II Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej Toruń 2020 – Oswajanie z halą, dużo „życiówek”

Fot. team miotaczy kalisz facebook

W sobotę (25 stycznia) w toruńskiej Arenie odbył się II Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej. Startowali zawodnicy kategorii U12, U14 i U16, a więc bardzo młodzi lekkoatleci, którzy dopiero oswajają się z halą. Padło wiele rekordów życiowych, a to znak postępów po systematycznych treningach. Warmię i Mazury reprezentowali lekkoatleci z Lubawy, Nowego Miasta Lubawskiego, Działdowa, Iławy i Susza.

Wyniki

Chłopcy

60 metrów M U16

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 7.55 PB

60 metrów M U14

CIESZEWSKI Adam 22-06-07 Orka Iława Athletics WN 8.46

SZAUER Grzegorz 23-04-09 LKS Lubawa WN 9.50

200 metrów M U12

KONOPKA Antoni 11-10-10 UKS MOSiR Działdowo WN 35.34 PK

200 metrów M U14

3 SZAUER Grzegorz 23-04-09 LKS Lubawa WN 33.37

2 CIESZEWSKI Adam 22-06-07 Orka Iława Athletics WN 27.89

200 metrów M U16

STĘPIEŃ Mateusz 13-08-05 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 24.16

600 metrów M U14

PALIŃSKI Michał 21-06-07 CSiR Susz WN 1:48.62 PB

DUCHNA Grzegorz 16-02-09 UKS MOSiR Działdowo WN 2:08.01 PB

600 metrów M U16

DĄBKOWSKI Jakub 13-03-06 UKS MOSiR Działdowo WN 1:36.43

1000 metrów M U16

WASIELEWSKI Wojciech 18-01-06 UKS MOSiR Działdowo WN 3:01.79

Pchnięcie kulą M U14 (4kg)

2 STĘPIEŃ Marcin 10-03-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 9.59

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

13 WÓJTOWICZ Bartosz 20-09-06 UKS MOSiR Działdowo WN 7.23

Skok w dal M U16

11 KOZIBSKI Tomasz 15-03-06 Orka Iława Athletics WN 4.84

Dziewczęta

60 metrów K U12

ZERA Alicja 18-11-09 UKS MOSiR Działdowo WN 10.16 PB

60 metrów K U16

SZAUER Anna 26-03-05 LKS Lubawa WN 8.22

ZIELIŃSKA Martyna 27-06-05 Orka Iława Athletics WN 8.78

60 metrów K U14

ZIĘBA Natalia 26-11-08 Orka Iława Athletics WN 8.84 PB

AUDA Aleksandra 19-04-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 8.88 PB

STEYKA Alicja 11-04-07 UKS MOSiR Działdowo WN 9.52

200 metrów K U12

ZERA Alicja 18-11-09 UKS MOSiR Działdowo WN 36.03 PK

200 metrów K U14

AUDA Aleksandra 19-04-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 30.01

ZIĘBA Natalia 26-11-08 Orka Iława Athletics WN 31.48

STEYKA Alicja 11-04-07 UKS MOSiR Działdowo WN 32.38

200 metrów K U16

ŁUGIEWICZ Alina 10-09-05 GSLA Gierzwałd WN 27.72

SZAUER Anna 26-03-05 LKS Lubawa WN 29.26

ZIELIŃSKA Martyna 27-06-05 Orka Iława Athletics WN 29.81

GORZKA Patrycja 01-05-05 UKS MOSiR Działdowo WN 30.44

KONOPKA Zofia 15-11-06 UKS MOSiR Działdowo WN 31.34

600 metrów K U14

KACA Emilia 07-07-08 CSiR Susz WN 1:55.02

BARICA Kinga 09-08-08 CSiR Susz WN 1:56.09

FURMAŃSKA Amelia 06-12-07 CSiR Susz WN 1:56.16

MATYKA Joanna 04-02-07 CSiR Susz WN 2:04.42

SIKORSKA Izabela 15-03-11 GSLA Gierzwałd WN 2:25.24

600 metrów K U16

KAMINIECKA Milena 03-04-06 CSiR Susz WN 1:56.99

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

4 KUCIŃSKA Klaudia 04-01-06 LKS Lubawa WN 10.43

5 LIGMAN Patrycja 09-09-06 LKS Lubawa WN 10.29 PB

20 KONOPKA Zofia 15-11-06 UKS MOSiR Działdowo WN 7.34

Skok w dal K U16

15 GORZKA Patrycja 01-05-05 UKS MOSiR Działdowo WN 4.25

Skok w dal K ze strefy U12

CYTLAŁ Maria 15-03-09 UKS MOSiR Działdowo WN 3.58

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)

12 CYTLAŁ Maria 15-03-09 UKS MOSiR Działdowo WN 6.11

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn