Truso Elbląg po zgrupowaniu w Karpaczu – Zapraszamy na halowy czwartek

Fot. nadesłane

Lekkoatleci MKS Truso Elbląg spędzili połowę tegorocznych ferii zimowych na zgrupowaniu w Karpaczu. Dobre warunki treningowe oraz zapał uczestników sprawiły, że pobyt był bardzo udany. Trenerzy mają nadzieję, że jeszcze kilka startów w hali, a później w przełajach, a także wiosenne zmagania na stadionie przyniosą elblążanom zadowalającą poprawę wyników.

- To był czas bardzo intensywnej pracy treningowej, bowiem w tym sezonie kalendarz imprez ujmuje więcej startów halowych. Zatem mniej chodziliśmy po górach, a więcej czasu przeznaczaliśmy na bieganie szybkościowe, tempowe i poprawę techniki wybranych konkurencji - relacjonuje trener Jacek Licznerski.

Szkoleniowiec zachęca do śledzenia występów zawodników Truso. Przy okazji zaprasza najmłodszych adeptów „królowej sportu” 30 stycznia do hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu, gdzie odbędzie się tradycyjny Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny. Rozpoczynamy o godz. 10:00, a wystartować można w wieloboju sprinterskim (2 x 30m), w skoku w dal, wzwyż oraz w biegu okrężnym na 300m. Szczegóły udostępnione są na stronie internetowej – www.mostruso.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn