz

3. Michał Bakiżyński SP nr 5 Iława

4. Adam Kowalewski SP nr 2 Iława

5. Maciej Zientarski SP nr 2 Iława

6. Szymon Skwarek ZSZ ,,Budowlanka” Iława

7. Hubert Tyburski SP Susz

8. Patryk Brzozowski SP Gałdowo

9. Filip Glock SP nr 4 Iława

10. Grzegorz Łyziński SP nr Iława

1500 m. K

1. Katarzyna Popławska ZS Susz

2. Dorota Zabłotna ZSZ ,,Budowlanka” Iława

3. Ewelina Jarnicka ZSZ ,,Budowlanka” Iława

4. Martyna Nadolska ZSZ ,,Budowlanka” Iława

5. Beata Galińska ZSZ ,,Budowlanka” Iława

6. Natalia Pietrasiak ZS Susz

7. Natalia Smyl ZS Susz

8. Paulina Jabłońska ZSZ ,,Budowlanka” Iława

9. Amelia Grandos ZSZ Susz

2000 m. M

1. Marcel Siemianowski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

2. Aleksander Przybyszewski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

3. Piotr Trzciński ZSZ ,,Budowlanka” Iława

4. Miłosz Kasprowicz ZSZ ,,Budowlanka” Iława

5. Kacper Sagan ZSZ ,,Budowlanka” Iława

6. Konrad Etmański ZSZ ,,Budowlanka” Iława

7. Jan Prus ZSZ ,,Budowlanka” Iława

8. Mateusz Złotowski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

9. Kacper Dekarski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

10. Michał Żmuda ZSZ ,,Budowlanka” Iława

2000 m. K

1. Karolina Malinowska ZS Susz

3000 m. M

1. Karol Kaźmierski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

2. Dominik Smulski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

3. Dawid Czarnecki ZSZ ,,Budowlanka” Iława

4. Remigiusz Pruchniewski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

5. Nikodem Janczar ZSZ ,,Budowlanka” Iława

6. Tobiasz Wysocki ZSZ ,,Budowlanka” Iława

7. Filip Wiśniewski ZSZ ,,Budowlanka” Iława

8. Kacper Lasikowski ZSZ ,,Budowlanka” Iława.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn