Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (4) Mrągowo 2017 – Motocrossowcy Warmii i Mazur w głównych rolach

Fot. mragowo24info.pl

W Mrągowie odbyła się w minioną niedzielę (4 czerwca) czwarta runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Dobrze jeździli zawodnicy okręgu warmińsko mazurskiego, którzy często meldowali się na podium. W klasie MX B pod nieobecność Marcina Szczepańskiego pewnie wygrał inny lidzbarczanin Wojciech Kuształa, umacniając się na czele klasyfikacji. Swoja pozycję umocnił tez w klasie MX1C Tomasz Longo (Orneta).

W MX Junior do zwycięstw Cezarego Lewko (Olsztyn) zdążyliśmy się już przyzwyczaić. W Mrągowie też wygrał oba wyścigi i jest zdecydowanym liderem generalki. W klasie MX Masters przodownik klasyfikacji Krzysztof Dziadko był tym razem drugi za Pawłem Morawskim (Giżycko). W MX 65 drugie miejsce zajął Maciej Chlewiński (Lidzbark) i nadal jest wiceliderem sezonu.

Wyniki

Klasa MXB

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 50 44 94

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 36 33 69

15 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 27 26 53

16 Maciej Jakimczuk WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Suzuki 24 25 49

Klasyfikacja sezonu

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 282

7 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 193

11 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

13 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 125

17 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 78

18 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 69

22 Mikołaj Łukian WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 52

Klasa MX1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

3 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 40 76

5 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg KTM 40 36 76

Klasyfikacja sezonu

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 290

2 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 231

9 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 160

12 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 88

18 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 66

Klasa MX2C

4 Szymon Syryca KM Giżycko Honda 38 38 76

5 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 36 72

7 Damian Banach MSM Mrągowo Kawasaki 35 32 67

8 Patrizio Boggero Motoklub Orneta KTM 32 34 66

10 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 34 29 63

11 Robert Borkowski KM Giżycko KTM 31 31 62

17 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo   23 24 47

Klasyfikacja sezonu

3 Szymon Syryca KM Giżycko 224

6 Robert Borkowski KM Giżycko 183

8 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 148

10 Damian Banach MSM Mrągowo 123

19 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

20 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 66

22 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 63

23 Krzysztof Kotarski Klub Motocyklowy OSA Olecko 58

24 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 57

28 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo 47

29 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 46

32 Jacek Beń Moto Klub Lidzbark Warmiński 42

33 Robert Orlikowski KM MX BANDA 39

34 Łukasz Szpajda MX Otopit Toruń 37

35 Patryk Barwicki Klub Motocyklowy OSA Olecko 36

38 Filip Jankun MSM Mrągowo 18

Klasa MX65

2 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 40 44 84

9 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 31 32 63

10 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko   32 31 63

Klasyfikacja sezonu

2 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 231

8 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 119

17 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 63

Klasa MX85

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqarna 40 40 80

9 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 33 32 65

10 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 31 31 62

13 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn   30 26 56

14 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 26 28 54

Klasyfikacja sezonu

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 200

13 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko 112

14 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko 101

19 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

22 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn 56

Klasa MX Junior

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 44 50 94

5 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 36 36 72

7 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 34 34 68

8 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 32 33 65

10 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 31 31 62

11 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 30 30 60

Klasyfikacja sezonu

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 244

4 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 214

5 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 201

8 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 156

13 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 114

19 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 67

20 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

25 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 45

28 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 27

Klasa MX kobiet

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn KTM 38 38 76

5 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn KTM 36 36 72

Klasyfikacja sezonu

4 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn   38 38 36 36 148

6 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn     38 38 76

Klasa MXOpen

8 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński   33 32 65

9 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 33 33

Klasyfikacja sezonu

6 Karol Kędzierski KM Cross Lublin Bros Racing 100

11 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 73

16 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

17 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

19 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 61

23 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 33

Klasa MX Masters

1 Paweł Morawski KM Giżycko   44 50 94

2 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 50 44 94

7 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 34 34 68

11 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 29 30 59

12 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 28 29 57

13 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda Yamaha 25 28 53

18 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn Kawsasaki 32 NK 32

Klasyfikacja sezonu

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 270

3 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 197

10 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 110

11 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 107

12 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 103

16 Paweł Morawski KM Giżycko 94

26 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 59

29 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 54

31 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 46

34 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn