Sobótki Lekkoatletyczne (1) Lubawa 2020 – Odkrywanie talentów

Fot.LKS Lubawa facebook

W minioną niedziele (8 lutego) w hali widowiskowo-sportowej w Lubawie odbyły się Sobótki Lekkoatletyczne skierowane do dzieci roczników: 2009, 2008 i 2007. Konkurencje były dostosowane do możliwości obiektu, ale najważniejsze, że najmłodsi adepci „królowej” mieli okazje do rywalizacji, a trenerzy do obserwacji i „wyłowienia” talentów. Uczniowie SP z Lubawy, Złotowa, Kazanic, Sampławy i Rożentalu walczyli z pełnym zaangażowaniem.

Uczestnicy z dumą przyjmowali medale i dyplomy być może pierwsze, ale na pewno nie ostatnie podczas sportowej przygody.

Rzut oszczepem

Dziewczęta

Rocznik 2009

1 Iga Marszelewska SP Rożental 15.13

2 Klaudia Dmochewicz SP Złotowo 12.36

3 Lidia Banacka SP Kazanice 11.10

Rocznik 2008

1 Karolina Kołodziejska SP Kazanice 16.92

2 Zofia Ługiewicz SP Kazanice 15.37

3 Maja Dembińska SP Lubawa 15.36

Rocznik 2007

1 Milena Rams SP Sampława 17.95

2 Natalia Ruczyńska ASP Lubawa 17.25

3 Lena Wiśniewska SP Zlotowo 15.30

Chłopcy

Rocznik 2009

1 Grzegorz Szauer SP Rożental 19.15

2 Kacper Pokorski SP Rożental 15.54

3 Bartosz Pełka SP Zlotowo 15.51

Rocznik 2008

1 Patryk Laskowski SP Rożental 17.22

2 Adam Uliński SP Rożental 17.02

3 Kacper Barbarski SP Sampława 14.16

Rocznik 2007

1 Tobiasz Grzybiński SP Lubawa 19.35

2 Błażej Jackiewicz SP Kazanice 18.75

3 Przemysław Dmochewicz SP Złotowo 18.40

Pchnięcie kulą

Dziewczęta

Rocznik 2009

1 Lidia Banacka SP Kazanice 7.43

2 Aleksandra Kłodowska SP Rożental 6.62

3 Weronika Kułakowska SP Sampława 6.61

Rocznik 2008

1 Zofia Ługiewicz SP Kazanice 8.66

2 Karolina Kolodziejska SP Kazanice 8.47

3 Oliwia Kabicka SP Sampława 8.12

Rocznik 2007

1 Julia Gross SP Lubawa 8.28

2 Milena Rams SP Sampława 7.71

3 Zofia Maron SP Lubawa 7.62

Chłopcy

Rocznik 2009

1 Fabian Dudkiewicz SP Rożental 10.45

2 Bartosz Fabrykiewicz SP Lubawa 8.51

3 Kacper Pokerski SP Rożental 8.12

Rocznik 2008

1 Paweł Magalski SP Sampława 7.84

2 Adam Uliński SP Rozental 6.82

3 Jalun Uzarski SP Lubawa 5.86

Rocznik 2007

1 Błażej Truszczyński SP Sampława 9.24

2 Dominik Figger SP Złotowo 7.68

3 Błażej Jackiewicz SP Kazanice 7.62

Skok w dal

Dziewczęta

Rocznik 2009

1 Amelia Malinowska SP Złotowo 3.21

2 Ewelina Chorągiewska SP Złotowo 3.16

3 Oliwia Sadowska SP Rożental 3.12

Rocznik 2008

1 Laura Kamińska SP Kazanice 3,81

2 Wiktoria Lewandowska SP Lubawa 3.60

3 Julia Nierzwicka SP Złotowo 3.47

Rocznik 2007

1 Zuzanna Krauzewicz SP Złotowo 3.81

2 Wiktoria Depczyńska SP Złotowo 3.60

3 Karolina Jaroszewska SP Lubawa 3.52

Chłopcy

Rocznik 2009

1 Jan Fafiński SP Złotowo 3.70

2 Fabian Dudkiewicz SP Rożental 3.69

3 Wiktor Wiśniewski SP Rożental 3.40

Rocznik 2008

1 Bartosz Zakreta SP Sampława 4,46

2 Hubert Gęstwicki SP Lubawa 3.74

3 Wiktor Różański SP Lubawa 3.43

Rocznik 2007

1 Błażej Truszczyński SP Zampława 4.30

2 Paweł Chołaściński SP Złotowo 4,23

3 Tobiasz Grzybiński SP Lubawa 3.91

Bieg na 30 metrów

Dziewczęta

Rocznik 2009

1 Olga Wiśniewska SP Złotowo 5.76

2 Zuzanna Mederska SP Sampława 5.80

3 Maja bartkowska SP Sampława 5.88

Rocznik 2008

1 Laura Kamińska SP Kazanice 5.32

2 Wiktoria Lewandowska SP Lubawa 5.46

3 Julia Zalewska SP Lubawa 5.54

Rocznik 2007

1 Hanna Radtke SP Lubawa 5.44

2 Zuzanna Krauzewicz SP Złotowo 5.51

3 Oliwia Zabłotna SP Złotowo 5.57

Chłopcy

Rocznik 2009

1 Jan Fafiński SP Złotowo 5.29

2 Wiktor Wiśniewski SP Rożental 5,38

3 Hubert Muszyński SP Złotowo 5.55

Rocznik 2008

1 Bartosz Zakreta SP Sampława 5.26

2 Wiktor Różański SP Lubawa 5.31

3 Patryk Laskowski SP Rożental 5.58

Rocznik 2007

1 Wiktor Kocaja SP Lubawa 5.00

2 Antoni Urbański SP Lubawa 5.08

3 Paweł Chołaściński SP Złotowo 5.16

600 metrów

Dziewczęta

Rocznik 2009

1 Ewelina Chorągiewska SP Złotowo 2.16.08

2 Agata Rutecka SP Złotowo 2.18.34

3 Iga Marszelewska SP Rożental 2.19.65

Rocznik 2008

1 Jowita Jakubowska SP Złotowo 2.12.19

2 Patrycja Chorągiewska SP Złotowo 2.13,87

Rocznik 2007

1 Julia Szauer SP Rożental 2.01.88

2 Karolina Jaroszewska SP Lubawa 2.04,35

3 Wiktoria Depczyńska SP Złotowo 2.05.43

Chłopcy

Rocznik 2009

1 Grzegorz Szauer SP Rożental 1.59.35

2 Hubert Muszyński SP Złotowo 1.59.69

3 Kacper Jędrzejewski SP Lubawa 2.15.78

Rocznik 2008

1 Kacper Dymkowski SP Sampława 2.17.56

Rocznik 2007

1 Antoni Urbański SP Lubawa 1,59.31

2 Wiktor Kocaja SP Lubawa 2.02.38

3 Kamil Sendobry SP Złotowo 2.03.18

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn