Mistrzostwa Strefy Polski Północnej 2015 (VIII) – Ostra jazda w Giżycku

Na torze w Giżycku odbyła się w niedzielę (20 września) ósma, przedostatnia runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Duża impreza, w dobrej obsadzie. Nikt się nie oszczędzał, a kibice lubią ostra jazdę. Znów klasę pokazał Marcin Szczepański (Lidzbark Warmiński) w klasie MXB, który wygrał rundę i umocnił się na czele „generalki”. Wiele oklasków zebrała Angela Stępińska (Lidzbark Warmiński) – zwyciężczyni klasy MX kobiet.

Na drugim miejscu w klasie MX 2 Junior uplasował się Jakub Baranowski (Lidzbark Warmiński). Wiceliderem w klasyfikacji generalnej jest Cezary Lewko (Olsztyn). Ostatnia eliminacja zaplanowana jest w Kwidzynie 11 października.

Wyniki

Klasa MX2C

1 Aleksei Bogdan Rosja Kawasaki 50 50 100

2 Kacper Paczyński WKM Więcbork Yamaha 38 44 82

3 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg KTM 44 35 79

....................................................

4 Jarosław Narwojsz KM Giżycko Honda 40 38 78

6 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 35 36 71

8 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 31 34 65

9 Szymon Syryca KM Giżycko Honda 33 29 62

12 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 27 30 57

14 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 26 26 52

15 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 30 21 51

16 Rafał Farasiewicz Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek Kawasaki 23 27 50

20 Robert Borkowski KM Giżycko Honda 22 23 45

Klasyfikacja generalna

1 Kacper Paczyński WKM Więcbork 643

2 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 627

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 612

.............................................................

10 Krzysztof Morawski KM WIRAŻ Bartoszyce 335

17 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 218

18 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 202

25 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 172

28 Szymon Syryca KM Giżycko 130

29 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 123

33 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 98

35 Tomasz Suchocki Klub Motocyklowy OSA Olecko 95

37 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 78

61 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 9

Klasa MXB

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork Kawasaki 44 44 88

3 Kamil Zych SM Racing Team Toruń Yamaha 38 40 78

...........................................

4 Paweł Morawski KM Giżycko Yamaha 40 36 76

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 36 38 74

12 Tomasz Jakubowski Motoklub Olsztyn 28 29 57

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 744

2 Paweł Morawski KM Giżycko 552

3 Daniel Krzysztofek WKM Więcbork 534

....................................................

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 500

8 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 448

12 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 330

16 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 240

19 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 74

23 Tomasz Jakubowski Motoklub Olsztyn 57

Klasa MX1C

1 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 50 50 100

2 Michał Murawski LKS Jastrząb Lipno Kawasaki 44 44 88

3 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 40 78

............................................

4 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 40 35 75

6 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 35 36 71

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 693

2 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 611

3 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 532

.................................................

5 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 474

7 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 416

11 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 279

17 Wojciech Rossochacki Moto Klub Lidzbark Warmiński 143

18 Mariusz Grażewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 123

19 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 122

21 Tomasz Lango Motoklub Orneta 94

24 Przemysław Raginiak Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek 68

Klasa MX65

1 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub KTM 50 50 100

2 Wiktor Sobiech WKM Więcbork KTM 44 44 88

3 Mikołaj Białecki Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 38 40 78

...................................................

12 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 32 28 60

16 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 25 25 50

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik Gdański AutoMotoKlub 723

2 Wiktor Sobiech WKM Więcbork 611

3 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 603

......................................................

6 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 533

23 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 125

Klasa MX85

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 50 50 100

2 Kacper Majowicz PSM OFF ROAD Białystok KTM 38 44 82

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 40 76

......................................................

4 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 40 36 76

8 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 34 34 68

9 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 32 33 65

Klasyfikacja generalna

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 746

2 Maksymilian Nikiel PSM OFF ROAD Białystok 557

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 507

.........................................

5 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 481

14 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 239

21 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 165

26 Kajetan Florczak AMK Drwęca Ostróda 119

Klasa MX2Junior

1 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha 50 50 100

2 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 44 44 88

3 Mateusz Kołodziejak Człuchowski AutoMotoKlub 40 38 78

..............................................

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 34 40 74

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 38 36 74

7 Mateusz Dydziński WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 35 34 69

Klasyfikacja generalna

1 Krystian Stencel Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 662

2 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 638

3 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 574

.....................................................

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 554

7 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 367

11 Mateusz Dydziński WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 189

22 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 70

25 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 63

MX kobiet

1 Angela Stępnicka Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Weronika Obiała KM Wisła Chełmno KTM 44 44 88

Klasyfikacja generalna

1 Angela Stępnicka Moto Klub Lidzbark Warmiński 549

2 Karolina Liszewska KM Cross Lublin 400

3 Weronika Obiała KM Wisła Chełmno 252

.......................................

5 Izabela Świderek AMK Drwęca Ostróda 184

Klasa MX open

1 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Kawasaki ZEM Racing Team 50 50 100

2 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM WINDEX Andrzej Aszyk TEAM 40 44 84

3 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda ZEM Racing Team 44 40 84

.......................................................

4 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 35 38 73

6 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg Suzuki 36 36 72

9 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn Honda 32 32 64

14 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 27 27

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kędzierski KM Cross Lublin ZEM Racing Team 520

2 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTMSKLEP.PL 512

3 Mateusz Tkaczyk LKS Jastrząb Lipno 512

............................................

4 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 510

5 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 510

8 Luis Carstens Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek KTM MOTO 46 312

10 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 292

31 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 72

37 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 56

39 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 28

41 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 19

Klasa MX Masters

1 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno Honda ZEM Racing Team 50 50 100

2 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 40 84

3 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń KTM 33 44 77

............................................

4 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn KTM 40 35 75

6 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn Honda 38 36 74

7 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn KTM 35 34 69

8 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 34 33 67

12 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM 29 28 57

13 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 26 27 53

16 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta Suzuki 20 29 49

17 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn Suzuki 23 25 48

19 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn Kawasaki 22 24 46

Klasyfikacja generalna

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 656

2 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 646

3 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 582

.............................................................................

5 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn 476

7 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 462

9 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 401

10 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 344

13 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 262

16 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 252

19 Wojciech Syrwid Motoklub Olsztyn 192

27 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 99

32 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 67

40 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 53

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn