Mistrzostwa Województwa SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych – W Nidzicy podwójna korona dla Pisza

Fot. nadesłane

W piątek (25 października) w Nidzicy odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych: Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada. Na starcie stanęło kilkuset biegaczy z całego regionu. Pogoda jak na tę porę nie była najgorsza, emocji więc nie brakowało, a organizatorzy zadbali o odpowiednia oprawę godną rangi imprezy

Mistrzami województwa zostali: Igrzyska Dzieci (SP 1 Pisz – dziewczęta i chłopcy), Igrzyska Młodzieży (SP 2 Olsztyn – dziewczęta, SP 2 Iława – chłopcy), Licealiada (ZS Lubawa i Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych Pasłęk - chłopcy)

Wyniki

IGRZYSKA DZIECI DZIEWCZĘTA 10X800 M

1. SP 1 PISZ

2. SP 4 GIŻYCKO

3. SP 2 IŁAWA

4. SP 7 GIŻYCKO

5. SP 2 OLSZTYN

6. SP 4 PISZ

7. SP WILKASY

8. SP 1 NIDZICA

9. SP 2 NIDZICA

10. SP 3 NIDZICA

IGRZYSKA DZIECI CHŁOPCY 10X800 M

1. SP 1 PISZ

2. SP 2 GIŻYCKO

3. SP 4 IŁAWA

4. SP 3 ELBLĄG

5. SP 2 IŁAWA

6. SP 2 OLSZTYN

7. SP 18 OLSZTYN

8. SP 7 GIŻYCKO

9. SP KURZĘTNIK

10. SP 1 NIDZICA

11. SP MŁYNARY

12. SP 2 PISZ

13. SP 3 NIDZICA

14. SP TERESZEW

15. SP 2 NIDZICA

16. SP ŚWIĘTAJNO

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĘTA 10X1000 M

1. SP 2 OLSZTYN

2. SP 2 IŁAWA

3. SP 2 BISKUPIEC

4. SP 7 GIŻYCKO

5. SP 7 OLSZTYN

6. SP WILKASY

7. SP 1 NIDZICA

8. SP 3 NIDZICA

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCY 10X1000 M

1. SP 2 IŁAWA

2. SP 7 GIŻYCKO

3. SP 5 IŁAWA

4. SP 7 OLSZTYN

5. SP 1 NIDZICA

6. SP WILKASY

7. SP ŚWIĘTAJNO

8. SP MARZĘCICE

9. SP 4 GIŻYCKO

10. SP 3 NIDZICA

11. SP 2 NIDZICA – DYSKWALIFIKACJA

LICEALIADA DZIEWCZĘTA 10X1000 M

1. ZS LUBAWA

2. ZSO IŁAWA

3. ZSZ w KURZĘTNIKU

4. LO NR 1 OSTRÓDA

5. ZS NR 2 SZCZYTNO

6. ZSLiZ OLECKO

7. ZS NR 1 DZIAŁDOWO

8. ZSZiO NIDZICA

LICEALIADA CHŁOPCY 10X1200 M

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I TECHNICZNYCH PASŁĘK

2. ZESPÓŁ SZKÓ IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 IŁAWA

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ LUBAWA

4. VI LO OLSZTYN

5. ZSO IŁAWA

6. ZSZ KURZĘTNIK

7. ZSZ NR 1 DZIAŁDOWO

8. ZS NR 1 SZCZYTNO

9. LO NR 1 OSTRÓDA

10. ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I ZAWODOWYCH OLECKO

11. ZSZiO NIDZICA

12. ZSO NIDZICA

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn