Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny – Feryjny przerywnik

Fot. mos elbląg

W sali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu w ramach akcji „Ferie w mieście 2020”, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy wspólnie ze szkołą sportową zorganizował 30 stycznia zawody dla uczniów szkół podstawowych pn. IV Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny.

Mimo trwającej zimowej przerwy w szkołach, feryjnych wyjazdów, a także bogatej oferty wydarzeń i imprez organizowanych w tym czasie w mieście, zawody lekkoatletyczne okazały się interesujące dla wypoczywających. Młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach: w skoku w dal, w skoku wzwyż oraz w wieloboju sprinterskim 2x30 m i w biegu na 300 m.

Najlepsi w trzech kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe dyplomy.

DZIEWCZĘTA

wielobój sprinterski 2 x 30 m

1. Trochimczuk Milena SP 1 Elbląg 2007 r. 5.15 sek. 5.18 sek. 10.33 sek.

…..................................................................

1. Rząp Blanka SP 19 Elbląg 2008 r. 5.65 sek. 5.69 sek. 11.34 sek.

2. Angelczyk Oliwia SP 4 Elbląg 2008 r. 6.64 sek. 6.79 sek. 13.43 sek.

1. Ratajczyk Alicja SP 15 Elbląg 2009 r. 5.47 sek. 5.57 sek. 11.04 sek.

2. Trochimczuk Michalina SP 1 Elbląg 2010 r. 5.64 sek. 5.61 sek. 11.25 sek.

3. Ratajczyk Paulina SP 15 Elbląg 2011 r. 6.07 sek. 6.02 sek 12.09 sek.

4. Piórkowska Anna ZS Pijarskich 2012 r. 6.37 sek. 6.38 sek 12.75 sek.

5. Pałeczka Lena SP 18 Elbląg 2010 r. 6.33 sek. 6.59 sek. 12.92 sek.

6. Laks Klaudia ZS Pijarskich 2009 r. 6.48 sek.6.45 sek 12.93 sek.

7. Begej Jessica Przedszk. 3 2013 r. 7.41 sek. 7.02 sek. 14.43 sek.

8. Udalska Agnieszka SP 21 Elbląg 2012 r. 7.79 sek. 7.47 sek.15.26 sek.

9. Zębala Amelia SP 6 Elbląg 2012 r. 8.16 sek.8.14 sek 16.30 sek.

pk. Kozłowska Oliwia SP Nowica 2008 r. 6.21 sek. 6.07 sek.12.28 sek.

300 m (4 x 75 m)

1. Kozłowska Oliwia SP Nowica 2008 r. 62.34 sek.

pk. Laks Klaudia ZS Pijarskich 2009 r. 80.13 sek.

skok w dal (strefa 1 m)

1. Trochimczuk Milena SP 1 Elbląg 2007 r. 4.27 m

…..............................................

1. Rząp Blanka SP 19 Elbląg 2008 r. 3.46 m

…...................................................

1. Ratajczyk Alicja SP 15 Elbląg 2009 r. 3.55 m

2. Trochimczuk Michalina SP 1 Elbląg 2010 r. 3.38 m

3. Ratajczyk Paulina SP 15 Elbląg 2011 r. 3.10 m

4. Laks Klaudia ZS Pijarskich 2009 r. 3.00 m

5. Udalska Agnieszka SP 21 Elbląg 2012 r. 2.15 m

6. Piórkowska Anna ZS Pijarskich 2012 r. 2.10 m

pk. Kozłowska Oliwia SP Nowica 2008 r. 3.40 m

skok wzwyż

1. Kozłowska Oliwia SP Nowica 2008 r. 110 cm

2. Angelczyk Oliwia SP 4 Elbląg 2008 r 95 cm

CHŁOPCY

wielobój sprinterski 2 x 30 m

1. Zębala Marcel SP 6 Elbląg 2007 r. 5.27 sek. 5.24 sek. 10.51 sek.

2. Kawka Mateusz ZPS Muz. 2007 r. 5.41 sek. 5.28 sek. 10.69 sek.

3. Zbrzeźny Michał ZPS Muz. 2007 r. 5.84 sek 5.60 sek. 11.44 sek.

….....................................................

1. Kossakowski Marcin SP 15 Elbląg 2008 r. 5.72 sek. 5.75 sek. 11.47 sek.

…..........................................

1. Styczeń Michał SP 21 Elbląg 2009 r. 5.24 sek. 5.22 sek. 10.46 sek.

2. Laszuk Karol SP 12 Elbląg 2011 r. 5.31 sek. 5.16 sek. 10.47 sek.

3. Wojtasik Tomasz SSP 3 Elbląg 2009 r. 5.46 sek. 5.53 sek. 10.99 sek.

4. Bródka Jakub SP 12 Elbląg 2011 r. 5.65 sek 5.70 sek. 11.35 sek.

5. Zielenkiewicz Karol SP 4 Elbląg 2010 r. 5.77 sek. 5.92 sek.11.69 sek.

6. Bródka Kacper SP 12 Elbląg 2011 r. 6.07 sek. 6.08 sek.12.15 sek.

7. Pawłoski Kacper SP 6 Elbląg 2009 r. 6.13 sek. 6.11 sek. 12.24 sek.

pk. Dolot Kacper SP Nowica 2009 r. 5.85 sek. 5.96 sek. 11.81 sek.

300 m (4 x 75 m)

1. Kościuk Ksawery SSP 3 Elbląg 2007 r. 57.42 sek.

2. Stromski Karol SP 1 Elbląg 2007 r. 60.09 sek.

…..................................................

1. Dzik Kacper SP Rychliki 2008 r. 65.03 sek.

…......................................................

1. Dzik Ksawery SP 6 Elbląg 2010 r. 59.39 sek.

2. Dolot Kacper SP Nowica 2009 r. 59.82 sek.

3. Jurewicz Błażej SP 1 Elbląg 2010 r. 60.77 sek.

4. Zielenkiewicz Karol SP 4 Elbląg 2010 r. 61.41 sek.

5. Fiodorowicz Antoni ZS Pijarskich 2011 r. 62.70 sek.

pk. Kossakowski Marcin SP 15 Elbląg 2008 r. 60.80 sek.

skok w dal (strefa 1 m)

1. Kościuk Ksawery SSP 3 Elbląg 2007 r. 4.10 m

2. Stromski Karol SP 1 Elbląg 2007 r. 3.75 m

3. Kawka Mateusz ZPS Muz 2007 r. 3.44 m

….........................................................

1. Styczeń Michał SP 21 Elbląg 2009 r. 4.09 m

2. Wojtasik Tomasz SSP 3 Elbląg 2009 r. 3.79 m

3. Jurewicz Błażej SP 1 Elbląg 2010 r. 3.40 m

4. Laszuk Karol SP 12 Elbląg 2011 r. 3.35 m

5. Bródka Jakub SP 12 Elbląg 2011 r. 3.32 m

6. Pawłoski Kacper SP 6 Elbląg 2009 r. 3.22 m

7. Zielenkiewicz Karol SP 4 Elbląg 2010 r. 2.98 m

8. Bródka Kacper SP 12 Elbląg 2011 r. 2.75 m

9. Fiodorowicz Antoni ZS Pijarskich 2011 r. 2.56 m

pk. Dzik Kacper SP Rychliki 2008 r. 3.77 m

pk. Dzik Ksawery SP 6 Elbląg 2010 r. 3.56 m

pk. Dolot Kacper SP Nowica 2009 r. 2.87 m

skok wzwyż

1. Bródka Dawid SP 12 Elbląg 2007 r. 135 cm

….....................................

1. Kossakowski Marcin SP 15 Elbląg 2008 r. 120 cm

2. Dzik Kacper SP Rychliki 2008 r. 110 cm

…...............................

1. Dzik Ksawery SP 6 Elbląg 2010 r. 115 cm

2. Dolot Kacper SP Nowica 2009 r. 105 cm

sporządził: Jacek Licznerski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn