Ogólnopolski Mityng Toruń 2020 – Kacper Lewalski rekordzistą Polski na 600 m.

Fot. mks truso elbląg

W sobotę (16 stycznia) w toruńskiej „Arenie” odbył się drugi w sezonie ogólnopolski mityng. Startowała przede wszystkim młodzież, przygotowująca się do lutowych Mistrzostw Polski. W dość licznej reprezentacji okręgu warmińsko-mazurskiego na pierwszy plan znów wysunął się Kacper Lewalski (Truso Elbląg), który ustanowił halowy rekord Polski w biegu na 600 metrów – 1.20.11. W tej samej konkurencji Marcin Skomski (AZS UWM) osiągnął 1.24.65.

Na uwagę zasługuje tez postawa innych zawodników. Damian Soból (AZS UWM Olsztyn) uzyskał na 60 metrów 7.16 o na 200 m 22.43..Jego kolega klubowy Jakub Kozacki dystans 300 m przebiegł w czasie 34.67, a 200 m – 22.41. Jan Samulewicz (GSLA Gierzwałd) uzyskał na 60 m 7.41, a na 200 m 24.28 Kacper Rudnik (NKS Nowe Miasto Lubawskie) osiągnął w trójskoku 14.11.

Na 60 metrów dobrze wypadł Michalina Częczek (AZS UWM) – 8.15, niewiele wolniejsza była Julia Kubicka (AZS UWM) – 8.21, która na 200 metrów uzyskała 25.00. Na tym samym dystansie dobrze spisały się sprinterki GSLA Gierzwałd: Kinga Kornacka – 26.48 i Kamila Stempkowska – 26.72. Kinga 300 metrów przebiegła w czasie 41.48. Na 600 metrów Alina Ługiewicz (GSLA Gierzwałd) osiągnęła 1.40.86.

Mężczyźni

60 metrów

SOBÓL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.16 PB

SAMULEWICZ Jan 09-11-03 GSLA Gierzwałd WN 7.41 PB

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7.45

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 7.62

BALEWSKI Dawid 31-07-03 GSLA Gierzwałd WN 7.76

KOŁACZKO Kacper 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7.82

REWIŃSKI Łukasz 04-04-03 MKS Truso Elbląg WN 7.83 PB

KIJEWSKI Michał 25-10-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 7.88

MAŁOLEPSZY Rafał 03-11-02 LKS Lubawa WN 7.93 =PB

SZULC Kacper 31-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 7.96 PB

STROMSKI Grzegorz 06-01-05 MKS Truso Elbląg WN 8.05 PB

ŁASKOWSKI Filip 17-01-05 MKS Truso Elbląg WN 8.15

KOLPERT Jakub 04-10-05 MKS Truso Elbląg WN 8.29

PALIŃSKI Michał 21-06-07 CSiR Susz WN 9.19 PB

200 metrów

KOZACKI Jakub 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.41

SOBÓL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.43 PB

SOBCZAK Błażej 30-12-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 23.46 PB

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 23.86 PB

SAMULEWICZ Jan 09-11-03 GSLA Gierzwałd WN 24.28

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 24.61

KOŁACZKO Kacper 25-11-03 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.98

ŁASKOWSKI Filip 17-01-05 MKS Truso Elbląg WN 26.01 PB

KOLPERT Jakub 04-10-05 MKS Truso Elbląg WN 26.48 PB

SZULC Kacper 31-01-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 27.02

300 metrów

KOZACKI Jakub 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.67

WOLDAN Marcin 04-01-04 GSLA Gierzwałd WN 38.18

KIJEWSKI Michał 25-10-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 38.52

NIEDZIELA Mateusz 17-12-02 LKS Lubawa WN 40.48

MAŁOLEPSZY Rafał 03-11-02 LKS Lubawa WN 42.08

KOZIBSKI Tomasz 15-03-06 Orka Iława Athletics WN 43.09

MYSZKIEWICZ Patryk 19-03-06 Orka Iława Athletics WN 44.81

600 metrów

LEWALSKI Kacper 07-05-03 MKS Truso Elbląg WN 1:20.11 PB RPU18

SKOMSKI Marcin 10-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:24.65

RODZIEWICZ Michał 06-05-05 MKS Truso Elbląg WN 1:30.26

SZCZEPAŃSKI Maciej 07-06-04 KS Polonia Pasłęk WN 1:34.56

CISZEK Mariusz 27-05-03 MKS Truso Elbląg WN 1:38.00

800 metrów

KNOWSKI Krystian 08-05-07 Orka Iława Athletics WN 2:41.06

1000 metrów

VAN IEPEREN Alex 24-06-03 MKS Truso Elbląg WN 2:54.21

RAFIŃSKI Paweł 08-07-06 LKS Lubawa WN 2:57.26

JUREK Krystian 14-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WN 3:11.28 PB

2000 metrów

RUDAWSKI Dominik 16-01-03 MKS Truso Elbląg WN 5:57.0 PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

4 EWERTOWSKI Mateusz 01-04-04 LKS Lubawa WN 12.94

Trójskok

3 RUDNIK Kacper 24-03-01 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 14.11

Kobiety

60 metrów

CZĘCZEK Michalina 13-12-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.15

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.20 PB

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 GSLA Gierzwałd WN 8.22

KUBICKA Julia 09-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.21 PB

SZAUER Anna 26-03-05 LKS Lubawa WN 8.35

CZARNECKA Aleksandra 29-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.35

KOWALSKA Aleksandra 24-09-04 GSLA Gierzwałd WN 8.39 PB

LEMANOWICZ Maja 05-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.39

JANUCHTA Kinga 05-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.45

SZMIGIEL Julia 15-12-05 CSiR Susz WN 8.52

GOŁOTA Zuzanna 25-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 8.57 PB

ZDROJEWSKA Wiktoria 07-10-04 LKS Lubawa WN 8.61 PB

MURACH Maja 24-05-06 UKS Atos Woźnice WN 8.64

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 8.64 PB

KOPKO Zuzanna 08-02-05 UKS Atos Woźnice WN 8.65 PB

ZIELIŃSKA Martyna 27-06-05 Orka Iława Athletics WN 8.75 PB

BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01-10-06 MKS Truso Elbląg WN 8.86 PB

ZIĘBA Natalia 26-11-08 Orka Iława Athletics WN 8.87

OMIECZYŃSKA Sylwia 14-02-02 Orka Iława Athletics WN 8.94

DRZEWIECKA Natalia 08-08-05 Orka Iława Athletics WN 9.10

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 9.16 SB

FURMAŃSKA Amelia 06-12-07 CSiR Susz WN 9.16

ARCHACKA Jessica 10-08-05 GSLA Gierzwałd WN 9.19 PB

MATYKA Joanna 04-02-07 CSiR Susz WN 9.24

BARANOWSKA Weronika 08-02-05 LKS Lubawa WN 9.24

BĄCZEK Wiktoria 16-02-06 Orka Iława Athletics WN 9.30 PB

DROZD Oliwia 07-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 9.39

ŻYBURA Aldona 09-10-06 GSLA Gierzwałd WN 9.42

GÓRNIK Martyna 28-08-09 CSiR Susz WN 9.51

POPŁAWSKA Katarzyna 17-03-04 CSiR Susz WN 9.59

TARANOWSKA Oliwia 01-02-08 Orka Iława Athletics WN 9.60

JASKULSKA Amelia 14-10-08 Orka Iława Athletics WN 9.86

BISKUPSKA Helena 22-03-08 CSiR Susz WN 10.21

MIŚKIEWICZ Edyta 07-07-09 CSiR Susz WN 10.44

KOCHALSKA Julia 10-07-09 CSiR Susz WN 10.74

KOCHALSKA Zuzanna 10-07-09 CSiR Susz WN 10.95

PYŻEWSKA Maja 08-03-09 CSiR Susz WN 11.45

200 metrów

KUBICKA Julia 09-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.99 SB

KORNACKA Kinga 07-05-03 GSLA Gierzwałd WN 26.48 PB

STEMPKOWSKA Kamila 06-08-04 GSLA Gierzwałd WN 26.72

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.84 PB

CZARNECKA Aleksandra 29-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.11 SB

WAWRZYNOWICZ Julia 11-02-04 UKS Atos Woźnice WN 27.22

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 27.49

KOWALSKA Aleksandra 24-09-04 GSLA Gierzwałd WN 27.45

SZMIGIEL Julia 15-12-05 CSiR Susz WN 27.85 PB

SZAUER Anna 26-03-05 LKS Lubawa WN 28.26 PB

HULANICKA Patrycja 07-05-04 MKS Truso Elbląg WN 28.62 PB

SZLENDAK Milena 19-03-04 MKS Truso Elbląg WN 28.82

BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01-10-06 MKS Truso Elbląg WN 28.87 PB

ZDROJEWSKA Wiktoria 07-10-04 LKS Lubawa WN 28.93

DĄBROWSKA Michalina 27-05-05 GSLA Gierzwałd WN 29.26

TROCHIMCZUK Milena 16-06-07 MKS Truso Elbląg WN 29.68 PB

AUDA Aleksandra 19-04-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 30.12

CZARZASTA Wiktoria 27-10-04 Orka Iława Athletics WN 30.54

OMIECZYŃSKA Sylwia 14-02-02 Orka Iława Athletics WN 30.77 PB

CIELESZ Izabela 30-10-06 MKS Truso Elbląg WN 31.43 PB

PIECZYWEK Natalia 27-01-06 GSLA Gierzwałd WN 32.18

BARANOWSKA Weronika 08-02-05 LKS Lubawa WN 33.10

300 metrów

KORNACKA Kinga 07-05-03 GSLA Gierzwałd WN 41.88 PB

LEMANOWICZ Maja 05-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.55 PB

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 43.75

KOPKO Zuzanna 08-02-05 UKS Atos Woźnice WN 44.26 PB

SKRZYNIARZ Paulina 21-08-06 CSiR Susz WN 45.36 PB

WRÓBEL Patrycja 22-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 45.40 PB

TROŚCIANKO Kornelia 02-12-03 UKS Sokół Węgorzewo WN 46.80

CEBULA Aurelia 26-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WN 47.47 PB

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 48.95 PB

ZIELIŃSKA Martyna 27-06-05 Orka Iława Athletics WN 48.62

DRZEWIECKA Natalia 08-08-05 Orka Iława Athletics WN 49.74

ZIĘBA Natalia 26-11-08 Orka Iława Athletics WN 50.41

MATYKA Joanna 04-02-07 CSiR Susz WN 50.70

BĄCZEK Wiktoria 16-02-06 Orka Iława Athletics WN 50.80

POPŁAWSKA Katarzyna 17-03-04 CSiR Susz WN 51.18

DROZD Oliwia 07-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WN 52.08

TARANOWSKA Oliwia 01-02-08 Orka Iława Athletics WN 52.31

MIŚKIEWICZ Edyta 07-07-09 CSiR Susz WN 62.66

JASKULSKA Amelia 14-10-08 Orka Iława Athletics WN 54.97

600 metrów

ŁUGIEWICZ Alina 10-09-05 GSLA Gierzwałd WN 1:40.86

WRÓBEL Patrycja 22-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 1:44.84

PIOTROWICZ Roksana 05-11-02 Orka Iława Athletics WN 1:53.15

FURMAŃSKA Amelia 06-12-07 CSiR Susz WN 1:53.66

KALINOWSKA Emilia 12-08-03 MKS Truso Elbląg WN 1:55.55

SZAUER Julia 09-08-07 LKS Lubawa WN 1:59.66

WOŹNIAK Kinga 14-10-06 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:00.60

DEPCZYŃSKA Wiktoria 28-08-07 LKS Lubawa WN 2:05.96

FELSKA Karolina 29-04-07 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:08.35

KLIMCZAK Amelia 23-10-06 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:16.30

PIAŚCIK Weronika 12-05-05 UKS Sokół Węgorzewo WN 2:12.55

SIKORSKA Izabela 15-03-11 GSLA Gierzwałd WN 2:22.11

1000 metrów

LEŚNIEWSKA Małgorzata 26-11-05 MKS Truso Elbląg WN 3:17.21 PB

RADZIKOWSKA Patrycja 01-01-03 MKS Truso Elbląg WN 3:27.06

WLIZŁO Anna 16-10-05 MKS Truso Elbląg WN 3:33.79 PB

SKWAREK Dominika 25-08-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3:42.77

2000 metrów

DALIDOWICZ Maja 29-07-02 MKS Truso Elbląg WN 6:46.76 PB

STEFANOWICZ Inez 01-10-03 MKS Truso Elbląg WN 6:57.81

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

5 MARSZELEWSKA Joanna 10-05-04 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 11.98

10 KUCIŃSKA Klaudia 04-01-06 LKS Lubawa WN 10.39

11 DYBICH Daria 17-08-04 LKS Lubawa WN 10.22 PB

12 LIGMAN Patrycja 09-09-06 LKS Lubawa WN 9.33

20 KOŁODZIEJSKA Patrycja 21-02-06 LKS Lubawa WN 7.13

Skok wzwyż

14 ADAMCZYK Martyna 04-01-06 KS Polonia Pasłęk WN 1.40

Skok w dal

21 KORZENIEWSKA Julia 24-05-04 MKS Truso Elbląg WN 4.14 PB

22 CZARZASTA Wiktoria 27-10-04 Orka Iława Athletics WN 4.02 =PB

Skok w dal K U16

13 GÓRNIK Martyna 28-08-09 CSiR Susz WN 3.79 PB

14 NIEDZIELA Julia 01-01-06 LKS Lubawa WN 3.55

15 ZIELIŃSKA Kamila 21-09-06 LKS Lubawa WN 3.53

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn